نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهداشت همسر

2934
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12518
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهداشت همسر

با عرض سلام و خسته نباشید
    زنی 25 ساله هستم در سن 20 سالگی ازدواج کردم و همسرم متولدسال 1365
    بهداشت همسرم واسم خیلی اهمیت داره اما متاسفانه ایشون به این موضوع خیلی اهمیت نمیده. اوایل ازدواج بعضی چیزا رو نمیتونستم بهش بگم که بعدا گفتم چند ماه اول مرتب حمام میکرد ولی بعد از چند ماهی کمتر شد و تقریبا هر زمان نزدیکی داشتیم من به دلیل اینکه از بیماریهای زنانگی ترس داشتم ازش میخواستم به نظافتش بیشتر اهمیت بده اوایل رعایت میکرد بعد از اون به ماهی یکبار موکول شد .بعضی مواقع هم که یاداوریش میکردم یا به این دلیل از نزدیکی اجتناب میکردم ناراحت میشد و میگفت از نصیحت خوشش نمیادو از این حزفا یه مدت بهش چیزی نمیگفتم اما وقتی میدیدم که رعایت نمیکنه باز میگفتم که باعث دعوا هم گاهی وقتا میشد حتی مسواک زدن یا شستن لباس زیرش. من دوست دارم قبل از اینکه من بهش بگم خودش اینکارارو انجام بده در حال حاضر در هفته یازده بارداری هستم و حساسیتم به بهداشت بیشتر شده و همسرم هم بی توجه به این مسئله. بعضی مواقع فکر میکنم ایشون حمام رفتن رو فقط در زمان نزدیکی جایز میدونه از کارایی که میکنه سرشو او روشو میشوره به خودش سختی میده اما حمام نمیره خیلی این موضوع داره منو اذیت میکنه میترسم بهش بگم بحثی پیش بیاد. واقعا این موضوع منو عصبی کرده حتی بغضی وقتا خیلی احساس میکنم بهش نیاز دارم اما نمیتونم برم کتارش چون تو این دوران نظافت خیلی مهمتره و یا اینمه ایشون تمایل داره اما من اجتناب میکنم حتی گاهی نمیخوام بهش نزدیک بشم که یه دفعه پیشنهاد لطفا منو راهنمایی کنید.
    من اولین باری هست که پیام گذاشتم اگه ایرادی هست ببخشین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بهداشت همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط msepid نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    زنی 25 ساله هستم در سن 20 سالگی ازدواج کردم و همسرم متولدسال 1365
    بهداشت همسرم واسم خیلی اهمیت داره اما متاسفانه ایشون به این موضوع خیلی اهمیت نمیده. اوایل ازدواج بعضی چیزا رو نمیتونستم بهش بگم که بعدا گفتم چند ماه اول مرتب حمام میکرد ولی بعد از چند ماهی کمتر شد و تقریبا هر زمان نزدیکی داشتیم من به دلیل اینکه از بیماریهای زنانگی ترس داشتم ازش میخواستم به نظافتش بیشتر اهمیت بده اوایل رعایت میکرد بعد از اون به ماهی یکبار موکول شد .بعضی مواقع هم که یاداوریش میکردم یا به این دلیل از نزدیکی اجتناب میکردم ناراحت میشد و میگفت از نصیحت خوشش نمیادو از این حزفا یه مدت بهش چیزی نمیگفتم اما وقتی میدیدم که رعایت نمیکنه باز میگفتم که باعث دعوا هم گاهی وقتا میشد حتی مسواک زدن یا شستن لباس زیرش. من دوست دارم قبل از اینکه من بهش بگم خودش اینکارارو انجام بده در حال حاضر در هفته یازده بارداری هستم و حساسیتم به بهداشت بیشتر شده و همسرم هم بی توجه به این مسئله. بعضی مواقع فکر میکنم ایشون حمام رفتن رو فقط در زمان نزدیکی جایز میدونه از کارایی که میکنه سرشو او روشو میشوره به خودش سختی میده اما حمام نمیره خیلی این موضوع داره منو اذیت میکنه میترسم بهش بگم بحثی پیش بیاد. واقعا این موضوع منو عصبی کرده حتی بغضی وقتا خیلی احساس میکنم بهش نیاز دارم اما نمیتونم برم کتارش چون تو این دوران نظافت خیلی مهمتره و یا اینمه ایشون تمایل داره اما من اجتناب میکنم حتی گاهی نمیخوام بهش نزدیک بشم که یه دفعه پیشنهاد لطفا منو راهنمایی کنید.
    من اولین باری هست که پیام گذاشتم اگه ایرادی هست ببخشین
    خب واقعا" تغییر فردی که تمایلی به تغییر نداره واقعا" سخت و بهتره بگیم غیر ممکنه

این مشکلات با صحبت کردن حل میشه و چیزی نیست که شما بخوایت در این مورد با کسی صحبت کنید تا ایشون واسطه بشن

به همین خاطر در موقعیتی مناسب و ارام در این مورد با همسرتون صحبت کنید و حساسیت خودتون رو در این مورد بیان کنید

اگر بتونید ایشون رو مجاب کنید که به مشاور مراجعه حضوری داشته باشید شاید بتونید روی ایشون تاثیر گذار باشید

به هرحال فرد سومی که بیطرفانه در مورد مسایل زندگی صحبت کنه میتونه روی افراد موثر باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : بهداشت همسر

به نظر من شما حساس فکری زیاد دارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد