نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حاضر جوابی همسر

1258
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حاضر جوابی همسر

با سلام اینجانب 8 سال است که با همسرم ازدواج کرده ام ایشان دختر عموی بنده هستند. مهمترین عاملی که باعث انتخاب ایشان شد نجابت ایشان بود. در واقع بنده نیز نسبت به این امر و احترام و ادب در خانواده اهمیت بسیاز ریادی قائل هستم. و خود نیز واقعا این مساله را رعایت می کنم . متاسفانه موقعیت خانه ما به صورتی است که در طبقه بالای خانه پدری زندگی می کنیم. در ابتدا اوضاع خیلی خوب بود. اما مدتی بعد یعنی حدود 3 سال پیش بی احترامی ها و بد اخلاقیها از جانب همسرم شروع و به فرزنم ، خودم و خانواده ام روا داشت. به طوری که معمولا در ماه 20 روز قهر هستیم. ایشان به خانواده من بسیار حساس شده حتی به خونه بابام رفتن. مهمانی که اصلا با دعوا میده . اگه کمکی (منظورم کار خونه) به خانوادم می کنم سریع موضع میگیره و با نسبتهای ناروا جوابمو میده. علنا از خانوادم جلو خودم بدگویی میکنه و خیلی مسائل دیگه. لطفا مرا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : حاضر جوابی همسر

سلام
    اتفاقی افتاده ک باعث این تغییر رفتارش شده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نه اتفاق خاصی نیوفتاده . من فکر می کنم عدم برخورد مناسب در ابتدای امر باعث شد و نوسان این حرکت هر لحظه بیشتر شد. البته اینم بگم شاید حضور ایشان در کنار خانواده من و ارتباط نزدیک به آنها یواش یواش مسبب شد . چون از یک طرف حرکاتی در منزل مشاهده می کرد و از طرف دیگر من به خاطر اینکه خانواده متوجه اختلاف ما نشود سکوت کردم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

فک نمیکنید اگه محل زندگیتون را تغییر بدین رفتارش خوب بشه
    یاشایدم داره از چیزی رنج میبره اگه باهاش برین مشاوره خیلی خوب میشخ

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 49548385 نمایش پست ها
    با سلام اینجانب 8 سال است که با همسرم ازدواج کرده ام ایشان دختر عموی بنده هستند. مهمترین عاملی که باعث انتخاب ایشان شد نجابت ایشان بود. در واقع بنده نیز نسبت به این امر و احترام و ادب در خانواده اهمیت بسیاز ریادی قائل هستم. و خود نیز واقعا این مساله را رعایت می کنم . متاسفانه موقعیت خانه ما به صورتی است که در طبقه بالای خانه پدری زندگی می کنیم. در ابتدا اوضاع خیلی خوب بود. اما مدتی بعد یعنی حدود 3 سال پیش بی احترامی ها و بد اخلاقیها از جانب همسرم شروع و به فرزنم ، خودم و خانواده ام روا داشت. به طوری که معمولا در ماه 20 روز قهر هستیم. ایشان به خانواده من بسیار حساس شده حتی به خونه بابام رفتن. مهمانی که اصلا با دعوا میده . اگه کمکی (منظورم کار خونه) به خانوادم می کنم سریع موضع میگیره و با نسبتهای ناروا جوابمو میده. علنا از خانوادم جلو خودم بدگویی میکنه و خیلی مسائل دیگه. لطفا مرا راهنمایی کنید
    به یک مشاور خانواده مراجعه کنید خیلی بهتره، چون مسائل خانوادگی معمولا بر سر جزئیات بو جود میاد و ما اینجا جز کلی گویی چاره ای نداریم و درمان خانوادگی باید خانوادگی صورت بگیره

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. با توجه به اینکه خانم تان مذهبی هستند، نتایج احترام و کمک به پدر و مادرتان توسط شما، مثل برکت زندگی، عاقبت بخیری، استجابت دعای ایشان در هنگام رضایت از شما و... و تاثیر اینها در بهبود زندگی شما و به دنبال آن زندگی همسرتان، برای ایشان روشن کنید. بهتره از متن احادیث استفاده کنید (سرچ کنید و تاثیرگذارترین ها رو انتخاب کنید)
    باید ایشان رو به این باور برسونید که احترام و کمکی که به پدر و مادر شما میشه بازتاب عظیمی در زندگی شما و فرزندانتان خواهد بود.
    درضمن هوای پدر و مادر ایشان رو هم داشته باشید.

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز
    از قدیم گفتند دوری و دوستی
    اصولا صبر هر کسی اندازه ای داره . احترام به پدر و مادر و در کنارشان بودن سرجای خودش و وظیفه ماست . اما نگهداشت زندگیهم وظیفه ماست و هر کدام سر جای خودش خوبه . اگر مکان زندگی را عوض کنید اوضاع بهترمیشه .

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    چقدر برای خانومتون و چقدر برای خانواده پدریتون وقت میذارید؟ من فک میکنم محبت کافی بهش نمیکنید که تاثیرشو رو تو رفتار با خانوادتون نشون میده
    وقتی به خونه باباتون رفتن حساس شده یعنی دوس داره وقت بیشتری کنارش باشید و چون شما این زمانو میذارید برای اونا پس با اوناهم بدشده
    اگه ازنظر مالی مشکلی ندارین محل زندگیتونو عوض کنید و سعی کنید بیشتر بهش توجه کنید
    فکر میکنم اینجوریخیلی راحتتر و بهتر نتیجه بگیرید و وقتی از خانواده پدریتون دور باشید کمکم رابطه خانومتون هم باهاشون بهتر میشه
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13756
    تشکـر
    369
    تشکر شده 145 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    10

باسلام با تمام نظر خانوما موافقم باید ازخونه پدری دور شوید الان روانشناسای باتجربه وکارکشته میگن اصلا باخانواده همسر در یک مکان زندگی نکنید چراکه حرمت ها ازبین میره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد