مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: دلزدگی از همسر و خانوادش

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32142
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دلزدگی از همسر و خانوادش

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    4 سال نامزد بودید 4 سالم عقد چجوری تو این 8 سال متوجه چنین رفتارهایی نشدید؟؟
    تو زمان نامزدی رفتار همسرم خیلی بهتر بود اصلا توهین نمی کرد اگه مشکی پیش میومد توضیح می داد منم بخاطر سن کم توقعات کم و صبور بودن بیش از حدم بخاطر علاقه ایی که داشتم تحمل می کردم فکر می کردم با محبت کردن تحمل کردن با ثابت کردن خودم همسرم دیگه دس برمیداره از این کاراش ولی اشتباه کردم بهتر نشد که هیچ بدترم شد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    طبیعت هم قانون داره،به قوانینش احترام بذار،تامعلوماتشو بهت بده.
    شماره عضويت
    34420
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    15
    تشکر شده 27 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کریسی نمایش پست ها
    واقعیتش من خیلی تحمل کردم محبت کردم ولی وقتی خانوادشتو گوشش می خونن من حتی کلمات عاشقانه هم می گم محبت می کنم با من سرد برخورد می کنه واقعا روش تاثیر می زاره
    نباید پیش خانواده اش زیاد بهش محبت کنی... وگرنه اونها بیشتر در مقابل محبت تو عکس العمل نشون میدن.
    مردها دوست ندارن در جمع زیاد بهشون محبت بشه،،، مرد شخصیت سنگین و مورد احترام رو بیشتر از احساسی بودن،در جمع می پذیره.
    محبت به مرد در جمع از سوی جنس مخالفش ، این تفکر رو براش به وجود میاره که تحقیر میشه یا به نوعی احمق یا سوسول یا بچه ننه خطاب شده و احساس شرمندگی میکنه و درنتیجه عکس العمل خشم رو برای حفظ حریمش بکار میبره.
    درخلوت بر احساساتش کار کنید... چسبیدن در آغوشش ، محبت اون رو بر می انگیزه.این عکس العمل حتی بر روی دانشمندفرانسوی هم تأثیر گذاشته.بخاطر شوهرتون لباس زیبا بپوشید ولی زیاد ارایش غلیظ نکنید که دهن بقیه هم وا نشه.

هرکسی گل زیبا رو دوست داره...برای شوهرتون که محرم خودتونه گل زیبا بشید...
    امیدوارم که موثر باشه.
    ویرایش توسط peyman5 : 04-06-2017 در ساعت 09:40 PM

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32142
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman5 نمایش پست ها
    نباید پیش خانواده اش زیاد بهش محبت کنی... وگرنه اونها بیشتر در مقابل محبت تو عکس العمل نشون میدن.
    مردها دوست ندارن در جمع زیاد بهشون محبت بشه،،، مرد شخصیت سنگین و مورد احترام رو بیشتر از احساسی بودن،در جمع می پذیره.
    محبت به مرد در جمع از سوی جنس مخالفش ، این تفکر رو براش به وجود میاره که تحقیر میشه یا به نوعی احمق یا سوسول یا بچه ننه خطاب شده و احساس شرمندگی میکنه و درنتیجه عکس العمل خشم رو برای حفظ حریمش بکار میبره.
    درخلوت بر احساساتش کار کنید... چسبیدن در آغوشش ، محبت اون رو بر می انگیزه.این عکس العمل حتی بر روی دانشمندفرانسوی هم تأثیر گذاشته.بخاطر شوهرتون لباس زیبا بپوشید ولی زیاد ارایش غلیظ نکنید که دهن بقیه هم وا نشه.

هرکسی گل زیبا رو دوست داره...برای شوهرتون که محرم خودتونه گل زیبا بشید...
    امیدوارم که موثر باشه.
    سلام ممنون منم منظورم تو خلوت خودمون بود نه در جمع

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دلزدگی زناشویی,  دلزدگی از شوهر,  دلزدگی از زندگی,  دلزدگی از همسر,  دلزدگی زناشویی+pdf,  دلزدگی شغلی,  دلزدگی از کار,  دلزدگی زناشویی پاینز,  دلزدگی زناشویی به انگلیسی,  دلزدگی به انگلیسی,  دلزدگی از شوهر,  دلزدگی از زندگی,  دلزدگی از همسر,  دلزدگی از کار,  دلزدگی از نامزد,  دلزدگی از زن,  دلزدگی از عشق,  دلزدگی از درس,  دلزدگی از نقش,  دلزدگی از دنیا,  من و همسرم در جزیره سبز انگلستان,  من و همسرم فرشته جون,  من و همسرم دراروپا,  من و همسرم در اتاق خواب,  من و همسرم در کانادا,  من و همسرم عاشقانه هم را,  من و همسرم در رختخواب,  من و همسرم تو رختخواب,  من و همسرم عکس,  من و همسرم سحر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)