نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اخلاق و رفتار همسر

1498
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30088
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخلاق و رفتار همسر

سلام من 7ماهه ازدواج کردم شوهرم یه ازدواج نا موفق داشته. رفتارش عادی نیست اصلا تعادلی تو رفتارش دیده نمیشه همش میگه من یه سری مشکلاتی دارم ک نمیتونم بهت بگم و الان چند وقته ک همش تو خودشه و دائم با رفتارش بی توجهی میکنه قتی بهش میگم با من مشکلی داری میگه نه از توراضیم فقط با خودم درگیرم .من به اصرار خودش رفت و امد مون زیادبود ولی الان تصمیم دارم رفتارم عوض کنم و عین خودش رفتار کنم و حتی رفت و امد و محدود کنم ؟واقعا موندم چ جوری باید برخورد کنم؟ وحتی خیلی زود عصبی میشه اطرافیان مگین بهش محبت کن تا بتونه زندگی تلخ گذشته شو فراموش کنه ولی و من از همه نظر سعی مو کردم ولی انگاری خودش تمایلی به بهبود زندگیش نداره و حتی فکر میکنم هنوز در حسرت گذشته ش مونده؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اخلاق و رفتار همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط melikasanjary نمایش پست ها
    سلام من 7ماهه ازدواج کردم شوهرم یه ازدواج نا موفق داشته. رفتارش عادی نیست اصلا تعادلی تو رفتارش دیده نمیشه همش میگه من یه سری مشکلاتی دارم ک نمیتونم بهت بگم و الان چند وقته ک همش تو خودشه و دائم با رفتارش بی توجهی میکنه قتی بهش میگم با من مشکلی داری میگه نه از توراضیم فقط با خودم درگیرم .من به اصرار خودش رفت و امد مون زیادبود ولی الان تصمیم دارم رفتارم عوض کنم و عین خودش رفتار کنم و حتی رفت و امد و محدود کنم ؟واقعا موندم چ جوری باید برخورد کنم؟ وحتی خیلی زود عصبی میشه اطرافیان مگین بهش محبت کن تا بتونه زندگی تلخ گذشته شو فراموش کنه ولی و من از همه نظر سعی مو کردم ولی انگاری خودش تمایلی به بهبود زندگیش نداره و حتی فکر میکنم هنوز در حسرت گذشته ش مونده؟
    از جداییشون چند وقت گذشته ؟
    دلایل جدایشون چی بوده ؟فرزند هم دارن ؟
    شما چطور اشنا شدید و ازدواج کردید ؟

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط melikasanjary نمایش پست ها

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

بهترین حالت اینه که با ایشون در این موضوع در زمانی مناسب صحبت کنید

شما قبل از ازدواج بهتر از هر کسی به این شرایط اگاهی داشتید پس پذیرفتید و باید صبور باشید

۶ نکته برای آرام کردن شوهران خشمگین

۱ - نگذارید همسرتان درگیر خشم خود گردد. اگر دیدید عصبانی است، او را تنها بگذارید. اگر فکر می‌کنید که مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می‌شود، از طرح آن موضوعات اجتناب کنید.

۲ - عصبانیت به آسیب‌های فیزیکی و عاطفی می‌انجامد. با شوهرتان لجبازی نکنید. در عوض سعی کنید راه‌هایی برای درک و حمایت او بیابید.

۳ - شما باید درون خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. باید به این فکر کنید که چرا همسرتان عصبانیت خود را برسر شما خالی کرد. غر نزنید، زیرا نتیجه‌ای جز انفجار عصبانیت و بد‌تر شدن شرایط ندارد.

۴ - طوری رفتار کنید که همسرتان با شما احساس راحتی کند. شما می‌توانید انفجار خشم همسرتان را با برقراری ارتباطی درست با وی، خنثی کنید. گفت‌و‌گو با همسرتان به هیچ وجه او را ناراحت نخواهد کرد. پس از اینکه با او گفت‌و‌گو کردید، درخواهید یافت که همه چیز به حالت عادی بازگشته است. این زمان مناسبی است تا با شریک زندگی خود روبه رو شوید.

۵ - شوهرتان را درک کنید. درک شما از او طغیان خشمش را کمتر می‌کند. در ضمن شنونده خوبی باشید.

۶ - اگر متوجه شده‌اید که شوهرتان بیش از اندازه عصبانی می‌شود، می‌توانید از یک متخصص کمک بگیرید. از او بخواهید که خود را متعهد به انجام برنامه‌های مدیریت خشم نماید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30088
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از جدایی شون 6ماه گذشته بود که از طریق یکی از اشنایان معرفی شدن و ازدواج کردیم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30088
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فرزند ندارن - میگفتن خانم شون حجاب درستی نداشته و دلایل مثل خیانت و سازگار نبودن

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز

6 ماه از جداییشون گذشته و دوباره ازدواج کردن ؟؟

خب مطمنا الان در شرایط روحی خوبی نیستند 6 ماه زمان کمیه که یه ادم شکست خورده خودش رو احیا کنه

راه سختی رو پیش رو دارید

تنها راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که مدام ازش سوال نکنید که چیشده چی نشده

مردها مثل ما خانومها نیستند که وقتی مشکلی دارند مدام ازش صحبت کنن

مردها ترجیح میدن تو خودشون حلش کنن

پس بیشتر از همیشه به خودت برس سعی کن شاد باشی و برنامه های شاد براش انجام بدی

باهاش مهربون باشی و سعی کنی کمکش کنی این دوره رو پشت سر بزارن باید خیلی صبور باشه شاید یه مدت طولانی طول بکشه

شما دیگه ازش سوال نکن و اگر ایشون صحبتی کردن فقط همدلی کن

پیشنهاد میکنم کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو هم مطالعه کنید
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

9. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30088
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جالب اینجاست اصلا حرفی از دلیل نارحتی ش نمیزنه و میگه من یه سری مشکلاتی با خودم و خانوادم دارم و نمیتونم بهت توضیح بدم یه جورایی اعتماد نداره چون تو گذشته ش اعتماد کرده و دیده تمام حرفایی ک زده میشده بعدا علیه خودش ستفاده شده اینو به وضح به خودم گفت .حرفی نمیزنه فقط سرد برخورد میکنه و میگه با من هیچ مشکلی نداره .حتی قبلا میگفت بیا کنارت ارامش دارم ولی الان حرفی از ارامش و اشتیاقی به وبدن کنار من نداره ما اصلا خلوتی باهم نداریم همش با خانوادش میریم بیرون .....

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30088
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی ناراحته وقتی برای من نمیزاره من بهش گفتم تا وقتی حالت بهتر نشده من دیگ نمیام پیشت هروقت خوب شدی بیا دنبالم .خودشو داره از من دور میکنه منم خیلی برام سخته ک دائم خودمو بهش تحمیل کنم. من همیشه سعی کردم براش کم نزارم چون دائم مامانش میگه سعی کن بتونی جای اون خانمشو براش پر کنی تا بتونه فراموشش کنه منم همه سعی مو کردم براش کم نزارم ولی این حق م نیست اینجوری باهم برخورد کنه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

نباید انقدر زود ازدواج میکرد
    6 ماه برای شروع زندگی جدید کمه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد