نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: با همسر بددهنم چه کنم؟

806
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question با همسر بددهنم چه کنم؟

سلام. من تازه عضو سایت شدم خیلی وارد نیستم که چجوری باید بنویسم. میشه کمکم کنین؟ من 6 ماهه ازدواج کردم و سر خونه خودمم. قبلش 2 سال عقد بودیم. همسرم خیلی بددهنه و سر هر چیزی بهونه میگیره و دعوا راه میندازه. فحش های خیلی بد میده و به مادر و پدرم فحش میده. نمیدونم چیکار کنم.. جوری شده که دیگه فحش عادتش شده و بین حرف زدن معموایش هم همش فحشهای خیلی وقیحانه میگه..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : با همسر بددهنم چه کنم؟

سلام؛

قطعاً بددهنی عادت رفتاری ایشان است. اما دست کم مراقب باشید اولاً خودتان مطلقاً

عامل عصبانیت و بددهنی ایشان نباشید و ثانیاً اگر به یک جهت دیگری مثلاً موقع تماشای تلویزیون بددهنی کردند

این رفتار موجب رفتار بد شما نشود. آنچه که از شما بر می آید:

1) شما همواره رفتار مودبانه و مهربانانه داشته باشید. اگر قرار باشد شما تأثیری هرچند بسیار مختصر

روی ایشان داشته باشید صرفاً در بستر محبت و احترام ممکن است و اگر خدایی ناکرده

شما هم در این میان گاهی بداخلاقی کنید همان درصد مختصر تأثیرگذاری از بین می رود.

2) قایل به زمان باشید. مثل یک معتادی که دچار اعتیاد است و زمان می برد تا پاک شود

شما هم باید صبور باشید و انتظار نتیجۀ فوری نداشته باشید.

3) گه گاه در فضای محبت و احترام و صمیمیت نکته ای بگویید که مثلاً این بد دهنی

تا چه اندازه در کاهش روزی مؤثر است. البته این ها باید پس از تحسین های شما بیان شود.

4) زمینه ی مجاورت و معاشرت با خانواده های مقید و مودب را فراهم کنید. چون ما از مجاورت هایمان رنگ و اثر می گیریم.

5) اگر احیاناً یک روزی یا در یک شرایطی بددهنی نکردند آن را جلوه دهید و بگویید که چقدر احساس خوب و

دلگرمی و امنیتی می کنید. مطمئن باشید مردان نسبت به تحسین واکنش نشان می دهند و در مقابل انتقاد مقاومت می کنند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد