نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اختلاف شدید با همسر و خانوادش

6329
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

اختلاف شدید با همسر و خانوادش

با سلام میخاستم خدمتتون بگم و کمکم کنید ما از دوران عقد با همسرم مشکل داشتم من 27 سالم و همسرم 22 سالشونه و خیلی وابسته خانوادش هست و مخصوصا مادرش فرهنگامونم اصلا باهم نمیخوره خانواده من فرهنگی و خانواده ایشون بازار و حالت قلگی همسرم شاگرد مادرم بودن که سنتی ازدواج کردیم من 9سال ساببقه مدیریت حمل نقل داشتم و از بچگی هم کار میکردم و یک کاری زدم مثل شرکت اسنپ در شهر خودمون که فکر نمیکردیم اسنپ بیاد و نزدیک 100 میلون برشکست کردم که همسرمم باعثش شد چون 20 تا کار پیشنهاد دادم قبول نکردن و رفتم 4 تا شرکت کار کردم و پول ندادن تا مجبور شدم رفتم یک ماشین لیزینگی برداشتم و دارم مسافر کشی میکنم در شرکت اینترنتی که همش سرزنشم میکنن خانوادش خیلی بی محلی میکنن بهم خلاصه بگم بهتون که مادرش و پدرش همش تو زندگی دخالت میکنن و همسرم الان نزدیک 8 روزه برداشتن رفتن و میخاییم جدا بشیم بنظرتون چیکا کنم؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : اختلاف شدید با همسر و خانوادش

لطفا راهنمایی کنید کسی نیست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    زندگی متاهلی با مشکلاتی ممکن است همراه باشد و این موضوع نباید باعث به وجود آمدن اختلاف تا این حد شود که ایشون بخواهند درخواست طلاق دهند . سعی کنید با خودشون صحبت کنید چون متاسفانه گاهی دخالت های خانواده با اینکه از سر دلسوزی می باشد باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتر بین زوجین می شود و هر دوی شما بهتر است مشکلات خصوصی زندگی مشترک خود را در بین خانواده ها بیان نکنید و سعی کنید در یک رابطه دوستانه و آرام و با حفظ احترام یکدیگر این موضوع را برطرف کنید و به یک نتیجه مشترک برسید. سعی کنید به خانواده های همدیگر احترام بگذارید و حرمت های خانوادگی یکدیگر را حفظ کنید . در این مسیر اگر بتوانید به همراه همسرتان قبل از گرفتن یک تصمیم جدی به یک مشاور مراجعه کنید می توانید در مسیر درست تری تصمیم گیری کنید.
    در این مسیر می توانید از روانشناسان کانون مشاوران ایران به صورت تلفنی یا حضوری کمک بگیرید.
    021-88472864
    شاد باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظرم برو دنبال همسرت و برگردونش خونتون و نزار زمان باعث فاصله بینتون بشه . و بعد دوتایی بدون اینکه بخای دنبال مقصر بگردی و بدور از سرزنش و دعوا به دنبال یه راه حل برای این مشکلتون بگردین . بالاخره زندگی غیر قابل پیش بینی هست هر چقدرم برنامه ریزی کنیم ممکنه یه جوری پیش بره که برخلاف انتظار ما باشه بهتره صبورتر باشی و درعین حال که ارامش خودتو به خاطر این اتفاق حفظ میکنی به همسرتم ارامش بده و بهش امید بده که انشالله یه کار بهتر گیرتون میاد .

در رابطه با ارتباطش با خانوادش به نظرم به جای اینکه تلاش کنی که ایشونو از خانوادش دور کنی بهتره ازین موضوع به نفعه خودت استفاده کنی و برای کار ازشون راهنمایی و پیشنهاد بگیری شاید راهنمایی هایی خوبی داشته باشن که به نفعت باشه .

نوشتی " عاشق همسرمم " کسی که عاشقه، غرور و ترس و همه چیزو کنار میزاره و برای عشقش همه کار میکنه نه اینکه به این راحتی تسلیم میشه.
    ویرایش توسط eli2 : 12-31-2018 در ساعت 11:35 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

5. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

اخه نمیشه هر دفعه این موضوع پیش میاد و خانوادش دخالت میکنن و برمیدارن میبرن خیلی خسته شدم از زندگی یا فحاشی یا میزنه هر وقتم میام خونه به جای استقبال همش غر میزنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد