مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

موضوع: دو راهي طلاق

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دو راهي طلاق

....
    ویرایش توسط yacc : 04-23-2017 در ساعت 07:41 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.43
    تشکـر
    416
    تشکر شده 2,523 بار در 1,378 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : دو راهي طلاق

همسرتو دوست داری؟

من از حرفات فهمیدم همسرت بلد نیست فقط

ببین مشکلی که خیلی از ما پسرا داریم تو مجردیمون دنبال رابطه با دخترا نمیریم و این چیز به تابو هستش واسمون میایم ازدواج میکنیم طبعا از خیلی پسرا ضعیف تر هستیم تو رفتار با همسرمون چرا چون 1000 تا زن و دختر را تست نکردیم که از هرکدوم یه چیزی یاد بگیریم و اونو تو زندگی متاهلی عمل کنیم بهش

واسه دخترا هم دقیقا همینه

حود من شاید تو ارتباط اجتماعیم خیلی قوی باشم یا تو بیزینسم ولی تو ارتباط با یه دختر ضعیفم چون بلد نیستم و نخواستم به صورت عملی بلد بشم

3. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26674
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    23
    تشکر شده 103 بار در 66 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط yacc نمایش پست ها
    سلام به همگي ، من ٧ ساله كه ازدواج كردم ، ٣ سال هم عقد بودم ، من از يك خانواده با سطح اعتقادات معمولي و همسرم از يك خانواده مذهبي ، اوايل ازدواج من با شرايط خانوادگي همسرم كنار اومدم البته واقعا برام سخت بود اما چون سنم كم بود و همسرم رو دوست داشتم تحمل ميكردم ، من يك دختر شاد بودم و اجتماعي با پوشش ازاد كه بعد از ازدواج هيچ كدوم از اينها برام جايز نبود ، اين رو هم بگم كه همسرم سر كار نميرفت و مخارج زندگي ما رو تا همين يك سال پيش خانوادس ميدادن و گاهي هم پدر من ، كم كم اين شرايط ازارم داد ، منزوي شدم و افسردگي گرفتم ، اون اوايل دايم به همسرم اين رو ميگفتم و ازش ميخواستم كه حداقل با ابراز علاقه و تحسين من كمي حالم رو خوب كنه ، اما اون ميگفت بايد از روي رفتارم اين حس رو بگيري و... ، كار به جايي رسيد كه من بهش ميگفتم انقدر كه تو براي زندگي هيچ تلاشي نميكني و انقدر كه با من رفتار بدي داري ميترسم كمبودهام رو جاي ديگه اي جبران كنم و اونم پوزخند ميزد و ميگفت چه غلطي ميخواي بكني ....، خيلي وقتا كه ميخواستيم جايي بريم و من يه كم حالم خوب بود و به خودم ميرسيدم سر اينكه م ارايش دارم و... درگير ميشديم و معمولا فيزيكي ، همسرم خيلي زياد دروغ ميگفت و اين رو همه ميدونستن ، او سالها چند بار هم ازش شيطنت هاي اينترنتي ديدم كه خيلي دلم شكست ... اونم مينداخت گردن دوستاش كه من نبودم و....البته اينكه با كسي ارتباط داشت رو هيچ وقت متوجه مشدم و نميتونم نظري بدم ، كم كم من از زندگي سرد شدم ،ديگه علاقه اي به درست كردن رابطم نداشتم ، افسرده بودم و مدام گريه ميكردم ، اين رو بارها به اطرافيانم گفتم اما هيچ كس من رو جدي نگرفت .... من ظاهر خوبي داشتم و اين باعث ميشد خيليا بخوان باهام سر صحبت رو باز كنن اما اين براي من تابو بود ... تا اينكه يه روز كه به خودم اومدم ديدم اين تابو برام شكسته شده و از اينكه از ادمهاي اطرافم به جاي همسرم انرژي و حس خوب بگيرم ديگه برام زشت نيست ، همسرم نه يه تكيه گاه و نه مايه ارامش برام نبود و خيلي تنها بودم ، اون دايم توي خونه بود و جز مايحتاج ضروري خونه همه خواسته هاي من رو ارجاع ميداد به والدينم .... وقتي به خودم اومدم كه به كس ديگه اي علاقه مند شده بودم ، اين قضيه نه به اين شكل ولي كلي براي همسرم هم روشن شد و تازه يادش افتاد كه براي من كم گذاشته و خواست كه من رو جذب خودش كنه ! اما ديگه من نميتونستم ، من ادمي رو پيدا كردم كه حالم باهاش خوب بود ، اون ادم من رو بلدبود ، بدتر از همه اينكه اصلا از كاري كه كردم پشيمون نيستم فكر ميكنم خودم به داد خودم رسيدم ، بعد از اينها من و. همسرم دايما درگيريم ،الان مشكل منم اما نميتونم ديگه حلش كنم ، اطرافيانم ميگن اگه اون ادم رو از زن گيت حذف كني مييتوني باز برگردي ، اما هم اينكه نميتونم بدون او ادم و انرژيش زندگي كنم و هم اينكه اصلا فكر نميكنم بتونم به ادمي كه اصلا خواسته هاش از زندگي با من انقدر متفاوته باز علاقه مند بشم ، الان بعد از يه دعواي خيلي بد خونه پدو هستم همسرم ميخواد كه برگردم ولي من دارم به جدايي فمر ميكنم ، اينكه نميدونم چ تصميمي درسته مغزم رو خورده و واقعا ميخوام كه كسي راهنماييم كنه ، مرسي
    سلام

میتونم سن شما و همسرتون و اون آقای دوم رو بپرسم؟ اون آقای دوم هم متاهل هستند؟ آیا آقای دوم از متاهل بودن شما خبر دارن و اگر بله عکس العملشون چی بود؟

گفتید که شوهرتون دوباره تلاش کرد که شما رو جذب خودش بکنه.میتونم بپرسم مثلا چه کارهایی انجام داد؟ و اینکه این آقای دوم چه رفتارها یا کارهایی میکنه که شوهر شما انجام نمیده و شما جذب ایشون شدید؟
    ویرایش توسط shahriar : 04-23-2017 در ساعت 10:12 AM

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    همسرتو دوست داری؟

من از حرفات فهمیدم همسرت بلد نیست فقط

ببین مشکلی که خیلی از ما پسرا داریم تو مجردیمون دنبال رابطه با دخترا نمیریم و این چیز به تابو هستش واسمون میایم ازدواج میکنیم طبعا از خیلی پسرا ضعیف تر هستیم تو رفتار با همسرمون چرا چون 1000 تا زن و دختر را تست نکردیم که از هرکدوم یه چیزی یاد بگیریم و اونو تو زندگی متاهلی عمل کنیم بهش

واسه دخترا هم دقیقا همینه

حود من شاید تو ارتباط اجتماعیم خیلی قوی باشم یا تو بیزینسم ولی تو ارتباط با یه دختر ضعیفم چون بلد نیستم و نخواستم به صورت عملی بلد بشم
    اين رو تاحدودي قبول دارم تا حدودي نه ، بلد نبود انا من بارها ازش خواستم ، اين خواستن چند سال طول كشيد ! از همه بدتر بي مسئوليتيش بود ، مگه ميشه ازدواج بكني و ندوني كه بايد بري سر كار ! من بارها بهش ميگفتم كه دلم ميخواد ابراز علاقه زبوني داشته باشي ، اين كه اهميت نميداد چه معني داشت ، در عين اينكه همونطور كه گفتم تو مجازي ازش چند بار شيطنت ديدم و اين يعني برقراري ارتباط رو بلد بود .....

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,063 بار در 597 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

سلام به همگي ، من ٧ ساله كه ازدواج كردم ، ٣ سال هم عقد بودم ، من از يك خانواده با سطح اعتقادات معمولي و همسرم از يك خانواده مذهبي ، اوايل ازدواج من با شرايط خانوادگي همسرم كنار اومدم البته واقعا برام سخت بود اما چون سنم كم بود و همسرم رو دوست داشتم تحمل ميكردم ، من يك دختر شاد بودم و اجتماعي با پوشش ازاد كه بعد از ازدواج هيچ كدوم از اينها برام جايز نبود ، اين رو هم بگم كه همسرم سر كار نميرفت و مخارج زندگي ما رو تا همين يك سال پيش خانوادس ميدادن و گاهي هم پدر من ، كم كم اين شرايط ازارم داد ، منزوي شدم و افسردگي گرفتم ، اون اوايل دايم به همسرم اين رو ميگفتم و ازش ميخواستم كه حداقل با ابراز علاقه و تحسين من كمي حالم رو خوب كنه ، اما اون ميگفت بايد از روي رفتارم اين حس رو بگيري و... ، كار به جايي رسيد كه من بهش ميگفتم انقدر كه تو براي زندگي هيچ تلاشي نميكني و انقدر كه با من رفتار بدي داري ميترسم كمبودهام رو جاي ديگه اي جبران كنم و اونم پوزخند ميزد و ميگفت چه غلطي ميخواي بكني ....، خيلي وقتا كه ميخواستيم جايي بريم و من يه كم حالم خوب بود و به خودم ميرسيدم سر اينكه م ارايش دارم و... درگير ميشديم و معمولا فيزيكي ، همسرم خيلي زياد دروغ ميگفت و اين رو همه ميدونستن ، او سالها چند بار هم ازش شيطنت هاي اينترنتي ديدم كه خيلي دلم شكست ... اونم مينداخت گردن دوستاش كه من نبودم و....البته اينكه با كسي ارتباط داشت رو هيچ وقت متوجه مشدم و نميتونم نظري بدم ، كم كم من از زندگي سرد شدم ،ديگه علاقه اي به درست كردن رابطم نداشتم ، افسرده بودم و مدام گريه ميكردم ، اين رو بارها به اطرافيانم گفتم اما هيچ كس من رو جدي نگرفت .... من ظاهر خوبي داشتم و اين باعث ميشد خيليا بخوان باهام سر صحبت رو باز كنن اما اين براي من تابو بود ... تا اينكه يه روز كه به خودم اومدم ديدم اين تابو برام شكسته شده و از اينكه از ادمهاي اطرافم به جاي همسرم انرژي و حس خوب بگيرم ديگه برام زشت نيست ، همسرم نه يه تكيه گاه و نه مايه ارامش برام نبود و خيلي تنها بودم ، اون دايم توي خونه بود و جز مايحتاج ضروري خونه همه خواسته هاي من رو ارجاع ميداد به والدينم .... وقتي به خودم اومدم كه به كس ديگه اي علاقه مند شده بودم ، اين قضيه نه به اين شكل ولي كلي براي همسرم هم روشن شد و تازه يادش افتاد كه براي من كم گذاشته و خواست كه من رو جذب خودش كنه ! اما ديگه من نميتونستم ، من ادمي رو پيدا كردم كه حالم باهاش خوب بود ، اون ادم من رو بلدبود ، بدتر از همه اينكه اصلا از كاري كه كردم پشيمون نيستم فكر ميكنم خودم به داد خودم رسيدم ، بعد از اينها من و. همسرم دايما درگيريم ،الان مشكل منم اما نميتونم ديگه حلش كنم ، اطرافيانم ميگن اگه اون ادم رو از زن گيت حذف كني مييتوني باز برگردي ، اما هم اينكه نميتونم بدون او ادم و انرژيش زندگي كنم و هم اينكه اصلا فكر نميكنم بتونم به ادمي كه اصلا خواسته هاش از زندگي با من انقدر متفاوته باز علاقه مند بشم ، الان بعد از يه دعواي خيلي بد خونه پدو هستم همسرم ميخواد كه برگردم ولي من دارم به جدايي فمر ميكنم ، اينكه نميدونم چ تصميمي درسته مغزم رو خورده و واقعا ميخوام كه كسي راهنماييم كنه ، مرسي
    سلام

عزیز مطلب شما رو خواندم ولی قبل از هر گونه پاسخی به سوال شما چند تا سوال دارم که امیدوارم با کمی دقت به آن پاسخ دهید لطفا:

سن و سال شما و همسرتان؟

تحصیلات هر دوی شما؟

شما ظاهرا خانه دارید درسته؟ اگر خیر شغلتون و درامد شما؟

اگر همسرتون الان شاغلند, نوع شغل و درامدشان آیا مکفی است؟

فرزند دارید و یا خیر ؟

این شخص سوم کار و تحصیلات و ایا مجردن یا متعهل؟

شدت رابطه با این شخص از طرف شما؟

سن و سال ایشون؟

رابطه جنسی هم داشته اید؟

همسر شما چقدر از این جریان خبر دارند؟

لطفا نقل قول کنید که متوجه پاسختون بشم.

با سپاس

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.43
    تشکـر
    416
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

اين رو تاحدودي قبول دارم تا حدودي نه ، بلد نبود انا من بارها ازش خواستم ، اين خواستن چند سال طول كشيد ! از همه بدتر بي مسئوليتيش بود ، مگه ميشه ازدواج بكني و ندوني كه بايد بري سر كار ! من بارها بهش ميگفتم كه دلم ميخواد ابراز علاقه زبوني داشته باشي ، اين كه اهميت نميداد چه معني داشت ، در عين اينكه همونطور كه گفتم تو مجازي ازش چند بار شيطنت ديدم و اين يعني برقراري ارتباط رو بلد بود .....
    ازش خواستی آیا یادشم دادی؟؟؟؟

یکی بیاد به من بگه تو باید ژاپنی صحبت کنی وقتی بلد نیستم چجوری باید صحبت کنم؟

8. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

میتونم سن شما و همسرتون و اون آقای دوم رو بپرسم؟ اون آقای دوم هم متاهل هستند؟ آیا آقای دوم از متاهل بودن شما خبر دارن و اگر بله عکس العملشون چی بود؟

گفتید که شوهرتون دوباره تلاش کرد که شما رو جذب خودش بکنه.میتونم بپرسم مثلا چه کارهایی انجام داد؟ و اینکه این آقای دوم چه رفتارها یا کارهایی میکنه که شوهر شما انجام نمیده و شما جذب ایشون شدید؟
    من و همسرم همسن و هر دو ٣٠ سالمون هست ، بله اون اقا از فاميل هستن و ٣٨ سالشونه ، يه شخصيت همايتگر خيلي خوب داره ، توجهش به من به قدري هست كه تو شلوغ ترين روز كاريش هم دائم حواسش به من هست ، سعي كرده علايق من رو بشناسه و براي خوشحال كردنم از انجام اونا استفاده كنه ، من هر وقت هر جا گير كنم محاله يه فكري به حال مشكلم نكنه بر عكس همسرم كه ارجاع ميده به بقيه ، از لحاظ اعتقادي و فرهنگي هم چون به من نزديك كارهايي رو كه من رو شاد ميكنه انجام ميده ، همسر من تو يه خانواده مذهبي بود ولي خودش به هيچ عنوان معتقد نبود و هميشه حرفش اين بود كه خانوادم چي ميگن مردم چي ميگن ، از كل اعتقادات مذهبي محدوديت براي من رو بلد بود ! اون اقا هم خيلي به من علاقه مند ، من ادم سطحي نگري نيستم و اين رو واقعا متوجه شدم چون از لحاظ موقعيتي ، موقعيت خيلي مناسب و ظاهر مناسبي داره و ميتونه با هر كس كه بخواد ارتباط داشته باشه ، اما به قول خودش براش يه هشق ممنوعه اتفاق افتاده كه عميق شده و چون دو طرفي نمي خواد كه از دستش بديم .... من واقعا نميدونم كار درست چيه هيچ وقت انقدر مستاصل نبودم

9. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز مطلب شما رو خواندم ولی قبل از هر گونه پاسخی به سوال شما چند تا سوال دارم که امیدوارم با کمی دقت به آن پاسخ دهید لطفا:

سن و سال شما و همسرتان؟

تحصیلات هر دوی شما؟

شما ظاهرا خانه دارید درسته؟ اگر خیر شغلتون و درامد شما؟

اگر همسرتون الان شاغلند, نوع شغل و درامدشان آیا مکفی است؟

فرزند دارید و یا خیر ؟

این شخص سوم کار و تحصیلات و ایا مجردن یا متعهل؟

شدت رابطه با این شخص از طرف شما؟

سن و سال ایشون؟

رابطه جنسی هم داشته اید؟

همسر شما چقدر از این جریان خبر دارند؟

لطفا نقل قول کنید که متوجه پاسختون بشم.

با سپاس

دکتر
    من و همسرم هر دو ٣٠ سال داريم ، من كارشناسي ارشد دارم و دارم براي دكترا ميخونم ، همسرم هم ليسانس داره ، الان خانه دارم ولي بيشتر زمانك رو كتابخونه مشغول مطاله هستم ، همسرم يك سال هست كه شاغل شده ولي سطح در امدش خوب نيست و باز هم از خانوادش كمك ميگيره ، من ٤ سال هست كه با اين اقا در ارتباطم ، رابطمون به لحاظ احساسي خيلي قوي طوري كه يك ساعت هم از هم بي خبر نيستيم و بله متاسفانه گفتنش قشنگ نيست اما رابطه كامل داريم ، اون اقا ٣٨ سالشون يك بار تو ٢٠ سالگي متركه كرده و الان مجرد ، ليسانس داره و كارهاي فني و ازاد ميكنه ، من به شدت بهش وابسته هستم ، اون هم همينطور ، همسرم متوجه ارتباط مجازي ما شده ولي بيش از اين رو نميدونه البته اوايل اين رابطه متوجه شد كه بعد از اون دائم اين مسئله باعث دعوا و سخت گيرياي بيشتر شد و يك لحظه هم اثرش رو از زندگي ما برنداشت ، اقاي دكتر اينكه شروع اين رابطه اشتباه بوده و ادامه دادنش بدتر رو ميدونم ، اما توي اون موقعيت و حال بد و تنهايي كه داشتم تنها اتفاقي بود كه به من انگيزه داد و از افسردگي نجاتم داد ، الان هم زمانيه كه حتي اگر با يك معجزه بتونم اون اقا رو حذف كنم اصلا نميتونم به همسرم علاقه مند شم مجد ، مخصوصا اينكه ديدم كه ميتونم كنار ادم ديگه اي در عين اينكه خودم باشم شاد باشم ، مورد توجه طرف مقابلم باشم بدون دعوا ،توهين ....

10. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34959
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ازش خواستی آیا یادشم دادی؟؟؟؟

یکی بیاد به من بگه تو باید ژاپنی صحبت کنی وقتی بلد نیستم چجوری باید صحبت کنم؟
    به خدا بهش ياد ميدادم ، ميگفتم زبوني به من بگو دوست دارم ، وقتي ارايش ميكنم بگو عزيزم چه خوب شدي و حتي ميگفتم اگه ارايشم اذيتت ميكنه بگو عزيزم چقدر خوب شدي حالا ميشه يه كم كمرنگش كني ... ميگفتم تو خانواده به من توجه كن ، مثل من كه موقع غذا خوردن حواسم اول به تو هست مخصوصا تو جمع فاميل خودم تو هم اين كار رو بكن ... اما هيچ كدوم رو انجام نميداد ،هر از گاهي موقع شنيدن موزيك براش و رو بهش همخوني ميكردم و مخاطب قرارش ميدادم اما اون ميگفت واي ساكت نكن ، زشته .. بهش ميگفتم دير ميشه يه روزي فقط ميخنديد ميگفت چه غلطي ميخواي بكني ... من اون موقع به فكر هيچ ارتباطي نبودم اما ميدونستم دارم سرد ميشم

11. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.43
    تشکـر
    416
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

چند بار امتحان کردی؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دویچه وله,  دوغلاس العين,  دوري بلس,  دورايمون,  دوقرون,  دوربین مخفی,  دوست یابی,  دوست دختر,  دوست دختر یابی,  دوبيزل الامارات,  دو راهي زانيار,  دو راهي عشق و هوس,  دو راهي قپان,  دو راهي ميثم ابراهيمي,  دو راهي زندگي,  دو راهي ابي,  دو راهي عشق,  دو راهي زانيار دانلود,  دو راهي امير عظيمي,  دو راهي,  من سكت سلم,  من و تو,  من ما كنتي تكوني,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)