نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم درک متقابل همسرم

1314
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20279
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم درک متقابل همسرم

دختری 24 ساله هستم لیسانس جامعه شناسی و مجددا دانشجوی کارشناسی حقوق و کارمند بخش خصوصی اداره برق 2 ساله که نامزد کردم همسرم بازاریه که جدیدا یکم به مشکل مالی برخورده اوایل با هم مشکلی نداشتیم ولی حدود 1ساله که دیگ انگار زبونه من و نمیفهمه خیلی رفتاراش عوض شده مشروب میخوره همش سعی میکنه من و جلوی دوستاش ضایع کنه با اینکه هر بار این کارو میکنه و من بش تذکر میدم دفعه بعد با شدت بیشتری انجام میده طوری که هم باعث ناراحتی من شده هم دوستای حاضر در جم شدیدا بددهن شده با کوچیکترین بحثی شروع میکنه به فحش دادن و اسناد دادن بد به من و خانوادم البته چون قبل ازدواجم داستان دوستی من با شخص دیگه رو میدونست.انقدر به این رفتاراش ادامه داد که من به خوانوادم اطلاع دادم و اونم میگه که من زیادی حساس شدم و حالا با وجود دونستن دوستاش و خانوادم از این موضوع و فکر کردن به رفتاراش منو یجوری نسبت به خودش دلسرد کرده به طوری که انگار دیگه میلی به ادامه زندگی با ایشون رو ندارم و البته ناگفته نماند که همسرم 30 سالشه و با نداشتن پدر خودش سرپرست خانوادش هم هست.
    لطفا راهنمایم کنید که باید چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 89 بار در 60 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عدم درک متقابل همسرم

ایشون به علت فشار مالی این رفتارا رو از خودش نشون میده چون مردا وقتی فشار مالی دارن واقعا بهم میریزن الان بیشتر از همیشه به شما نیاز دارن پس سعی کنید کنارش باشین وبهش آرامش بدین و تو این شرایط درخواستی از ایشون نداشته باشین که نتونن انجام بدن چون با این کار فشار بیشتری رو متحمل میشن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه.م نمایش پست ها
    دختری 24 ساله هستم لیسانس جامعه شناسی و مجددا دانشجوی کارشناسی حقوق و کارمند بخش خصوصی اداره برق 2 ساله که نامزد کردم همسرم بازاریه که جدیدا یکم به مشکل مالی برخورده اوایل با هم مشکلی نداشتیم ولی حدود 1ساله که دیگ انگار زبونه من و نمیفهمه خیلی رفتاراش عوض شده مشروب میخوره همش سعی میکنه من و جلوی دوستاش ضایع کنه با اینکه هر بار این کارو میکنه و من بش تذکر میدم دفعه بعد با شدت بیشتری انجام میده طوری که هم باعث ناراحتی من شده هم دوستای حاضر در جم شدیدا بددهن شده با کوچیکترین بحثی شروع میکنه به فحش دادن و اسناد دادن بد به من و خانوادم البته چون قبل ازدواجم داستان دوستی من با شخص دیگه رو میدونست.انقدر به این رفتاراش ادامه داد که من به خوانوادم اطلاع دادم و اونم میگه که من زیادی حساس شدم و حالا با وجود دونستن دوستاش و خانوادم از این موضوع و فکر کردن به رفتاراش منو یجوری نسبت به خودش دلسرد کرده به طوری که انگار دیگه میلی به ادامه زندگی با ایشون رو ندارم و البته ناگفته نماند که همسرم 30 سالشه و با نداشتن پدر خودش سرپرست خانوادش هم هست.
    لطفا راهنمایم کنید که باید چیکار کنم؟
    عزیزم شما دوران طلایی نامزدی رو میگذرونید و در این مدت باید شناخت از هم پیدا کنید

پس دراین دوسال وقت زیادی داشتید تا در این مورد بیشتر فکر کنید و مسایل رو لمس کنید

در ابتدا با نامزدتون صحبت کنید و در مورد نگرانی های خودتون بگید در این گفتگو مشخص خواهد شد ایشون چقدر به ادامه این رابطه اهمیت میده

باید بدونید اخلاق ایشون رو نمیتونید تغییر بدید چون گرایشی برای تغییر در ایشون وجود نداره و خودش در این مورد پیش قدم نیست

بهتره در این مورد مشاوره ای حضوری هم داشته باشید خصوصا" خود شما که تحملتون سر اومده

چون اگر تغییری بنیادی نخواد در زندگیش ایجاد کنه شما هم باید تصمیم سخت و قاطعی رو برای خودتون بگیرید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20279
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بارها و بارها بهش گفتم که رفتارات من و میرنجونه میگه تو خیلی حساس شدی هر چی بهش میگم میگه تو فشار مالی ام این و به بقیه چیزا ربط میده،پیش مشاورم رفتم اونم میگه بخاطر شرایط کاریشه که اینطوری شده چندین بارم بهش گفتم که اگه بخوای اینجوری ادامه بدی من ازت جدا میشم اونم بیشتر عصبانی میشه.
    اصلا انگار کاراش با رفتاراش با هم تناقض داره از این ور خونه و ماشینش و میزنه به نام من طرف دیگه رفتارایی میکنه که من فکر میکنم اصلا براش مهم نیستم خیلی هم کم ابراز علاقه میکنه وقتی هم من اعتراض میکنم میگه من با کارام دوس داشتنو نشون میدم.
    اصن انگار دیگه نمیدونم وجود من براش مهمه یا نه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد