نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: توجه همسرم به من

1194
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22587
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

توجه همسرم به من

سلام .من با همسرم قبل ازدواح نزدیک به 6سال باهم رفیق بودیم .
    همسرم فردی بود که پدر مادرش به رحمت خدا رفتن در کنار خانواده پدری زندگی میکردن فردی که مطیع اونا بود تا اینکه بعد چند سال رفاقت تصمیم به ازدواج گرفتیم خانوادش راضی کرد باهم ازدواح کردیم دوران نامزدی برام خیلی سخت بود چون خانواداش به هیچ عنوان بهش کمک نمیکردن .تنها خودش بود دخالت توقع اونا زیاد بود ایشون پسر دایی دارن که خیلی بهشون علاقه داره ما همزمان باهم عقد کردیم همسر پسر دایی شوهرم فردی خودشیفته همه چی تموم(از نظر زیبایی) گشت گذار ما کلا با اونا صورت میگرفت همسرم دوست داره کلا با اونا بیرون بره خدایی خوش میگذره ولی وقتی با اوناییم (همسرم به من زیاد توجه نمیکنهبیشتر با اوناس من به اینکه پسرداییش بیشتر حواسش به خانمشه ولی همسرم نه خیلی ناراحت میشم سریع چهرم عوض میشه پیش خودم میگن حتما من چون زیاد جذاب نیستم به خاطر همینه که همسرم حواسش به من نیس اونا هم تا میبینن بین ما ناراحتی پیش اومدی سریع به خودشون افتخار میکنن که ما خیلی باهم خوبیم همسرم از این موضوع که من ناراحتم قاطی میکنه هیج وقتم ناز منو نمیکشه کنار من بدرتر نمیاد من از این موضوع بیشتر ناراحت میشم ).
    بیشتر همسرم نظرش بخاطر همین عوض شده (دوست داره مثل خانم پسر داییش بودم از رفتاراش متوجه میشم دوست داشت من قد بلند خوشگل بودم همش دوست داره مثل اون تیپ بزنم منو با اون مقایسه میکنه من از این موضوع رنج میبرم )
    من دوست دارم شوهرم به احساساتم توجه کنه ولی وقتی ازش ناراحت میشم اون قیافه میگیره که چرا تو قیافه گرفتی هیچ وقت نازم ممیکشه یا موضوع عوض نمیکنه همش توقع داره من برم سمتش تا آشتی کنیم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : توجه همسرم به من

نقل قول نوشته اصلی توسط f.r70 نمایش پست ها
    سلام .من با همسرم قبل ازدواح نزدیک به 6سال باهم رفیق بودیم .
    همسرم فردی بود که پدر مادرش به رحمت خدا رفتن در کنار خانواده پدری زندگی میکردن فردی که مطیع اونا بود تا اینکه بعد چند سال رفاقت تصمیم به ازدواج گرفتیم خانوادش راضی کرد باهم ازدواح کردیم دوران نامزدی برام خیلی سخت بود چون خانواداش به هیچ عنوان بهش کمک نمیکردن .تنها خودش بود دخالت توقع اونا زیاد بود ایشون پسر دایی دارن که خیلی بهشون علاقه داره ما همزمان باهم عقد کردیم همسر پسر دایی شوهرم فردی خودشیفته همه چی تموم(از نظر زیبایی) گشت گذار ما کلا با اونا صورت میگرفت همسرم دوست داره کلا با اونا بیرون بره خدایی خوش میگذره ولی وقتی با اوناییم (همسرم به من زیاد توجه نمیکنهبیشتر با اوناس من به اینکه پسرداییش بیشتر حواسش به خانمشه ولی همسرم نه خیلی ناراحت میشم سریع چهرم عوض میشه پیش خودم میگن حتما من چون زیاد جذاب نیستم به خاطر همینه که همسرم حواسش به من نیس اونا هم تا میبینن بین ما ناراحتی پیش اومدی سریع به خودشون افتخار میکنن که ما خیلی باهم خوبیم همسرم از این موضوع که من ناراحتم قاطی میکنه هیج وقتم ناز منو نمیکشه کنار من بدرتر نمیاد من از این موضوع بیشتر ناراحت میشم ).
    بیشتر همسرم نظرش بخاطر همین عوض شده (دوست داره مثل خانم پسر داییش بودم از رفتاراش متوجه میشم دوست داشت من قد بلند خوشگل بودم همش دوست داره مثل اون تیپ بزنم منو با اون مقایسه میکنه من از این موضوع رنج میبرم )
    من دوست دارم شوهرم به احساساتم توجه کنه ولی وقتی ازش ناراحت میشم اون قیافه میگیره که چرا تو قیافه گرفتی هیچ وقت نازم ممیکشه یا موضوع عوض نمیکنه همش توقع داره من برم سمتش تا آشتی کنیم لطفا راهنماییم کنید
    عزيزم تا حدودي شرايطت مثل من بوده همسر من اوايل كه مي رفتيم خونه مادرش اينا جاريم هم بود اصلا منو تحويل نميگرفت برادر شوهرم واسه زنش چايي بريزه ميوه پوست بكنه اما شوهر من بهم ميگفت پاشو واسم چايي بريز يا جلوي ما همديگرو بغل مي كردند قربون صدقه زنش مي رفت جاريم خيلي به خودش مي رسه خودم پيش خودم گفتم من چي كم دارم تصميم گرفتم بيشتر به خودم برسم آرايش متفاوت داشته باشم لباس هاي كه جسارت مي خاد بپوشم كه كم نيارم بعدها به شوهرم گفتم اونا چقدر همديگرو دوست دارند اين كارها رو مي كنن تو چرا واسه من نمي كني .يعني يه جوري تحريك كردمش كه اونم اين كارا رو بكنه بعد گفتم ببين وقتي بهم مي گي الي جون قيافه داداشت و زنش چطوز عوض ميشه اونا ميخان ما با هم خوب نباشيم به ما حسودي مي كنن اونا بخاطر اينكه ما با هم دعوا كنيم اين كارا رو ميكنن خلاصه درست شد.شما هم همينكارو كن سعي كن ناراحتيت رو مخفي كني و تو به شوهرت بچسبي سعي كن كنار اونا دست شوهرت رو بگيزي بچسبي بهش .كنارش فقط لخند بزن سعي كن بعدا تو خونه به شوهر ت بفهموني كه باعث ناراحتي ميشه .بگو دوست ندارم باهاشون بيرون برم به اين دلايل من ناراحت مي شم تو واسه من اين كارا رو نميكني منم دوست دارم مورد توجهت قرار بگيرم
    عزيزم مردها نمي فهمن زنا چشونه و چي ناراحتشون مي كنه و از چي ناراحتن بايد بهشون بگي تا نسبت بهت شناخت پيدا كنه بايد همه اين حرفا رو با نرمي بهش بگي تا بفهمه

3. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20779
    تشکـر
    53
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

لبخند زیبایی شما رو چند برابر میکنه.لبخند رو فراموش نکنید حتی اگه خیلی ناراحتین باز باید لبخند بزنید.قیافه عبوس و ناراحت اصلا جالب نیست
    زیبایی با جذابیت فرق داره.اگر اون خانم زیباتره شما هم جذاب تر باشید.با رفتارتون،اعتماد به نفس،لبخند،دستپخت بهتر،موقعیت بهتر،یک هنر متفاوت یا هر چیزه دیگه ای که باعث میشه از نظر همسرتون شما متفاوت و جذاب باشید.

5. 3 کاربران زیر از samaaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط samaaaa نمایش پست ها
    لبخند زیبایی شما رو چند برابر میکنه.لبخند رو فراموش نکنید حتی اگه خیلی ناراحتین باز باید لبخند بزنید.قیافه عبوس و ناراحت اصلا جالب نیست
    زیبایی با جذابیت فرق داره.اگر اون خانم زیباتره شما هم جذاب تر باشید.با رفتارتون،اعتماد به نفس،لبخند،دستپخت بهتر،موقعیت بهتر،یک هنر متفاوت یا هر چیزه دیگه ای که باعث میشه از نظر همسرتون شما متفاوت و جذاب باشید.

فوق العاده بود

7. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

آی خدا این مشکل منم بود.......ولی دیگه برام عادی شده بعد 4 سال زندگی

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22685
    تشکـر
    3
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم تا حدودی این مشکلا دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)