مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 51

موضوع: کاش همدیگه رو درک میکردیم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    899
    تشکر شده 1,330 بار در 752 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

کاش همدیگه رو درک میکردیم

سلام

ای کاش ما آدمها وقتی میخواهیم درباره زندگی کسی صحبت کنیم یا تصمیمی بگیریم خود را جای طرف مقابل قرار میدادیم.
    خودخواهی بعضی ازما خیلی زیاده نمیدونم از کی باید گلایه کنم از خدا که من رو درچنین وضعیتی قرارداده یا از اطرافیان یا از خودم که آنقدر به بعضی ها میدان دادم تا برای هست ونیست من تصمیم بگیرند با فکر کنند میتونند تصمیم بگیرند.
    همسرم به خاطر بیماریشون ریه اش آب آورده برای درمان به همراه همسرم و مادر ایشون آلمان رفتبم و دخترم کنار مادرم اینجا ماند.
    قرار بود چندماه باشیم نظر پزشک این بود فایده ای نداره بعد از یک سری آزمایش و معاینه و... برگشتیم.
    دارم ذره ذره آب شدن کسی که دوستش دارم رو میبینم وزنش از 60 به 50 رسیده.روز به روز لاغرتر و ضعیفتر حالش خیلی بده.
    هرجا تونستم بردم هرکاری از دستم بر اومد انجام دادم.
    این وسط چیزی که سرتا پا تا مغزم رو میسوزونه حرفهایی هست که این چندروز شنیدم.
    اینکه خانمم گفتن اگر من نبودم یک روزی با خواهرم ازدواج کن اون خیلی دوستت داره من میدونم ،این شکلی بچه ها هم بی سرو سامان نیستن.
    یعنی حالم داره از همه چیز ...
    فقط گفتم دیگه دربارش صحبت نکن.اومدم به خواهرهمسرم پیام بدم بذار سارا راحت باشه و دوتا از اون جمله های دندان شکنم رو بقول خانمم، واسش بنویسم ولی جلوی افکارم رو گرفتم.چنین صحبتی به گوش مادرم هم رسیده. به خانمم گفتم بهش بگو اگر دفعه دیگه تکرار کرد توی دهنش میزنم.مادرم گفتن چیزی بهش نگو زشته خیلی سال هست رفت و آمد داریم چشم تو چشم هستیم بخاطر زنت هم شده نباید حرفی بزنی.
    کلی فشار روی من هستش بیماری خانمم اینکه میبینم ثمره اینهمه سال عشق و زندگی و تلاشم روز به روز پیش چشمم از بین میره ،وضعیت بچه ها و ناراحتی بچه ها، روح و دل و فکر خودم هیچ .چطور نمیتونند درک کنند.
    اصلا هضم نمیکنم چطور میتونه همچین کاری کنه و این حرفها رو با دیگران حتی مطرحش کنه.آنقدر عصبانیم که نمیدونم چکار بایست انجام بدم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 10 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.23
    تشکـر
    446
    تشکر شده 2,628 بار در 1,439 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : کاش همدیگه رو درک میکردیم

سلام
    اعتراف میکنم هروقت تایپیک شما میام حال میکنم از مرد بودنم و خرسندم که وقتی یه مرد بخواد با تمام وجودش عشق بورزه چجوری میشه

من شکل این حرفا نیستم دعا کنم ولی از صمیم قلبم آرزو میکنم عیدی نیمه شعبان خداوند به شما سلامتی کامل همسرتون باشه

4. 5 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,434
    تشکر شده 7,465 بار در 3,279 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام

ای کاش ما آدمها وقتی میخواهیم درباره زندگی کسی صحبت کنیم یا تصمیمی بگیریم خود را جای طرف مقابل قرار میدادیم.
    خودخواهی بعضی ازما خیلی زیاده نمیدونم از کی باید گلایه کنم از خدا که من رو درچنین وضعیتی قرارداده یا از اطرافیان یا از خودم که آنقدر به بعضی ها میدان دادم تا برای هست ونیست من تصمیم بگیرند با فکر کنند میتونند تصمیم بگیرند.
    همسرم به خاطر بیماریشون ریه اش آب آورده برای درمان به همراه همسرم و مادر ایشون آلمان رفتبم و دخترم کنار مادرم اینجا ماند.
    قرار بود چندماه باشیم نظر پزشک این بود فایده ای نداره بعد از یک سری آزمایش و معاینه و... برگشتیم.
    دارم ذره ذره آب شدن کسی که دوستش دارم رو میبینم وزنش از 60 به 50 رسیده.روز به روز لاغرتر و ضعیفتر حالش خیلی بده.
    هرجا تونستم بردم هرکاری از دستم بر اومد انجام دادم.
    این وسط چیزی که سرتا پا تا مغزم رو میسوزونه حرفهایی هست که این چندروز شنیدم.
    اینکه خانمم گفتن اگر من نبودم یک روزی با خواهرم ازدواج کن اون خیلی دوستت داره من میدونم ،این شکلی بچه ها هم بی سرو سامان نیستن.
    یعنی حالم داره از همه چیز ...
    فقط گفتم دیگه دربارش صحبت نکن.اومدم به خواهرهمسرم پیام بدم بذار سارا راحت باشه و دوتا از اون جمله های دندان شکنم رو بقول خانمم، واسش بنویسم ولی جلوی افکارم رو گرفتم.چنین صحبتی به گوش مادرم هم رسیده. به خانمم گفتم بهش بگو اگر دفعه دیگه تکرار کرد توی دهنش میزنم.مادرم گفتن چیزی بهش نگو زشته خیلی سال هست رفت و آمد داریم چشم تو چشم هستیم بخاطر زنت هم شده نباید حرفی بزنی.
    کلی فشار روی من هستش بیماری خانمم اینکه میبینم ثمره اینهمه سال عشق و زندگی و تلاشم روز به روز پیش چشمم از بین میره ،وضعیت بچه ها و ناراحتی بچه ها، روح و دل و فکر خودم هیچ .چطور نمیتونند درک کنند.
    اصلا هضم نمیکنم چطور میتونه همچین کاری کنه و این حرفها رو با دیگران حتی مطرحش کنه.آنقدر عصبانیم که نمیدونم چکار بایست انجام بدم.
    سلام آقا سیاوش...آروم باشید اینجوری نمیتونین که به خانوادتون آرامش بدید

ببینین این یه حرفی که خانمتون خودش گفته...مسلما خواهرش هم آرزوی سلامتیشو داره هیچوقت که نمیاد همچین حرفی رو بزنه

بهتره آرامش خودتون رو حفظ کنین و به هیچ چیز جز همسرتون توجه نکنین

ان شاءالله که حالشون خوب میشه...هیچوقت ناامید نشید...من همیشه از ناامیدی ترسیدم...

همیشه وقتی ناامید شدم اتفاق بده افتاده...جوری که با خودم فکر میکنم شاید اگر من ناامید نشده بودم این اتفاق نمیفتاد.

پس ناامید نباشید و اجازه ندید چیزی جو خونتون رو متشنج کنه بیش از این.

هرکس هر حرفی میخواد بزنه باید پشت در خونه شما بمونه و دیگه اجازه ندید که وارد بشه.

من تا جایی که شما رو میشناسم مرد مدبر و صبوری هستید...پس با حرفای خاله زنکی خودتون رو نبازید

اگرچه واقعا تحملش سخت هست...ولی خب شما تنها نیستین...میتونین بیاین همینجا و حرفاتون رو بزنین

ما با شما همدردی میکنیم... و دعا میکنیم که حال همسرتون بهبود پیدا کنه ان شاءالله

6. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    899
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام
    اعتراف میکنم هروقت تایپیک شما میام حال میکنم از مرد بودنم و خرسندم که وقتی یه مرد بخواد با تمام وجودش عشق بورزه چجوری میشه

من شکل این حرفا نیستم دعا کنم ولی از صمیم قلبم آرزو میکنم عیدی نیمه شعبان خداوند به شما سلامتی کامل همسرتون باشه

ممنونم سام عزیز ... امیدوارم بهترین ها برایت پیش بیاد

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    899
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام آقا سیاوش...آروم باشید اینجوری نمیتونین که به خانوادتون آرامش بدید

ببینین این یه حرفی که خانمتون خودش گفته...مسلما خواهرش هم آرزوی سلامتیشو داره هیچوقت که نمیاد همچین حرفی رو بزنه

بهتره آرامش خودتون رو حفظ کنین و به هیچ چیز جز همسرتون توجه نکنین

ان شاءالله که حالشون خوب میشه...هیچوقت ناامید نشید...من همیشه از ناامیدی ترسیدم...

همیشه وقتی ناامید شدم اتفاق بده افتاده...جوری که با خودم فکر میکنم شاید اگر من ناامید نشده بودم این اتفاق نمیفتاد.

پس ناامید نباشید و اجازه ندید چیزی جو خونتون رو متشنج کنه بیش از این.

هرکس هر حرفی میخواد بزنه باید پشت در خونه شما بمونه و دیگه اجازه ندید که وارد بشه.

من تا جایی که شما رو میشناسم مرد مدبر و صبوری هستید...پس با حرفای خاله زنکی خودتون رو نبازید

اگرچه واقعا تحملش سخت هست...ولی خب شما تنها نیستین...میتونین بیاین همینجا و حرفاتون رو بزنین

ما با شما همدردی میکنیم... و دعا میکنیم که حال همسرتون بهبود پیدا کنه ان شاءالله

خانم رز مریم ممنونم. میبینم درک نمیکنند بیش از هرچیزی من رو اذیت میکنه.اینکه فکر کرده میتونه واسه زندگی من تصمیم بگیره.نمیتونم کنار بیام نمیتونم بگم چه اندازه عصبانی و ناراحت هستم

9. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,434
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

خانم رز مریم ممنونم. میبینم درک نمیکنند بیش از هرچیزی من رو اذیت میکنه.اینکه فکر کرده میتونه واسه زندگی من تصمیم بگیره.نمیتونم کنار بیام نمیتونم بگم چه اندازه عصبانی و ناراحت هستم
    خب همه قرار نیست اونجوری که ما دوست داریم فکر کنند و حرف بزنند

تنها راهی که برامون میمونه نادیده گرفتنشونه!!!

چون هرچقدر هم ما حرص بخوریم وضع اونا عوض نمیشه فقط حال ما بد میشه...

هیچکس حق نداره برای زندگی شما تصمیم بگیره... و مطمئنا شما انقدر اقتدار دارید که به کسی همچین اجازه ای ندید

پس تلاش های این افراد رو بذارید به حساب کم فکریشون...مجبور هم نیستید به خاطر کم فکری دیگران حرص بخورید!! چون مشکل خودشونه

عصبانی و ناراحت هستید و حق دارید...چون کسی نباید تو زندگی شما دخالت کنه

اما الان شما و خانوادتون بیشتر به آرامش احتیاج دارید...تا عصبانیت و ناراحتی ناشی از حرفای پوچ دیگران که ارزشی هم ندارند

پس بخاطر ارزشی که خودتون و خانوادتون دارید...به خودتون مسلط باشید و این حرفا رو بندازید پشت سر و اصلا بهشون توجهی نکنین.

11. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    899
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

خب همه قرار نیست اونجوری که ما دوست داریم فکر کنند و حرف بزنند

تنها راهی که برامون میمونه نادیده گرفتنشونه!!!

چون هرچقدر هم ما حرص بخوریم وضع اونا عوض نمیشه فقط حال ما بد میشه...

هیچکس حق نداره برای زندگی شما تصمیم بگیره... و مطمئنا شما انقدر اقتدار دارید که به کسی همچین اجازه ای ندید

پس تلاش های این افراد رو بذارید به حساب کم فکریشون...مجبور هم نیستید به خاطر کم فکری دیگران حرص بخورید!! چون مشکل خودشونه

عصبانی و ناراحت هستید و حق دارید...چون کسی نباید تو زندگی شما دخالت کنه

اما الان شما و خانوادتون بیشتر به آرامش احتیاج دارید...تا عصبانیت و ناراحتی ناشی از حرفای پوچ دیگران که ارزشی هم ندارند

پس بخاطر ارزشی که خودتون و خانوادتون دارید...به خودتون مسلط باشید و این حرفا رو بندازید پشت سر و اصلا بهشون توجهی نکنین.

شما فکر کنید این حرف به گوش اقوام برسه درباره من چه فکری میکنند.
    درسته فکر مردم مهم نیست ولی نمیخواهم کسی فکر کنه هنوز زنش هست و به فکر کسی دیگه افتاده و این با چیزی که من هستم منافات داره.
    اینهمه سال برای این زندگی زحمت کشیدم برای خانمم و سلامتیش تلاش کردم برای دلخوشی اش همه چیزم رو به اسم اون زدم خیلی هایش رو خانوادم هنوز اطلاع ندارند میخواستم ثابت کنم همه جوره کنارش هستم دلش قرص شه چون واقعا دوستش دارم
    با این حرفها رفتارها ارزش همه کارهای من رو زیر سئوال میبرند.چندسال دیگه دخترم توی روی من نمیگه مادر من بود و تو دنبال کسی دیگه بودی.
    به دختر بیست و شش هفت ساله که خواهر خانمم باشه فکر کرده با کی طرفه.تازه متوجه شدم زمزمه های خانواده خانمم این چندوقت برای چی بوده.همه این حرفها روحیه همسرم رو ضعیفتر میکنه.نمیتونم عمق ناراحتیم رو توصیف کنم

13. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,434
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

شما فکر کنید این حرف به گوش اقوام برسه درباره من چه فکری میکنند.
    درسته فکر مردم مهم نیست ولی نمیخواهم کسی فکر کنه هنوز زنش هست و به فکر کسی دیگه افتاده و این با چیزی که من هستم منافات داره.
    اینهمه سال برای این زندگی زحمت کشیدم برای خانمم و سلامتیش تلاش کردم برای دلخوشی اش همه چیزم رو به نامش زدم خیلی هایش رو خانوادم هنوز اطلاع ندارند میخواستم ثابت کنم همه جوره کنارش هستم دلش قرص شه چون واقعا دوستش دارم
    با این حرفها رفتارها ارزش همه کارهای من رو زیر سئوال میبرند.چندسال دیگه دخترم توی روی من نمیگه مادر من بود و تو دنبال کسی دیگه بودی.
    به دختر بیست و شش هفت ساله که خواهر خانمم باشه فکر کرده با کی طرفه.تازه متوجه شدم زمزمه های خانواده خانمم این چندوقت برای چی بوده.همه این حرفها روحیه همسرم رو ضعیفتر میکنه.نمیتونم عمق ناراحتیم رو توصیف کنم

واقعا متاسفم بابت این حرفها

حستون کاملا مفهومه...میتونم درک کنم که چه درد عظیمی رو دارید...ولی خب بازم تا کسی تو این شرایط نباشه حال شما رو واقعا نمیفهمه

به نظرم باید خیلی محکم و جدی باشید

اونم وقتی خانمتون خدا رو شکر هستن و ان شاءالله هم که همیشه باشن و حالشون خوب بشه

گفتن این حرفا اونم از سوی خانواده ی خودش واقعا روحیش رو ضعیف میکنه به شما حق میدم...

نمیدونم چی بگم...اگه شما هم بخواید چیزی بگید بازم باعث ایجاد تنش تو خانواده همسرتون میشه که اینم برای همسرتون خوب نیست

راستش یه خورده دلم گرفت...از صمیم قلبم برای همسرتون دعا میکنم...نمیدونم چرا خانوادش همچین زمزمه هایی رو دارن اصلا چطور دلشون اومده

بهرحال اگر فک میکنین لازمه جدی برخورد کنین....به نظرم هیچ عیبی به شما نیست...چون میخواید روحیه ی خانمتون حفظ باشه

ولی میگم بازم اینجوری باعث تنش تو خانواده ایشون میشه که خب بازم خوب نیست

ان شاءالله درست میشه ، توکل به خدا.

14. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    899
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

واقعا متاسفم بابت این حرفها

حستون کاملا مفهومه...میتونم درک کنم که چه درد عظیمی رو دارید...ولی خب بازم تا کسی تو این شرایط نباشه حال شما رو واقعا نمیفهمه

به نظرم باید خیلی محکم و جدی باشید

اونم وقتی خانمتون خدا رو شکر هستن و ان شاءالله هم که همیشه باشن و حالشون خوب بشه

گفتن این حرفا اونم از سوی خانواده ی خودش واقعا روحیش رو ضعیف میکنه به شما حق میدم...

نمیدونم چی بگم...اگه شما هم بخواید چیزی بگید بازم باعث ایجاد تنش تو خانواده همسرتون میشه که اینم برای همسرتون خوب نیست

راستش یه خورده دلم گرفت...از صمیم قلبم برای همسرتون دعا میکنم...نمیدونم چرا خانوادش همچین زمزمه هایی رو دارن اصلا چطور دلشون اومده

بهرحال اگر فک میکنین لازمه جدی برخورد کنین....به نظرم هیچ عیبی به شما نیست...چون میخواید روحیه ی خانمتون حفظ باشه

ولی میگم بازم اینجوری باعث تنش تو خانواده ایشون میشه که خب بازم خوب نیست

ان شاءالله درست میشه ، توکل به خدا.

اگر همین حرفها رو خانواده من میگفتند توی بوق و کرنا بود
    خانمم ریه ش آب آورده فقط پیوند ریه کارسازه که اونم بخاطر ضعیف بودن بدن و پایین بودن پلاکت خون نمیتونن انجام بدن
    نمیدونم
    شرمنده من زیاده روی کردم

16. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16868
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    1,102
    تشکر شده 542 بار در 260 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

اول این که برای همسرتون آرزوی سلامتی و بهبودی دارم
    بعدشم فکر نمی کنم خانواده همسر شما تو این شرایط به فکر این مسائل باشند
    احتمالا اینا قول و قرارایی هستش که خود همسرتون با خانواده شون در میون گذاشتند
    کاش برای همسرتون با یه مشاور مجرب جلسات مشاوره بذارین. روحیه خود ایشون هم خیلی مهمه

17. 2 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کاشی,  کاش,  کاشی تبریز,  کاشان,  کاشت مو,  کاشیەکان,  کاشی مرجان,  کاشت ناخن,  کاشی سینا,  کاشف الملابس,  فکر,  فکرخانە,  فکر چیست,  فکر برتر,  فکرشم نکن,  فکر را پر بدهید,  فکرشم نکن علیزاده,  فکر و خیال خلسه,  فکرشم نکن محمد علیزاده متن,  تفکر مثبت,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  من فضلك,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)