مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: اخلاق بد و تند مزاجی همسر

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.70
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پاسخ : اخلاق بد و تند مزاجی همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Banimoshaver نمایش پست ها
    احساس می کنید که شوهرتان مطابق میل شما عمل نمی کند؟ شاید برخورد درستی با او ندارید!اگر می خواهید در ارتباط خود موفق باشید و همسرتان را از خود راضی نگه دارید رازهای زیر را در زندگی خود به کار بندید 10 راز زنانه برای آرام کردن تندخوترین مردان :: روانشناسی و مشاوره - بانی مشاور
    با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز م.
    تبلیغ ممنوع

پست نذاره چون بی فایدست
    دست الان اخراج میشی همه پستات هم حذف میشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام عزیزم.
    منم دقیقا مشکل شمارو داشتم یعنی همسرم لیسانس داشت و کارگزی میکرد و همین باعث شده بود تا خیلی عصبی و تند مزاج بشه. بهتره در این مواقع خیلی پاورچین کنارش زاه برید و سعی کنید ناراحتش نکنید چون همینکه اینهمه درس خونده و الان مجبور به کارگری شده خودش براش سرکوفته و ته دلش خودشو شکست خورده میبینه. سعی کن بهش انرژی بدی و بگی مه بهش افتخار میکنی سعی کن بیشتر بهش محبت کنی چون مرد هرچه تندتر باشه نیاز به محبت بیشتری داره تا نرم بشه.
    من بهش حق میدم اخلاقش تند باشه طبیعیه. اما همیشه که عصبانی تیست مثلا روزای جمعه یا روزای تعطیل یا یه موقع که خودش حوصله داره و میاد جلو باهات مهربونی نیکنه سعی کن خیلی منطقی و آروم باهاش حرف بزنی.. من به همسرم کمک مالی کردم یعنی منم دا به پاش سر کار میرفتم تا تونستیم قسطامونو بدیم شما هم اگه حتی همسرت با بیرون کار کردن راضی تیست سعی کن یه کار مثل چرخماری یا خیاطی یا .... یادبگیری و تو خونه انجام بدی. حتی همین که بتونی یکم از مخارج خودتو بدی براش کمک بزرگیه. یه مرد وقتی میبینه نمیتونه اون زندگیو که باید برای خانمش فراهم کنه عصبی میشه. ایشاله به مرور مشکل مالیتون که حل شه اخراق همسرتون هم خود به خود بهتر میشه . اما تا اون موقع سعی کنید سرش غر نزنید و بی پولیشو به روش نیارید.

3. کاربران زیر از سوفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

خیلی وقت‌ها همسران بر سر یک مسئله هر چقدر هم بی‌ارزش با هم اختلاف عقیده پیدا کرده و بار‌ها و بار‌ها از دست هم عصبانی می‌شوند. گاهی اوقات این عصبانیت ساعت‌ها طول کشیده و تبدیل به یک معضل می‌شود و‌گاه زود به پایان می‌رسد اما نکته اینجاست که چگونه در مواقع عصبانیت خود را کنترل کنیم تا به معضلات جدی‌تر گرفتار نشویم.

۱- علت عصبانیت را فوراً پیدا کنید: زمانی‌هایی وجود دارد که به طور ناگهانی با عصبانیت همسرتان مواجه می‌شوید بدون آنکه بدانید او به چه علت عصبانی است.
    گاهی رفتار عصبی همسرتان ممکن است دلیلی خارج از خانه و رابطه زناشویی داشته باشد بنابراین بهتر است زن یا شوهر از علت عصبانیت همسرشان آگاهی پیدا کنند.
    در این مواقع ترک کردن فرد عصبانی کار عاقلانه‌ای نیست زیرا تصور بر این است که اگر او را ترک کند او آرامش پیدا می‌کند در حالی که این مسئله نه تنها بهبود پیدا نمی‌کند بلکه اوضاع را بد‌تر خواهد کرد. زیرا هجوم افکار همراه با تنش و عصبانیت در مواقع تنهایی او را‌‌ رها نخواهد کرد.

۲- آرام باشید: عصبانیت، غذای عصبانیت است. وقتی همسرتان عصبانی است و شما علت عصبانیت آن را فهمیده‌اید، حتی اگر شما موضوع عصبانیت او باشید سعی کنید در آن موقعیت شما نیز عصبانی نشوید زیرا به هم ریختن اوضاع و فضا تنها باعث ادامه مشاجرات شده و اوضاع را بد‌تر از پیش خواهد کرد.

در آن موقعیت سعی کنید آرام باشید حتی اگر حق با شما باشد و بحث درباره موضوع را به وقت دیگری موکول کنید.

۳- احساسات همسرتان را در نظر گرفته و به زبان آورید: خیلی آرام و بدون پرده به او بگویید «می‌دانم عصبانی هستی». این بیان به فرد عصبانی اطمینان می‌دهد که همسرش درک مناسبی از او داشته و موضوع بزودی حل می‌شود. وقتی همسر بداند هنگام تنش فکری تنها نیست احساس آرامش بیشتری می‌کند.

۴- با همسرتان همدردی کنید: اگر شما هم احساس عصبانیت می‌کنید و از احساس عصبانیت همسرتان ناراحت هستید این احساس خود را به زبان آورید زیرا اگر فرد عصبانی بداند که همسرش احساسات واقعی‌اش را انکار کرده و نسبت به موضوع پیش آمده بی‌تفاوت است، خشم‌اش بیشتر می‌شود.

۵- برای صلح پیش قدم شوید: وقتی از دلایل عصبانیت همسرتان با خبر شدید و به طور واقع بینانه متوجه شدید شما نیز در این ماجرا مقصر بوده‌اید برای صلح چند قدم بردارید این قدم‌ها بیانگر این است که خواهان آشتی هستید و بخشی از اشتباهات خود را پذیرفته‌اید و قصد دارید مشکل پیش آمده را هر چه سریع‌تر حل کنید. البته در این راه چند قدم واقعی‌تر هم باید بردارید.

۶- از تکنیک رکوردشکنی استفاده کنید: غالب اوقات رسم خانه شما این است که پس از چند روز قهر دوباره صلح برقرار شود. حال شما از‌‌ همان ابتدا پیش قدم شده و این رسم کهنه را بشکنید.
    عصبانیت و کشدار کردن ماجرا را به روزهای بعدی موکول کنید و با آرامش به حرف‌های همسرتان گوش فرا دهید. اگر هنگام صحبت پیرامون موضوع پیش آمده مقوله عصبانیت را فراموش کنید.

آرامش، همه چیز را حل خواهد کرد.

۷- تکنیک مه آلود: این تکنیک به شما کمک می‌کند تا عیب جویی‌های بی‌دلیل را دفع کنید چون عیب جویی باعث می‌شود عصبانیت همسرتان اوج گرفته و اوضاع بد‌تر شود، به جای بحث کردن با همسرتان درباره موضوع پیش آمده سعی کنید او را از فضای عصبانیتش منحرف کرده و وارد جاده مه آلود کنید.
    به طور مثال وقتی او به خاطر خودپسندی شما عصبانی است به او بگویید «موافقم بعضی وقت‌ها درباره عواقب کار‌ها فکر نمی‌کنم اما در این راه سعی خودم را بیشتر می‌کنم» یا اگر او به خاطر تأخیرتان عصبانی است به جای دلیل آوردن تنها به او بگویید «می‌دانم تأخیر داشته‌ام سعی می‌کنم همین امروز این مسئله را طور دیگری جبران کنم.»

5. کاربران زیر از سوفی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

اخلاق تند شوهراخلاق تنددرمان تند مزاجیدرمانه تندمزاجی و بد خلقیتند مزاجیدرمان تندمزاجیدرمان اخلاق تنداخلاق تند شوهر site:forum.moshaver.coاخلاغتنداخلاق تند مردبد اخلاقی و تند مزاجی زناخلاق تند مردانمشکلات تند رفتاری شوهرمشاوره خانمهابرای اخلاقهای تنداخلاق تند شوهر مشاور انجمناخلاق تند شوهر انجمندرمانتندمزاجیزن تند مزاج بد اخلاقهمسرم اخلاقش تند وبلند دادنیزنههمسرم تند اخلاقهشوهرم اخلاقش تند مزاجهچیکارکنم اخلاق همسرم بدشده برای من زیاد وقت نمیزارهتند بودن اخلاق مردانشوهر شمام بد اخلاقهمرد تند اخلاقكنايه از عصباني و تند مزاجيتند مزاجی زنهااز اخلاق تند همسرم رنجیده خاطر میشزمانى كة همسرت وازدست ميدى جة برخوردى بايد كردسا‏ ‏ختار‏ ‏زنهای‏ ‏بد‏ ‏اخلاقخواستگار تند اخلاقشناخت اخلاق تند خواستگارتند مزاجمنامزد تند مزاجچطور درمقابل رفتارهمسرم عصبانی نشم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
hobr,  hobre,  اخلاق بد مردان,  اخلاق بد روزگار,  اخلاق بد زنان,  اخلاق بد همسر,  اخلاق بد پدر,  اخلاق بد شوهرم,  اخلاق بد مادر,  اخلاق بد مسی,  اخلاق بد مشهدی ها,  اخلاق بدون خدا,  همسر فداکار,  همسر فداکار پیامبر,  همسر فداکارم,  همسر فداکار موسی مندلسون,  داستان همسر فداکار,  داستان کوتاه همسر فداکار,  فیلم هندی همسر فداکار,  عکس همسر فداکار,  شعر همسر فداکار,  فداکاری همسر,  همسر لوس,  همسر لوسیانو ادینهو,  همسر لوسیانو ادینیو,  همسر لوسیانو پریرا,  عکس همسر لوسیانو ادینهو,  لوس شدن برای همسر,  لوس بازی برای همسر,  لوس شدن همسر,  لوسیا ویالون همسر رونالدو,  لوسیا همسر رونالدو,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)