مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: بی احساس بودن شوهر

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30677
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی احساس بودن شوهر

اگه.من الان اینجام.. قبلا تمام راهها رو رفتم.. من تلفنی با مشاور صحبت کردم.. گفتن تو.مقصر نیستی و.گردن خودت ننداز مشکل همسرته که تو رابطه ی گذشتش گیر کرده و نمیخواد بیاد بیرون باید بره مشاور.. درمان کنه.. اما آیا هفت سال زمان کمی بوده برا فراموشب؟ با توجه به اینکه واقعاااا همه ارزوشونه زن سازگاری داشده باشن.. شوهرم بارها و بارها چه مخفیانه جه علنی به مسافرت خارج کشور برا تفریح رفتن.. د رد حالی که ايشون تو سفر بودن من از نظر مالی در تنگا.. و دستم جلو بقیه دراز بود.. اما باز صبوری کردمو.معتزض نشدم.. فقط یکبار که مخفیانه رفتن صدام در اومد.. چون قبلش که رفتن من معترض نشده بودم.. تو هفت سال با من فقط دوبار سفر در فتیم داخل کشور.. اونم اصلا دلچسب نبود...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    70
    تشکر شده 1,132 بار در 633 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : همسرم بعد از هفت سال زندگی گغت حسی بهم نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Khanomi نمایش پست ها
    من متاسفانه نمیدونم چی شد سایت پرتم کرد بیرون و با اون کاربری نتونستم بيام... دو سال پیشم ميگم اين حرف و زدن.. من گفام انتظارت چیه از يه زن واقعا.. اگرچه چیزایی گفت که واقعا دليل برا دوست نداشتن نمیتونست باشه اما با بيان وجود با زد من هموني شدم که خواستند.. رابطه ی جنسی خوبه... و هيچ وقت دریغ نکردم و.سعی کردم با کیفیت باشه..

ببینید عزیز هیچ کس با فداکاری و محبت و مهر طلبی نتوانسته و نخواهد توانست عشق رو خربداری کنه و یا به عبارتی به دست آوره!

عشق یک کشش و جذبه است که باید بین یک زن و یک مرد به و جود بیاد و سپس رشد کنه که اون هم شرایط و دانش خودش رو میخواد که در این مقال نمیگنجه

عرض کردم ازدواج درستی نداشتید و حالا یک کودک 5 ساله دارید و شاغل نیز که نیستید و استقلال مالی هم که ندارید و یا تحصیلات دانشگاهی! پس (درسته که این حرف تلخه) ولی در جدایی و طلاق چیزی

برای شما نیست!!!؟؟

صد البته ریشه های اختلالات روانی در هر دوی شما نمایانه ولی خوب اگه ابشون به شما آسیبی نمیرسانند, زیاد دعوا و مرافه ندارید, به حد معقولی از پس مخارج و وظایف زندگی مشترک بر میایند و اهل

خیانت نیستند خوب بهتر اینه که با توجه به شرایط خودتون از طلب عشق در گذرید و به همین روال بسنده کنید..

چه بهتر این بود که ایشان نیز به یکی از همکاران ما در شهر خودتون رجوع میکردند ولی اگر نمیان خودتون رجوع کنید و اجازه بدید مسائل خودتون روشن بشه و در جهت درمان قرار بگیرید

شاید مشاور از ایشون دعوت به عمل آورند

سعی کنید اسقلال مالی نیز پیدا کنید

مهمترین هدف شما و همسرتون باید این باشه که کودکتان کمترین آسیب رو ببینه

موفق باشید

سپاس

دکتر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بی بی سی,  بی بی سی فارسی ایران,  بیماری ام اس,  بیرصدا,  بیمارستان میلاد,  بیمه تامین اجتماعی,  بیت الله عباسپور,  بیا تو موزیک,  بیمه سلامت,  بیمه کوثر,  بی احساسی عشقم,  بی احساس شدن,  بی احساس شده ام,  بی احساس شهیاد,  بی احساس امید عامری,  بی احساس امین فیاض,  بی احساس,  بی احساس و سرد,  بی احساس عکس,  بی احساس متن,  بی احساس بودن همسر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)