نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اخلاق تعصبی خانومم نسبت به خانواده خودش

1005
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق تعصبی خانومم نسبت به خانواده خودش

باعرض سلام خدمت شما عزیزان. اولا ممنون ازسایت خوبتون. من و همسرم حدود یک ساله که نامزدکردیم. من پدرندارم وبخاطرنداشتن پدربرادرهام وخواهرهام نسبت به خانواده نامزدم بی مسولیت هستن واین موضوع تمام مشکلات من و نامزدمو فرامیگیره.درمقابل خانواده نامزدم چون میدونن ازطلاق میترسم سرهمین که چراخانوادت خبر خانواده مارو نمیگیرن تمام کاسه کوزه هارو سرمن میشکنن. الانم خانومم میگه میرم درخواست جدایی میدم. نمیدونم چیکارکنم. زندگیمودوست دارم هرچندپراز دعواوبدبختیه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اخلاق تعصبی خانومم. نسبت به خانواده خودش.

ایاایشونم شما رو دوست داره بجز خونوادتون مشکل دیگه نداره؟

ایا با هم تفاهم دارید ؟ حرف ساده همدیگه رو میفهمید ؟

بهتون چی گفت که بعد گفت میره درخاست طلاق میده ؟

اصلا چرا نامزدی رو یکسال ادامه دادید نامزدی تاشیش ماه نهایتا

تا کارتون به طلاق نکشیده و.از هم سرد نشدید ازدواج کنید .

کمتر بحث بکشید و کاری به حرف های خاله زنک.نداشته باشید برید تفریح بگید بخندید اگر بحث هلی این چنین میشه بدون این که کشش بدید فورا عزر خواهی کنید و بگید حق با شماست جبران میکنم .

روابط عاطفی رو بیشتر.کنید اجازه ندید این حرفهای جزعی روز و.زندگیتونو.خراب کنه اگر فایده نداشت ازش سوال بپرسید بگید دلیل این که این بحث هارو.پیش میکشه چیه ؟ بعد دنبال جواب قانع کننده باشید .

پدر داشتن یا نداشتن شما ربطی به موضوع زندگی شخصی شما نداره اینها بهانه هست

خواهر وبرادرا هم کلا کاری به این کار ها ندارن . که همسر شما بیاد خونتون یا نیاد .

اما مادرتون که شده سرپرست شما باید اقدامی میکرد . همسر شما هم.نباید به دنبال بهانه باشند

اگر باهم تفاهم.دارید و همدیگه رو دوست دارید و شما توی یه جاده یه طرفه راه نمیرید با همدیگه در این مورد صحبت کنید و شرایطی برای هم بگزارید مثلا بگید الان که اهمیتی به دعوت کردن و احوال پرسی از شما نمیدن در عوض فردا اجازه دخالت بهشون نمیدم .

شما وضیفه سختی دارید از طرفی باید مراقب روابط خانمتون با خونوادش باشید از طرفی.مراقب خونوادتون

زندگی اصلا کار اسونی نیست و قصه و بچه بازی هم نیست علاوه بر بحث این که کسی در زندگی باید کوتاه بیاد باید خیلی با سیاست هم.باشه .جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب .

پیشنهاد من اینه یه جلسه کوتاه هم پیش مشاوره حضوری برید سوالاتی ازت میپرسه کامل تر و.جواب هتی راهگشا تر و طریقه برخورد تا ان شا الله ازدواج کنید حتما برید ضرر نداره .

(موفق باشید )
    ویرایش توسط delaram54 : 03-13-2016 در ساعت 10:52 PM
    امضای ایشان
    چگونه. وصف کنم لحظه لحظه خود را
    برای این. همه ناباور خیال پرست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اخلاق تعصبی خانومم نسبت به خانواده خودش

نقل قول نوشته اصلی توسط firuz نمایش پست ها
    باعرض سلام خدمت شما عزیزان. اولا ممنون ازسایت خوبتون. من و همسرم حدود یک ساله که نامزدکردیم. من پدرندارم وبخاطرنداشتن پدربرادرهام وخواهرهام نسبت به خانواده نامزدم بی مسولیت هستن واین موضوع تمام مشکلات من و نامزدمو فرامیگیره.درمقابل خانواده نامزدم چون میدونن ازطلاق میترسم سرهمین که چراخانوادت خبر خانواده مارو نمیگیرن تمام کاسه کوزه هارو سرمن میشکنن. الانم خانومم میگه میرم درخواست جدایی میدم. نمیدونم چیکارکنم. زندگیمودوست دارم هرچندپراز دعواوبدبختیه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

اتفاقا" تا در دوران طلایی نامزدی هستید باید برای این زندگی چاره سازی کنید

در این جا کسی شما ترغیب به جدا شدن نمیکنه ولی اگر در روزهای نامزدی که روزهای خوب و پراز انگیزه ای هستند ، اینطور به مشکل برخورد کردید

باید بدونید روزهای اینده برای شما معجزه ای نخواهند کرد

به شما توصیه میکنم برای افزایش اعتماد به نفس در انتخاب حتما" مشاوره کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-22689558
    021-88472864
    021-88422495
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : اخلاق تعصبی خانومم نسبت به خانواده خودش

خانواده شما چه با داشتن پدر وچه بدون پدر مسولیتی در قبال خانواده همسر شما ندارن .

البته یک سری رسم ورسومات مرسومی در دوران نامزدی وعقد وازدواج وجود داره که از طرف خانواده شما کم وبیش باید انجام بشه .

البته این رسم ورسومات در مناسبتهای خاص انجام میشه و به وضعیت مالی شما هم بستگی داره .

احتمالا خانم شما بیشتر از انجام ندادن این مراسم ها ناراحت باشن نه احوال پرسی .

مراسمی مانند عید نوروز و یلدا و روز زن ویا مراسم پاگشا وغیره .

انجام دادن ویا ندادن این رسومات نباید مشکلی برای زندگی شما به وجود بیارن .

احتمالا خانم شما از شما از مشکلی رنج میبره یا شاید پشیمون شده که حرف از طلاق به وجود میاره .

دنبال حل این مشکل تو روابط خودتون باشید .شما نباید ارتباطتون رو با خانوادتون قطع کنید .

حتما مشاوره حضوری داشته باشید .هرد و باهم واگر ایشون همراهی نکردن خودتون مراجعه کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)