نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بیخیالی و عدم توجه شوهر

5067
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بیخیالی و عدم توجه شوهر

با سلام
    من 20 سالمه و شوهرم 24
    ما 4 ساله که عقدیم و مشکلات زیادی هم داشتیم اما دو ماهیه که من تصمیم گرفتم مشکلاتمون رو حل کنم مدام از شوهرم تعریف میکنم و بهش میگم که دوسش دارم اما چندان تغییری نکرده و تا من بهش پیام ندم اون هیچ خبری از من نمیگیره از دوستان عزیز میخوام تا راهنماییم کنن که چجوری باید باهاش رفتار کنم که از من دلزده نشه و دوسم داشته باشه رفتارهایی که یه زن در قبال شوهرش داره چیه ضمن این که ما از هم کیلومترها دوریم.این نکته رو هم بگم که اگه بیکارم باشه سراغ من نمیاد و ترجیح میده توی گروه چت کنه چیکار کنم و چیا بگم که گروهو به من ترجیح نده سپاس.
    ویرایش توسط bahar1995 : 04-17-2015 در ساعت 06:41 PM دلیل: زیادی موضوع رو باز کرده بودم میترسیدم کسی ببینه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهرم بیخیاله و اصلا بهم توجه نمیکنه

سلام عزیزم میدونم که برای یه خانوم سخته که شوهرش بهش کم توجهی کنه اما اینا همش زیبای خلقته وهمین تفاوتاس که جذب طرفین را بیشتر میکنه میدونم که همسرشما شما را دوست داره چون 4سال عقد بودن چیز کمی نیست شما هم ناراحتی اصلیتون جواب دادناش نیست ناراحتی اصلیتون دوری از شوهرتونه.اونم بهش فشار اومده انشا.که هرچه زودتر برید سر خونه زندگیتون همه چیز درست میشه اما یه چیزو بهتون بگم برای خودتون هدف داشته باشید اگه درسو دوست دارید بچسبید به درس.اگه به هنر یا به کاری علاقه مندید اونو انجام بدید همسر شما ازبس سرش شلوغه فرصت شما را نداره.شما هم سر خودتونو شلوغ کنید حتی برای خودتون در امد داشته باشید ویه حساب بانکی که اون ندونه و روز مبادا اونو سورپرایز کنید البته همشو خالی نکنید برای خودتونم بذارید وصذ البته خمسشو هم بدید موفق باشید منو از حالتون بیخبر نذارید.

3. کاربران زیر از zramzni بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بیخیالی و عدم توجه شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1995 نمایش پست ها
    سلام.من متولد 74 هستم و شوهرم 70ما الان 4ساله که عقدیم میدونم خیلی زود بود و هردومون بچه بودیم ولی من فکر میکردم که اون میتونه منو دوسم داشته باشه بچه بودم و بچگانه فکر میکردم. از طرف دیگه از اقواممون بود و میشناختمش اما بعداز عقدمون فهمیدم اشتباه فکر میکنم و چیز دیگه ای هم که هس اینه که ما از هم کیلومترها دوریم و فقط تعطیلیا همو میبینیم اولین بار بعداز عقدمون که از هم دور شدیم دیدم که اصلا بهم توجهی نداره جواب زنگامو نمیده جواب پیامامو نمیده بعداز شیش ماه بهش گفتم که چرا اینقدر بهم بی توجهی میکنی?بهم گفت چون من با هیچ دختری نبودم و بلد نیستم با دخترا باید چجوری برخورد کنم خلاصه تا یه ماه قبل از عید امسال ما باهم سر همین که چرا هیچ توجهی نمیکنه دعوا داشتیم (خب منم دخترم و دوست دارم حداقل یه بار در روز یه پیام بهم بده نه اینکه هفته ای یه بار.)

تا اینکه من تصمیم گرفتم از یه راه دیگه وارد بشم از راه محبت کردن تا الانم روزی چندین بار براش پیام میدم که دوسش دارم و تنها مرد زندگیمه و خوشحالم که بهش میتونم تکیه کنم و فقط با اون خوشبختم و وقتی هم که اومد براش کم نذاشتم از آرایش و لباسای خوب و عطر خوب گرفته تا چیزای دیگه ولی بازم تغییری نکرده میگه دوسم داره ولی در روز همش من دارم ابراز نگرانی میکنم همش من دارم ازش خبر میگیرم و اون جواب پیامامو خیلی کوتاه و جواب دوستت دارمامو با استیکر میده بهش گفتم بهم خبر بده میرسی خونه آخه نگرانتم چون همیشه دیر میره خونه و وقتی میرسه من خوابم میبره ولی از پیام اون خبری نیس

دیگه باید چیکار کنم?دیگه چه راهی رو امتحان کنم?نمیتونم بگم که دلیل اینا همش برای اینه که دوران عقدمون طولانی شده چون از اول همینجوری بود هر روز من دارم بهش پیام میدم حتی به خودش زحمت نمیده یه سلام خوشک خالی رو اول بفرسته

با سلام
    قبل از اینکه کسی پیش داوری کنه و احیانا را ه غلطی هم پیش پای شما بذاره

حد اقل یک هفته برید و پیشش بمونید و اونجا بصورت واقعی مشکلات و عشق اونو بسنجید ؛ بعد اتفاقارو در سایت مطرح کنید ( اگر مشکل همچنان باقی بود ) اونوقت راهنمائی واقعی شما امکان پذیر میشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم ازتون باید بگم که من به مدت یه ماه شایدم بیشتر پیشش بودم ولی مال زمانی بود که من راه درستی رو نمیرفتم و اونم در اون مدتی که من اونجا بودم به هیچ عنوان توجهی بهم نمیکرد و مدام بیرون از خونه بود اون موقع سرکار نمیرفت و به عادت همیشش میرفت هیات و از اونجا هم پیش دوستاش. اما الان من هیچ شکایتی نمیکنم که بهم چرا توجه نمیکنی فقط دارم ازش تعریف میکنم و جملات عاشقانه واسش میگم و کارایی رو انجام میدم که اون دوست داره میخوام اینو بدونم که دارم درست عمل میکنم یا نه و اگه کارم درست نیست باید چیکار کنم? ضمن این که تو خبر گرفتن از من تغییری نکرده

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من میخوام هنوز که عقدیم بیشتر راه ها رو امتحان کنم تا بعدا مشکلی پیش نیاد میخوام بهم ثابت بشه که دوسم داره خواهش میکنم بهم پیشنهاد بدید چیکار کنم ممنون از همگی
    ویرایش توسط bahar1995 : 04-17-2015 در ساعت 06:54 PM

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14943
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم بیخیاله و اصلا بهم توجه نمیکنه

zramzni عزیز ممنون بابت راهنماییتحرفاتون کاملا درسته ولی مشکل اصلیه من اینه که راهی که دارم میرم درسته??ینی ممکنه با حرفام دلشو بزنم? من دوست ندارم مزاحم کارش بشم وقتی بهم پیامی نمیده احساس میکنم اگه منم بهش پیام بدم یا زنگ بزنم مزاحمشم.ولی این ناراحتم میکنه که بعضی اوقات پیامام و میخونه و بدون جواب میذارتشون و میره توی گروها چت میکنه (اینو بگم که بهش اعتماد کامل دارم و میدونم هیچ دختری به جز من تو زندگیش نیست) چیکار کنم که به جای گروها بیاد به من پیام بده از ته دلش راضی باشه که بین گروه و من،من رو انتخاب کرده واسه چت کردن

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1995 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون باید بگم که من به مدت یه ماه شایدم بیشتر پیشش بودم ولی مال زمانی بود که من راه درستی رو نمیرفتم و اونم در اون مدتی که من اونجا بودم به هیچ عنوان توجهی بهم نمیکرد و مدام بیرون از خونه بود اون موقع سرکار نمیرفت و به عادت همیشش میرفت هیات و از اونجا هم پیش دوستاش. اما الان من هیچ شکایتی نمیکنم که بهم چرا توجه نمیکنی فقط دارم ازش تعریف میکنم و جملات عاشقانه واسش میگم و کارایی رو انجام میدم که اون دوست داره میخوام اینو بدونم که دارم درست عمل میکنم یا نه و اگه کارم درست نیست باید چیکار کنم? ضمن این که تو خبر گرفتن از من تغییری نکرده
    با سلام مجدد
    شما خودتون جواب رو میدید و میگید قبلا" یه ماه پیشش بودین و این فایده نداره
    دوم میگید جوابتونو نمیده بعد میگید دارم قربون صدقش میرم ؛ یعنی به اندازه کافی ارتباط وجود داره و شاید شما شکاک باشید ؛ به هر ترتیب شرایط جدید و تخیلات وشاید هم توهمات شما ممکنه روابط شما را تخریب کنه پس مجددا" پیشنهاد میکنم یک ماه دیگه برید پیشش و و اوضاع جدید رو از نزدیک بررسی و ارزیابی کنبد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)