نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهانه گیری های همسرم و قطع رابطه با پدر و مادرم....

3819
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهانه گیری های همسرم و قطع رابطه با پدر و مادرم....

حدود 5ساله ازدواج کردیم واسه بچه دار شدن اقدام کردیم ولی هنووووووووووووووز نتیجه نگرفتیم........بعد 2 سال متوجه شدیم که مشکل از شوهرمه. از اول اخلاق چندانی نداشت.ولی از زمانی که فهمید مشکل از خودشه خیلییییییییییییییییییی بد اخلاق شده.بهانه گیر شده.اجازه رفتن به خونه پدرمو نمیده.نزدیک 6ماه بود که باپدرم قهر بود که 2هفته ای میشه به زووووووووور راضیش کردم رفتیم آشتی کرد.ولی دوباره میگه من دیگه خونه پدرت نمیام و همون روال قبلو داره طی میکنه.طوری رفتار میکنه انگار پدر من بزرگترین دشمنشه!البته از باجناقش هم اصلا خوشش نمیاد.کلا یه سالی میشه که از خانواده من خیلی بدش میاد.چکار کنم باهاش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخدا پیرم کرده!!!!!!!!!!!!!!!روانیم کرده!!!!!!!!!!!!!!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13344
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بهانه گیری های همسرم و قطع رابطه با پدر و مادرم....

عزیزم مثل شوهر منه.روز به روز دشمنی ش با بابا و خانواده ی من بیشتر میشه ..میگه تو خونوادت رو بیشتر از من دوست داری تمام حریم و حرمت ها رو شکسته و طلبکارشونه.فقط شانس اوردی که بچه نداری و مشکل هم از طرف او هست ...به پدر من گفته دیگه به دختر حق نداری زنگ بزنی ....حالا هم که .... نمیتونم راهنماییت کنم فقط باهاتون همدردی میکنم بخاطر بچه هام جدا نمیشم ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بهانه گیری های همسرم و قطع رابطه با پدر و مادرم....

بسم الله الرحمن الرحیم

تاپیک در سال2016 ایجاد شده اما باید درش نظرات ثبت بشه تا مراجعین با مشکلات مشابه بتونند از نظریات و تجربیات دیگران بهره ببرند

به تمام زوجین در این شرایط توصیه میشه در گام اول از توهین و برخورد تند با همسرشون اجتناب کنند و بجاش رابطه ای صمیمانه با هنسرشون ترتیب بدن

درگام دوم با ایشون صحبت کنید و ازش بخواین مشکلش و اون چیزی که باعث ناراحتیش شده رو بیان کنه
    در این مرحله اگر مشکلی بود که میتونستید رفع کنید اقدام کنید در غیر اینصورت بهش حق بدین خودش با خانواده شما روبه رو بشه مشکلش ، ناراحتیش رو بگه و خودشون باهم این مشکل رو حل کنند

اگر احساس میکنید بهانه آوری میکنه و اون حرفایی که میگه حقیقت نداره حتما ایشون درحال مکانیزم انکاری هستش و حقیقت موضوع بقدری براش بزرگ شده که حتی نمیخواد در موردش حرف بزنه
    پس صبور باشید و گام آخر رو انجام بدین

گام آخر اگر همچنان مشکلات ادامه دارند و همسر شما راضی نمیشه این مشکل رو با صحبت و بین خودتون حل کنه با کمک مشاوره و زوج درمانی و یا با واسطه گری افراد بزرگ فامیل اقدام کنید و ایشون رو برای رفع این مشکل بهش کمک کنید

نکته : دقت کنید زندگی شما از زندگی خانواده های شما جداست و درزمانی که همسر شما ناراحت از خانواده شما شکایت و گله میکنه بی طرف باشید چون حمایت و طرفداری شما از خانواده خودتون باعث میشه ایشون بیشتر جبهه گیری کنه و دفاع از خود همسر و حق دادن به او باعث میشه حق به جانب تر به اشتباهاتش اصرار کنه

با همسرتون صحبت کنید و واقعیات رو براش توضیح بدین
    اینکه شما نمیتونید با خانوادتون قطع رابطه کنید و باید رفت و آمد شما برجا باشه
    اینوه ما همگی یک خانواده ایم و باید مشکلات رو رفع کرد نه اینکه کناره گیری کنیم

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد