نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: بی توجهی مرد به همسر

17517
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بی توجهی مرد به همسر

باسلام
    نزدیک هشت ماه که عقد کردم با شوهرم زیاد دعوا میکنم همیشه هم دلیلش یهچیز یه و اونم بیتوجهی اونه. مثلا وقتی من از بی توجهی او ناراحت میشم(مثلا صبح ها بیشتر من بهش صبح بخیر میگم حالشو میپرسم ولی تو رفتارش بیمیلی میبینم زود جواب پیامم و نمیده یا اصلا نمیده)من اینکه من اعصابم خورد میشه .)باهاش دعوا میکنم گریه می کنم و قهر و بعد از یه مدت دوباره آشتی میکنم و اون بیشتر بیتوجه میشه کمتر محبت میکنه و این منو میریزه به هم من فک میکنم کمتر از حدی که بهش محبت و توجه دارم اون نسبت به من داره خیلی دیر به دیر میاد دیدنم ولی من دخترم زود وابسته شدم زودم دلم تنگ میشه ولی اون خیلی کمتر از من اینجوریه صبرش زیاده ولی من نه!چکار کنم نمیدونم چطور رفتار کنم دوست دارم اونجور که عشق و محبت میکنم به خودمم بشه!

2. 3 کاربران زیر از آرزو تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی توجهی مرد به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو تنها نمایش پست ها
    باسلام
    نزدیک هشت ماه که عقد کردم با شوهرم زیاد دعوا میکنم همیشه هم دلیلش یهچیز یه و اونم بیتوجهی اونه. مثلا وقتی من از بی توجهی او ناراحت میشم(مثلا صبح ها بیشتر من بهش صبح بخیر میگم حالشو میپرسم ولی تو رفتارش بیمیلی میبینم زود جواب پیامم و نمیده یا اصلا نمیده)من اینکه من اعصابم خورد میشه .)باهاش دعوا میکنم گریه می کنم و قهر و بعد از یه مدت دوباره آشتی میکنم و اون بیشتر بیتوجه میشه کمتر محبت میکنه و این منو میریزه به هم من فک میکنم کمتر از حدی که بهش محبت و توجه دارم اون نسبت به من داره خیلی دیر به دیر میاد دیدنم ولی من دخترم زود وابسته شدم زودم دلم تنگ میشه ولی اون خیلی کمتر از من اینجوریه صبرش زیاده ولی من نه!چکار کنم نمیدونم چطور رفتار کنم دوست دارم اونجور که عشق و محبت میکنم به خودمم بشه!

مسلما" هر فردی رفتار خاص خودشو داره و دلیلی در زندگی با افراد نیست که همون رفتار رو با شما داشته باشه

دوست عزیز روی نقاط مثبت همسرتون تمرکز کنید نه اینکه دیر به مسیج شما جواب داده

این افکار رو که مثل ترمز برای روند زندگی مشترک شماست از خودتون دور کنید ...

شما عشق به همسرت نداری ، بلکه عاشق عشق همسرت به خودت هستی . همه حواست و تمرکزت به عشق همسرت به خودته .

عیب این مسئله کجاست ؟ مگر عاشق عشق همسر بودن بد هست ؟

این وضعیت یک استرس و نگرانی همیشگی را همراه میسازد و از طرفی یکنواختی را پدید می آورد ...

وقتی برای شما دوست داشته شدن به وسیله همسرت سرطانی شد که شده ...

مرتب ترس داری که دوست داشتنش کم بشه ، احساس می کنی دیگه دوستت نداره ...

دچار یکنواختی می شوی و نوآوری در ابراز علاقه اش می طلبی تا مطمئن شوی ...

اما بعد زاهربار دریافت پیام علاقه او لحظه ای خوشحال می شوی ...

ولی وقتی زندگی عادی در جریان باشد فکر می کنی دیگه اونجوری دوستت نداره ...

ازارتباطش با هرکسی می ترسی می ترسی که او را بر تو ترجیح دهد ، نکنه بیشتر از تو دوستش داشته باشد و .....

حسود میشی ، حساس میشی ، ..... ادامه پیدا کنه بدبین میشی ...

این عوارض عاشق عشق همسر بودنه ، عوارض زوم روی علاقه همسر به خود ....

4. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نیاز هر آدمیه که حس کنه کسی دوسش داره و ععاشقشه سخته اونی که همه زندگیته همه زندگیش نباشی به نظرم اگه اینجوری نباشه زندگی تیره و تار ه چکار کنم؟نمیدونم چکار کنم؟راه حل چیه؟کلافه ام همیشه گریه می کنم و خیلی ناامید....

6. 2 کاربران زیر از آرزو تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

وقتی میخواهمت ...
    که با پای خودت بیایی...
    نه با اصرار من ...
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

8. 5 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باسلام
    سلام

عزیز هر دوی شما خیلی خیلی راجب انسان و عشق و ازدواج کم میدانید(احتمالا هم زیر 25 سال هستید؟)نمیدونم چرا با این شرایط عقد کردید, حالا 8 ماه عقد کردید و همش دعوا دارید!!!!!!؟؟؟

اینطوری پیش بره دو سال نشده بعد از ازدواج و زیر یک سقف رفتن حتما میخواهید جدا شید!!!!!!!

کم میدانید حتما هر دو با هم به یک همکار مشاور حاذق رجوع کنید, وبعد برای آینده تصمیم بگیرید. به هیچ وجه قبل از زیر یک سقف رفتن وارد رابطه جنسی(دخول نشوید) . موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلام
    آرزوی عزیز!من هم دقیقا مشکل تورو دارم و به مشکلاتی که بیتا معین در پاسخ شما نوشته دچار شدم!من 2 سال و نیمه که ازدواج کردم و دقیقا توقعات شمارو از شوهرم دارم و خیلی اذیت میشم و همه دعواهامون هم سر همین موضوعه منم خیلی ناامیدم منم راهنمایی کنین لطفا

12. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=Bita moein-Moshaver;61872]
    سلام بیتای عزیز من به همین مشکلات دچار شدم که شما نوشتی لطفا راهنماییم کن!مشکلم مثل آرزو هستش

14. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

[quote=خانوم روانشناس;62104]
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita moein-moshaver نمایش پست ها
    سلام بیتای عزیز من به همین مشکلات دچار شدم که شما نوشتی لطفا راهنماییم کن!مشکلم مثل آرزو هستش
    تا الان شده با همسرت صحبت کنی بگی خواسته هات چیه؟
    امضای ایشان

16. کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام . دوست من سعی کن مطابق میل اون رفتار کنی وابستگی خوبه ولی نه در این حد به نظر من بی توجهی بهش ج میده بزار یکم در دسترس نباشی بزار یکم براش تکراری نباشی هر روز بهش اس میدی خوب منم باشم ج نمیدم چون الان عقد هستین بد که

رفتی سر زندگی بهتر میشه سعی کن براش دست نیافتنی باشی نه همیشه جلو چشماش درست شریک زندگیته ولی ادم باید یه جاهایی نباش تا طرف مقابل به خواسته های تو پاسخ بده اگه تو اس ندی اون بهت اس میده یه هفته این کارو انجام نده یه چیز دیگه نزار

دوران عقد زیاد باش چون خانواده ها دخالت میکنند و همینطور چون نمیتون مدام بیاد خونه پدر شما شاید براش سخت باش دوست داره مستقل باش هر مردی به استقلال خودش میبال نه به پول دیگران پس سعی کن درک کنیش نه باهاش دعوا داشته باشی تو قرار یه

عمر باهاش باشی درست پس بی محلی معنا نداره شاید کارش زیاد باش و خسته کننده

18. 4 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8180
    تشکـر
    1,305
    تشکر شده 190 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظر من شما خیلی وابسته همسرت هستید و این خیلی بده .... همسرت دوست داره ولی هرکس یجور اخلاق داره شاید به اینصورت بروز محبت میده و شما هم زیادی حساس شدید روش .... یه مدت خودت ازش دور کن نکه کلا خودت ازش بگیر نه ، زیاد بهش پیام نزن و حساس بازی دریار اینطور برای خودتونم بهتره ، ایشالا وقتی رفتید سر زندگیتون شرایط خیلی عوض میشه ....

20. کاربران زیر از rozita بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

[quote=زری62;62105]
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم روانشناس نمایش پست ها

تا الان شده با همسرت صحبت کنی بگی خواسته هات چیه؟
    آره بابا هزار بار باهاش حرف زدم اما اون حتی حاضر نیس به حرفام گوش بده! به من میگه تو دیوونه ای!شوهرم قبل ازدواج عاشق من شد و 2 سال التماسم و کرد تا اجازه بدم بیاد خواستگاریم با همه جنگید و خیلی سختی کشید تا به دستم آورد اما خیلی عوض شده شایدم من اینجوری فکر میکنم.قراره عید عروسی بگیریم بریم خونه خودمون اما من هم دوسش دارم هم میترسم.از زندگی خسته شدم واقعا.هرروز سر یک موضوع جدید دعوا میکنیم الانم دعوا کردیم منم کلی گریه گردم بعد اومدم اینجا

22. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط rozita نمایش پست ها
    بنظر من شما خیلی وابسته همسرت هستید و این خیلی بده .... همسرت دوست داره ولی هرکس یجور اخلاق داره شاید به اینصورت بروز محبت میده و شما هم زیادی حساس شدید روش .... یه مدت خودت ازش دور کن نکه کلا خودت ازش بگیر نه ، زیاد بهش پیام نزن و حساس بازی دریار اینطور برای خودتونم بهتره ، ایشالا وقتی رفتید سر زندگیتون شرایط خیلی عوض میشه ....
    من که این کارایی که شما میگی و کردم اما فایده نداشته اون هیچ عکس العملی نشون نداده حتی نفهمیده من رفتارم عوض شده اون اصلا توجه نمیکنه رفتار من چه جوریه؟فقط خودم بیشتر عذاب کشیدم

24. کاربران زیر از خانوم روانشناس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

عزیزم من فکر میکنم مردا همینطورین وقتی که هنوز بهشون نرسیدین همه تلاشو عشقشونو نثارت میکنن اما وقتی که رسیدین به همدیگه دیگه شما چه بخواین چه نخواین مال اونایید و هیچ تلاشی واسه نگهداشتن رابطه صمیمی نمیکنن0 احساس میکنن خرشون از رو پل رد شده دیگه) به نظرم بهتر به روابطتون یکم تنوع بدید غیرقابل پیش بینی باشید
    امضای ایشان

26. 2 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11974
    تشکـر
    247
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

ببینید مرد مثله یه کیک میمونه و فقط یه قسمت کیک loveمیباشد و قسمت های دیگه کارو ماشین... ولی زنها تموم قسمت کیکloveمیباشد باید بدونیم تو هر شرایطی از مردها انتظار عشق نداشته باشیم.اما شرایط شما فرق داره چون عقد هستید بنظرم اگه محبتشون بهتون کمه دلیل به بی علاقگی به شماست چون اینجاست که لازمه توجه کنه.دقیقا شما عینه یکی از دوستای من عستید ولی اونا نامزد بودن تا بعد8ماه پسره به دوستم گفت ازش خوشش نمیاد.اینو بدون یه پسر عاشق یه دختر باشه از جونشم مایع میزاره.سعی کن محبتت رو کم کنی ببینی اون چکار میکنه و کمتر هم وابسته بشی

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط monika نمایش پست ها
    ببینید مرد مثله یه کیک میمونه و فقط یه قسمت کیک loveمیباشد و قسمت های دیگه کارو ماشین... ولی زنها تموم قسمت کیکloveمیباشد باید بدونیم تو هر شرایطی از مردها انتظار عشق نداشته باشیم.اما شرایط شما فرق داره چون عقد هستید بنظرم اگه محبتشون بهتون کمه دلیل به بی علاقگی به شماست چون اینجاست که لازمه توجه کنه.دقیقا شما عینه یکی از دوستای من عستید ولی اونا نامزد بودن تا بعد8ماه پسره به دوستم گفت ازش خوشش نمیاد.اینو بدون یه پسر عاشق یه دختر باشه از جونشم مایع میزاره.سعی کن محبتت رو کم کنی ببینی اون چکار میکنه و کمتر هم وابسته بشی
    منو ترسوندی!!!اون میگه عاشقمه دوسم داره اما میگه نمیتونه همش بگه دوسم داره.کردم محبتمو اما براش فرقی نداره عکس العملی نشون نمیده

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

[quote=زری62;62252]عزیزم من فکر میکنم مردا همینطورین وقتی که هنوز بهشون نرسیدین همه تلاشو عشقشونو نثارت میکنن اما وقتی که رسیدین به همدیگه دیگه شما چه بخواین چه نخواین مال اونایید و هیچ تلاشی واسه نگهداشتن رابطه صمیمی نمیکنن0 احساس میکنن خرشون از رو پل رد شده دیگه) به نظرم بهتر به روابطتون یکم تنوع بدید غیرقابل پیش بینی باشید[/quote
    بهش میگم تو خرت از پل رد شده میگه شاید همینجوریه که تو میگی!مردها خیلی بدن خیلی...پشیمونم که ازدواج کردم و به یک مرد اعتماد کردم!شوهرم تا دو هفته پیش بیکار بود بی پولم هم بود تو این 2 سال و نیم که عقدیم نه رفتیم تفریح نه گردش نه مسافرت!حتی یک کادو برام نگرفته اما چون میدونم پول نداشته و به خاطر بی پولی بوده تا الان نه غری زدم نه به روش آوردم هرچی خواسته قبول کردم با بد اخلاقی و عصبانیتش ساختم اما دیگه تازگیا شورشو درآورده نمیدونم برای چی بهم محل نمیده و اذیتم میکنه به هیچ خواسته ایم گوش نمیده حتی نمیذاره باهاش حرف بزنم میگه حوصله تو ندارم نمیخوام بشنوم ساکت شو و ازین حرفا...
    ویرایش توسط خانوم روانشناس : 02-08-2015 در ساعت 04:07 PM دلیل: اشتباه

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    عزیزم من فکر میکنم مردا همینطورین وقتی که هنوز بهشون نرسیدین همه تلاشو عشقشونو نثارت میکنن اما وقتی که رسیدین به همدیگه دیگه شما چه بخواین چه نخواین مال اونایید و هیچ تلاشی واسه نگهداشتن رابطه صمیمی نمیکنن0 احساس میکنن خرشون از رو پل رد شده دیگه) به نظرم بهتر به روابطتون یکم تنوع بدید غیرقابل پیش بینی باشید
    زری جون بهش میگم تو خرت از پل رد شده میگه شاید همینجوریه که تو میگی!مردها خیلی بدن خیلی...پشیمونم که ازدواج کردم و به یک مرد اعتماد کردم!شوهرم تا دو هفته پیش بیکار بود بی پولم هم بود تو این 2 سال و نیم که عقدیم نه رفتیم تفریح نه گردش نه مسافرت!حتی یک کادو برام نگرفته اما چون میدونم پول نداشته و به خاطر بی پولی بوده تا الان نه غری زدم نه به روش آوردم هرچی خواسته قبول کردم با بد اخلاقی و عصبانیتش ساختم اما دیگه تازگیا شورشو درآورده نمیدونم برای چی بهم محل نمیده و اذیتم میکنه به هیچ خواسته ایم گوش نمیده حتی نمیذاره باهاش حرف بزنم میگه حوصله تو ندارم نمیخوام بشنوم ساکت شو و ازین حرفا...خسته شدم دیگه من زندگیمو دوس دارم شوهرمو دوس دارم میخوام باهاش زندگی کنم فقط میخوام این وضعیت درست شده!

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

عزیزم نمیتونی با شوهرت پیش یک مشاور بری؟ چون شاید اون هم حرفی برای گفتن داشته باشه. من که خودم هر چی به شوهرم گفتم با من پیش مشاور نیومد خودم تنها رفتم
    امضای ایشان

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

یکی از مشکلات طولانی شدن دوران عقد همینه. به نظر من دوران عقد کلا بیشتر از 1 سال نباید بشه چون دیگه از شور و هیجان میوفتی
    امضای ایشان

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

یکی از مشکلات طولانی شدن دوران عقد همینه. به نظر من دوران عقد کلا بیشتر از 1 سال نباید بشه چون دیگه از شور و هیجان میوفتی
    به خدا من از شورو هیجان نیفتادم تازه هم بیشتر شوق دارم براش هم نسبت به اوایل بیشتر دوستش دارم!

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

عزیزم نمیتونی با شوهرت پیش یک مشاور بری؟ چون شاید اون هم حرفی برای گفتن داشته باشه. من که خودم هر چی به شوهرم گفتم با من پیش مشاور نیومد خودم تنها رفتم
    عزیزم من شوهرم تازه رفته سرکار فعلا درآمد خوبی نداره مشاور هم پول میخواد!تازه مطمینم اگه حرف مشاور و بزنم عصبانی میشه

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12055
    تشکـر
    24
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خانومی یه سری از مردا همین جورین
    محبت کردن بلد نیستن تو نباید با ناراحتی اینارو ازش بخوای
    مثلا وقتی یه بار بهت میگه دوست دارم خوشحالیتو بهش نشون بده بهش بگو چقد لذت میبری
    نه با ناراحتی بلکه با خوشحالی و ذوق
    بهش بگو مثلا فلان روزی ک بهم اس دادی صبح بخیر گفتی اگه بدونی چقد خوشحال شدم اگه بدونی چقد بهم انرژی دادی و بعدش دیگه هیچی راجع ب این موضوع نگو
    مطمئن باش خودش دوباره این کارو میکنه فقط بهش فرصت بده
    ازش نخواه
    مردا بدشون میاد هی ازشون بخوای با ناراحتی و گریه خواسته هاتو براورده کنن
    مردا نیاز ب تایید شدن دارن
    وقتی برات کاری میکنه حتی خیلی کوچیک تو بزرگ جلوش بده
    نترس با خودت نگو پررو میشه اصلا اینطور نیس بلکه بیشتز انگیزه پیدا میکنه
    سعی کن شاد باشی تا نسبت بهت رغبت پیدا کنه
    موفق باشی

36. کاربران زیر از atefeh021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh021 نمایش پست ها
    خانومی یه سری از مردا همین جورین
    محبت کردن بلد نیستن تو نباید با ناراحتی اینارو ازش بخوای
    مثلا وقتی یه بار بهت میگه دوست دارم خوشحالیتو بهش نشون بده بهش بگو چقد لذت میبری
    نه با ناراحتی بلکه با خوشحالی و ذوق
    بهش بگو مثلا فلان روزی ک بهم اس دادی صبح بخیر گفتی اگه بدونی چقد خوشحال شدم اگه بدونی چقد بهم انرژی دادی و بعدش دیگه هیچی راجع ب این موضوع نگو
    مطمئن باش خودش دوباره این کارو میکنه فقط بهش فرصت بده
    ازش نخواه
    مردا بدشون میاد هی ازشون بخوای با ناراحتی و گریه خواسته هاتو براورده کنن
    مردا نیاز ب تایید شدن دارن
    وقتی برات کاری میکنه حتی خیلی کوچیک تو بزرگ جلوش بده
    نترس با خودت نگو پررو میشه اصلا اینطور نیس بلکه بیشتز انگیزه پیدا میکنه
    سعی کن شاد باشی تا نسبت بهت رغبت پیدا کنه
    موفق باشی
    عاطفه جون به خدا من همه این کارا رو هزار بار کردم اما فایده ای نداره اصلا روش تاثیر نداره تازه هرروز هم بدتر میشه.واقعا دیگه نمیدونم گه کار کنم!
    اون حتی با من حرف نمیزنه چه برسه به اس ام اس و خوشحال کردنم...
    احساس میکنم از ازدواج با من پشیمونه و دیگه عاشقم نیست و دوستم نداره.خودش اینارو به طور غیر مستقیم میگه

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

عاطفه جون به خدا من همه این کارا رو هزار بار کردم اما فایده ای نداره اصلا روش تاثیر نداره تازه هرروز هم بدتر میشه.واقعا دیگه نمیدونم گه کار کنم!
    احساس میکنم از ازدواج با من پشیمونه و دیگه عاشقم نیست و دوستم نداره.خودش اینارو به طور غیر مستقیم میگه
    عزیزم دلیلشو نمیگه که چرا پشیمونه؟ چرا دیگه دوستت نداره؟ بدون دلیل که نمیشه ازش پرسیدی؟
    امضای ایشان

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12055
    تشکـر
    24
    تشکر شده 12 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم شاید ازت دلخوره
    مگه میشه الکی رفتارش عوض بشه
    عزیزم اینکه میگن زنا واسه مردا تکراری میشنو دلشونو میزنن اشتباهه به خدا اشتباهه
    تا زن خطایی نکنه از چشم مرد نمیوفته
    شاید دلخوره گلم
    شاید خواسته هاشو براورده نکردی
    من نمیخوام بگم تقصیر توء ولی خانومی دنبال دلیلش بگرد
    از کی رفتارش عوض شد ؟ اون اولا چجوری بود ؟؟؟

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh021 نمایش پست ها
    عزیزم شاید ازت دلخوره
    مگه میشه الکی رفتارش عوض بشه
    عزیزم اینکه میگن زنا واسه مردا تکراری میشنو دلشونو میزنن اشتباهه به خدا اشتباهه
    تا زن خطایی نکنه از چشم مرد نمیوفته
    شاید دلخوره گلم
    شاید خواسته هاشو براورده نکردی
    من نمیخوام بگم تقصیر توء ولی خانومی دنبال دلیلش بگرد
    از کی رفتارش عوض شد ؟ اون اولا چجوری بود ؟؟؟
    عزیز اینجا ج نده بیا اون موضوع خودم که برام پست میذاری از صبح!پستامم بخون جواب این سوالاتو نوشتم

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44763
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی میخواهمت ...
    که با پای خودت بیایی...
    نه با اصرار من ...
    حرف شما منطقیه ولی چیزی ک هست اینه ک ما نمی تونیم ب ساز مردها برقصیم ک اونادهر وقت عشقمان کشید عاشق هر وقت نکشید فارق باشن خودشون با پای خودشون میان خودشونم دل زده میشن باز میان این دیگه ی مرضیه ک علاج نداره فک کنم بیشترشونونم این مرصو دارن حاضرم نیستم درمان شن مشکل اینجاس

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Amane نمایش پست ها
    حرف شما منطقیه ولی چیزی ک هست اینه ک ما نمی تونیم ب ساز مردها برقصیم ک اونادهر وقت عشقمان کشید عاشق هر وقت نکشید فارق باشن خودشون با پای خودشون میان خودشونم دل زده میشن باز میان این دیگه ی مرضیه ک علاج نداره فک کنم بیشترشونونم این مرصو دارن حاضرم نیستم درمان شن مشکل اینجاس
    خب تقصیر حود خانماست که آقایون اهل زندگی رو قبول نمیکنن بعد گرفتار افراد مریض میشن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)