نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ارتباط در زندگی

798
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9678
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ارتباط در زندگی

با سلام
    اولین بار است وارد این سایت می شوم ولی امیدوارم راهگشای مشگلاتم باشد مدت ده سال است ازدواج کرده ام ولی هنوز نتوانسته ام با ارزشهایی که در زندگی برای انهامیجنگم کنا ربیایم از قدیم ودر قران واحادیث وذات انسانهای پاک دیده ایم که باید به انسانهای ضعیف وپیر کمک کرد حال اگر آنها پدر ومادرت باشند این مسیولیت بیشتر می شود من پدری 80ساله ومادری 70ساله دارم که این وظیفه را بر خود واجب میدانم که به انها محبت کنم ولی همسرم بااین موضوع مشگل دارد با این که انها در یک شهر دیگر زندگی می کنند ومن در سال 3یا 4بار به انها سر میزنم تا 20روز بعد از آن ما مشگل داریم تنهااین نیست به بچه ها با الفاظ زشت صحبت می کند وهر بار که من حرفی می زنم می گوید هر جور که بخاهم با انا حرف می زنم وربطی به شما ندارد یک دوره مشاوره رفتیم فایده نداشت یک دوره نزد روانکاو رفتیم مشگلش حل نشد یک سال زیر نظر دکتر مغز واعصاب بودیم بهتر شد ولی ازرفتن امتناع کرد وزندگی را به کام ما سیاه کرده وجالب این که همیشه حق به جانب اوست هر بار می گوید می خواهم طلاق بگیرم ولی از آنجایی که در فامیل ما این اتفاق نیفتاده و سه فرزند کوچک دارم وبه خاطر رشته تحصیلیم در دانشگاه با مباحث روانشناسی اشنایی دارم راضی نشدم زیرا ما بخاطر خود خواهی خود با زندگی کسانی بازی کنیم که هنوز خرئ سالند و هیچ اختیاری در این مورد ندارند. لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ارتباط در زندگی

دوست عزیز خود شما بهتر میدونید که کمک کردن به شخصی که تمایلی به درمان نداره

بسیار سخت و بهتره بگیم غیر ممکنه ...

خب با توضیحاتی که شما گفتید راهی جز به صبر ندارید

ولی اگر حرف از طلاق میزنه حتما" اینکارو شروع کنید تا بدونه در این کار قاطع هستید و ترسی ندارید

وگرنه از این حربه برای تحت فشار قرار دادن شما استفاده خواهد کرد ...

گاهی واقعیت زندگی طوری پیش میره که از چهارچوب کتاب و درمان خارجه ...
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد