نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: با نامزد کم حرفم چطور برخورد کنم؟

1137
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10741
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با نامزد کم حرفم چطور برخورد کنم؟

با سلام به همگی؛

یک هفته ای میشه که نامزد کردم ایشون حدودا 19 و من 24 سال سن داریم. فعلا ارتباطمون به جهت فاصله محل زندگیمون تلفنی و پیامکی هستش. ایشون ذاتا درون گرا و کم حرف هستن به گفته خودشون اعتماد به نفس پایینی هم دارن اما من به نسبت گرم تر و سر زبون دارتر هستم به همین خاطر توی این یک هفته به طرق مختلف سعی کردم خودمون رو به هم نزدیک و رابطمون رو صمیمی تر کنم اما احساس میکنم از پیش زمینه ای که به این منظور ایجاد میکنم استفاده نمیکنه و به قول معروف باهام به اون شکل نمیجوشه.
    از اینکه باید زمان بگذره تا صمیمیتمون بیشتر بشه کاملا آگاه هستم اما اینکه من برای این هدف چه کاری باید انجام بدم و چطور برخورد کنم برام سواله. برای مثال سعی کردم از الفاظی مثل "عزیزم" بیشتر استفاده کنم اما از طرفی هم نمیخوام که از لحاظ عاطفی خودم و جملاتم رو لوث و تکراری کنم و در کل خودم رو کاملا دم دست نشون بدم (البته شاید جمله آخرم حرف اشتباهی باشه)
    ضمنا خیلی هم دلم میخواد که با توجه به اینکه منم تقریبا تو سن ایشون از اعتماد به نفس پایین رنج میبردم بتونم تو این زمینه هم کمکی بهشون بکنم، به هر حال احساس میکنم به عنوان همسر باید بیشتر از سایر اطرافیان دلسوز و نگرانشون باشم.

ممنون میشم درباره این دو مورد راهنمایی بفرمایید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : با نامزد کم حرفم چطور برخورد کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط danny_a نمایش پست ها
    با سلام به همگی؛

یک هفته ای میشه که نامزد کردم ایشون حدودا 19 و من 24 سال سن داریم. فعلا ارتباطمون به جهت فاصله محل زندگیمون تلفنی و پیامکی هستش. ایشون ذاتا درون گرا و کم حرف هستن به گفته خودشون اعتماد به نفس پایینی هم دارن اما من به نسبت گرم تر و سر زبون دارتر هستم به همین خاطر توی این یک هفته به طرق مختلف سعی کردم خودمون رو به هم نزدیک و رابطمون رو صمیمی تر کنم اما احساس میکنم از پیش زمینه ای که به این منظور ایجاد میکنم استفاده نمیکنه و به قول معروف باهام به اون شکل نمیجوشه.
    از اینکه باید زمان بگذره تا صمیمیتمون بیشتر بشه کاملا آگاه هستم اما اینکه من برای این هدف چه کاری باید انجام بدم و چطور برخورد کنم برام سواله. برای مثال سعی کردم از الفاظی مثل "عزیزم" بیشتر استفاده کنم اما از طرفی هم نمیخوام که از لحاظ عاطفی خودم و جملاتم رو لوث و تکراری کنم و در کل خودم رو کاملا دم دست نشون بدم (البته شاید جمله آخرم حرف اشتباهی باشه)
    ضمنا خیلی هم دلم میخواد که با توجه به اینکه منم تقریبا تو سن ایشون از اعتماد به نفس پایین رنج میبردم بتونم تو این زمینه هم کمکی بهشون بکنم، به هر حال احساس میکنم به عنوان همسر باید بیشتر از سایر اطرافیان دلسوز و نگرانشون باشم.

خب دوست عزیز باید بدونید بلوغ فکری و عاطفی در فرد بین سنین 21 تا 25 سالگی اتفاق میفته...

به هرحال ممکنه با تغییراتی مواجه بشید ...

به همین خاطر از این دوران نامزدی که دوران طلایی برای شناخت بیشتره استفاده کنید...

و با مشاوره ازدواج کردن و انجام تست هایی در این مورد بتونید...

زوایای پنهان شخصیت همدیگرو بشناسید ...

چون اگر ایشون درونگرا و شما برونگرا باشید باید بدونید چه مشکلاتی در اینده ممکنه برای شما به وجود بیاد...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط danny_a نمایش پست ها
    با سلام به همگی؛

فقط سعی کنین خودتون باشین و اجازه بدین کم کم اعتمادش جلب بشه

افزاد درون گرا اتفاقا خیلی هم بامحبت هستن، فقط زمان میبره تا با کسی صمیمی بشن و محبتشون را نشون بدن...

شما تازه یک هفته س نامزد کردین... صبر داشته باشین

و لازم نیست مدام ابراز محبت کنین، فقط کافیه بهش حس حمایت شدن بدین و نشون بدین که چقدر وجودش براتون با ارزشه
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10741
    تشکـر
    7
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    فقط سعی کنین خودتون باشین و اجازه بدین کم کم اعتمادش جلب بشه

افزاد درون گرا اتفاقا خیلی هم بامحبت هستن، فقط زمان میبره تا با کسی صمیمی بشن و محبتشون را نشون بدن...

شما تازه یک هفته س نامزد کردین... صبر داشته باشین

و لازم نیست مدام ابراز محبت کنین، فقط کافیه بهش حس حمایت شدن بدین و نشون بدین که چقدر وجودش براتون با ارزشه
    صحبتهاتون رو توی آخرین مکالممون مد نظر قرار دادم احساس میکنم نتیجه مثبتی گرفتم و تغییرات مثبتی دیدم. آرام تر هستم، ممنونم از شما و همینطور دوستمون آقای فرخ بابت راهنماییش

7. کاربران زیر از danny_a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد