مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف با همسر

1. Top | #1
    ZMB
    ZMB آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Question اختلاف با همسر

سلام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من دوساله ازدواج کردم یه پسر یکساله دارم 4ماه بعدازدواج که یکماهه بارداربودم شوهرم بردن زندان جرمش سیاسی الان خیلی مشکل داریم هنوز آزادنشده بهم میگه سه راه دارم که یا جداشم تا وقتی ازادبشه بچه بامن باشه یا از الان بچه روبگیره یا اینکه حرفی نزنم دانشگاه وکارمو کناربزارم درمورد زندگی هم حق تصمیم گیری ندارم میگه بچه نه مدرسه نه دانشگاه ونه سربازی باید بره اگر هم ازدواج کردم حق اعتراض ندارم.خونوادم چون من یه شکست تو زندگیم داشت با جدایی مخالفن من بخاطر آینده بچه م نگرانم شما بگین چیکار کنم تورخدا کمکم کنین
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.66
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : اختلاف با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط ZMB نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم یکی کمکم کنه من دوساله ازدواج کردم یه پسر یکساله دارم 4ماه بعدازدواج که یکماهه بارداربودم شوهرم بردن زندان جرمش سیاسی الان خیلی مشکل داریم هنوز آزادنشده بهم میگه سه راه دارم که یا جداشم تا وقتی ازادبشه بچه بامن باشه یا از الان بچه روبگیره یا اینکه حرفی نزنم دانشگاه وکارمو کناربزارم درمورد زندگی هم حق تصمیم گیری ندارم میگه بچه نه مدرسه نه دانشگاه ونه سربازی باید بره اگر هم ازدواج کردم حق اعتراض ندارم.خونوادم چون من یه شکست تو زندگیم داشت با جدایی مخالفن من بخاطر آینده بچه م نگرانم شما بگین چیکار کنم تورخدا کمکم کنین

با شرایطی که ایشون داره اگر درخواست طلاق بدید حضانت بچه هم به شما داده خواهد شد

در ضمن کارتون رو به هیچ وجه از دست ندید و راه درست رو که همین الان هم میدونید انتخاب کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
اختلافات,  اختلاف,  اختلاف فطحل,  اختلاف الرأي,  اختلاف وجهات النظر,  اختلاف في الاراء,  اختلاف امتي رحمة,  اختلاف لون العينين,  اختلافات الصور,  اختلاف الصور,  اختلاف بالانجليزي,  اختلاف بالاراء,  اختلاف بازی,  اختلاف با خانواده شوهر,  اختلاف با شوهر,  اختلاف ساعت ایران با ترکیه,  اختلاف ساعت ایران با کانادا,  العاب اختلاف باربى,  معنى كلمة اختلاف بالانجليزية,  حل اختلاف باحکمیت بزرگترها,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  من تغير عليك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)