نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اعتیاد همسربه عکسهای مبتذل

995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

اعتیاد همسربه عکسهای مبتذل

سلام دوستان
    من و همسرم دوساله که ازدواج کردیم. اولین بار در دوران عقد متوجه شدم چندتا فیلم و عکس ناجور در لپ تاپش داره خیلی ناراحت شدم و وقتی بهش گفتم گفت مال یگی از دوستاش بوده و کلا انکار کرد. بخشیدمش اما الان که ازدواج کردیم متوجه شدم باز هم مخفیانه نگاه میکنه. دپرس شدم. لازمه بگم ما از لحاظ رابطه جنسی مشکلی نداریم و هردو راضی هستیم. از نظر مذهبی هم اهل نماز و روزه و همه چی هست. لطفا کمکم کنید

2. 2 کاربران زیر از helenbahar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : اعتیاد همسرم به دیدن عکسها و فیلمهای س ک س ی

سلام

خب بهترین کار اینکه هیچ وقت مستقیم و به پرده در مورد این مسائل باهاش صحبت نکنید

اگه این پرده حیا که بینتونه رو بردارین مطمعن در اینده خیلی راحت تر دنبالش میره و این احترام بینتون هم کمتر میشه

اگه همین هم متوجه شدین بهتره نادید بگیرین و بگذرین ، بجاش سعی کنید نیاز هاشو بیشتر بر آورده کنید تا سراغش نره

شاید یکم خجالتی و هنوز به اون خوبی که باید نمیتونین در مورد بر طرف کردن نیاز هاتون باهمدیگه صحبت کنید

سعی کنید در مورد بر طرف کردین نیاز های جنسی تون خیلی راحت و بی حیا صحبت کنید شما دیگه زنشو شوهر هستین

و اگه ایشون اون نیاز هاش پیش شما اون طور که باید برآورده بشه هیچ وقت سراغش نمیره و از اون جای هم که مذهبی هستن و زیاد اینکارو نمیکنن وجدانشون خودش باعث میشه از این فیلم ها فاصله بگیره و حل بشه

پس شما آشکارا و مستقیم در مورد اون مسئله حرفی نزنید ، و با همدیگه راحت در مورد بر آورده کردن نیاز های همدیگه صحبت کنید این خودش بخشی از نیازه صحبت کردن و همدلی

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

خب بهترین کار اینکه هیچ وقت مستقیم و به پرده در مورد این مسائل باهاش صحبت نکنید

اگه این پرده حیا که بینتونه رو بردارین مطمعن در اینده خیلی راحت تر دنبالش میره و این احترام بینتون هم کمتر میشه

اگه همین هم متوجه شدین بهتره نادید بگیرین و بگذرین ، بجاش سعی کنید نیاز هاشو بیشتر بر آورده کنید تا سراغش نره

شاید یکم خجالتی و هنوز به اون خوبی که باید نمیتونین در مورد بر طرف کردن نیاز هاتون باهمدیگه صحبت کنید

سعی کنید در مورد بر طرف کردین نیاز های جنسی تون خیلی راحت و بی حیا صحبت کنید شما دیگه زنشو شوهر هستین

و اگه ایشون اون نیاز هاش پیش شما اون طور که باید برآورده بشه هیچ وقت سراغش نمیره و از اون جای هم که مذهبی هستن و زیاد اینکارو نمیکنن وجدانشون خودش باعث میشه از این فیلم ها فاصله بگیره و حل بشه

پس شما آشکارا و مستقیم در مورد اون مسئله حرفی نزنید ، و با همدیگه راحت در مورد بر آورده کردن نیاز های همدیگه صحبت کنید این خودش بخشی از نیازه صحبت کردن و همدلی
    ممنون دوست عزیز. اما ما راحت صحبت میکنیم و مشکلی نداریم. حس میکنم یه جورایی معتاد شده و شاید ناخواسته این کارو انجام بده. نمیتونم نادیده بگیرم ناراحتم

6. کاربران زیر از helenbahar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. اما ما راحت صحبت میکنیم و مشکلی نداریم. حس میکنم یه جورایی معتاد شده و شاید ناخواسته این کارو انجام بده. نمیتونم نادیده بگیرم ناراحتم
    خب اینکه ناراحت باشین طبیعه ، هیچ کس دوست نداره همسرش بجز اون به کس دیگه ای نگاه کنه

اما اینکه بخواین با فشار یا زور این مسئله رو حل کنید نمیشه

بهتر در مورد این مسئله با همدیگه صحبت نکنید و حل کردنش رو واگذار کنید به خودش ، حل میشه ، همینقدر که ناراحتی تون رو اعلام کردین و بهش گفتین کافیه

هیچ وقت سعی نکنید برای برآورده کردن درخواستی یا به کرسی نشوندن حرفتون از اهرم جنسی استفاده کنید .

با همدیگه بیشتر در مورد نیاز های جنسی تون صحبت کنید ، بی پرده و حیا ، به س ک س تون تنوع و پویایی بدین ، پوزیشن یکنواخت نداشته باشین

شما نیاز های همدیگه رو به بهترین شکل ممکن برآورده کنید و خودتون هم از زندگی لذت ببرین ، این مسئله هم فراموش کنید و دیگه بهش یادآوری نکنید خودش مسئولیت حل کردنش رو به عهده بگیره بهتره کار زوری نمیشه

ایشون هم خودشون میدونن کارشون درست نیست و وجدانشون ایشون رو هدایت میکنه ، کم کم یک باره هم نمیشه ، حتی معتاد هم یکهو مواد رو ازش نمیگیرن ، بزارین خودش تلاش کنه ، زمان حلال مشکلاته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)