مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بد اخلاقی و بد زبانی همسر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32707
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بد اخلاقی و بد زبانی همسر

با سلام خدمت همه خانم ها واقایان
    من نزدیک 5 ساله ازدواج کردم با خانومی از بستگانم.بعد از یک سال یه دعوای خانوادگی بین خانواده من با خانواده همسرم بوجود امد که با جدایی 1 ماهه ما از هم شد.بعد از یک ماه ما سر خونه وزندگیمون رفتیم و تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم.الان بچمون دوسال و نیمشه.بعد از اون دعوا دیگه این زن زن زندگی نشد و مدام به همه چیز و همه کس غر میزنه و حتی با خانواده خودش هم نمیسازه.یعنی اگه من بهش گفتم الان شبه میگه مگه خودم نمیدونم که تو میگی.نمیدونم چکار کنم.مجبورم بخاطر پسرم باهاش سر کنم.حرف کسیم گوش نمیکنه.3 باری هم بردمش مشاوره ولی انگار ن انگار.خواستم که شما اگه میتونین.کمکم کنین.در ضمن چند وقتی هم هست که خیلی بد زبون شده وهر چیزی به زبونش بیاد میگه.این قضیه بیشتر منو عصبانی میکنه.تا بهشم چیزی میگم فورا تلافیشو سر بچه در میاره.اگه کسی میتونه راهنمایم کنه.ممنونم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.69
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,196 بار در 634 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بد اخلاقی و بد زبانی همسر

احتراما بینتون از بین رفته با شماره مشاوره همین سایت تماس بگیرید و اول خودتون تنهایی مراجعه کنید باید راهکارایی که میدن و قدم به قدم رعایت کنید وقتی کسی نخواد درست بشه شما پیش هزارتا کارشناسم ببریدش فرقی نمیکنه رفتارش خودتون تنها بریدو راهکار بگیرید که چطوری با خانومتون رفتار کنید
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32707
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

متوجه منظورتون نشدم.به کجا مراجعه کنم؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.98
    تشکـر
    4,035
    تشکر شده 9,455 بار در 4,656 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

۱- قطع مزایای بددهانی:
    مسئولیت اجرای این امر به عهده شماست. شما باید از خودتان سوال کنید همسر من با بددهنی چه مزایایی کسب می کند؟ تخلیه خشم؟ تاثیر گذاشتن بر من و بچه ها تا به میل وی رفتار کنیم؟ ترساندن دیگران؟ انجام ندادن برخی وظایف؟ و یا اجبار دیگران به پذیرفتن عقاید خود؟ شما باید مزایای بددهانی همسرتان را شناسایی و تا حد امکان آن را قطع کنید.

۲- تقویت رفتارهای متضاد:
    همسر شما در لحظات خاصی بددهانی و ناسزاگویی می کند. حتما لحظاتی، هرچند کم، وجود دارد که او به هنجار سخن می گوید و از الفاظ زیبا استفاده می کند. عکس العمل شما در چنین لحظاتی بسیار مهم است. اگر در هر شرایطی همسر شما زیبا سخن گفت یا از الفاظ درست استفاده کرد باید به شیوه مثبت پاسخ دهید. باید به گونه ای عمل کنید که وی تشویق به ادامه این رفتارها شود. شما باید لحظاتی را که وی زیبا سخن می گوید به رسمیت بشناسید و او را تشویق کنید و از زخم زبان یا انتقام گرفتن در این لحظات بپرهیزید.

۳- قطع یا کم کردن رابطه با افراد بددهان:
    اگر همسر شما همکاران، دوستان و یا اقوام ناسزاگو و بددهانی دارد باید تلاش کنید رابطه و رفت و آمد با آن ها را کم کنید. در تمامی رفتارهای اجتماعی الگوبرداری و مشاهده نقش مهمی در یادگیری و تقلید دارد.

۴- در نهایت سعی کنید شما زیبا سخن بگویید. از خودتان بپرسید:
    آیا خودم موقع رانندگی، خستگی شدید بعد از کار یا تماشای فوتبال از الفاظ زشت استفاده نمی کنم؟ آیا هرگز با همسرم مقابله به مثل نمی کنم؟ اگر شما به عنوان همسر زیبایی کلام را حفظ کنید، به همسر و کودکان تان معیار مناسبی برای مقایسه رفتارها می دهید تا بتوانند انتخاب کنند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    http://daynasor.ir
    شماره عضويت
    31779
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی 66 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه خانم ها واقایان
    من نزدیک 5 ساله ازدواج کردم با خانومی از بستگانم.بعد از یک سال یه دعوای خانوادگی بین خانواده من با خانواده همسرم بوجود امد که با جدایی 1 ماهه ما از هم شد.بعد از یک ماه ما سر خونه وزندگیمون رفتیم و تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم.الان بچمون دوسال و نیمشه.بعد از اون دعوا دیگه این زن زن زندگی نشد و مدام به همه چیز و همه کس غر میزنه و حتی با خانواده خودش هم نمیسازه.یعنی اگه من بهش گفتم الان شبه میگه مگه خودم نمیدونم که تو میگی.نمیدونم چکار کنم.مجبورم بخاطر پسرم باهاش سر کنم.حرف کسیم گوش نمیکنه.3 باری هم بردمش مشاوره ولی انگار ن انگار.خواستم که شما اگه میتونین.کمکم کنین.در ضمن چند وقتی هم هست که خیلی بد زبون شده وهر چیزی به زبونش بیاد میگه.این قضیه بیشتر منو عصبانی میکنه.تا بهشم چیزی میگم فورا تلافیشو سر بچه در میاره.اگه کسی میتونه راهنمایم کنه.ممنونم .خرید کفش ، خرید ساعت ، پرسشنامه ، دانلود مداحی ، لگاره

ای وای ... خدا بداد شما برسه و امیدوارم مشاورین بتونن کمکتون کنن.
    ویرایش توسط khabis : 12-10-2016 در ساعت 04:39 PM
    http://jorda.ir

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بد اخلاقی شوهر,  بد اخلاقی مردان,  بد اخلاقی در اسلام,  بد اخلاقی زنان,  بد اخلاقی در دوران بارداری,  بد اخلاقی نوجوانان,  بد اخلاقی کودک دو ساله,  بد اخلاقی رونالدو,  بد اخلاقی چیست,  بد اخلاقی با همسر,  مشاوره خانواده,  مشاوره,  مشاوره آنلاین,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره خانواده آنلاین,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره زناشویی,  مشاوره تلفنی رایگان,  مشاوره حقوقی,  نمیدونم,  نمیدونم چمه,  نمیدونم چی سرچ کنم,  نمیدونم باردارم یا نه,  نمیدونم دلم دیوونه کیست,  نمیدونم چیکار کنم,  نمیدونم به انگلیسی,  نمیدونم چی بگم,  نمیدونم چی میخوام,  نمیدونم چرا,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)