نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بی تفاوتی و بی مسئولیتی شوهر

952
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی تفاوتی و بی مسئولیتی شوهر

سلام . خسته نباشید.مدتی است همسرم نسبت به من بی توجه شده است درگیر بازی های اینترنتی شده به عبارت دیگه معتاد شده است.هر چقدر باهاش صحبت می کنم فایده نداره دیگه از این وضعیت خسته شدم. شوهرم در کارخانه ای مشغول به کار است به تازگی سه شیفت شده اند. یک شیفت از 7-14:30 یک شیفت از 14:30-22 و یک شیفت از 22-7 یعنی شب کاری از آنجایی که من هنوز بچه ندارم زمان شب کاری ایشان مجبورم شب در خانه مادرم بخوابم که تنها نباشم. خودم هم از صبح تا بعد از ظهر سر کار می روم و هیچ تفریحی نداریم.هفته ای که شب کار است پیش هم نیستیم.هفته ای که تا 10 شب سر کار است و چون مسیر دور است تا به منزل برسد ساعت 11 شب می شود و با خستگی می رسد شام می خورد بازی می کند. به من هم توجهی نمی کند هر چه می گویمم بس است خسته ای استراحت کن یا بیا با هم باشیم توجه نمی کند .بازی را به من ترجیح میدهد.زمان بچگی در مغازه پدرشان کار می کردند و بازی و بچگی نکردن .الان که وقت زندگی کردن و رسیدگی به زن و فرزند است به دنبال بازی است دیگه خسته شدم.دچار افسردگی شدم.من به شدت احساس نیاز به محبت می کنم حتی به خودش هم گفته ام اما فایده ندارد.خودم چون بسیار احساساتی هستم همیشه و با همه وجودم به او محبت می کنم اما او توجهی به این مسئله نمی کند. هیچ لذتی از 3-4 سال زندگی مشترک با او نبرده ام حتی یه مسافرت با هم نرفتیم.هر وقت به تفریح می رویم جدا از من راه می رود .با همه اینها به من می گوید که مرا خیلی دوست دارد ولی اگر مرا دوست داشت این************ه بی توجهی نمی کرد. لطفا راهنمایی ام کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بی تفاوتی-سردی-بی مسئولیتی

سلام دوست عزیز
    اگر میگی در طول 3-4 سال این وضعیت هست شاید مقصر خودتی که از همون ابتدا که احساس بی تفاوتی و سردی کردی به فکر اصلاح روابطت نیفتادی و اجازه داره هر روز یک مشکل مثل بی مسئولیتی به مشکلاتت اضافه بشه
    به نظر من خودت بیا و تغییر ایجاد کن قبل از رسیدن همسرت به خونه برنامه هایی رو ترتیب بده که حتی شده زمان کمتری رو به کارهای دیگه اختصاص بده و بتونه بخشی از وقتش رو با شما بگذرونه و خودت شرایط رو برای تفریحات کوچیک دو نفره محیا کن و تو عمل انجام شده قرارش بده شاید بتونی کودک درونش رو خواب کنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزم که راهنماییم کردی.همسر من آدم بسیار لجبازی هست .اصلا به حرفم گوش نمیده.دلش می خواد فقط جاییباشه که اینترنت باشه بازی کنه حتی بیرون شهرم که میریم دائم سرش تو گوشی و بازی هست به من میکه منو راحت بزار می خوام بازی کنم.میکه مزاحمم نشو اینقدر حساس نباش من هر برنامه ای می چینم فایده نداره چون اصلا به حرفم نمی کنه.من دو سال اول زندگیم دانشجو بودم.نتونستیم زیاد با هم باشیم . هروقت می خواستم با هم بریم بیرون قبول نمی کرد یا خسته بود یا حوصله نداشت الانم همش درگیر بازیه دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ما یه سال عقد بودیم که همسرم دانشجوی شهرستان بود تقریبا ماهی یه بار همو می دیدیم.وقتی هم می اومد اصلا منو بیرون نمی برد.همش می خوابید.واقعا عذاب کشیدم.دو سال اول زندگی مشترکمون هم من دانشجو بودم هر وقت ازش می خواستم به تفریح بریم یا باهم باشیم و خوش بگذرونیم می گفت این کارا چه فایده ای داره برو درساتو بخون.تازه درسم تموم شده گفتم شاید بتونیم معنی زندگی رو بفهمیم اما همسرم بی احساس تر از این حرفاست. چون از بچگی تو خوابگاه با دوستاش بوده همش دوست داره با دوستاش بره بیرون اصلا به نیاز های من اهمیت نمیده.میگه از زندگی خسته شده دلش می خواد زنده نباشه. به شدت به مسائل مالی اهمیت میده هیچ چیزی رو به اندازه پول دوست نداره حتی خونوادشو پول براش از هر چیزی بهتره دوست نداره پول خرج کنه واسه همین منو نمیبره بیرون.تمام وقت های بیکاریش تو خونه بازی می کنه یه کار مفیدم انجام نمیده.هیچ راهی به ذهنم نمیرسه هر کاری که به فکرم اومده انجام دادم ولی فایده نداشته.بعضی وقت ها فکر می کنم از مریخ اومده با همه آدما فرق داره نمی دونم چرا اینجوریه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ////////// نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید.مدتی است همسرم نسبت به من بی توجه شده است درگیر بازی های اینترنتی شده به عبارت دیگه معتاد شده است.هر چقدر باهاش صحبت می کنم فایده نداره دیگه از این وضعیت خسته شدم. شوهرم در کارخانه ای مشغول به کار است به تازگی سه شیفت شده اند. یک شیفت از 7-14:30 یک شیفت از 14:30-22 و یک شیفت از 22-7 یعنی شب کاری از آنجایی که من هنوز بچه ندارم زمان شب کاری ایشان مجبورم شب در خانه مادرم بخوابم که تنها نباشم. خودم هم از صبح تا بعد از ظهر سر کار می روم و هیچ تفریحی نداریم.هفته ای که شب کار است پیش هم نیستیم.هفته ای که تا 10 شب سر کار است و چون مسیر دور است تا به منزل برسد ساعت 11 شب می شود و با خستگی می رسد شام می خورد بازی می کند. به من هم توجهی نمی کند هر چه می گویمم بس است خسته ای استراحت کن یا بیا با هم باشیم توجه نمی کند .بازی را به من ترجیح میدهد.زمان بچگی در مغازه پدرشان کار می کردند و بازی و بچگی نکردن .الان که وقت زندگی کردن و رسیدگی به زن و فرزند است به دنبال بازی است دیگه خسته شدم.دچار افسردگی شدم.من به شدت احساس نیاز به محبت می کنم حتی به خودش هم گفته ام اما فایده ندارد.خودم چون بسیار احساساتی هستم همیشه و با همه وجودم به او محبت می کنم اما او توجهی به این مسئله نمی کند. هیچ لذتی از 3-4 سال زندگی مشترک با او نبرده ام حتی یه مسافرت با هم نرفتیم.هر وقت به تفریح می رویم جدا از من راه می رود .با همه اینها به من می گوید که مرا خیلی دوست دارد ولی اگر مرا دوست داشت این************ه بی توجهی نمی کرد. لطفا راهنمایی ام کنید.

دوست عزیز بهتره به جای دوری کردن از ایشون فقط و فقط به خاطر بازی کردن خودداری کنید

خب همونطور که دوستی میگفت باید با زبان خودش باهاش رفتار کنید

خودتون رو علاقه مند به علاقه های ایشون نشون بدید تا بهش نزدیک بشید و بتونید اعتمادش رو جلب کنید

وقتی نزدیکش باشید میتونید روی رفتارهاش اثرگذار باشید و مثلا" با تحریک کردنش وارد یک رابطه دو نفره و احساسی بشید

دوست عزیز این وسایل جزء زندگی امروزه ما شده پس باید راه قبول و پذیرش رو یاد بگیرید و ازشون برای رسیدن به خواسته هاتون استفاده کنید

مخالفت کردن شما چیزی رو عوض نمیکنه باید از این وسایل به عنوان پلی برای رسیدن به همسرتون استفاده کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی تفاوتی و بی مسئولیتی شوهر

با سلام و احترام و تشکر فراوان از شما مدیر محترم.اینکه من هم وارد بازی بشم تا بهش نزدیک تر بشم و یه رابطه احساسی با ایشون برقرار کنم چه طوری می تونم این رابطه رو ایجار کنم .چون اینقدر سر این مسائل با هم بحث کردیم و به نتیجه نرسیدیم نمی دونم چه طوری می تونم اعتمادش رو جلب کنم .وبه قول اون دوستمون که فرمودن کودک درونش رو باید به خواب ببری چه طور می تونم این کارو انجام بدم .چون در خانواده همسرم همشون همین مشکل رو دارند و همسرانشون با این موضوع بسیار مشکل دارن اما برای من دیگه غیر قابل تحمل شده برای همین دنبال راهکار هستم تا معضل رو برطرف کنم .ممنون می شم راهنمایی ام کنید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    میزان امتیاز
    9

با سلام و احترام و تشکر فراوان از شما مدیر محترم.اینکه من هم وارد بازی بشم تا بهش نزدیک تر بشم و یه رابطه احساسی با ایشون برقرار کنم چه طوری می تونم این رابطه رو ایجار کنم .چون اینقدر سر این مسائل با هم بحث کردیم و به نتیجه نرسیدیم نمی دونم چه طوری می تونم اعتمادش رو جلب کنم .وبه قول اون دوستمون که فرمودن کودک درونش رو باید به خواب ببری چه طور می تونم این کارو انجام بدم .چون در خانواده همسرم همشون همین مشکل رو دارند و همسرانشون با این موضوع بسیار مشکل دارن اما برای من دیگه غیر قابل تحمل شده برای همین دنبال راهکار هستم تا معضل رو برطرف کنم .ممنون می شم راهنمایی ام کنید.
    عزیزم هربار که پای بازی نشسته کنارش بشین با قسمت های جالب بازی هیجان خودتو رو ابراز کن ازش بخواه بده توهم بازی کنی و ...
    وقتی ببینه حساسیتت نسبت به گیم و ... کم شده دست از لجبازی برمیداره
    آقایون وقتی میبینن که طرفشون حساسیت بیش از حد نسبت به کاری داره و بخاطرش بحث میکنه لج میکنن
    اول از همه بحث کردن سر بازی هاش رو بذار کنار

9. کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییت عزیزم.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    میزان امتیاز
    9

ممنونم از راهنماییت عزیزم.
    خواهش میکنم عزیزم امیدوارم خیلی زود مشکلت حل بشه

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17817
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)