نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: چگونه فکر جنسی خود را کاهش دهیم؟

1669
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه فکر جنسی خود را کاهش دهیم؟

سلام علیکم. ولا بخدا دهنم سرویس شده الآن چهار ساله دارم می جنگم با این خ ا لعنتی. چهار سال. هر یه روز در میون منتظرشم. اولا هر یه روز در میون میترسیدم بیاد سراغم و دوباره خ ا کنم. الآن چون مشغول درسم هر وقت افکارش اومد سراغم خ ا می کنم تا تمرکز درسیم رو به هم نزنه. اما همش تلقینه. این افکار رو خودم میارم به ذهنم چون میخوام ازشون فرار کنم. اینو بگم من ذهنم فعاله در همه مسائل و فکرم خوب کار می کنه. تصوراتم هم خوبه. خوب می تونم یه چیزی رو تصور کنم.

به خاطر همین نمی دونم چرا هر یه روز در میون احساس می کنم یه گیری دارم و باید این کار رو انجام بدم. بیناموس ول کن ما نیست دیگه. خسته شدم از بس فکر این چیزا رو کردم. چهار ساله هر یه روز در میون به فکر چیزای جنسی میفتم و میخوام ازشون فرار کنم. دهنم سرویس شد. ول کن جون هر کی دوس داری ما رو دیگه. دیوث جون بچت ول کن. جون بچت.

چی کار کنم؟ میخوام ذهنم آزاد باشه. چرا باید هی درگیر باشم. هی فکر هی فکر. هی فکر به اینکه امروز شاید خ ا کنم. خ ا بکنم نکنم چی کار کنم. این فکرا ول کن نیستن. شبا هم پتو رو بغل می کنم. یا بالشت رو و .... اینا توهمات منفی هم واسم میارم و بهم ارامش میدن. منفی از این نظر که دختر نیستن که بهم ارامش بدن ولی بهم ارامش میدن. خسته شدم ولا. الآن اصلا تو شرایط و سن ازدواج نیستم و اصلا هم خوشم نمیاد از ازدواج اما نمی دونم چرا دیریمش رو دارم در طول روز. که مثلا الآن اگه اون دختره باهام بود چقدر خوب بود یا .... حدود چهار پنج سال دیگه شاید اقدام کنم. ولی کاش اقدام نکنم. ولی تا چار پنج ساله دیگه اگه بخوام اینطور پیش برم شاید نابود بشم.

چی کار کنم خلاص بشم؟ اصلا برن گمشن. زن نمیخوام. کسی هست از آقایون که خ ا نکنه؟ اصلا بهتره هر چند روز یه بار این کارو انجام داد؟ معمولا چند روز یه بار این کار رو بهتره انجام داد؟ یه هفته یه بار؟

خوش به حال دخترا. از بچگی با پسرا میونه خوبی دارن اما ما پسرا وقتی بچه هستیم اصلا دخترا رو تحویل نمی گیریم و بزرگ هم میشیم همینطور هستیم اما یه چیزایی به زور ما رو می کشونه سمتشون. منظور بد نگیرید. کشش فقط از نظر جنسی نیست. از نظر عاطفی و غیره هم هست. منظورم اینه که پسرا هی میخوان فرار کنن اما هر چی بیشتر فرار می کنن آرامششون به هم می ریزه.
    ویرایش توسط رونالدو1 : 12-17-2016 در ساعت 02:55 PM

2. کاربران زیر از رونالدو1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چگونه فکر جنسی خود را کاهش دهیم؟

عرض سلام و احترام

در تایپکهای زیر با موضوعاتی عینا مشابه بنده توصیه هایی خطاب به اون شخص کردم که مهمترین و بهترین راهکار برای شماست و چون نخواستم دوباره اونهارو بازگو کنم لینکهارو قرار میدم :

http://forum.moshaver.co/f146/%D8%AF...716/#post73269

http://forum.moshaver.co/f147/%D9%81...686/#post65113

http://forum.moshaver.co/f191/%D9%85...30/index2.html

امیدوارم که به اندازه ی کافی مفید واقع بشه...البته بعد از خوندن صحبتهای بنده مطمئنا بازم همه چیز به تصمیم شما بستگی داره...
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

4. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    عرض سلام و احترام

در تایپکهای زیر با موضوعاتی عینا مشابه بنده توصیه هایی خطاب به اون شخص کردم که مهمترین و بهترین راهکار برای شماست و چون نخواستم دوباره اونهارو بازگو کنم لینکهارو قرار میدم :

http://forum.moshaver.co/f146/%D8%AF...716/#post73269

http://forum.moshaver.co/f147/%D9%81...686/#post65113

http://forum.moshaver.co/f191/%D9%85...30/index2.html

امیدوارم که به اندازه ی کافی مفید واقع بشه...البته بعد از خوندن صحبتهای بنده مطمئنا بازم همه چیز به تصمیم شما بستگی داره...
    I'm studing

there's no free time for exercising

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

من فکر نمیکنم که شما یا بقیه یا من از سیاره ی دیگه ای اومده باشیم... بنده هم در زندگیم تحصیلات رو گذروندم و برنامه ریزی دقیقی برای تمامی کارهام داشتم و دارم...

اما نکته ی کلیدی در تمام زندگی من این بوده که : ورزش و حفظ سلامت فیزیکی رو در اولیویت و مهمترین محور اصلی و بالاتر از همه قرار دادم.چرا؟چون روی تمامی موارد دیگه مستقیما تاثیر میزاره

سخن آخر اینکه شما بالا بری پایین بیای هرکاری کنی و هر راه حلی اگر برای این موضوع از هرجایی که پیدا کنی...باز هم اصلی ترین و بهترین راه برای شما ورزش خواهد بود و بس...تمام شد رفت

یک حقیقت تغییر ناپذیر...شما از ما راه حل خواستین دیگه ؟ درسته ؟ و بنده هم به شما بهترین راه حل ممکن رو پیشنهاد دادم...دیگه بقیش بستگی به خواستن و اِراده ی شما داره...(و اعتقادات)

سلامت و سربلند باشید.
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

7. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

برای مرحله اول بهتره که هرچیزی که میتونه باعث تحریک بشه را ازش دوری کنید ، حتی از فیلم های مجاز بگیرین تا رومانتیک و عاشقانه رو دورش رو خط بکشین .

بهترین روش برای کنترل این مسئله تقوای چشمه ، به نامحرم ها حتی با حجاب هم نگاه نکنید ، همیشه چشم به زمین راه برین

ادکلن ، افتر شیو و عطر های تحریک آمیز آستفاده نکنید ، غذا های که طبع گرم دارن زیاد مصرف نکنید ، مثل خرما ، گردو ، فلفل و..

تا جایی که میتونید شب شام خیلی خیلی سبک ، و زود تر از خواب بخورید

در روز ورزش یا پیاده روی داشته باشین تا کمی از انرژی بدن به صورت تحرک فیزیکی مصرف بشه .

و در آخر باید یک جایگذین داشته باشین که ذهن مشغول اون باشه ، اگر خلاء ایجاد میشه باید یک چیز سالم جایگذین بشه ، چون هر کاری بکنید اگر مسئله ای نباشه که ذهنتون گرم اون باشه بازم بر میگردین سر خونه اول ،

بهترین ذهن گرمی که میتونم بهتون معرفی کنم تحقیق در دین و شناخت خود و خداتونه ، چون با یک تیر چند نشان میتونید بزنید ...

دستور های دینی خیلی خوب میتونن بهتون کمک کنند که چطور ذهن خودتون رو کنترل کنید و خیش تر پنداری کنید ، همچنین برای تصمیم گیری در همه مسائل زندگی بهترین راهنمای ها رو داده ، که هم بدرد دنیا و آخرتتون هم میخوره .

ان شاء الله که موفق و سربلند باشید .

9. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین داداش غریزه جنسی رو نمیشه به نظر من کنترلش کرد
    چون یه چیز طبیعی هست و توی هم وجود داره
    ولی میشه کمش کرد
    به شخصه از ورزش استفاده میکنم البته ورزش فکر نکنی ورژش خاصی نه پیاده روی هم میتونه ورزش محسوب بشه
    ایشالا هرچه زودتر بتونی ازدواج کنی

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    من فکر نمیکنم که شما یا بقیه یا من از سیاره ی دیگه ای اومده باشیم... بنده هم در زندگیم تحصیلات رو گذروندم و برنامه ریزی دقیقی برای تمامی کارهام داشتم و دارم...

اما نکته ی کلیدی در تمام زندگی من این بوده که : ورزش و حفظ سلامت فیزیکی رو در اولیویت و مهمترین محور اصلی و بالاتر از همه قرار دادم.چرا؟چون روی تمامی موارد دیگه مستقیما تاثیر میزاره

سخن آخر اینکه شما بالا بری پایین بیای هرکاری کنی و هر راه حلی اگر برای این موضوع از هرجایی که پیدا کنی...باز هم اصلی ترین و بهترین راه برای شما ورزش خواهد بود و بس...تمام شد رفت

یک حقیقت تغییر ناپذیر...شما از ما راه حل خواستین دیگه ؟ درسته ؟ و بنده هم به شما بهترین راه حل ممکن رو پیشنهاد دادم...دیگه بقیش بستگی به خواستن و اِراده ی شما داره...(و اعتقادات)

سلامت و سربلند باشید.
    من در اوج فشار تحصیلی به سر میبرم. شاید یه سال اینطور باشه فقط و آیندم رو همین یه سال تعیین می کنه. تو این یه سال به کلاس ورزشی رفتن خریته. در مورد اعتقادات باید بگم که من نماز هم می خونم اما این لعنتی دهن آدمو سرویس می کنه آدم رو از مذهبیات دور می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

برای مرحله اول بهتره که هرچیزی که میتونه باعث تحریک بشه را ازش دوری کنید ، حتی از فیلم های مجاز بگیرین تا رومانتیک و عاشقانه رو دورش رو خط بکشین .

بهترین روش برای کنترل این مسئله تقوای چشمه ، به نامحرم ها حتی با حجاب هم نگاه نکنید ، همیشه چشم به زمین راه برین

ادکلن ، افتر شیو و عطر های تحریک آمیز آستفاده نکنید ، غذا های که طبع گرم دارن زیاد مصرف نکنید ، مثل خرما ، گردو ، فلفل و..

تا جایی که میتونید شب شام خیلی خیلی سبک ، و زود تر از خواب بخورید

در روز ورزش یا پیاده روی داشته باشین تا کمی از انرژی بدن به صورت تحرک فیزیکی مصرف بشه .

و در آخر باید یک جایگذین داشته باشین که ذهن مشغول اون باشه ، اگر خلاء ایجاد میشه باید یک چیز سالم جایگذین بشه ، چون هر کاری بکنید اگر مسئله ای نباشه که ذهنتون گرم اون باشه بازم بر میگردین سر خونه اول ،

بهترین ذهن گرمی که میتونم بهتون معرفی کنم تحقیق در دین و شناخت خود و خداتونه ، چون با یک تیر چند نشان میتونید بزنید ...

دستور های دینی خیلی خوب میتونن بهتون کمک کنند که چطور ذهن خودتون رو کنترل کنید و خیش تر پنداری کنید ، همچنین برای تصمیم گیری در همه مسائل زندگی بهترین راهنمای ها رو داده ، که هم بدرد دنیا و آخرتتون هم میخوره .

ان شاء الله که موفق و سربلند باشید .
    برادر گرامی. من نمی دونم چرا مثل گذشته نفرت ندارم از خ ا. در تاپیک قبلم گفته بودم که خیلی از عواقبش میترسیدم و جهنم و غیره اما الآن واسم تقریبا عادی شده. یه چیز خیلی عادیه. شاید بدتر هم بشم. نماز هم میخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    ببین داداش غریزه جنسی رو نمیشه به نظر من کنترلش کرد
    چون یه چیز طبیعی هست و توی هم وجود داره
    ولی میشه کمش کرد
    به شخصه از ورزش استفاده میکنم البته ورزش فکر نکنی ورژش خاصی نه پیاده روی هم میتونه ورزش محسوب بشه
    ایشالا هرچه زودتر بتونی ازدواج کنی
    اصلا حرف ازدواج رو نزن الآن تو موقعیتی هستم که باید فقط ازش فرار کنم. قربونت برم منظورت همون کم بزن همیشه بزنه دیگه. شدن که میشه کنترلش کرد. خیلیا هستن که تونستن.
    ویرایش توسط رونالدو1 : 12-17-2016 در ساعت 10:10 PM

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32821
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز من به شما مصرف کافور در غذا رو پیشنهاد میکنم واقعا جواب میده یک هفته بریز تو غذات خودت نتیجشو میبینی اصلا هم اعتیاد اور نیست

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رونالدو1 نمایش پست ها
    برادر گرامی. من نمی دونم چرا مثل گذشته نفرت ندارم از خ ا. در تاپیک قبلم گفته بودم که خیلی از عواقبش میترسیدم و جهنم و غیره اما الآن واسم تقریبا عادی شده. یه چیز خیلی عادیه. شاید بدتر هم بشم. نماز هم میخونم.
    سلام دوست عزیز

بی تفاوتی شما نصبت به این مسائل میتونه فاصله گرفتن شما از معنویات باشه ، و همچنین رفتن به سمت مسائل نهی شده ...

پس اگر میخواین از این حالت در بیایین شروع کنید به مطالعه مطالب و دستور های دینتون ( و دوستی با خدا )، و سعی کنید در جهتی که باید خودتون رو رشد بدین ...

همنین با مطالعه از نهی های که از جانب پیامبر و ائمه شده دوباره نصبت به این مسائل محکم میشین ،

و سعی نکنید دوباره به حالت قبل برگردین یا بخواین زمان را به گذشته برگردونید ، شما در مسیری در حال حرکت هستین و دارین رشد میکنید ، پس هرچه شده ازش بگذرین ...

شروع کنید به مطالعه تا ذهنتون در جهتی در حرکت باشه ، بقیش هم با توکل به خدا حل میشه ...

میگم مطالعه در دین ، خودشناسی و خوداشناسی ، با یک تیر چند هدفه ، چون هم شما رو آماده ازدواج میکنه ، هم بهتون آرامشی میده که در تمام زندگی بدردتون میخوره ...

در آخر هم این یک نیاز طبیعیه ، نباید باهاش جنگید ، باید هدایت بشه ، یعنی نباید به فکر این باشید که به زور کنترلش کنید ، چون حریف شما خودتون هستین ، هرچه بیشتر کلنجار برید شکست میخورید

فرض کنید در میدان کشتی هستین که حریف خودتونه ، پس هرچه بیشتر زور بزنید و تلاش کنید فقط خودتون رو خسته کردین و آخرش شکست خودتونه ، پس بهترین کار اینه که از این میدان خارج بشین تا شکست نخورد ، یعنی حتی به این که چطور این افکار را کنترل کنم هم فکر نکنید.

و تا مدتی که آماده ازدواج میشید با تقوا هدایت کنید، بعد از اون باید به فکر ازدواج باشین ، چون این یک نیاز طبیعیه و فقط نیاز جنسی نیست ...

آفرین به شما که دنبال راه حل سالم هستین .

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32374
    تشکـر
    7
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بی تفاوتی شما نصبت به این مسائل میتونه فاصله گرفتن شما از معنویات باشه ، و همچنین رفتن به سمت مسائل نهی شده ...

پس اگر میخواین از این حالت در بیایین شروع کنید به مطالعه مطالب و دستور های دینتون ( و دوستی با خدا )، و سعی کنید در جهتی که باید خودتون رو رشد بدین ...

همنین با مطالعه از نهی های که از جانب پیامبر و ائمه شده دوباره نصبت به این مسائل محکم میشین ،

و سعی نکنید دوباره به حالت قبل برگردین یا بخواین زمان را به گذشته برگردونید ، شما در مسیری در حال حرکت هستین و دارین رشد میکنید ، پس هرچه شده ازش بگذرین ...

شروع کنید به مطالعه تا ذهنتون در جهتی در حرکت باشه ، بقیش هم با توکل به خدا حل میشه ...

میگم مطالعه در دین ، خودشناسی و خوداشناسی ، با یک تیر چند هدفه ، چون هم شما رو آماده ازدواج میکنه ، هم بهتون آرامشی میده که در تمام زندگی بدردتون میخوره ...

در آخر هم این یک نیاز طبیعیه ، نباید باهاش جنگید ، باید هدایت بشه ، یعنی نباید به فکر این باشید که به زور کنترلش کنید ، چون حریف شما خودتون هستین ، هرچه بیشتر کلنجار برید شکست میخورید

فرض کنید در میدان کشتی هستین که حریف خودتونه ، پس هرچه بیشتر زور بزنید و تلاش کنید فقط خودتون رو خسته کردین و آخرش شکست خودتونه ، پس بهترین کار اینه که از این میدان خارج بشین تا شکست نخورد ، یعنی حتی به این که چطور این افکار را کنترل کنم هم فکر نکنید.

و تا مدتی که آماده ازدواج میشید با تقوا هدایت کنید، بعد از اون باید به فکر ازدواج باشین ، چون این یک نیاز طبیعیه و فقط نیاز جنسی نیست ...

آفرین به شما که دنبال راه حل سالم هستین .
    برادر گرامی. این چه نیازیه این چه ظلمیه. فرض کن بنده زن ببرم. اگه معتاد باشه هر روز باید با هم رابطه داشته باشیم. هر موقع که به هم چسبیدیم و غیره.

حتی اگه لذتی نباشه. چون این کار آدم رو معتاد می کنه. از دیدگاه علمی و رفتار شناسی یه جور شرطی شدنه. آدم نسبت به این رفتار شرطی میشه. شاید هر بار به اوج لذت نرسه. اما به خاطر عادتش حتی لذت هم نبره باید این کار رو انجام بده.

افرادی که روزی چند بار خ ا می کنن هم همینه. اصلا فرد وقتی می بینه نمی تونه از خ ا فرار کنه به مفرطش تبدیل میشه. مثل خودم. من سعی می کنم فکر و خیال رابطه با زن فرضیم رو داشته باشم نه افراد دیگه. در گذشته سعی می کردم از این فکر و خیال فرار کنم چون مثل خیلیای دیگه خوشم نمیاد وابسته به زنان باشم. به خاطر همین فرار می کردم. اما الآن تا فکر و خیال کنم بدون هیچ صبر و تلاشی فورا میرم سمتش. یه جورایی اصلا در مقابل حرف شیطون مقاومت نمی کنم. فورا می رم سمتش. برعکس گذشته. این میشه فرار نکردن. وقتی همچین فکر و خیالی میاد به ذهنم گفتید نباید فرار کنم نباید بجنگم پس باید برم سمتش. حالا فک کنید پس هر وقت این فکر و خیال ها اومد به ذهنم باید برم سمتش. زن هم ببرم همین آش و همین کاسه. تازه اون موقع دیگه فکر و خیال نیست و واقعیه. مگه میشه آدم زن داشته باشه و فکر (نه لذت) جنسی یادش نیفته؟ وقتی فکرش بیاد نباید فرار کنی نباید کنترل کنی و میری سمتش. اصلا ینی چی که من با زنم رابطه داشته باشم؟ که چی بشه؟

اگه رابطه داشتن خوبه و حلاله و نباید ازش فرار کرد پس هر روز و هر موقع که به هم می چسبیم این اتفاق میفته. این هم یه جور اعتیاده و اصلا از نظر من خوشایند نیست. ولی جرمم اینه که بدنیا اومدم تو این دنیا و باید جورشو بکشم.

خلاصه چی شد؟ باید فرار کرد یا رفت سمتش؟ اگه بحث کنترله که باید بگم کنترل همون فراره در واقع... انقدر فرار می کنی آخر می بینی نمیشه میری با زنت رابطه بر قرار می کنی. اما اگه فرار نکنی و هر وقت فکرش اومد به ذهنت (که هر روزه این فکر میاد و هر وقت به هم چسبیدن چه موقع خواب شب چه موقع خواب بعد از ظهر) باید بری سمتش. مخالف فرار رفتن به سمت چیزیه دیگه؟ خوب این دیگه کنترل نمیشه... روزی یک بار رابطه دیگه کنترل نیست. کنترل همون فراره.

خلاصه آدم چه زن ببره چه زن نبره باید فرار کنه تا بتونه کنترلش کنه.

گفتم. از نگاه علمی بجث خ ا و رابطه فقط لذت و شهوت نیست. فقط لذت نیست که تو رو به سمتش بکشونه. عادت و رفتار شرطی شدن عامل دیگشه.

مثلا ما نسبت به خوندن نماز علاوه بر رغبت در اثر انجام طولانی مدت شرطی هم میشیم. بعضی از کارا رو آدم به صورت طولانی مدت انجام بده نسبت بهش شرطی میشه حتی اگه لذت نبره. مثلا امکان داره یکی سیر باشه اما در یه ساعت حاصی غذا بخوره. از بس ناهارشو ساعت یک خورده. چه سیر باشه چه نباشه تو همین ساعت ناهار بخوره. و مثال های دیگه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)