نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: بد دهنی و عصبانیت همسرم

1562
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation بد دهنی و عصبانیت همسرم

سلام پسری هستم 25 ساله و حدودا 6 ماه میشه عقد کردم،قبل از عقد با خانمم به مدت 5 ماه دوست بودیم و اوایل دوستی من سرباز بودم و شرایط مالی مناسبی نداشتم و خانواده ام قرار شد هزینه های عروسی رو کمک کنن بهم...
    خانمم اوایل دوستی میگفت حاضرم باهات تویه اتاق 12 متری هم زندگی کنم و خلاصه توقعی ازت ندارم و میدونم هنوز برات زوده که بخوای خودتو جمع کنی... خلاصه من هم با خانواده صحبت کردم و قرار بر این شد که بریم خواستگاری... رفتیم خواستگاری و چنتا سوال اینا پرسیدن و خلاصه اویل مخالف کردن ولی با اصرار خانمم عقد کردیم و البته هم دیگرو دوست داشتیم... حالا 6 ماه که از اون جریان میگذره برای خرید جهیزیه و سایر وسائل با خانمم بحث و دعوا میکنیم مثلا میگه حتما باید فلان مارک باشه یا حتما باید 4 تخته فرش بگیرین و خلاصه من بهش گفتم که من نمیتونم الان اون چیزی که میخوای رو بگیرم و فعلا بیا همین هارو تهییه کنیم تا بعد از ازدواج کم کم پول میاد دستمون و میخریم... ولی ایشون بدون توجه به حرفای من و اینکه مادر من داره دخالت میکنه تو زندگی ما شروع به استفاده از الفاظ کاملا رکیک و زشت به من و مادرم کرده... به طوری که واقعا بعضی اوقات اعصابش به شدت خورد میشه و حتی پیش خانواده اش به من میگه نداشتی غلط کردی اومدی نداشتی (گ--و--ه) خوردی اومدی!-- به خدا قرارمون رو 5 تیکه بود و من دارم اونارو تهییه میکنم....
    دیگه واقعا احترام و ادب رو گذاشته کنار--- حالا به نظر شما من چکار کنم!!!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : بد دهنی و عصبانیت همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n نمایش پست ها
    سلام پسری هستم 25 ساله و حدودا 6 ماه میشه عقد کردم،قبل از عقد با خانمم به مدت 5 ماه دوست بودیم و اوایل دوستی من سرباز بودم و شرایط مالی مناسبی نداشتم و خانواده ام قرار شد هزینه های عروسی رو کمک کنن بهم...
    خانمم اوایل دوستی میگفت حاضرم باهات تویه اتاق 12 متری هم زندگی کنم و خلاصه توقعی ازت ندارم و میدونم هنوز برات زوده که بخوای خودتو جمع کنی... خلاصه من هم با خانواده صحبت کردم و قرار بر این شد که بریم خواستگاری... رفتیم خواستگاری و چنتا سوال اینا پرسیدن و خلاصه اویل مخالف کردن ولی با اصرار خانمم عقد کردیم و البته هم دیگرو دوست داشتیم... حالا 6 ماه که از اون جریان میگذره برای خرید جهیزیه و سایر وسائل با خانمم بحث و دعوا میکنیم مثلا میگه حتما باید فلان مارک باشه یا حتما باید 4 تخته فرش بگیرین و خلاصه من بهش گفتم که من نمیتونم الان اون چیزی که میخوای رو بگیرم و فعلا بیا همین هارو تهییه کنیم تا بعد از ازدواج کم کم پول میاد دستمون و میخریم... ولی ایشون بدون توجه به حرفای من و اینکه مادر من داره دخالت میکنه تو زندگی ما شروع به استفاده از الفاظ کاملا رکیک و زشت به من و مادرم کرده... به طوری که واقعا بعضی اوقات اعصابش به شدت خورد میشه و حتی پیش خانواده اش به من میگه نداشتی غلط کردی اومدی نداشتی (گ--و--ه) خوردی اومدی!-- به خدا قرارمون رو 5 تیکه بود و من دارم اونارو تهییه میکنم....
    سلام

خیلی متاسفم از آنچه که خواندم ایشون ناراحت عصبانی وخشمگین و طلبکارند!!!!! و گرفتار نمیدونم چند سالشونه ولی عزیز شما هم خیلی در ازدواج عجله کرده اید!؟

امید دارم که مهریه سنگین نکرده باشید. سعی کنید از ایشان بخواهید که با هم به پیش یکی از مشاورین همکار رجوع کنید, البته احتمالا قبول نخواهند کرد.

به هیچ وجه وارد رابطه جنسی نشید, حتما سعی کنید مشکل رو حل کرده(مشاور و روانپزشک) سپس زیر یک سقف برید والا بهتره جدا بشید تا آسیب کمتری ببینید.

موفق باشید.

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هر چی بهش میگم خب صبر کن ایشالله بعدا میخریم کسی با اون چیزایی که میخوای خوشبخت نشده ولی گوش نمیده و میگه تف به این زندگی و خلاصه کاش بهت بله نمیدادم.... مهریه ام 300 تاس!!!!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19650
    تشکـر
    93
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هر چی بهش میگم خب صبر کن ایشالله بعدا میخریم کسی با اون چیزایی که میخوای خوشبخت نشده ولی گوش نمیده و میگه تف به این زندگی و خلاصه کاش بهت بله نمیدادم.... مهریه ام 300 تاس!!!!
    خیلی ببخشید اینو میگم خودشون میگن پاشو بیا خاستگاری بله رو میگن خودشونم اصرار دارن زودتر عقد کنن حالا واسه خودشونم ناراضین و بددهنی میکنن!؟؟ (هرچند شما هم دوسشون داشتید ولی این طرز گفتار اصلا شایسته یه خانم نیست !!)کسی که مجبور به بله گفتن نکرده بود که در شرایطی به شما بله رو گفتن که شما باهاشون اتمام حجت کردین و ایشون قبول کردن پس جای اعتراضی نمیمونه خودشون خاستن با این شرایطم باید کنار بیان تا اطلاع ثانوی که شما قولشو داده بودین
    من یه احتمالی میدم که شاید با این روش خاستن شما رو بدست بیارن در حالی که از همون اول اینجور مسائل واسشون مهم بود و حالا با دیدن اطرافیانشون نمیتونن با این شرایط کنار بیان و این خصلتشون شروع ب بروز دادن کرده
    احتمالای خیلی زیادی هم هست که شاید رفتارای خود شما هم باعث میشه شاید یه دلخوری هم ازتون دارن
    همش شد شاید
    به هر حال بهتره در شرایطی که همه چی آرومه و هیچ بحثی نیست باهاشون حرف بزنید و ازشون بخواید که با هم به یه مشاوره حضوری برید تا آخر عمر که نمیشه تحمل کرد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

احتمالا این موضوع بیشتر صدق میکنه در موردش که فقط میخواسته بدست بیاره!

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19650
    تشکـر
    93
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

احتمالا این موضوع بیشتر صدق میکنه در موردش که فقط میخواسته بدست بیاره!
    اینا احتماله و نباید زود قضاوت کرد
    شما که هنوز باهاش درست حرف نزدین و از دلش با خبر نشدین
    آدم شاید بعضی اوقات یه کارایی میکنه که به چشمه خودش ناراحت کننده نمیاد ولی طرفه مقابلو خیلی ناراحت میکنه
    به هر حال شما هم دوسش داشتین که باهاش ازدواج کردین
    پس اگه زندگیتون دوس دارین و نمیخاید که از هم بپاشه یه قدمی بردارین

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

متاسفانه خانمای ایرانی خیلی هاشون اینطورین قبل ازدواج اگه ببینن پسره پسر خوبیه اخلاق و حیا داره واسه اینکه به دستش بیارن و زنش بشن وعده هایی میدن که خودشون اصلا انجامش نمیدن و دیدشون اینه بزا قضیه بگذره خرمون از پل رد شد حلش میکنیم
    آقایون ایرانی هم همینطور

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

این خانوم دنبال عشق و زندگی نیست...اینطور که از صحبت های شما پیداست ایشون شخصی هستند که دنبال پرکردن خلاء های درونی خودشون از دوران کودکی تا به امروز هستند.دنبال خودنشان دهی دنبال رفع احتیاجات مادی درونی دنبال چشم و هم چشمی -دنبال شوهر به معنای تامین کننده

با کسی که شوهر به معنای تامین کننده میخواد به دید یک ازدواج با عشق نگاه نکن...هدف ازدواج اگر چیزی به جز عشق باشه نتیجه اش همین میشه...
    اگه راه داره باهاش ادامه نده ولی اگه اصرار داری باهاش زندگی رو ادامه بدی بهم پیام بده شاید بتونم کمکت کنم
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

برای مقابله با این افراد اصلا نباید کوتاه بیای
    هرچی حرف رکیک زد چیزی نگو و بگو که اگر فقط یکباره دیگه حرف بد بزنی ازت جدا میشم
    و کار خودت رو بکن
    اینجور ادمها عاشق بحث کردنن
    بحث نکن و اینکارو انجام بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)