نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: برخورد نا مناسب شوهر

4257
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy برخورد نا مناسب شوهر

شوهرم اصلا باهام برخورد خوبی نداره همش بهم بی احترامی میکنه و با شوخیاش که تو خیال خودش از دوس داشتنه ناراحتم میکنه وقتی هم که اعتراض میکنم بهش بر میخوره انتظار داره که من بخندم به حرفش ولی اصلا خنده دار نیس،دگه بعضی وقتها هم که خیلی ناراحت میشم کارمون به دعوا میکشه طوری که احساس میکنم عمدا این کارا رو میکنه که منو روانی کنه و دوسم نداره،بگین چیکار کنم نمیخوامم زندگیم از هم بپاشه،افسرده شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نمیدونم با رفتار شوهرم چطوری برخوردکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nazili نمایش پست ها
    شوهرم اصلا باهام برخورد خوبی نداره همش بهم بی احترامی میکنه و با شوخیاش که تو خیال خودش از دوس داشتنه ناراحتم میکنه وقتی هم که اعتراض میکنم بهش بر میخوره انتظار داره که من بخندم به حرفش ولی اصلا خنده دار نیس،دگه بعضی وقتها هم که خیلی ناراحت میشم کارمون به دعوا میکشه طوری که احساس میکنم عمدا این کارا رو میکنه که منو روانی کنه و دوسم نداره،بگین چیکار کنم نمیخوامم زندگیم از هم بپاشه،افسرده شدم

سلام گلم

سکوت کن و چیزی نگو! قهر نکن! سرش داد نزن! کافیه فقط مهربان باشی و روی رفتاراش حساسیت به خرج ندی بالاخره شما از اول قبولش کردین با هر عیب و نقصی که داشته الانم باید با این شرایط خودتونو وفق بدین چون که هیچکی بی عیب و نقص نیس در غیر این صورت شما خدای نکرده شوهرتون ازتون فاصله میگیره و عشقش به شما خاموش میشه پس قوی باش گلم

3. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه چه شوخیی میکنه ک بهت بر میخوره؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : برخورد نا مناسب شوهر

عدم تفاهم کلامی برای بسیار از افراد وجود داره و شما باید اول با گفتگو و مشاوره کردن این مشکل رو حل کنید

خیلی از ما تجربه این را داشته ایم که همسر یا دوستمان وقتی رابطه مان با او دچار مشکل می شود، رفتاری آرام را پیش میگیرد و هیچ حرفی نمی زند. در اینگونه مواقع خیلی سخت می توان زن/شوهر/دوست پسر/یا دوست دخترتان را وادار به حرف زدن کنید تا بفهمید که در فکر او چه می گذرد.

ارتباط بسیار مهم است

فقدان ارتباط صحیح یکی از دلایل فروپاشی روابط به شمار می رود. برنامه های کاری زیاد یا اعتماد کردن همسرتان به دوستان خود یا یکی از اعضای خانواده اش، گاهی باعث می شود که حرف هایش را با شما در میان نگذارد. در این زمینه، صبر و مهربانی چاره کار است. در چنین مواقعی نباید سعی کنید به زور آنها را وادار به حرف زدن کنید، درعوض با مهربانی و همدلی تلاش کنید تا از نقطه نظر آنها باخبر شوید.

یادداشت ردوبدل کنید

اگر نمی توانید به صورت کلامی با هم ارتباط برقرار کنید، برای هم یادداشت بنویسید. نوشتن به فرد مقابل امکان می دهد تا بیشتر روی پیام شما فکر کند و سریع و عجولانه به آن پاسخ ندهد. اگر از نوشته خودتان خوشتان نیامد، می توانید آن را عوض هم کنید و وقتی بعد از یادداشتتان همسرتان را ببینید، خواهید دید که خیلی بهتر حرف هایتان را درک کرده است.

زمان خوبی برای حرف زدن انتخاب کنید

ممکن است طرف مقابلتان همیشه حال و حوصله حرف زدن نداشته باشد. شاید روز بدی در محل کار داشته، خیلی خسته باشد یا درگیر مشکلات خانوادگی باشد. زمانی با آنها صحبت کنید که فکر می کنید حواسشان دقیقاً متوجه شماست و فکرشان آزاد است. در غیر اینصورت پاسخی که می خواهید را از او دریافت نخواهید کرد.

علاقه نشان دهید

فقط درمورد خودتان حرف نزنید. طرفتان قبلاً همه چیز را درمورد شما شنیده است و می خواهد کمی هم به مسائل او پرداخته شود. اگر بخواهید همیشه درمورد مشکلات خودتان حرف بزنید باعث می شود که بیشتر سکوت کنند. درعوض سعی کنید کمی هم به مسائل آنها علاقه نشان دهید

کمی سخت گیری کنید

اگر با همه این حرفها باز هم علاقه ای به حرف زدن نشان ندادند، زمانش رسیده که کمی محکم تر برخورد کنید. تلویزیون را خاموش کنید یا صدای موسیقی را قطع کنید. رک و راست به آنها بگویید که می خواهید حرف های او را هم بشنوید و حقتان است که کمی از وقتشان را صرف شما کنند. فقط باید کمی قطعیت نشان دهید نه اینکه دعوا و مرافعه راه بیندازید.

عشق و درک نشان دهید

آخر اینکه باید با همسرتان صبور باشید. عشق و صبر آنچه را که همسرتان برای حرف زدن به آن نیاز دارد را در اختیارشان می گذارد—یعنی امنیت احساسی. آنها می دانند که شما آنها را دوست دارید و به آنها احترام می گذارید و ممطئن هستند که حرف آنها را می فهمید. ترس از مسخره جلوه کردن افراد را از بیان احساساتشان در نزدیک ترین روابطشان باز می دارد. به آنها اطمینان دهید که چنین چیزی اتفاق نمی افتد. در آن زمان است که آنها مشتاقانه حرف هایشان را با شما در میان می گذارند.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوخی هایی که اگه یکیشو به خودش بگم دعوا میشه ،پیش من به خانواده ام لقب میزاره و فوری میگه شما خانواده ای جنبه ندارین یکم باهاتون خوب باشیم خودتونو گم میکنیین در صورتی که اصلا اینطوری نیس میدونه رو خونواده ام حساسم و با حرفاش اذیتم میکنه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

شوخی هایی که اگه یکیشو به خودش بگم دعوا میشه ،پیش من به خانواده ام لقب میزاره و فوری میگه شما خانواده ای جنبه ندارین یکم باهاتون خوب باشیم خودتونو گم میکنیین در صورتی که اصلا اینطوری نیس میدونه رو خونواده ام حساسم و با حرفاش اذیتم میکنه
    پس از این شوخیا می کنه! خب شما خیلی آروم و خونسرد و با لبخند بهش بگو هرگز درباره ی خونواده ام اظهار نظر نکن یا حرفی نزن و یا میتونی تنبیه ش کنی که باهاش همبستر نشی یه تنببه معقولانه براش در نظر بگیر ولی اسم تنبیه رو جلوش نیار یا حتی میتونی امتحانی راجع به خونواده ی او حرف بزنی ببینی عکس العملش چیه اگه دیدی بدش اومد و عصبانی شد تو سرش داد نزن و فقط بگو وقتی راجع به خونواده ام حرف میزنی این احساسیه که دقیقا من دارم

موفق باشی
    ویرایش توسط Shadi.hedayat : 11-30-2015 در ساعت 09:46 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فک میکنین اینکارا رو نکردم؟ عصبانی شد و دعوا کردیم و بهش گفتم که منم مث تو ناراحت میشم،گف گنده تر از دهنت حرف میزنی،خیلی احساس تنهایی میکنم اصلا بهم محبت نمیکنه،تنهام بعدشم میگه دوست دارم،وقتی که میره بیرون میشینم گریه میکنم،اصلا شاد نیستم،تازگیام اگه چیزی بشه کتک میزنه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

مثلا چه شوخی میکنه یه نوعشو بگو

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    مثلا چه شوخی میکنه یه نوعشو بگو
    مثلا اینکه به پدرم یا مامانم لقب میزاره،هرچی از دهنش در میاد میگه به اونا،بهم میگه تو هم عین بابات خلی،اما من نباید کمتراز گل به خانواده اش بگم وقتی میگم ببین خودت چرا ناراحت میشی اما من نباید ناراحت شم برمیگرده میگه گنده تر از دهنت حرف میزنی و کتکم میزنه،دگه دارم دیونه میشم به هیچکسم نمیتونم بگم که چه اتفاقایی تو زندگیم داره میفته یه بارم تو انباری زندونیم کرد،راستشو بخواین چن بار خواستم خودکشی کنم ولی نشد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

با تمام احترامات ایشون شوخ نیستن بی ادب هستن .یه مشاوره برید

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیشه با اظهارات یک طرفه قضاوت کرد.
    شاید خودت خیلی حساسی و مدام از خانوادت طرفداری میکنی و اونو سر لج انداختی تا با بدگویی از خانوادت لجتو در بیاره ؟؟

شاید وقتی دوست داره بخندی پا بپاش نمیخندی و حرصش سر میادو تلافی میکنه ؟؟
    هر چند هیچکدوم اینها دلیل بر این نمیشه رفتار خشن از خودش نشون بده یا خدای ناکرده دست روت بلند کنه ولی ...ولی بدون وقتی مردها خود واقعیشو نابود بشه هر کاری ازشون سر میزنه ..
    حالا اگر یکی دو بار بدون توهین از خانوادت مثلا داداشت بدگویی کرد تو طرفداری نکن بزار بفهمه مرد اول زندگیش تویی آروم بگیره و لجبازی رو بزاره کنار ..
    با زبون نه بلکه با عمل بهش ثابت کن که مرد اول زندگیته ..افتخارته و دوسش داری ..با زبون نه با عمل .

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با تمام احترامات ایشون شوخ نیستن بی ادب هستن .یه مشاوره برید
    مشاوره نمیتونم برم توروخدا بگین چیکار کنم زندگی برام تلخه
    فقط بخاطر خونواده امه که تا الان زنده ام

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    نمیشه با اظهارات یک طرفه قضاوت کرد.
    شاید خودت خیلی حساسی و مدام از خانوادت طرفداری میکنی و اونو سر لج انداختی تا با بدگویی از خانوادت لجتو در بیاره ؟؟

شاید وقتی دوست داره بخندی پا بپاش نمیخندی و حرصش سر میادو تلافی میکنه ؟؟
    هر چند هیچکدوم اینها دلیل بر این نمیشه رفتار خشن از خودش نشون بده یا خدای ناکرده دست روت بلند کنه ولی ...ولی بدون وقتی مردها خود واقعیشو نابود بشه هر کاری ازشون سر میزنه ..
    حالا اگر یکی دو بار بدون توهین از خانوادت مثلا داداشت بدگویی کرد تو طرفداری نکن بزار بفهمه مرد اول زندگیش تویی آروم بگیره و لجبازی رو بزاره کنار ..
    با زبون نه بلکه با عمل بهش ثابت کن که مرد اول زندگیته ..افتخارته و دوسش داری ..با زبون نه با عمل .
    اولا حساسیت نشون میدادم ولی بعدش تحمل کرددم و به روی خودم نیاوردم،نه هروقت خندیده باهاش خندیدم ناراخت بوده ناراحت شدم ولی بشتر وقتا میخواد که حرصشو ناراحتیشو مخصوصا از محل کار تخلیه کنه دیواری کوتاه تر از منو خونواده ام پیدا نمیکنه

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چند سالشه ؟

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

29 سالشه

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودمم 25 سالمه،و اینکه من و شوهرم همشهری نیستیم و الان تو شهر شوهرم زندگی میکنیم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شوهرت کجایی هستش ؟ تاحالا در این مورد باهاش صحبت کردی ؟

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرت کجایی هستش ؟ تاحالا در این مورد باهاش صحبت کردی ؟
    حرف زدم ولی تاثیری نداش منم دگه باهاش حرفی نمیزنم میریزم تو خودم،

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یعنی بهش گفتی من از این برخوردت خیلی ناراحتم و دارم عذاب میکشم؟

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونین خونواده شوهرم باهم راحت نیستن باهم رودروایسی دارن خودش نمیتونه باهاشون صمیمی باشه در حدی ازش فاصله دارن که مادرش از منن رشته تحصیلی پسرشونو تو دانشگاه میپرسه، ولی برعکس من توخونواده ایی بزرگ شدم که هممون باهم صمیمی هستیم خیلی راحت حرفامونو میزنیم ،همش هم میگه بابات چرا انقد برا داداشت خرج میکنه تو هم ازش پول بگیر فردا همه ارث میراثو اون برد نیای بگی به من چیزی نرسید،وقتی هم میگم اینا چه حرفایی که میزنی بهش بر میخوره ناراحت،شغل شوهرمم خیلی استرس زا و پر ریسکه برا همین وقتی اتفاقی بیفته اون روز من واویلاس

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی بهش گفتی من از این برخوردت خیلی ناراحتم و دارم عذاب میکشم؟
    اره میگه من شوهرتم نباید ناراحت بشی یا اینکه میگه حقته تو ادم نیستی باید ادمت کنم

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا چن روز پیش دیدم شماره امو پاک کرده یه نقطه گذاشته چون سر همین حرفا دعوامون شده بود اسممو پاک کرده بود منم خیلی ناراحت شدم از اینکارش گفتم چرا اسممو پاک کردی گف خداتو شکر کن چون چیز دگه ای نوشته بودم،برا همین وقتی که دیدم براش ارزشی ندارم،منم شماره اشو از تو گوشیم پاک کردم دو روز پیش دیده میگه حالا شماره منو پاک میکنی خرت از پل رد شده دگه منم با گفتم ببین کارای خودت با منه،منم ناراحت میشم جواب این کار یه سیلی محکم بودو با دو روز تنهایی خونه نمیاد

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تو شهر او از اقوام شما کسی نیست؟

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو شهر او از اقوام شما کسی نیست؟
    نه من تنهام تو این شهر

27. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

یه جورایی شما دوتاتون تقصیر همش میخواید لج همو در بیارید

وقتی میبینی اون شمارت پاک کرده تو پاک نکن تو اتفاقا یه چیز عاشقانه اسمش رو سیو کن چند بار بدی هاشو با خوبی جواب دادی خودش از رفتارش خجالت میکشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    یه جورایی شما دوتاتون تقصیر همش میخواید لج همو در بیارید

وقتی میبینی اون شمارت پاک کرده تو پاک نکن تو اتفاقا یه چیز عاشقانه اسمش رو سیو کن چند بار بدی هاشو با خوبی جواب دادی خودش از رفتارش خجالت میکشه
    اخه این کار اولش نبود همیشه پاک میکرد بعد درس میکرد ولی من اسم بهتری مینوشتم دگه این سری اخر حرصم گرفتو پاک کردم نمیدونم شاید منم مقصرم،ولی حقم کتک و تنهایی نیس،همه فک میکنن زندگی عالی دارم

29. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اخه این کار اولش نبود همیشه پاک میکرد بعد درس میکرد ولی من اسم بهتری مینوشتم دگه این سری اخر حرصم گرفتو پاک کردم نمیدونم شاید منم مقصرم،ولی حقم کتک و تنهایی نیس،همه فک میکنن زندگی عالی دارم
    رابطتت با پدر و مادرشوهرت چطوره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    رابطتت با پدر و مادرشوهرت چطوره
    خیلی خوبه خیلی و خیلی هم احترام میزارم و دوسشون دارم و اگه چیزی هم بگن ناراحت بشم به دل نمیگیرم ولی برعکس شوهرم بیشتر وقتا کم محلی میکنه وقتی هم که میریم با دیگران زیاد حف نمیزنه همش با گوشی و تلگرام و تواین کانالای خبری مربوط به شغلشه،وقتی هم خونواده ام ناخواسته و ندونسته کاری بکنن اون چن روز مسافرت به شهرمونو کوفتم میکنه و تا چن روزم میخواد هی بگه که مامان بابات این کارو کردن بابای من جرات نداره با من اینکارو کنه مگه من نوکرشونم یا چی،خیلی کینه ای و مغرور و تا تلافی نکنه اروم نمیشه

31. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خیلی خوبه خیلی و خیلی هم احترام میزارم و دوسشون دارم و اگه چیزی هم بگن ناراحت بشم به دل نمیگیرم ولی برعکس شوهرم بیشتر وقتا کم محلی میکنه وقتی هم که میریم با دیگران زیاد حف نمیزنه همش با گوشی و تلگرام و تواین کانالای خبری مربوط به شغلشه،وقتی هم خونواده ام ناخواسته و ندونسته کاری بکنن اون چن روز مسافرت به شهرمونو کوفتم میکنه و تا چن روزم میخواد هی بگه که مامان بابات این کارو کردن بابای من جرات نداره با من اینکارو کنه مگه من نوکرشونم یا چی،خیلی کینه ای و مغرور و تا تلافی نکنه اروم نمیشه

پس انقدر که میگی رابطتون خوبه با خانواده همسرت برو باهاشون حرف بزن اونا بهتر پسرشون میشناسن ممکن بتونن کمکت کنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به حرف باباش که اصلا گوش نمیده چن بار جلو من سر باباش داد زده وباباش معذرت خواسته مامانش هم که مریضه بهش بگم میخواد مریض بشه و شوهرمم از چش من میبینه یه بار به داداش بزرگترش گفتم گفت بیخود کرده ادبش میکنم که بعدش شوهرم اومد یه دست کتک نوش جونم کرد،یه بار انقد بد زد که کل صورتم کبود شدو چشم یک ماه پر خون بودو بینیم فک کنم شکست چون هنوزم درد میکنه ،اونم به همه گفتم تصادف کردم،حتی به روی خودمم نیاوردم

33. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شاید دید من بد باشه ولی کلان مردی که بخواد رو زنش دست بلند کنه لیاقت نداره زنی تو زندگیش باشه..خیلی نامردیه دختر دست گل مردم را از یه شهر دیگه و تو خونه پر از آرامش خانوادش جدا کنی و بیاری شهر خودت بعد بخوای باهاش بد رفتاری کنی و کتکش بزنی

34. 6 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19924
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست خوبم.
    کارای همسرت خیلی بده اما کسی که با پدر مادر خودش رفتار مناسبی نداره این رفتارش با شما هم طبیعیه.
    درست شدنی هم نیس فقط سکوت کن.جواب به جوابم نده.

36. کاربران زیر از saharebehzad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21989
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی میگین سکوت کنمو چیزی نگم اگه اینطوری خوب میشه ،باشه ،ولی خودم گوشه گیر شدم من یه آدم احساساتی هستم

38. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19924
    تشکـر
    4
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظرم یه مدت جواب نده خودتو با نت و کلاس و هنر و اینجورچیزا مشغول کن و زیاد به همسرت توجه نکن و تو کار خودت باش شاید ببینه برا خودت خوشی و زیاد درگیرش نیستی حسادت کنه و بیاد سمتت.

39. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

این راه حل هایی که دوستان پیشنهاد میکنن از قبیل مشغول شدن با مسایل دیگه و بی توجهی نتیجه خوبی نمیده.
    با کمال احترام شوهر شما بی شعور هستن و بی توجه اپر ناراحتی شما براشون مهم بود اصلا این شیوه رفتار زننده با شمارو نداشتن.

من نمیخام نقش اتش بیار معرکه رو بازی کنم ولی ایا در دوران نامزدی و قبل از ازدواج چنین رفتار هایی ازشون دیدید و با ایشون ازدواج کردید؟!
    این سکوت شما یا به نتیجه ای نمیرسه یا اینکه بر اثر بی توئجهی و بی مهری خودتون دچار مشکلات عصبی خواهید شد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد