مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

سلام.
    بنده 3 سال است که ازدواج کرده ام ویک فرزند پسریک ساله دارم.از دوران آشنایی قرارمون این بود که بعد از بچه دار شدن همسرم شاغل نماند واین طور هم شد.در دوران زندگی وبه خصوص پس از بچه دار شدن از خانم خواستم که خروج از خانه به خصوص برای رفتن به خانه مادرش را کنترل کند و هفته ای 2 بار کافی است (باتوجه به آنکه خانه مان تقریبا نزدیک است) درابتدا علتش را می گفتم که حضور شما در خانه به بنده آرامش می دهدوگرمی زندگی را برای من بیشتر می کندوبهتر به کارهای خانه وبچه می رسی اما گوش نمیکرد ومدت کمی رادر منزل می ماندوبیشتر به خانه مادرش میروداین درحالیست که نه تنها من علاقه ای به حضور زیاد او در آنجا ندارم بلکه فکر می کنم رفتار واخلاق آن ها در تربیت فرزند من تاثیرمنفی خواهدداشت ضمن آنکه مادرزن بنده یک فرزند مریض دارد(عقب افتاده) که آب دهانش مداوم در حال ریختن است و من نگران پسرم هستم.به همسرم می گویم هروقت حوصله ات سر رفت بیرون برو اما خانه مادر 2 بار در هفته کافیست اما باز درخانه برای خودش ناهار درست نمی کند وناهار می رود آنجا.چه کنم آیا با او مقابله به مثل کنم و من هم که یک کارمند هستم بی نظم و بدون برنامه درخانه حاضر شوم تا شرایط رادرک کند؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.03
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,127 بار در 5,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : عدم تفاهم برای حضورهمسردرخانه

نقل قول نوشته اصلی توسط sayed نمایش پست ها
    سلام.
    بنده 3 سال است که ازدواج کرده ام ویک فرزند پسریک ساله دارم.از دوران آشنایی قرارمون این بود که بعد از بچه دار شدن همسرم شاغل نماند واین طور هم شد.در دوران زندگی وبه خصوص پس از بچه دار شدن از خانم خواستم که خروج از خانه به خصوص برای رفتن به خانه مادرش را کنترل کند و هفته ای 2 بار کافی است (باتوجه به آنکه خانه مان تقریبا نزدیک است) درابتدا علتش را می گفتم که حضور شما در خانه به بنده آرامش می دهدوگرمی زندگی را برای من بیشتر می کندوبهتر به کارهای خانه وبچه می رسی اما گوش نمیکرد ومدت کمی رادر منزل می ماندوبیشتر به خانه مادرش میروداین درحالیست که نه تنها من علاقه ای به حضور زیاد او در آنجا ندارم بلکه فکر می کنم رفتار واخلاق آن ها در تربیت فرزند من تاثیرمنفی خواهدداشت ضمن آنکه مادرزن بنده یک فرزند مریض دارد(عقب افتاده) که آب دهانش مداوم در حال ریختن است و من نگران پسرم هستم.به همسرم می گویم هروقت حوصله ات سر رفت بیرون برو اما خانه مادر 2 بار در هفته کافیست اما باز درخانه برای خودش ناهار درست نمی کند وناهار می رود آنجا.چه کنم آیا با او مقابله به مثل کنم و من هم که یک کارمند هستم بی نظم و بدون برنامه درخانه حاضر شوم تا شرایط رادرک کند؟؟؟

دوست عزیز باید قبول کنید که این خانواده جزیی از زندگی مشترک شماست .
    برای حل این موضوع فقط میتونید با گفتگو به نتیجه برسید .
    و گرنه باید محل زندگی خودتون رو جابجا کنید .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
عدم تفاهم الزوجين,  عدم تفاهم الازواج,  عدم تفاهم زوجین,  عدم تفاهم در زندگی مشترک,  عدم تفاهم با همسر,  عدم تفاهم در زندگی,  عدم تفاهم در دوران عقد,  عدم تفاهم المخطوبين,  عدم تفاهم الحبيبين,  عدم تفاهم زوج,  فکر,  فکرە,  فکر آخرت,  فکر تو پیرم کرد,  فکر برتر,  فکرآموز,  فکرونی ام کلثوم,  فکر انت في الخرطوم,  فکره مشروع,  فکر تو محسن یگانه,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندان حسن روحاني,  فرزند پسر در جدول,  فرزندان مسئولین در خارج,  فرزندان رهبر,  فرزند خواندگی,  فرزندت كجاست,  فرزندان حسن روحانی,  فرزندان لیلا فروهر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)