نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اختلاف شدید با همسر

661
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35919
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف شدید با همسر

با سلام و خسته نباشید من مشکلی دارم و خواستارم که راهنماییم کنید من سه سال است که ازدواج کردم روز خواستگاری از همسرم خواستم تا همیشه با هم صادق باشیم ولی به محض عقد کردنمون کل پیامهایی که روی گوشیش داشت را پاک کرد من خیلی ناراحت شدم یکم با هم بحثمون شد ولی به دلیل علاقه ای که به وی داشتم او را بخشیدم و به زندگیم ادامه دادم تا اینکه تو این سه سال متوجه حساسیت های اخلاقی وی شدم باز هم محل نمیزاشتم و می گفتم اذیت شده کمکش می کنم تا از این بحران عبور کنه تا چند روز قبل یک روز اومد پیش من و گفت که تو محیط کاریش با همکاراش مشکل پیدا کرده و یه مشاوره اینترنتی پیدا کرده و از طریق ایمیلی که تو دوران مجردیش داشته با اون مشاوره کرده و از من خواست به ایمیلش برم و پیامهاش با مشاور را ببینم و کمکش کتم راستی یادم رفت بگم یه ایمیل دیگه هم داشت که حدود یک سال پیش هک کردند وقتی که وارد ایمیلش شدم متوجه ی یک سری ایمیل هایی شدم که حسابی من را بهم ریخت تا اومدم کامل بخونم وارد ایمیلش شد و کل پیامهاش را پاک کرد و حتی رمزش را هم عوض کرد حتی متوجه شدم ایمیل قبلیش را هم میدونسته چه کسی هک کرده خواهش می کنم پیام من را نمایش عمومی ندبد و جواب پیام را برام ایمیل کنید ممنون اگه هم هزینه ای داشت بگید پرداخت می کنم
    hramiri85@yahoo.com

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اختلاف شدید با همسر

سلام اینجا تایپیکها همه عمومی ان اگر می خواید خصوصی صحبت کنید باید با شماره ها سایت تماس بگیرید مشاوره تخصصی بشید.

نظر شخصی من اینه:
    اگر ایمیل ها برای گذشته بوده بزارید تو گذشته بمونه و کندوکاو تو گذشته همسرتون فقط شمارو میریزه بهم
    قبل از شما هرچی بوده مهم نیست و مهم بعد از ورود شما به زندگیشونه ایا خدانکرده بعد از ازدواج با شما به شما دروغ گفتن ؟!یا فقط می خواستن گذشتشونو پاک کنن ؟
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد