نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اشتباه در انتخاب شوهر

943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه در انتخاب شوهر

من وهمسرم تویه سایت باهم آشنا شدیم وهموپسندیدیم وبه خانواده ها اطلاع دادیم.شوهرم از زندگی وکار وپول خیلی خوب تعریف میکرد .اون هیچی چیزی رو منفی نمیبینه.ولی وقتی برای تحقیق رفتیم اون چیزی که اون میگفت با چیزی که ما شنیدیم فرق داشت.من بهش گفتم وخواست که بهش فرصت بدم تا اوضاع را رو به راه کنه.متاسفانه ما عقد کردیم اوضاع رو به راه نشد بدتر شد.خانواده ی شوهرم تو همه چی نظر میدن وادمای پرد ادعا یی هستن وایراد کننده.من وقتی جهیزیه مو خریدم و به شوهرم نشون دادم اون ازهمه چی ایراد گرفت وغر زد که چرا بدون من خرید رفتید.الانم من دلم میخواستم یخچال جدید بگیرم وازقبل بهشون گفته بودم اما اونا چیزدیگه ای گرفتن..به جز این چیزا شوهرم به ظاهر ادم با شخصیتیه اما حرف مفت زیاد میزنه وپر ادعا و ایراد کننده ای هست وواقعا این زندگی ای نیست که من میخواستم وانتظارشو میکشیدم..
    هرچی حرف میزنم باهاش اخرش خودم مقصر میشم .چون سنم کمه و هنوز پخته نیستم
    یه مدت به فکر طلاق افتادم.چون همش دارم غصه میخورم وزندگیم باب دلم نیست .هیچ جاش نظرم وسلیقه ی من وجود نداره.
    من دوست دارم هرچی دلم میخواد وخوشم میاد انتخاب کنم اما اینا هرکدوم حرفی میزنن.البته یکسری اخلاقای خوب دارن ولی خوب اینطری هم هستن.نمیدونم چیکارکنم..
    رانماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اشتباه در انتخاب شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط miti20 نمایش پست ها
    من وهمسرم تویه سایت باهم آشنا شدیم وهموپسندیدیم وبه خانواده ها اطلاع دادیم.شوهرم از زندگی وکار وپول خیلی خوب تعریف میکرد .اون هیچی چیزی رو منفی نمیبینه.ولی وقتی برای تحقیق رفتیم اون چیزی که اون میگفت با چیزی که ما شنیدیم فرق داشت.من بهش گفتم وخواست که بهش فرصت بدم تا اوضاع را رو به راه کنه.متاسفانه ما عقد کردیم اوضاع رو به راه نشد بدتر شد.خانواده ی شوهرم تو همه چی نظر میدن وادمای پرد ادعا یی هستن وایراد کننده.من وقتی جهیزیه مو خریدم و به شوهرم نشون دادم اون ازهمه چی ایراد گرفت وغر زد که چرا بدون من خرید رفتید.الانم من دلم میخواستم یخچال جدید بگیرم وازقبل بهشون گفته بودم اما اونا چیزدیگه ای گرفتن..به جز این چیزا شوهرم به ظاهر ادم با شخصیتیه اما حرف مفت زیاد میزنه وپر ادعا و ایراد کننده ای هست وواقعا این زندگی ای نیست که من میخواستم وانتظارشو میکشیدم..
    هرچی حرف میزنم باهاش اخرش خودم مقصر میشم .چون سنم کمه و هنوز پخته نیستم
    یه مدت به فکر طلاق افتادم.چون همش دارم غصه میخورم وزندگیم باب دلم نیست .هیچ جاش نظرم وسلیقه ی من وجود نداره.
    من دوست دارم هرچی دلم میخواد وخوشم میاد انتخاب کنم اما اینا هرکدوم حرفی میزنن.البته یکسری اخلاقای خوب دارن ولی خوب اینطری هم هستن.نمیدونم چیکارکنم..
    رانماییم کنید

هیچ کس جز خود شما نمیتونه تصمیم گیری کنه ...

چون کسی جز شما در این زندگی نبوده تا از نزدیک لمسش کنه

پس هر تصممی دارید در همین اول زندگی بگیرید ...

چون وقتی بچه ای در این بین باشه تصمیم گیری بسیار سخت خواهد شد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : اشتباه در انتخاب شوهر

یا شما خوب توضیح ندادین، یا من بد متوجه شدم.
    شما توقع دارین هرچیزی که با سلیقه خودتون سازگاری داره، بخرین، بدون اینکه کسی نظر بده.
    از اونطرف توقع دارین خانواده همسرتون هم خریدهای خودشون رو با نظر مستقیم شما انجام بدن؟

اگه میگین چرا شوهرم توقع داره تو جهیزیه من نظر بده؟
    پس چرا خودتون گفتین من فلان یخچال رو دوست داشتم ولی اونا یه چیز دیگه خریدن.
    چیری که عوض داره، گله نداره. البته من قبول دارم، بهتره خانواده دختر خانم تنهایی جهیزیه رو بخرن، یا نهایتا فقط سلیقه طرف مقابل رو بپرسن ولی لزومی نداره آقا پسر هم با خودشون همراه کنن. چون ممکنه موقع خرید مسائلی پیش بیاد که حضور آقای داماد، خونواده عروس خانم رو دچار رودربایستی یا استرس کنه.
    اما اینکه توقع دارین انتخاب همه چیز با سلیقه شما باشه، اصلا منصفانه نیست. اینجوری تو زندگی مشترک حتما به مشکل برمیخورین.
    همونقدر که شما مختارین وقتی هزینه چیزی رو شخصا پرداخت میکنین، با سلیقه خودتون هماهنگ باشه.
    ایشون هم مختاره لااقل واسه چیزی هزینه کنه که دوست داره.

پس بهتره اول با سلایق هم آشنا بشین، بعد اقدام به خرید کنین تا کدورتی هم پیش نیاد.

موفق باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد