نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نحوه ابراز محبت به همسر

2176
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37356
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نحوه ابراز محبت به همسر

سلام خدمت دوستان محترم
    من خانمی 34 ساله با خصوصیات اخلاقی متولد تیر ماه هستم .متاسفانه خیلی کم حرف هستم زیاد صحبت کردن رو بلد نیستم یعنی حررفی واسه گفتن ندارم مگر اینکه واجب و مهم باشه که پیگیری کنم
    عاشق جمع بودن و دورهمی هستم از بودن تو جمع لذت میبرم ولی متاسفانه اکثرا شنونده هستم تا گوینده زیاد اهل شوخی و مسخره بازی نیستم و بلد نیستم الان 15ساله ازدواج کردم همسرم فکر میکنه من بهش اهمیت نمیدم یا دوست ندارم باهاش هم صحبت بشم میگه همیشه با دوستات میگی و میخندی بامن اونطوری نیستی یا با خانواده ات گرم میگیری وقتی بامن هستی خودتو میگیری و مغرور میشی اره مغرور هستم ولی نه دیگه برای شوهرم با تلفن زیاد حرف نمیزنم افسرده هم نیستم مثلا یه هفته یا ماه خونه مامانم نرم شاید هیچ تلفنی هم نزنم اکثرا اونا زنگ میزنن اونم اگه کاری باهم داشته باشیم .خیلی زود عصبان میشم و وقتی با ارامش و طمانینه حرف میزنم و همسرم به حرفف و صحبتم اهمیت نمیده یا دخترم صدامو بلند میکنم اینطوری حرفم و میشنون دوست ندارم با صدای بلند و حالت عصبانی حرفو به کرسی بشونم
    تو جمع و محیط کار و خارج از خونه برای همه دوست خوب و صمیمی هستم ولی تو خونه نمیدونم چرا رفتارم عوض میشه
    مثلا موقع خواب دوست دارم راحت و ازاد باشم کسی بهم نچسبه ولی متاسفانه هم همسرم و دخترم دوست دارن بغلشون کنم
    من کارمند هستم و تو زندگی برنامه ریزی شده حرکت میکنم موقع خواب و مهمونی رفتن و غذا خوردن و ...
    حتی تو روابط زناشویی هم تقریبا سرد و هفته ای یکبار و شایدهم 10 روز اتفاق بیفته
    واقعا خسته شدم و همسرم نسبت به این مسئله شاکی هست همسرم رو خیلی دوست دارم واقعا برای زندگیمون زحمت میکشه عاشق هستم ولی نمیدونم چطوری بهش ثابت کنم که من همون طوری که توی جمع با کسی نمیگم و نمیخندم یعنی مجلس گردون نیستم باورش نمیشه احساس میکنه من بهش مغرور میشم پرحرف نیستم شوخی کردن بلد نیستم حالت دیکتاتوری و دیسیبرین از بس تو محیط مردونه کار کردم حتی وقتی شوهرم زیاد حرف میزنه و شوخی میکنه من زیاد خوشم نمیاد میگم بسه یا توهم اینده رو میزنه یا گذشته ها گذشته من همش تو زمان حال هستم لطفا راهنمایی کنید تا شاید بتونم یکم درمورد خودم تجدید نظر کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نحوه ابراز محبت به همسر

سلام دوست خوبم،خوشبختانه من هم متولد تیر هستم ولی برخلاف شما وقتی کنارهمسرم هستم عین یه دختربچه میشم لوس،شوخ،به نظرم گاهی هم بهتره زندگی از نظم خودش خارج بشه،گاهی یه دفعه ای همسرت روببوس،بهش عمیق نگاه کن،دستشو تو دستت بگیر وفشار بده،بهش بگو دوستش داری،کم کم تمرین کن تا بتونی عزیزانت رو بی هیچ مقدمه به آغوش بکشی،،طناز باش تا بتونی به همبستری باهمسرت کیفیت بدی گاهی در مقابلش کوتاه بیا،سعی نکن با کل کل کردن بهش ثابت کنی مغرور نیستی بلکه با رفتارت خضوعتو نشون بده..زندگی شما15سال اینطوری شکل گرفته برای تغییر زمان لازم داری ولی میتونی از همین الان شروع کنی،،به زنانگیت و ظرافتت خیلی بیشتراهمیت بده،،،موفق باشی.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : نحوه ابراز محبت به همسر

نحوه ابراز محبت به همسر

دوست عزیز شما مدت زیادی در محیطهای مردانه کار کردید و مسلما روی رفتار و روحیه شما اثرگذار بوده است
    تغییر امروز شما بسیار سخته چون با این چهارچوب خو گرفتید و برای خروج از این قالب باید تلاش زیادی کنید
    به همین خاطر لازمه مشاوره ای حضوری رو با مشاوری مجرب انجام بدید ...

حرف زدن شاید یکی از کلیدی ترین راه حل هایی باشد که روانشناس ها برای حل بسیاری از مشکلات بین فردی توصیه می کنند.
    وقت مناسبی پیدا کنید و در شرایطی که هر دو آماده شنیدن نظرات یکدیگر (که ممکن است خیلی باب میلتان نباشد) هستید،
    یک فنجان چای بنوشید و در مورد مسائل اقتصادی خانواده با هم گپ بزنید.مراقب باشید چون این موضوع، یک امر تنش زا و مهم است.
    بنابراین آخر برج، زمانی که اجاره خانه عقب افتاده یا از موعد پرداخت قسط ها گذشته زمان خوبی برای طرح چنین موضوعات چالش برانگیزی نیست.
    اگر احساس می کنید همسرتان بابت کمک مالی که می کند بر سر شما منت می گذارد
    یا آزرده خاطرتان می کند، بدون خجالت این مورد را با او در میان بگذارید. شاید او واقعاً قصد چنین کاری را نداشته
    و ناخواسته کلماتی را به کار می برد که شما را ناراحت می کند.

مشخص بودن حدود وظایف همیشه کمک کننده است اما گاهی ارتباط خوب زناشویی نیاز به فداکاری و حمایتگری دارد.
    مثلاً فرض کنید همسرتان امروز با رییس اش یک جلسه مهم داشته و کمی دیرتر از معمول به خانه رسیده است
    و در عین حال نوبت اوست که ظرف ها را بشوید. احتمالاً در تمام طول راه به ظرف هایی فکر می کند
    که توی سینک ظرفشویی انتظارش را می کشد و او باید با تمام خستگی آنها را بشوید. حالا فرض کنید
    وقتی به خانه می رسد، می بیند همسرش ظرف ها را شسته، چای را دم کرده و با لبخند منتظر اوست.
    احساس آرامش و امنیتی که همسرتان در چنین شرایطی در درون خود احساس می کند دیگر نیاز به فرض کردن ندارد.

به همین خاطر شما میتوانید با یکی از ساده ترین راه های زیر برای ابراز علاقه اقدام کنید
    ولی سعی کنید در حمایت یک مشاور خوب پیش برید.
    به تلفن همراه او پیامکی صمیمانه بفرستید. مطمئن باشید که این کار هم شیرین و هم جالب است.
    وقتی همسرتان سخت کار می کند یا برایتان کاری انجام می دهد، بگذارید بداند که شما قدردان زحمات او هستید.
    بگذارید طبیعت خلق و خوی شما را برای دوست داشتن تنظیم کند. صحبت کنید و گوش دهید.
    دوران بزرگسالی خود را برای لحظاتی فراموش کنید و با هم کارهای بچه گانه و شادی آور انجام دهید.
    همچنین، اگر کار اشتباهی انجام شد، سعی کنید با شوخی و خنده از آن بگذرید. این کار سبب کاهش استرس در آن شرایط خواهد شد.
    منتظر یک مناسبت خاص نباشید تا به او هدیه ای بدهید.
    عاشقانه ترین کارتی که می توانید را پیدا کنید و در ماشین او بگذارید.
    فراموش نکنید که پیام عاشقانه خود را هم در آن بنویسید.
    آینده آنچنان که به نظر می رسد دور نیست. درباره جاهایی که دوست دارید وقتی 50 سال از ازدواجتان گذشت بروید،
    با هم حرف بزنید و سعی کنید تا آن رویاها به واقعیت تبدیل شوند.
    زمانی که همسرتان با شما صحبت می کند، مستقیم به چشمان او نگاه کنید.
    نه تنها این کار نشانگر این است که شما به آنچه او می گوید علاقه مندید،
    بلکه چیزی در نگاه کردن در چشمان او وجود دارد که به شما انرژی والایی خواهد داد.

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

021-88422495

021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد