مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: حالم از شوهرم بهم میخوره

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

حالم از شوهرم بهم میخوره

سلام خسته نباشید خودم ۲۱سالم اون اقا ۲۰سالشه من نزدیک به۴ماه هست عقد کردم و نزدیک به ۵۰بار دعوا کردیم سر چیزایی الکی و فحش میدن و یا لجباز هستن یعنی اگه من بگم من الان شرایطشو ندارم بیام مهمونی دوستاتون میگن شما نمیرین باشگاه .خیلی اخلاقاش بچگونس .دیگه حالم ازش بهم میخوره هیچ حسی بهش ندارم البته بهتون بگم اقا طلبه میباشن و دعوای اخرمون بهشون گفتم من فقط میخوام بدونم این دین محمدی هستی که تورو داری گفتن اره همینه میخوای بخواه میخوای نخواه دیگه دوستش ندارم دلم میخواد ازش راحت بشم ازش.میترسم ازش ..واینم بگم مامان وبابا وخواهرشون میترسن باهاش بحرفن چون بداخلاقی میکنن .خودم سرکارمیرم و اون اصلا سرکارنمیره غیر طلبه بودن و چندباری دورغ بهم گفتن.بابام ومامانم وداییم باهاش صحبت کردن هیچ فایده ای نداشت .خودم زنگ مامانش زدم بعداز۳هفته زنگم زده یه مکالمه۲دقیقه ای داشته قطع کرده بعداز ۴روز که زنگ زده زنگ باباش زدم بهش گفتم میگن پسرما دورغ نمیگه پسر ما اله و وله .دیگه نمیخوامش بدم میااد ازش خسته شدم دیگه مشاوره هم رفتیم تاثیری نداره
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    2,766
    تشکر شده 1,339 بار در 868 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : حالم از شوهرم بهم میخوره

سلام

میشه درک کرد که ناراحت هستید ولی لطفاً با خونسردی توضیح بدین مشکلتون چیه؟

من برداشتم اینه که گفتین شوهرتون بداخلاق و دروغگو هستن، میشه با جزئیات و دقیقتر توضیح بدین؟

3. Top | #3

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.89
    تشکـر
    1,400
    تشکر شده 1,118 بار در 655 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari jan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید خودم ۲۱سالم اون اقا ۲۰سالشه من نزدیک به۴ماه هست عقد کردم و نزدیک به ۵۰بار دعوا کردیم سر چیزایی الکی و فحش میدن و یا لجباز هستن یعنی اگه من بگم من الان شرایطشو ندارم بیام مهمونی دوستاتون میگن شما نمیرین باشگاه .خیلی اخلاقاش بچگونس .دیگه حالم ازش بهم میخوره هیچ حسی بهش ندارم البته بهتون بگم اقا طلبه میباشن و دعوای اخرمون بهشون گفتم من فقط میخوام بدونم این دین محمدی هستی که تورو داری گفتن اره همینه میخوای بخواه میخوای نخواه دیگه دوستش ندارم دلم میخواد ازش راحت بشم ازش.میترسم ازش ..واینم بگم مامان وبابا وخواهرشون میترسن باهاش بحرفن چون بداخلاقی میکنن .خودم سرکارمیرم و اون اصلا سرکارنمیره غیر طلبه بودن و چندباری دورغ بهم گفتن.بابام ومامانم وداییم باهاش صحبت کردن هیچ فایده ای نداشت .خودم زنگ مامانش زدم بعداز۳هفته زنگم زده یه مکالمه۲دقیقه ای داشته قطع کرده بعداز ۴روز که زنگ زده زنگ باباش زدم بهش گفتم میگن پسرما دورغ نمیگه پسر ما اله و وله .دیگه نمیخوامش بدم میااد ازش خسته شدم دیگه مشاوره هم رفتیم تاثیری نداره
    سلام
    خوب به هیچ وجه بچه دار نشوید همیشه آخرین تصمیم طلاق هست پس آرام باشید و حوصله به خرج بدهید شما به اتفاق همسرتان پیش مشاور بروید سعی در بهبود روابط کنید با همسرتان با لحن ملایم گفت و گو کنید و رفتارهایی که باعث اذیت شما می شود را به او بگویید به هر حال سعی خودتان را در بهبود رابطه بکنید اگر همه راهها را رفتید و نشد نهایتا طلاق چاره کار خواهد بود.

4. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.24
    تشکـر
    4,187
    تشکر شده 9,996 بار در 4,982 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari jan نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه شما علاقه ای به ایشون ندارید یک موضوعه .
    و اینکه بخوایت این اختلافات اول زندگی رو درک کنید و برای حلش تلاش کنید موضوعی دیگر.
    به هر حال شما فقط 4 ماه هست که عقد کردید .
    و فرصتهایی برای شناخت از هم دارید .
    بین 21 سالگی و 25 سالگی شما به بلوغ عاطفی میرسید که میتونه در درک هم موثر باشه .
    و در کل این اقتضای سن امروز شماست که با هم برخوردهایی دارید .
    ولی اگر قراره در این مورد تصمیم جدی بگیرید باید قاطع باشید .
    باید بدونید این که میگید "حالتون ازش به هم میخوره " ... تبعات بزرگی داره .
    چون میتونه شمارو به راه جدایی برسونه .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    411
    تشکر شده 101 بار در 77 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

باسلام
    خانوم عزیز با این حجم از نفرت و کینه که در دل شما در طی 4 ماه بوجود اومده بنظر بنده طلاق گرفتن مناسب ترین کار هست... مخصوصا که آقا میگن همینه که هست!!!

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.33
    تشکـر
    441
    تشکر شده 346 بار در 199 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سعی کنید احترام سابق و برگردونید بعد رو در رو بشینید صحبت کنید
    یکی یکی از اول مشکلات و حل کنید
    البته اگه ذره ای علاقه ته دلتون دارید
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
حالم,  حالمه,  حالمة,  حالما,  حالمين,  حال مناير,  حالمون,  حالم بالم,  حالمه كلمات,  حالمون (فيلم),  حالم از زنم بهم میخوره,  حالم از زندگی بهم میخوره,  حالم ازخودم به هم میخوره,  حالم ازت بهم میخوره لعنتی,  حالم از همتون بهم میخوره,  حالم از دنیا بهم میخوره,  حالم از عشق بهم میخوره,  حالم ازش بهم میخوره,  حالم ازت به هم میخوره,  حالم از تموم شهر بدتره,  لجباز به انگلیسی,  لجبازی کودکان,  لجبازی کودک 2 ساله,  لجبازی کودک دو ساله,  لجبازی کودک,  لجبازی کودک 3 ساله,  لجبازی در کودکان 4 ساله,  لجبازی کودک یک ساله,  لجبازی در عشق,  لجبازي كودك 3 ساله,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)