صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 75

موضوع: جدا شم یا ادامه بدم؟؟

8619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    تشکر شده 31 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

جدا شم یا ادامه بدم؟؟

سلام دوستان.یکراست میرم سر اصل قضیه.
    خانمی 22 ساله هستم و دانشجو.4 ماهه با پسرعموی مادرم عقد کرده ام.شوهرم 28 سالشه دیپلمه و کارگر.قبل از عقد میدونستم که2.5 سال با دختری دوسته و بهش علاقه دارد که چون پدر این خانم از افغانستان بودند خانواده ها مخالفت کردند.4 سال قبل هم خواستگاری اومدند که نشد.موقعی که برای بار دوم خواستگاری کردند برداشت من این بود برای فراموش کردن اون خانم من رو به شورم پیشنهاد دادند.خواستگاری که اومدند شوهرم قسم خورد که اون خانم رو فقط برای ازدواج میخواسته نه هوس و الان فراموشش کرده.گفتم اشکال نداره زندگیمونو میسازیم با این قضیه کنار میام.منم با کلی رفت و امد و حرف و حدیث قبول کردم.بعد عقد فکر این خانم یک لحظه از ذهنم بیرون نمیره.من خودم محجبه هستم و هیچگونه رابط خارج از عرف با مردی نداشته ام و نسبتا مذهبی هستم.همسرم مذهبی نیست و قبل عقد میدونستم که ا دخترا شوخی میکرده ولی این حرفا مال خیلی سال پیشه.
    دیشب حرفایی بهم گفت که داغونم کرده... گفت عاشق اون دختر بوده و حاضر بوده جونشم براش بده و اینکه از خانواده ش بخاطر اینکه نذاشتن باهاش ازدواج کنه نمیگذره.گفت تا سن 22 سالگی با دخترا زنا میکرده وقتی بهش گفتم پشیمونی از این کار گفت نه...گفت تو دوران راهنمایی یا اوایل دبیرستان مشروب خورده و از حال و هوای خوبش تعریف کرد...بلوغ زودرس داشته اونم تو سن 7 سالگی پدرشم اون موقع از دست داده و تک پسره تقریبا ازاد بوده....اینقدر ناراحت شدم و بهم ریختم که نمیتونستم بخوابم....بهش گفتم بیا جدا بشیم گفت دوست ندارم برم زندادن.گفتم مهرم رو میبخشم شماره دختره رو برات پیدا میکنم برو باهاش ازدواج کن.میگه الان چه فرقی میکنه؟؟از آهت میترسم...امروز نماز صبح و ظهرشو نخوند بهش میگم چرا نمیخونی؟؟میگه حوصله ندارم بخونم...
    با حرفاش منو کشت...من که تو دوران مجردیم پاک زندگی کردم.همه به نجابت و پاکیم قسم میخوردن الان به این روز افتادم دو شبه نتونستم بخوابم...از عواقب بعد طلاق میترسم
    میخوام توافقی مجبورش کنم طلاقم بده.راهنماییم کنین تو رو خدا دارم دیوونه میشم.

2. 2 کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : جدا شم یا ادامه بدم؟؟

سلام
    آروم باش خواهر من
    فکر کنم ناراحتیت از این بابت باشه که یه عمر پاک زندگی کردی و الان با کسی که مثل تو نبوده ازدواج کردی درسته؟
    خب باید بدونی که تو اگه پاک زندگی کردی در وهله اول برای خودت بوده و از این بابت به خودت افتخار کن، هر کس زندگی خودش رو داره. آدم که با گذشته کسی ازدواج نمیکنه! اون چیزی که مهمه اون شخصیه که الان باهاش زندگی می کنی.
    حق می دم بهت که الان عصبی باشه، اما مسئله طلاق نیاز به فکر بیشتری داره و نباید از روی هیجان و احساسات برخورد کرد. شما نیاز داری تا ذهنت آزاد شه، سعی کن همون کارهای روزمره رو انجام بدی و برای اینکه فکرت باز شه سفر کوتاه می تونه کمکت کنه.
    امضای ایشان

4. 4 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اقای e.vدرست میگن شما زمان لازم دارید تا بیشتر فکر کنید
    ولی احتمالا نامزدتونم برای گفتن این حرفا دلیل داره اگه قصد داشت اونو فراموش کنه جلو شما از دوست داشتنش حرف نمیزد یا احتمالا وقتی میدونه شما چقدر مذهبی هستید اون حرفارو بهتون نمیزد
    تا اینجا شما نقش جایگزین اون دخترو داشتین فقط.... این خیلی سخته برای یه زن که قلب نامزدشو با کسی شریک شه.....
    به نظر من اون اقا تلاشی برای ادامه رابطتون نمیخان بکنن و از طرفیم از نظر اعتقادی خیلی با هم فاصله دارین اگه اون اقا میخاستن شاید حل شدنی بود ولی اگه نخان نمیشه
    به نظر من چندروزی فکر کنید و هیچ حرفی نزنید و تصمیمی نگیرید با ایشونم اصلا برخورد نداشته باشین چون این تنهایی هم برای شما لازمه هم اون اقا
    ببینید اون حرفارو از روی احساسات زدن یا منظور داشتن؟واینکه انقدری دوستشون دارید که فرقایی که باهم دارینو بپذیرین حتی اگه هیچوقت عوض نشدن؟
    واینکه توی خودتون میبینید که بتونید قلبشو برای خودتون تنها تصاحب کنید؟
    اگه جواب سوالا منفی بود بعدش به طلاق فکر کنید از بعدشم نترسید چون زندگی تو یه مثلث عاطفی خیلی سخت تر از تموم کردن یه رابطه ی 4 ماهست

6. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام . دوست من امیدوارم حالتون خب باش به گذشته ادم ها فکر نکن اسمش روش گذشته شما اگر واقعا دوسش داری کاری کن باهات خوش باش و دیگه گناهاشو تکرار نکن ن که فضا بدی بش بره دنبال زندگیش جدی میگم بش میدون بده خدا داره واس ما ادم ها امتحان میزاره و مارو تو شرایط خاص قرار میده تا ببین ما ج جوری جواب امتحانشو میدیم پس از میدون جا خالی نکن مردونه پاش واستا و احساساتی عمل نکن .
    قدر اینکه خدا حواسش بهت است رو بدون پس توهم جوابشو با محبت بده ن با طلاق گرفتن کاری کن عاشقت بش بدون تو جایی نره بشی قبله اش تو یک زن هستی پس قدرتشو داری همه ی مردا واس بدست اوردن یک خانوم تلاش میکنن پس عاشقش کن همین .

8. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.
    میگین با گذشته ش کاری نداشته باشم درسته حرفتون .با گذشته ش کاری نداشتم که باهاش ازدواج کردم.بهش میگم از انجام این کارا پشیمونی ؟؟میگه ن .(خیلی خیلی ببخشید)اگه من این کارو با اون دخترا نمیکردم یکی دیگه میکرد...
    قبل عقد دو سال سیاتیک داشت که برای تسکین دردش ماهی یکبار اونم فقط برای تسکین دردش مواد مصرف کرده.به شوخی بهش گفتم نترسیدی معتاد بشی ؟؟گفت شدم قبل خواستگاری ترک کردم.
    موقع ازدواجم برام انسانیت و خود فرد مهم بود نه مسائل مالی.همسرم هیچی نداره حتی پس نداز هم نداره هیچ وقت ازش چیزی درخواست نمیکنم که مبادا خجالت بکشه و شرمنده بشه.مادر و خواهرش از هیچکدوم این ماجراهایی که داشته خبر ندارن.تو نوجوونی به یکی موقع دعوا چاقو زده که اون موقع 7 میلیون دیه داده خلاصه ماجرا زیاد داره.
    همه کاری کردم که تو دلش جا بشم.هر روز تو سایتها دنبال قشنگترین پیام عاشقانه هستم.بهش میگم دوستت دارم ولی اون چیزی نمیگه.با خانواده ش با احترام برخورد میکنم طوری که خانواده ش منو از خودش هم بیشتر دوست داررن.
    چند روز پیش با مادرش تنها بودم مادرش با گریه از اذیت هایی که شوهرم کرده تعریف میکرد و گفت زهرا جان کاش به محمد جواب نمیدادی...
    اخلاقای خوب هم داره .دست بزن نداره،دست و دل بازه،بد دل نیست،لا اقل الان اهل سیگار و قلیون نیست و میگه خوشم نمیاد،بهم از خودش هم بیشتر اعتماد داره.برای تولدم با اینکه دستش خالی بود انگشتر خرید.
    متن هام طولانیه ببخشید
    ویرایش توسط zhrm : 05-16-2015 در ساعت 10:20 PM

10. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

ببین عزیزم انسانها همیشه در مسیر ابتلا قرار دارند
    قطعا اینم ی آزمایش الهی واسه شماست
    هر انسانی ک خلق میشه پیام آور ی چیزی هست
    شاید شما با این خوبی سر مسیر ی آدم اینجوری قرار گرفتین واسه تغییر و جهت دادن ب زندگیش
    اینارو از لحاظ مذهبی میگم
    اما اگه از لحاظ عرف جامعه مطرح کنم باید شما بفهمین اون چیزایی ک داره میگه واقعیت داره مثلا موادشو ترک کرده یا ... انجام داده یا ن
    چون بعضی از پسرا عذر میخوام از غلدر بازی خوششون میاد و میخوان خودی نشون بدن
    ب خودت فرصت بده، طلاق ی سر قضیه ست. عجله نکن و خوب تصمیم بگیر
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

12. 2 کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

عزیزم نمیتونی تحمل کنی جدا شو
    نمیتونی واقعا برات سخته تا الان بچه نداری تا الان انقد باعث ازارت شده تا عروسی نکردین جدا بشید
    به نظر من که تو لیاقتت خیلی بهتر از این هستش

جلو ضرر از هزجا بگیری منفعت
    الانتصمیم درس بگیر فردا با دوتا بچه نگی طلاق بگیرم

اینجور که میگی شما از همهههه نظر با این اقا تفاوت دارید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

ایشون همه این کارارو در گذشته انجام دادن
    ولی اینکه همسرتون با شما زندگی کنه و تو ذهنش و قلبش یکی دیگه باشه خیلی سخته
    اگه فک میکنید تو قلبش هیچ جایی نداری
    و همه فکرش پر از اون دخترس...
    یا اگه قراره در اینده دوباره بره سمت اون خانوم و باهاش در ارتباط باشه...
    الان ک عقد هستین جداشی بهتر از اینه که عروسی کنید و ...

16. 3 کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    فردی را ک شما درمورد ایشون حرف میزنید اصلا فردمناسبی برای زندگی شما نیستن و اگه الان ازش جدانشین بعدها عواقب بدتری پیش روی شماس
    این انتخاب را به عنوان ی اشتباه بزرگ بپذیرید و ازش درس بگیرین واسه ساختن آینده بهتر
    اخه چطور فک میکنید فردی ک تااین سن اینطور زندگی کرده و از گذشته اش پشیمون نیست را تغییر میتونید بدین
    اون فرد دیگه شخصیتش همینه

18. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

میخوام برم مشاوره بعد تصمیم بگیرم.دوستان نمیدونین چقدر حالم بده...دو روزه پیرم کرد با حرفاش با کاراش...دوستش دارم گفتم با همه اینا کنار میام ولی با بی احساسیش چکار کنم؟؟احتیاج به محبتش دارم دوست دارم بغلم کنه بهم محبت کنه ولی اونم دریغ میکنه.
    میگه خدا یکی یار یکی...مطمئنم بعد ازدواج با هیچ دختری رابطه نداره میگه میخوام اون خانم رو فراموش کنم و زندگیمو با تو بسازم.پریشب بهم میگه تو خیلی خوبی حیف شدی باهام ازدواج کردی میتونستی با یکی بهتر از من ازدواج کنی.
    احساس میکنم امیدی به زندگی نداره این حرفا رو هم از روی ناامیدی گفته نمازشم برای همین یکی درمیون میخونه.مطمئنم که مععتاد نیست قبلا باشگاه بدنسازی میرفته خوش تیپه و شوخ طبع برای همین نمیشه گفت همه ولی بیشتر دخترای فامیل و محله شون دوستش داشتن ولی من برام مهم نبود.بعد عقد بهش گفتم دوست ندارم شکم داشته باشی اون یه ذره ای هم که داشت آب کرد بهش گفتم دستات عضلانیه خوشم میاد الانم برای همین داره میره باشگاه... تو مشورت هاش که باهام داره حرفمو گوش میده.
    میدونه رو چیا حساسم دوست داره اذیتم کنه چند وقت پیش بهم گفت قبلا زن داشته پنهانی یا صیغه ای داشته طوری حرف میزنه باور میکنم بعدش که میبینه ناراحتم میزنه زیرخنده و میگه شوخی کردم و از دلم سعی میکنه در بیاره.
    میخوام یک روز ببرمش بیرون و باهاش صحبت کنم و ته دلشو بفهمم نمیدونم چی بگم؟؟جلوش کم میارم... کلا آدم عجیبیه
    ویرایش توسط zhrm : 05-17-2015 در ساعت 09:57 AM

20. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود- منم طیق فرمایش خودتون مشاوره حضوری یاانلاین رو پیشنهاد دارم .
    بنظر میاد ایشون از یک تنش روحی که داشتند وگذشته تلخ گذشته و منع خواسته الان لجباز شدند .
    شاید ازروی تعقل نباشه رفتارشون ولی یقین کنید برای جلب توجه هست بنوعی یک انتقام درونی.وبیخیالی...
    اینکه گذشتونو براتون رومیکنند همینه- بهتره برید مشاور تا با تکنیکهایی آنالیز بشه این رابطه و وضعیتتون وتصمیم جدایی گزینه آخریه که بن بست باشه .
    تلاشتون روبرای اصلاح وتولد دوباره همسرتون بکنید .
    هرموردی سوالی بود بنده درخدمتم یاحق

22. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

امشب به هم پیام میدادیم سرد جواب داد.بهش گفتم :اگه اینقدر ازم بدت میاد پیام نده گفت بدم نمیاد گفتم خوشت هم نمیاد گفت آره دوستان فکر نمیکنم دیگه جایی برای ادامه دادن مونده باشه. برام دعا کنید بتونم بعد جدایی زندگیمو جمع و جور کنم.با همین یه کلمه ش خردم کرد دیگه امیدی ندارم

24. 3 کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس عزیزم جداشو
    مطمعن باش اگه پشیمون شه از حرفهاش از کاراش بازم میاد طرفت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

میگن مردا ارزش چیزایی که به راحتی بدست میارونو نمیدونن
    دوست دارن برای داشته هاشون بجنگن اما شما عشق و حمایت و محبتتونو بی دریغ به پاش ریختین
    به نظر من اگه ادامه بدین هیچوقت قدرتونو نمیفهمه
    شما برای جدایی اقدام کنید تنها شانسی که میمونه برای حفظ رابطتون اینه که خودش بیاد سراغتون و بخاد نگهتون داره که اگرم اینطوری شد باید مواظب باشید ایندفه راحت تسلیمش نشین
    بعضی از ما زنا نمیدونیم باید تو دوست داشتن و محبتمون صرفه جویی کنیم اخه زیادیش دافعه داره
    اگرم تموم شد خوشحال باش که جرعت تموم کردن یه رابطه نصفه نیمه رو داشتی
    یه رابطه ی 4 ماهه ام انقدری نباید سخت باشه فراموش کردنش امیدوارم راحت از پسش بربیاین

28. 5 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

سلام.چرا انقدر پا پیچش میشی یکم ازش فاصله بگیر بزار قدرتو بدون خودتو واسش لوس کن بگو اگر فلان کار نکنی دیگه نمیخامد بگو دوست دارم ولی باید برام تلاش کنی تا بت بگم دوست دارم . من احساس میکنم از حرفات انگار که یکمی زود وابسته شدی بش تا زه عقد هسین دیگه اخ طلاق گرفتن شما چیزی رو عوض نمیکن یا بپذیرش همینجوری که هس یا بزار بره خودتو عذاب نده نزار بفهمه دوستش داری بزار برای دیدنت لحظه شماری کن دور از دسترسش باش گوشیتو خاموش کن نگرانت بش سعی کن دو سه روزی بش اس ندی بزار اون بیاد سمتت نه تو بزار براش جذاب باشی ازش درخواست کن وقتی قرار ببینتت یه شاخ گل برات بخره و بیاره بگو من خیلی مثلا گل رز سفید دوست دارم عزیزم فردا همو میبینیم بزارش تو شرایط خاس تا خودشو نشون بده زودم دل نده بهش درست شوهرت هس ولی باید گربه در حجله گشت

30. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

میگه از اول ازدواج برای اینکه بتونم اون دختر رو فراموش کنم باهات ازدواج کردم میگه چون من مذهبی ام و چادر کشی سرم میکنم نمیتونه دوسم داشته باشه میگه یکی رو میخواد مثل خودش که اهل آرایش بیرون و رقص باشه .موقع خواستگاری گفت دوستم داره. گفت دوست داره بچه هاش مثل من باشن.
    بهش گفتم فردا که از دانشگاه برگشتم به خانواده م میگم تو هم بگو.میگه صبر داشته باش.میگه سه شنبه برم خونشون تا صحبت کنیم نمیدونم چی بگم.قبول کردم میخوام آخرین فرصت رو بهش بدم.کلی خواهش کرد تا قبول کنم برم خونشون.سه شنبه ها میرفتم خونشون چون کلاسم تا ساعت 8 شبه تا برسم خونه دیر میشد و اینکه خونشون نزدیک ایستگاه اتوبوسه میومد دنبالم و میرفتیم خونشون.گفت میام دنبالت گفتم نمیخواد خودم میام.به نظرتون برم یا به قول دوستمون ناز کنم و اذیتش کنم؟؟
    ویرایش توسط zhrm : 05-17-2015 در ساعت 11:29 PM

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

بشین باهاش قشنگ حرف بزن ی جایی خلوت برو خودت باش و اون بش بگو رو راست حرف دلتو بزن وبا منطق نه با احساس موفق باشی منم 4 شنبه قرار دارم واسم دعا کن خب پیش بره منم واست دعا میکنم انشاالله موفق بشی

33. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

چقد بهش اعتماد داری ک میخوای بری خونشون
    اگه بخواد باهات رابطه داشته باشه و بعد ولت کنه چی
    چطور بهش اعتماد میکنی
    اگه میخواد حرف بزنه خوب بیرون قرار بزاره
    عزیزم مواظب خودت باش مردا بعضی وقتا غیرقابل پیش بینی میشن

35. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    چقد بهش اعتماد داری ک میخوای بری خونشون
    اگه بخواد باهات رابطه داشته باشه و بعد ولت کنه چی
    چطور بهش اعتماد میکنی
    اگه میخواد حرف بزنه خوب بیرون قرار بزاره
    عزیزم مواظب خودت باش مردا بعضی وقتا غیرقابل پیش بینی میشن
    خودمم شک کردم از اینکه اصرار میکرد ولی باهاش شرط کردم که رابطه نداشته باشیم گفت باشه تقریبا مطمئنم قصدش این نیست.نمیدونم برم یا نه فردا بهش پیام میدم میگم نمیام

37. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شایدباهات رابطه برقرار کرد به زور بکارتت از دست داد اون وقت میخواد به زور نگهت داره
    گولش و نخور
    بگو قرار بیرون بذارید تو فضای عمومی نس دوتا انساست بالغ باهم صحبت کنید

ببین وقتی فضا تو خ نه تنها باشید شک نکن خود به خود رابطه به وجود میاد
    منم باشم میگم نه رابطه انجام نمیدیدم

اصلا نمیشه پسرا روشناخت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

بهش بگو بیرون قرار بزارین و حرف بزنید
    هیچوقت بهش تعتماد نکن ک تو خونه باهاش تنها باشی تاوقتی ک رفتارش این هست و قصدت ادامه نیست
    اگه حرف زدن هست ک بیرون بهتره

39. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

نه دوست من بش فرصت حرف زدن بده اون که الان شوهرت درست خب بش بگو بریم کافی شاپ من میخام باهات راحت باشم خونتون نمیتونم چون میخام باهات تنها باشم . وکلی براش کلاس بزار بگو برای دیدنم باید ب حرفم گوش بدی ببین نظرش چیه مطمنا قبول میکن

41. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

میدونم بدش میاد صبح های چهارشنبه زود از خونشون برم امشب بهش گفتم اگه بیام ساعت 6 صبح میرم خونمون .قبول کرد ولی با حرفایی که زدین ترسوندیم نمیرم خونشون میگم بیا بیرون حرف بزنیم و بس.
    دوستان واقعا ازتون ممنونم

43. 2 کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zhrm نمایش پست ها
    میگه از اول ازدواج برای اینکه بتونم اون دختر رو فراموش کنم باهات ازدواج کردم میگه چون من مذهبی ام و چادر کشی سرم میکنم نمیتونه دوسم داشته باشه میگه یکی رو میخواد مثل خودش که اهل آرایش بیرون و رقص باشه .موقع خواستگاری گفت دوستم داره. گفت دوست داره بچه هاش مثل من باشن.
    بهش گفتم فردا که از دانشگاه برگشتم به خانواده م میگم تو هم بگو.میگه صبر داشته باش.میگه سه شنبه برم خونشون تا صحبت کنیم نمیدونم چی بگم.قبول کردم میخوام آخرین فرصت رو بهش بدم.کلی خواهش کرد تا قبول کنم برم خونشون.سه شنبه ها میرفتم خونشون چون کلاسم تا ساعت 8 شبه تا برسم خونه دیر میشد و اینکه خونشون نزدیک ایستگاه اتوبوسه میومد دنبالم و میرفتیم خونشون.گفت میام دنبالت گفتم نمیخواد خودم میام.به نظرتون برم یا به قول دوستمون ناز کنم و اذیتش کنم؟؟
    چرا نذاشتی بیاد دنبالت؟؟؟

45. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    چرا نذاشتی بیاد دنبالت؟؟؟
    چون با حرفاش کاری کرد که دیگه نمیخوام باهاش باشم قصدم این بود که سر ایستگاه اتوبوس بشینم تا دیر بشه و نگراش کنم.میخوام اذیتش کنم دیگه بهش محل نمیدم

47. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

توام مثل منی بلد نیستی چطوری ناز کنی

49. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

افرین تازه داری یاد میگیری چطور باش رفتار کنی یکم بزار دلش واست بلرزه نگرانش کن همیش بش بگو من نمیدونم میتونم باهات تا اخر باشم یا نه هنوز دو دلم اصلا از اینکه باهات باشم دو دلم خیلی دلم میخاد ی فرصت دوباره بهم بدی واقعا نمیتونم شرایط تو هضم کنم یکم بهم فرصت بده یکم براش قابل دسترس نباش براش ناز کن مردا از خانومایی ک ناز میکنن خوششون میاد ب حرفاش اهمیت نده فقط حرف خودتو ب کرسی بنشون از کلمات محبت امیز استفاده نکن بزار اون بت بگه وقتی هم گف بگو خوشم نمیاد از این حرفا یعنی خوشت میاد همیش برعکس حرف بزن اگر چیزی رو میخای بگو نمیخام . اگر قرار گذاش دیر برو سر قرار ب خودت برس عطر بزن ارایش کن صداتو نازک کن زیاد بش نگا نکن بزار ازت درخاست کن تا بش ی نگاه کنی

51. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    افرین تازه داری یاد میگیری چطور باش رفتار کنی یکم بزار دلش واست بلرزه نگرانش کن همیش بش بگو من نمیدونم میتونم باهات تا اخر باشم یا نه هنوز دو دلم اصلا از اینکه باهات باشم دو دلم خیلی دلم میخاد ی فرصت دوباره بهم بدی واقعا نمیتونم شرایط تو هضم کنم یکم بهم فرصت بده یکم براش قابل دسترس نباش براش ناز کن مردا از خانومایی ک ناز میکنن خوششون میاد ب حرفاش اهمیت نده فقط حرف خودتو ب کرسی بنشون از کلمات محبت امیز استفاده نکن بزار اون بت بگه وقتی هم گف بگو خوشم نمیاد از این حرفا یعنی خوشت میاد همیش برعکس حرف بزن اگر چیزی رو میخای بگو نمیخام . اگر قرار گذاش دیر برو سر قرار ب خودت برس عطر بزن ارایش کن صداتو نازک کن زیاد بش نگا نکن بزار ازت درخاست کن تا بش ی نگاه کنی
    راست میگین یاد ندارم ناز کنم با صداقت باهاش رفتار کردم اون ناز کرد.گفتم دنبالم نیا دلم واقعا میخواست بیاد دنبالم .ولی از روی لجبازی گفتم نمیخوام بیای.

53. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

پسره چشمش سیره نمیگیره به زور کاری کنه باووو
    زیاده روی میشه نری خونه
    غریبه که نیستین زن و شوهر عقدی این
    نترس برو کاریت نداره
    خیالت راحت اون اگه فکرش پیش دختره باشه زمان میبره تا بخاد به رابطه با تو حتی فکر کنه

55. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دیدی بلدی فقط یکم باید تمرکز داش باشی رو حرفایی که بش میزنی اولش یکم سخت ولی بد دیگه اوکی میشی . سریع بش نگو دوستت دارم که دلش قرص بش بزار خیالش نگران باش از بابتت . بزار همیش فکرش بابت تو مشغول باش .

56. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دلم میخواد همچین پسرا رو بزنم بتر************م
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

57. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

آدم بیخیالیه.تو این 4 ماه در حد دوران عقد رابطه داشتیم .من مشهدیم نمیدونم رسم مشهد رو میدونین یا نه.تو دوران عقد دختر و پسر میتونن در حد عدم دخول با هم رابطه داشته باشن.بهم یاد بدین چطور ناز نم.

59. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

زیاده روی میشه نری خونه
    نترس برو کاریت نداره
    خیالت راحت اون اگه فکرش پیش دختره باشه زمان میبره تا بخاد به رابطه با تو حتی فکر کنه

سارا به خدا فک میکنی میزنه بکارتشو از بین میبره اون موقع میگه تا تو باشی نگی جدا شیم
    اصلا پسررررررررر نمیشه بهش اعتماد کرد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

60. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

زیاده روی میشه نری خونه
    نترس برو کاریت نداره
    عزیزم حالا ک بفهمه داره از دستش میده شاید به فکر ی ضربه باشه شایدم ی حال اساسی
    به هرحال احتیاط شرط عقله
    اتفاقا خونش نره همون ناز کردن و کلاس گذاشتن هم هست ک بهتره

62. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سارا به خدا فک میکنی میزنه بکارتشو از بین میبره اون موقع میگه تا تو باشی نگی جدا شیم
    اصلا پسررررررررر نمیشه بهش اعتماد کرد
    کر نکنم قصدش این باشه چون مادر و خواهرش اون کی اتاق میخوابن بخواد کاری کنه سروصدا میکنم.اخلاقش جوریه بفهمه ازش خوشم نمیاد خودشو نگه میداره ولی طرم نمیاد اوایل عقد که اینجوری .د

64. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کر نکنم قصدش این باشه چون مادر و خواهرش اون کی اتاق میخوابن بخواد کاری کنه سروصدا میکنم.اخلاقش جوریه بفهمه ازش خوشم نمیاد خودشو نگه میداره ولی طرم نمیاد اوایل عقد که اینجوری .د

بهش بگو یه بار دیگه اذیتم کردی میزنم جای حساست که کلا بترکی ببخشید شوخی میکنم ناراحت نشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

65. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب بیچاره پسره زامبی که نیست
    بعدشم بخاد کاری بکنه فوقش این خانومه از خونه میاد بیرون
    الان باااااید بره خونه اخه تو خیابون چطوری ناز کنه براش؟؟میشه؟؟
    دیگه نه به اون شوری که همش لوسش میکرد نه به این بی نمکی که تا یه متریش نزدیکش نره

67. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

خب بیچاره پسره زامبی که نیست
    بعدشم بخاد کاری بکنه فوقش این خانومه از خونه میاد بیرون
    الان باااااید بره خونه اخه تو خیابون چطوری ناز کنه براش؟؟میشه؟؟
    دیگه نه به اون شوری که همش لوسش میکرد نه به این بی نمکی که تا یه متریش نزدیکش نره
    راست میگن نمیتونه بزور باهام ربطه داشته باشه.اونقدرا ضعیف نیستم

69. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

آدم بیخیالیه.تو این 4 ماه در حد دوران عقد رابطه داشتیم .من مشهدیم نمیدونم رسم مشهد رو میدونین یا نه.تو دوران عقد دختر و پسر میتونن در حد عدم دخول با هم رابطه داشته باشن.بهم یاد بدین چطور ناز نم.
    ببین بش بگو من میخام باهات تنها حرف بزنم خونتون نمیام برو کافی شاپ یا اینکه بیرون شام بخورید بدشم تورو برسونه خونه تو نباید دیگه ب حرفش گوش بدی یکم خود دار باش از حرفات معلوم که اون از دخترهایی خوشش میاد که خیلی ب خودشون میرسن پس ب خودت برس فشن نکنی خیلی ساده ولی برس بوی عطرتوو بشنوم از پشت نت بزار اون حرف بزن و خاسته هاشو تا اخر بگه و تو هیچ حرفی نزن . بدش بگو تو نظرتو بگو ببین با احساس پیش نبر موضوع رو سعی کن یکم براش جذاب باشی

71. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

براش جذابم خودش میگه از اون دختره خیلی خوشگل ترم.میگه خوش تیپم وقتی می اومد خونمون براش آرایش میکردم لباسهایی که دوست داشت میپوشیدم.ولی میگه نمیتونه او دختره رو فراموش کنه.

73. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

شصت دستم یک هفته س در رفته ورم کرده بود و الان کبوده دستم وقتی فهمید زنگ میزد و میگفت چرا مواظب نبودم.اونم محمدی که خیلی کم پیش م اومد که زنگ بزنه.دو شب پیش دستمو با دوایی که مادرش داشت ماساژ داد و بعد بستش.
    نمیدونم چرا نمتونم باور کنم که دوسم نداره

75. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

خب پس بش فرصت بده تا تو رو بپذیره اون تورو دوست داره ولی باید کاری کنی تا اونو فراموش کن . پس تو برنده این ماجرا هسی خودتو ب هیچ وجه کم نبین باید تو دلش جا باز کنی ب هر طریقی اول از همه کلاس گذاشتن بدش ناز کردن بدش قبولوندن خاسته هات بش و ب کرسی نشوندن حرفات اگر نه اورد بگو نمیخامد میرم با یکی که منو درک کن بهم اهمیت بده بدش لباس پوشیدن و ارایش کردنت و عطر فرامو نشه از اون عطر هایی استفاده کن که سرش گیج بره خیلی تند باش بوش . پس طرف بت اهمیت میده حالا یکم سرش این ور و اون ور هست تو باید بشی قبله اش بد خدا

76. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا نمیتوم باور کنم که دوسم نداره و حداقل یکم احساس بهم نداره.فکر میکنم مشکلاتش روش فشار اورده.
    سه شنبه که رفتم انگشتر نشونمو دستم نمیکنم

78. 2 کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

دست بکن انگشتر رو و وقتی دیدیش بزارش رو میز و بگو حالا ب حرفات گوش میدم و اگر ب جایی رسیدیم دوباره دستم میکنم وگرنه باش واس همون دختری که دلش واسش میره

80. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

دست بکن انگشتر رو و وقتی دیدیش بزارش رو میز و بگو حالا ب حرفات گوش میدم و اگر ب جایی رسیدیم دوباره دستم میکنم وگرنه باش واس همون دختری که دلش واسش میره
    بابا ستاره خانوم شما باید واسه ما کلاس خصوصی بذاری

82. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ستاره زیاد فیلم میبینیا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

84. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

85. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16322
    تشکـر
    41
    میزان امتیاز
    0

فکر خوبیه

86. کاربران زیر از zhrm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

87. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

بابا ستاره خانوم شما باید واسه ما کلاس خصوصی بذاری
    در خدمتم سوالی داری بگو ج بدم با مردا باید مثل خودشون رفتار کرد همین و بس

88. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

در خدمتم سوالی داری بگو ج بدم با مردا باید مثل خودشون رفتار کرد همین و بس
    دمتونم گرم

89. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

90. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

با مردا باید مس سگ رفتار کرد تا بفهمن دختر گل یعنی چییییییی
    کلا فن بیانم اینجوری
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

91. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)