نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بي تقاوتي شوهرم به ميهمانانم

904
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بي تقاوتي شوهرم به ميهمانانم

سلام و خسته نباشيد من و همسرم در يك شهري دور از خانواده هامون زندگي ميكنيم هر از چند گاهي خانواده من بهم سر ميزنن اگر كاري هم تو اين شعر داشتن ميان پيش ما ولي خانواده سوهرم نميان به دليل يك اختلاف خانوادگي خيلي وقته اين مشكل رو دارم سعي كردم حل كنم ولي ديگه نميشه و بدترم ميشه چند وقت پيش خواهرم با همسرش اومدن اونا اهل شوخي و خنده باهم ولي ما بر عكس اونا البته شوهرم فرد بگو بخندي هست بيشتر با آشنايان خودش خواهرم كه مهمان خانه ما بوذ شوهرم انواع بي اعتنايي ها به آنها كرد از سر كار كه مي اومد نه يه لبخندي و .... تا چندين ساعت اخمو و عبوس تا ١ ساعت مونده به وقت خواب يه كم ميگفت و ميخنديد تا يك هفته كه اونها خونه ما بودند وضعيت به همين شكل ادامه داشت خنده هاي همسر خواهرم،حرفاش ، به ايشون بر ميخوره يعني وقتي شوهرم خودش همع رو مسخره كنن خيلي خوبه كاري نكردم شوخي كردم ولي هيشكي حق نداره ايشونو مسخره كنه بهشون بر ميخوره نميدونم چطوري كارهايي كه كردن رو بيان كنم كه وقتي خواهرم برگشته بودن به شهرشوت با گريه به مادرم تعريف كرده بودن جالب اينجاست كه وقتي از آشنايان خودشون ميان من كلي مهماننوازي ميكنم هرجا ميخوادشون ميبره باهاشون از صبح تا شب ميگه ميخنده به نظرتون من بايد چيكار كنم خيلي عذاب آور يعني خواهرم گفت بخاطر تو اومدم ديگه هيچوقت نميام هر وقت اومدي شهر خودمون ميام ميبينمت لطفا راهنماييم كنيد.سپاس

2. کاربران زیر از F.J بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بي تقاوتي شوهرم به ميهمانانم

اينجا مشاور نيست كسي راهنمايي نميكنه؟

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اغلب خانم ها باآن موجه هستند.و عموم آقایان حتی آنهایی که مدعی هستند نیز در برخی موارد از ابراز احساسات و خواسته های خود پس از ازدواج و رسیدن به ساحل آرامش عاجزند.
    بله عاجزند هرچند در روان شناسی تفاوتهای فردی سعی بر آن است تا این رفتار عادی تلقی شده و آنرا نشانه هایی از تفاوتهایی می دانند که بین زنان و مردان وجود دارد. شاید مران در کشور ما بیشتر نسبت به ابراز احساسات ناتوان باشندو یا بعبارتی کم فروشی کنند. و به یکی از اساسی ترین نیازهای خانم ها بی توجه باشند.
    سوال اینجاست ، آیا آنها عمدا اینگونه رفتار می کنند یا خیر؟
    آیا واقعا آقایان رفتار درست و ابراز احساسات را یاد نگرفته اندو نمی دانند؟
    در پاسخ به سئوال دومی شما هم حتما با این جمله موافق خواهید بود که اگر اینطور باشد پس چرا در مواردی خاص بقول معروف ( زبان کوچیکه ) را هم بکار می اندازند و می دانند چگونه حرف بزنند .بنابراین آگاه هستند .
    براساس این پاسخ می توان به سئوال اول پاسخ داد.و آن اینکه آقایان می دانند چگونه باید حرف بزنند یعنی اینکه با ادبیات گفتگو با همسر آشنا هستند ( نگاه کنید به گفتگوی دوران قبل از ازدواج و در حین دوران نامزدی وعقد )
    اما چه می شود که نسبت به گفتگوی روزمره زندگی با همسر بی توجه می شوند و رفتارهایی نشان می دهند که حاکی از بی حوصلگی - روزمرگی - بی توجهی و... است.
    برای پاسخ به این سئوال باید کمی پیرامون روشهای ارتباط صحبت کنیم.
    که در ارسالهای بعدی درباره آن بیشتر می نویسم.
    توفیق تان را آروز می کنم
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

تا حالا به همسرتون دوستانه گفتین که از این رفتارش چقدر آسیب میبینین و آزرده میشین؟
    یا بهش گفتین چقدر با خانواده ش محترمانه برخورد میکنین و توقع دارین اون هم متقابلا به خانواده شما احترام بذاره؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بله گفتم ميگن هيچوقت مقايسه نكن .به پدر و مادرت كه بي احترامي نكردم ولي اين فرد كه باجناقشون بشه به نظرشون يه فرد بي فرهنگ و بي ملاحظه هست و من هم همين عقيده رو در مورد خانواده ايشون دارم ولي هيچوقت بي احترامي نكردم ولي اينبار ميخوام رفتار متقابلشو كنار خانواده شون تكرار كنم.به نظر شما درسته حداقل پي به رفتار زشتش ببره درسته يه بار تايم نيم ساعت اين كارو كردم ولي واقعا دلم نمياد چون مهمون با هزار اميد مياد چه خانواده من باشه چه خانواده همسرم تو اين تايم نيم ساعت مهمونام كاملا موذب شدن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد