نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: خیانت

10888
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت

سلام خدمت مشاور محترم.من رابطم با شوهرم خیلی خوبه،به هم خیلی احترام میزاریم.خیلی به هم اعتماد داریم و...خیلی همدیگرو دوست داریم.ما سه سال باهم زندگی میکنیم.و حاصل این زندگی یه بچه یک سالست.مشکل من الان اینه که یه مدتی حس میکردم شوهرم مشکوک میزنه به رابطه مجازی به نفر سومی.بعد از اینکه به مسافرت رفتیم تو مسافرت با چک کردن گوشیش فهمیدم با دو نفر رابطه داره یعنی داغون به تمام معنا شدم.اولش با ناراحتی نه پرخواش دلیلش رو پرسیدم فقط داشت کار خودشو توجیع کنه بعد کلی صحبت بهم قول داد دیگه این کارو نکنه و حتی سیم کارتشو عوض کرد.شرایط کاریش جوریه که برای کارش مجبوره نیمی از ماه از خانواده دور باشه.الان که دو هفته از این موضوع میگزره دارم داغون میشم.فقط چند بار دوستانه خواستم باهاش صحبت کنم که اروم تر بشم اما هر بار اخرش با عصبانیت میکفت که تو حرف منو قبول نداری که واست چه توضیعی دادم.منم بخواطر بدتر نشدن رابطمون قول دادم که دیگه این مسالهرو فراموش کنم.اما نمیشه فراموش کنم.من که انقدر بهش اعتماد داشتم.انقدر باهاش مهربون بودم و احترامشو گزاشتم اخه چرا.ترو خدا کمکم کنید دارم داغون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط ژاله نمایش پست ها
    سلام خدمت مشاور محترم.من رابطم با شوهرم خیلی خوبه،به هم خیلی احترام میزاریم.خیلی به هم اعتماد داریم و...خیلی همدیگرو دوست داریم.ما سه سال باهم زندگی میکنیم.و حاصل این زندگی یه بچه یک سالست.مشکل من الان اینه که یه مدتی حس میکردم شوهرم مشکوک میزنه به رابطه مجازی به نفر سومی.بعد از اینکه به مسافرت رفتیم تو مسافرت با چک کردن گوشیش فهمیدم با دو نفر رابطه داره یعنی داغون به تمام معنا شدم.اولش با ناراحتی نه پرخواش دلیلش رو پرسیدم فقط داشت کار خودشو توجیع کنه بعد کلی صحبت بهم قول داد دیگه این کارو نکنه و حتی سیم کارتشو عوض کرد.شرایط کاریش جوریه که برای کارش مجبوره نیمی از ماه از خانواده دور باشه.الان که دو هفته از این موضوع میگزره دارم داغون میشم.فقط چند بار دوستانه خواستم باهاش صحبت کنم که اروم تر بشم اما هر بار اخرش با عصبانیت میکفت که تو حرف منو قبول نداری که واست چه توضیعی دادم.منم بخواطر بدتر نشدن رابطمون قول دادم که دیگه این مسالهرو فراموش کنم.اما نمیشه فراموش کنم.من که انقدر بهش اعتماد داشتم.انقدر باهاش مهربون بودم و احترامشو گزاشتم اخه چرا.ترو خدا کمکم کنید دارم داغون میشم
    خب مسلما" اعتماد شما نسبت به ایشون کمتر شده چون ماخانوما در این موارد بسیار حساس هستیم

خب اعتماد یکی از اون احساساته که خیلی سخت بدست میاد و خیلی زود هم از دست میره

و برای جبرانش نیاز به زمان هست

بهتره شمام از بیان غیرمستقیم این موضوع پرهیزکنید تا حریمی در خانه برای شما و ایشون باشه

در این مواقع فقط خود شخص باید براساس فکر و احساس خودش پا در راه خیانت نگذاره

وگرنه هیچوقت کسی نمیتونه فردی رو از این کار دور و یا نفی کنه

پس صبور و آگاه باش و رابطه خودت رو با شوهرت بیشتر و عاطفی تر کن

وقتی نزدیکش باشی میتونی اعتمادش رو جلب کنید و در مواقع لزوم اوضاع رو به نفع خودتون مدیریت کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم مشاور یه سوال دارم.من شوهرم منطقیه وقتی باهاش صحبت میکنم به حرفام گوش میده.چون بهم قول داده دیگه با کسی صحبت نکنه و خودش هم خیلی پشیمون بود.اما بعد فهمیدن من از این ماجرا چون اون موقع مسافرت بودیم و نسبت به اون موضوع گرم بودم هنوز فکرو خیال تو سرم نیومده بود خیلی در مورد این قضیه ی باهم صحبت نکردیم.و خیلی سریع بهش قول دادم که فراموش کنم.و بعد از برگشتن از مسافرت شوهرم برگشت سر کار خودش.یعنی فرصتی که بشینیم کامل و موشکافانه ازش بپرسم و جوابمو بده نشده.همه چیز نصفه و نیمه.البته تلفنی ازش پرسیدم زود داغ کرد که تو قرار بوده فراموشش کنی و منم کفتم واسه فراموش کردن به کمکش نیاز دارم.من شماره اون دو نفرو که با شوهرم صحبت کردن دارم اماره یکیشونو در اوردم غیر مستقیم و کاملا میشناسمش اشناست.شاید۵_۴ سال از خودش بزرگتر و بچهاش دبیرستانین.اما امار یکی دیگرو در نیاوردم به نظرتون امارشو در بیارم بهتره این‌‌جوری ؟؟؟؟بعد میخواستم ازتون بپرسم دوباره با شوهرم در این مورد صحبت کنم وقتی اومد پیشم خیلی درست و مودبانه یا نه کلا ولش کنم دیگه موضوع رو پیش نکشم؟؟؟اخه فکر میکنم اصلا نمیدونه با کی دارشته حرف میزده.اخه خانوم مشاور باور کنید از همه لحاظ واسش کم نزاشتم چه عاطفی چه جنسی بخدا بارها بارها ازش پرسیدم بگو اگه چیزی واست کم گزاشتم و دوست داری من اونجور باشه همیشه بهم گفته تو عالی هستی پس من دلیل این ارتباطو واقعا نمیدونم کمکم کنید ترو خدا

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ژاله نمایش پست ها
    خانوم مشاور یه سوال دارم.من شوهرم منطقیه وقتی باهاش صحبت میکنم به حرفام گوش میده.چون بهم قول داده دیگه با کسی صحبت نکنه و خودش هم خیلی پشیمون بود.اما بعد فهمیدن من از این ماجرا چون اون موقع مسافرت بودیم و نسبت به اون موضوع گرم بودم هنوز فکرو خیال تو سرم نیومده بود خیلی در مورد این قضیه ی باهم صحبت نکردیم.و خیلی سریع بهش قول دادم که فراموش کنم.و بعد از برگشتن از مسافرت شوهرم برگشت سر کار خودش.یعنی فرصتی که بشینیم کامل و موشکافانه ازش بپرسم و جوابمو بده نشده.همه چیز نصفه و نیمه.البته تلفنی ازش پرسیدم زود داغ کرد که تو قرار بوده فراموشش کنی و منم کفتم واسه فراموش کردن به کمکش نیاز دارم.من شماره اون دو نفرو که با شوهرم صحبت کردن دارم اماره یکیشونو در اوردم غیر مستقیم و کاملا میشناسمش اشناست.شاید۵_۴ سال از خودش بزرگتر و بچهاش دبیرستانین.اما امار یکی دیگرو در نیاوردم به نظرتون امارشو در بیارم بهتره این‌‌جوری ؟؟؟؟بعد میخواستم ازتون بپرسم دوباره با شوهرم در این مورد صحبت کنم وقتی اومد پیشم خیلی درست و مودبانه یا نه کلا ولش کنم دیگه موضوع رو پیش نکشم؟؟؟اخه فکر میکنم اصلا نمیدونه با کی دارشته حرف میزده.اخه خانوم مشاور باور کنید از همه لحاظ واسش کم نزاشتم چه عاطفی چه جنسی بخدا بارها بارها ازش پرسیدم بگو اگه چیزی واست کم گزاشتم و دوست داری من اونجور باشه همیشه بهم گفته تو عالی هستی پس من دلیل این ارتباطو واقعا نمیدونم کمکم کنید ترو خدا
    خب مردا تنوع طلب هستند و گاهی اینکارو واقعا" برای نیاز جنسی نمیکنن

مثلا" مثل این می مونه که در کنار خورش سبزی از کباب هم خوششون میاد

اگر سوالاتی در ذهنتون مونده بهتره در این مورد در وقتی مناسب صحبت کنید

ولی اگر قرار شده تمومش کنید و قول دادید که بهتره همین جا دفنش کنید چون هرچی بیشتر در این مورد

پیش برید حساسیت شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و نتیجه ای جز خستگی ذهنتون نخواهد داشت
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

5. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم مشاور کمکم کنید چیکار کنم دیگه این رفتارش تکرار نشه.یعنی میشه من کاری کنم که دیگه عذاب وجدان بگیره نره سراغ دیگران.؟؟؟یه سوال دیگه کسای که یبار خیانت میکنن بر اساس امار کسای که بهتون مراجعه میکنن.امکان داره دیگه تا اخر عمرش سراغ این کار نره یعنی این کار واسه اولین و اخرین بار باشه؟؟؟؟؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12567
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ژاله عزیز
    مطمئناً تو شرایط سختی هستی. دارم سعی می کنم خودم رو جای تو بگذارم و فکر کنم اگه جای تو بودم چیکار می کرد. اولین چیزی که بهت توصیه می کنم اینه که تو یه فرصت مناسب برای آخرین بار درمورد این مسئله باهاش صحبت کن و از همسرت بخوای که دلیلش رو بهت بگه. شاید تو حرفاش نکته ای باشه که تو تغییر خودت بهت کمک کنه. و بعد بگو که اگه دوباره تکرار بشه چشم پوشی نمی کنی. و در آخر واسه آرامش خودت این مسئله رو فراموش کن و اجازه نده تو روند طبیعی زندگیت تأثیر بذاره. موفق باشی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11379
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ تضمینی نیست که به کارش ادامه نده و شما هم هر چقدر حساس تر بشی باهاش قاطی میکنی بدتر ازت دور میشه
    بهتر بیخیالی طی کنی و خودتو بزنی به ندیدن تا پرده حرمتی بینتون بمونه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز خیلی ببخشیدا مرده غلط کرد هم قرمه سبزی دلش خواست هم چلو کباب. به نظر من تنوع طلبی فقط در رابطه ************ براشون معنی پیدا میکنه. که البته این یه نوع بیماری خدا لعنتشون کنه.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10779
    تشکـر
    314
    تشکر شده 360 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی همو دوس داریم

خیلی به هم احترام میزاریم

بش اعتماد هم داشتم

کووو؟؟

درسته خیانت خیانته اما کم و زیاد داره

اینم بگم هر کاری قدم اولش سخته حالا چه بخشیدن باشه چه خیانت اینم در نظر بگیر

حاصل ازدواج شما یه بچس

زندگی خودتونو خراب نکنید

احساسات همو درک کنید

یه بزرگی گفته اگه کسی واسه کاری که کرده عذر خواست اگه دلیل داشت قبول کنید اگه دلیلی نداشت واسش دلیل بیارید

شمام اگه شوهرتون واسه کارش دلیل داشت قبول کنید اگه نداشت واسش دلیل. بساز تو ذهنت

خیلی خوشحالم که عاقلانه بحثو مطرح کردی پیش شوهرت

بهتره یه فرصت دیگه بهش بدی

اینو تو ذهنت فرصت بده درسته که الان واقعا بش یه فرصت دادی ولی خودت هنوز وافق نیستی

شک و شکاکیتو بزار کنار

(موفق باشید)
    امضای ایشان
    . وقتی به کسی،به طور کامل
    وبدون هیچ شک وتردیدی
    اعتماد
    می کنید درنهایت دونتیجه کلی خواهد داشت. :
    یا شخصیبرای زندگی
    یادرسیبرای زندگی

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20465
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین درجه ی خیانتش چقدره از صفر تا صد ؟ پنجاه درصد به بالا واقعا خطرناکه و احتیاج به پیگیری داره ...دیگه اینکه دنبال مسکن فوری نباش اینکه مدام ازش بپرسی و موضوع رو باز کنی راه کار خیلی ساده و دم دستیه و موقتی جواب می ده یه روز می گذره که می بینی سال ها گذشته و تو هنوز روی پله ی اول ایستادی سر جات .... به جای این نگرانی ها سعی کن زن پرنفوذی باشی ببین همسرت با توجه به شناختی که ازش داری از چیا خوشش میاد بهترین کار وارد شدن از همون راهه وقتی نفوذت رو زیاد کردی قلبش رو به دست میاری این کار ممکنه سال ها طول بکشه ولی ارزش داره و ماندگاره ....
    ویرایش توسط ارغوان77 : 08-12-2015 در ساعت 03:08 AM

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان77 نمایش پست ها
    ببین درجه ی خیانتش چقدره از صفر تا صد ؟ پنجاه درصد به بالا واقعا خطرناکه و احتیاج به پیگیری داره ...دیگه اینکه دنبال مسکن فوری نباش اینکه مدام ازش بپرسی و موضوع رو باز کنی راه کار خیلی ساده و دم دستیه و موقتی جواب می ده یه روز می گذره که می بینی سال ها گذشته و تو هنوز روی پله ی اول ایستادی سر جات .... به جای این نگرانی ها سعی کن زن پرنفوذی باشی ببین همسرت با توجه به شناختی که ازش داری از چیا خوشش میاد بهترین کار وارد شدن از همون راهه وقتی نفوذت رو زیاد کردی قلبش رو به دست میاری این کار ممکنه سال ها طول بکشه ولی ارزش داره و ماندگاره ....
    ارغوان جان این تاپیک قدیمیه ایشون با این حساسیت هاش حتما الان زندگیش رو از هم متلاشی کرده .
    وقتتون رو برای پاسخ به این تاپیک های قدیمی هدر ندین .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد