نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بهونه گیری شوهر از خانواده

2109
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21934
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهونه گیری شوهر از خانواده

سلام.من تازه با سایت شما آشنا شدم.خیلی حرف دارم و نمیدونم چطور بیان کنم....من 26 سالمه و چهار ساله ازدواج کردم.شوهرم پسر خالم هست.از بچگی به هم علاقه داشتیم.....اون تو دوران نوجوونی اشتباهاتی کرد.مدرسه رو رها کرد.خانواده رو ترک کرد و دچار اعتیاد شدید شد.اما من همچنان احساس دوست داشتن رو داشتم.من تواین مدتی که گرفتار اعتیاد شد دانشگاه میرفتم و لیسانسم رو گرفتم.با اینکه چقد خواستگار داشتم همه رو رد کردم.چون احساسم بهش خیلی قوی بود و دلم روشن بود خوب میشه..تا خدا رو شکر.ترک کرد و به زندگی و خونواده برگشت.اون پیشقدم شد چند بار اما من از برخورد خانوادم میترسیدم..آخه هنوز جایگاه اجتماعی پیدا نکرده بود....و مطمین بودم خانوادم حتی نمیذارن که بیاد خواستگاری...تا اینکه زمان گذشت و خدا خواست و اوضاع بهتر شد و اومدن...با هزاران مشکل بالاخره ما بهم رسیدیم......زندگی ما بر پایه عشق شروع شد..خدا رو شکر الان هم دخترمون تو راهه....اما جدیدا شوهرم دچار بهونه گیری های الکی و برداشت های غلط از حرف های پدر/مادر یا خواهرام میشه.منم حساسم به خونوادم و دعوامون میشه.....من مطمینم شوهرم دچار مشکل شده آخه بخدا اونا هیچ مشکلی با ما ندارن و از اینکه چقد در رابطه با شوهرم فکرای بد میکردن با اون گذشتش پشیمونن...همیشه خدا رو شکر میکنن بخاطر زندگی قشنگ ما.....شوهرم خیلی تند و زود جوشه...دعوامون که میشه هیچوقت به خونوادم نگفتم.همیشه خوبی هاش رو گفتم....اما اون اینطوری نیست...هزار بار پیش اومده من رو جلو خونواده خودش خواسته کوچیک کنه...با نرمی و ملایمت باهاش حرف میزنم که این رفتارت درست نیست اما همیشه جواب نداده....مساله اصلی من در حال حاضر رابطه و برداشت های بد او نسبت به تک تک اعضای خونوادمه...خیلی دارم عذاب میکشم....یعنی اگه یه حرف رو خواهرش بزنه ازش چیزای خوب بر میداره اما درست همون حرف رو خواهر من بزنه دعوا درست میکنه.......راهنمایی میخوام...لطفا کمکم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بهونه گیری های الکی شوهر از خانواده من

سلام.
    عزیزم یه مقدار رابطه تون و با خانوادت کمتر کن احتمالا چیزی هست که همسرتون و حساس کرده ، هیچ کدوم ازکارهای خوب افراد خانوادت و برای همسرت مثال نزن ،
    به همسرت توجه بیشتری نشون بده و سعی کن رابطه رو دو جانبه حفظ کنی، هم از جانب همسر و هم خانوادت ، از خانواده همسرت ایراد نگیر و پشت سرشون پیش همسرت بدگویی نکن ،
    اگه این رفتار همسرت به تازگی بوجود اومده رفع میشه نگران نباش.
    فقط زمانیکه همسرت داره از خانوادت انتقاد میکنه سکوت کن وقتی عصبانیتش فروکش کرد یجوری براش توضیح بده که منظوری در کار نبوده.
    تو این موضوع هیچوقت مقابله به مثل نکن مثلا وقتی داره از خواهرت انتقاد میکنه شما سریع رفتار خواهرشوهرت رو پیش نکش.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بهونه گیری شوهر از خانواده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد