نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ارتباط تلفنی شوهر

1069
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4803
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط تلفنی شوهر

با سلام/پسری24 ساله هستم.
    مدتی پیش شوهر خواهرم(دامادمون) در یک گفتگویی صمیمی آخرش به من گفت که با یکی ارتباط تلفنی داره و گفت اون زنه خودش چندتا بچه داره که شوهرش بهش نمی رسه و دست بزن داره و خیلی زجر میکشه و گفته فقط زنگ میزنه و درد دل میکنه و در این سطح....
    جدیدا خواهرمم فهمیده.چهار تا بچه دارن.من تونستم شماره اون زنه رو پیدا کنم.از طریق یه شماره ناشناس تونستم باهاش تماس بگیرم.اول خواستم مخش رو بزنم و کل امارش رو در بیارم ولی از اون افسرده ها و سن بالا(می گفت 42 سالشه-البته می خورد بهش) بود که اصلا پایه صحبت نبود.اخر سر تهدیدش کردم و گفتم یکی از دوستان شوهرش هستم و از همه چیزش خبر دارم....
    خواهرم ازم خواسته کمکش کنم.و واقعا میخام اصولی کمک کنم.
    می تونه شمارش رو عوض کنه و یا دامادمون با یکی دیگه ارتباط برقرار کنه...
    انصافا خواهرم خانمه مهربون و کدبانو و منطقیه.....
    از لحاظ تحصیلات و خانوادگی و.... بهم می خورند و دامادمون هم ادم زحمت کشیه و در کل بهم میخورند.
    با این تفاوت که دامادمون قبلا ازدواج کرده بوده و دو تا بچه از زن قبلیش داره ولی خواهرم ازدواج نکرده بوده(و الان سه ساله باهم ازدواج کرده اند)
    لطفا راهکاری ارائه بدید که بتونم کمکشون کنم و طوری باشه که راه برگشت واسه دامادمون بمونه و ....

ببخشید طولانی شد...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نحوه کمک به خواهرم که شوهرش با یکی دیگه ارتباط تلفنی داره

به خواهرتون بگین کتاب «آن چه زنان باید درباره مردان بدانند نوشته باربرا آنجلیس» رو بخونه. کتاب فوق العاده ایه. به رو شوهرشم نیاره که راجع به ارتباط مخفیانه اش با آن زن چیزی میدونه. این نظر منه.

3. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

به خواهرتون بگین کتاب «آن چه زنان باید درباره مردان بدانند نوشته باربارا آنجلیس» رو بخونه. کتاب فوق العاده ایه. به رو شوهرشم نیاره که راجع به ارتباط مخفیانه اش با آن زن چیزی میدونه. این نظر منه.

5. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19016
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

شما می تونید با شوهر خواهرتان بخصوبه صورت جدی صحبت کنین و بگین این رفتار ایشون ممکنه باعث ازبین رفتن خانواده بشه با وجود اینکه قبلا هم ازدواج کرده بوده و بچه هم ازون زنش داشته و ممکنه حتی بعد از پاشیدن زندگیش کسی به خوبی خواهرتون نباشه که چهار تا بچه رو جمع کن رصورتی که این همه مکافات به یه زن 42 ساله نمی ارزه!!!
    امضای ایشان
    لحظه هاتون شاد دل هاتون پر از امید لب هاتون پر از خنده و دستانتون پر از تلاش

7. کاربران زیر از الهه گله بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارتباط تلفنی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط chroo نمایش پست ها
    با سلام/پسری24 ساله هستم.
    مدتی پیش شوهر خواهرم(دامادمون) در یک گفتگویی صمیمی آخرش به من گفت که با یکی ارتباط تلفنی داره و گفت اون زنه خودش چندتا بچه داره که شوهرش بهش نمی رسه و دست بزن داره و خیلی زجر میکشه و گفته فقط زنگ میزنه و درد دل میکنه و در این سطح....
    جدیدا خواهرمم فهمیده.چهار تا بچه دارن.من تونستم شماره اون زنه رو پیدا کنم.از طریق یه شماره ناشناس تونستم باهاش تماس بگیرم.اول خواستم مخش رو بزنم و کل امارش رو در بیارم ولی از اون افسرده ها و سن بالا(می گفت 42 سالشه-البته می خورد بهش) بود که اصلا پایه صحبت نبود.اخر سر تهدیدش کردم و گفتم یکی از دوستان شوهرش هستم و از همه چیزش خبر دارم....
    خواهرم ازم خواسته کمکش کنم.و واقعا میخام اصولی کمک کنم.
    می تونه شمارش رو عوض کنه و یا دامادمون با یکی دیگه ارتباط برقرار کنه...
    انصافا خواهرم خانمه مهربون و کدبانو و منطقیه.....
    از لحاظ تحصیلات و خانوادگی و.... بهم می خورند و دامادمون هم ادم زحمت کشیه و در کل بهم میخورند.
    با این تفاوت که دامادمون قبلا ازدواج کرده بوده و دو تا بچه از زن قبلیش داره ولی خواهرم ازدواج نکرده بوده(و الان سه ساله باهم ازدواج کرده اند)
    لطفا راهکاری ارائه بدید که بتونم کمکشون کنم و طوری باشه که راه برگشت واسه دامادمون بمونه و ....

ببخشید طولانی شد...

دوست عزیز نیازی به این کارها نیست فقط ایشون باید رابطه رو محترمانه کات کنه

در کشور ما چنین کمک هایی مشکلساز میشه و زندگی هارو به تباهی میکشونه

ایشون هم اگر خودش و فرزندانش مورد تهدید مرد خونه هستند میتونه با شماره 123 اورژانس اجتماعی بهزیستی تماس بگیره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

9. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد