نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: حجاب همسرم

2199
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

حجاب همسرم

سلام
    من همیشه به خانومم میگم که نوع پوشش طوری باشه تاخیال من راحت باشه.اما حس میکنم اون اینجوری نمیخواد
    براش مهم نیس اگه رو سرش چیزی نباشه. یا پنجره اگه باز باشه و دیده بشه براش مهم نیس.این موضوع خیلی منو اذیت میکنه.از طرفی وقتی حالش خوبه و با من اخلاقش خوبه به من توجه میکنه و مدلی که من میخوام لباس می پوشه اما گهگاهی دیدم وقتی من نیستم و با کس دیگه ای بیرون بوده اصلا براش مهم نیس.این موضوع خیلی آزارم میده.نمیدونم چیکار کنم
    از اول ازدواج همینطوری بود.قبلش چیزی در مورد موهاش به من نگفته بود.برا همین خیلی وقتا نمیتونیم با هم راحت باشیم.لطفا راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : حجاب همسرم

یعنی چی؟
    یعنی اگه روسری خانومت یه لحظه بیافته
    یا یه لجظه یکی از پشت پنجره رد شه چیزی از خانومت کم میشه؟
    چرا دیگه نمی تونی باهاش راحت باشی؟
    منظورت چیه که رعایت کنه که خیال تو راحت باشه؟
    خیالت از چی ناراحته؟
    از اینکه یکی موهای خانومتو ببینه عاشقش بشه بعد خانومتم عاشق اون بشه تورو ول کنه؟
    من منظورتو نمی فهمم از چی ناراحتی الان بیشتر تو ضیح بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

راستش به خانومم اعتماد کامل دارم اما آنچه که منو اذیت میکنه نگاه های بقیه به خانوممه.دوس ندارم یه مرد یا پسر به خانومم نگاه کنه

4. 5 کاربران زیر از asdqwefgh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط asdqwefgh نمایش پست ها
    راستش به خانومم اعتماد کامل دارم اما آنچه که منو اذیت میکنه نگاه های بقیه به خانوممه.دوس ندارم یه مرد یا پسر به خانومم نگاه کنه
    افرین به غیرت و تعصبتون ... با همسرتون در محیطی اروم و با زبان عشق صحبت کنید .. مطمینا درکتون میکنه مگر اینکه تفاوت دیدگاه داشته باشید که میبایست قبل از ازدواج راجعش کنکاش میکردین

6. 5 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من همیشه به خانومم میگم که نوع پوشش طوری باشه تاخیال من راحت باشه.اما حس میکنم اون اینجوری نمیخواد
    براش مهم نیس اگه رو سرش چیزی نباشه. یا پنجره اگه باز باشه و دیده بشه براش مهم نیس.این موضوع خیلی منو اذیت میکنه.از طرفی وقتی حالش خوبه و با من اخلاقش خوبه به من توجه میکنه و مدلی که من میخوام لباس می پوشه اما گهگاهی دیدم وقتی من نیستم و با کس دیگه ای بیرون بوده اصلا براش مهم نیس.این موضوع خیلی آزارم میده.نمیدونم چیکار کنم
    از اول ازدواج همینطوری بود.قبلش چیزی در مورد موهاش به من نگفته بود.برا همین خیلی وقتا نمیتونیم با هم راحت باشیم.لطفا راهنمایی کنید.
    با سلام
    به نظرم باید با خانمتون بشینین مفصل صحبت کنین باهشون صحبت کنید ببینید دلیل کارشون چیه!اگه اعتقادشون به حجاب ضعیفه تقویتشون کنید صحبت های منطقی بیارید تا قانع بشن! نباید این کارو برای رضایت شما بکنن باید خودشون به این باور برسن که دیده شدن جاهایی از بدنشون که تو اسلام گفته حرامه باید محفوظ بشه!
    بهشون کمک کنید
    منم عین شما هستم وهمسر ایندم باید رعایت کنه بخاطر همین باید قبل از ازدواج مشخص بشه!
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

8. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

احسنت به غیرت ایرانی بودنت!اگه همه مردای ایران چنین تفکری داشتن فحشا تو کشورم زیاد نمیشد!
    این موضوع قابل درست شدنه ولی نه یک شبه فقط باید کمکشون کنین تا راه درست رو پیدا کنن!
    دیشب یه مستند نشون داد خانمی از رومانی به حجاب رو اورده بود و... اونا که تو مهد به قول خودشون ازادین چطور میشه که یه زن به حجاب رو میاره؟
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

10. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سپاسگذارم از شما بخاطر پاسختون....
    بنده همیشه سعی کردم طوری رفتتار کنم که توی صحبتامون بی احترامی نباشه ولی خب من میخوام بدونم از چه راهی با ایشون صحبت کنم تا بتونم بهشون بقبولونم که این کار صحیح نیس.
    اینو میخوام راهنمایی و مشاوره بگیرم
    بازم بهرحال ممنون از نظرای گرمتون
    لازم به ذکره من قبل ازدواج با ایشون صحبت کردم منتهی خصوصیات برجسته اخلاقی ایشون باعث شد تا من یکم نسبت به این موضوع بی توجه باشم...اینم بگم که تنها مشکلی که بین من و خانوممه همینه و بس.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27171
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اگه امکانش هس یکی از دوستان یه راهکاری ارائه بدن ممنون میشم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    لطفا از پاسخ من ناراحت نشید ولی در این مورد مقصر شمایید که از همون اول به این تفاوت در دیدگاه نسبت به پوشش توجه نکردید. من نمیخوام بگم پوشش داشتن خوبه یا نداشتنش این اصلا محور پاسخ دهی بنده به سوال شما نیست. بلکه مسئله اینه که اگر ایشون همونی هستن که از اول بودن شما نه تنها نمیتونی ایشون رو تغییر بدین حتی فراتر میرم و میگم اصلا حق ندارید که ایشون رو تغییر بدید. ایشون حتی اگر به خاطر شما حاضر به تغییر در نوع پوشش بشن در نهایت هم منتش رو سر شما خواهند گذاشت و هم همیشه این مسئله در ذهن ایشون باقی میمونه و به قول شما به محض اینکه ببینه جایی که شما نیستید میتونه واقعا خودش باشه، خودش میشه... و مطمئن باشید ایشون و هیچ کس دیگه ازدواج نکردن که تغییر کنن ازدواج کردن که ارامش پیدا کنن و زندگی خوبی داشته باشن پس به حای تغییر دادن ایشون به فکر خوشحال کردنشون باشین.

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.شوهر منم مثل شما خوشش نمیاد من توی خیابون موهامو بیرون بندازم یا مانتو کوتاه بپوشم.ولی باید بگم انسان ها میتونن تغییر کنن البته اگه خودشون بخوان.مثل شوهر من که دیدگاهش در این مورد تغییر کرد چون اوایل اصلا حساس نبود حتی گاهی اوقات خودش موهام رو درست میکرد واسه بیرون رفتن .اما دو سال که گذشت عوض شد.بعد از اون به صورت غیر مستقیم حرفاش روبهم میزد .مثلا اگر توی تلوزیون ی خانم بود که حجاب گردن زده بود و اصلا موهاش پیدا نبود میگفت:اینطوری شال پوشیدن خیلی خوبه اصلا موهاش پیدا نیست .اینقد بدم میاد یکی موهاشو بندازه بیرون.
    و منم دوزاریم میفتاد.
    یا مثلا میگفت با حجاب سنت خیلی میاد پایین.با اینکه سنی هم ندارم.
    بنظر من خانمتونو تشویق کنید .نباید عجله کنید که خانمتون یهویی تغییر کنه.اصلا ازش این توقع رو نداشته باشید.
    شما میتونید ببریدش بیرون از قبل برنامه ریزی کنید ولی ی جوری وانمود کنید که اتفاقیه و اونو ببرید به یه مغازه روسری فروشی که روسری های حجابی داره .اول اجازه بدید خودش ی روسری انتخاب کنه بعد شما ی روسری حجابی بردارید و بهش بگید اینم بپوش ببین بهت میاد؟وقتی پوشید کلی ازش تعریف کنید .اصلا اسم حجابو نیارید فقط بهش بگید خیلی خوشگل شدی و خیلی بهت میاد و واسش بخرید.باز هم توقع نداشته باشید که اونو همیشه بپوشه ..به ندرت....
    در ضمن به خانمتون ثابت کنید که بهش اعتماد کامل دارید اگر اون فکر کنه که شما بهش اعتماد ندارید بد تر لج میکنه.موفق باشید

15. 3 کاربران زیر از رها75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

تعصبی که داری قابل ستایشه ولی ببین اگه خانمت 2 متر چادر بندازه سر پوشیه هم بزنه به صورتت بازم تو جامعه کسایی داریم که چشم چرونن و میخوان ناموس مردم را دید بزنن

پس اگه فکر میکنی حجاب همسرت نرماله خیلی رو این مسئله گیر نده

17. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26895
    تشکـر
    55
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    9

در ضمن خانوما ذاتا توجه و جلب توجه رو دوست دارن .توی خونه خیلی از خانمتون تعریف کنید .خیلی زیاد .طوری که فکر کنه زیباترین زن روی زمین هست .این نیازش رو ارضاء کنید. تا نیازی به تعریف بقیه نداشته باشه.میتونید هر چند وقت یکبار واسش لباس خواب بخرید .یا به اون بگید که بره و واسه خودش یه لباس خواب خوشگل بخره و وقتی پوشیدش .کلی ذوقش کنید .بعد از این رفتار ها .میتونید اروم اروم باهاش حرف بزنید .مثلا بهش بگید تو واسه من هستی تو عشق من هستی .یا تو خوشگل من هستی .من نمیخوام یه مرد غریبه موهای خوشگل عشق منو ببینه.و..........تو فقط واسه خودمی یه تار موتو به دنیا نمیدم
    با قربون صدقه و اینا حرفاتونو بزنید و البته بامنطق مطمئنن اینجوری روتونو پس نمیزنه.

19. 3 کاربران زیر از رها75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من يكبار با دلايل بهش بگيد كه چرا روي حجابش حساسيد و جواب ايشون رو هم بشنويد و سعي كنيد بهش حق بديد يعني حق به جانب نباشيد سعي نكيند زندگي رو با اين چيزها تلخ كنيد بلاخره يك روز خودشون به خودشون ميان و سعي ميكنن حجابشون رو رعايت كنن شما هم كه به خانمت اعتماد داري و يكم از حجابش برداشته بشه به معناي اين نيست كه داره بهتون خيانت ميكنه يا چيز ديگه
    به نظر من به قلبهاي همديگر احترام بذاريم بهتره

21. 3 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مرده و غیرتش. پرچم مردای باغیرت بالا. دمت گرم.

من فقط میتونم بهت بگم یه وقت باهاش دعوا نیفتی لج کنه. دیگه راهکار بلد نیستم. میتونی با یه مشاور دینی خوب صحبت کنی.

23. 3 کاربران زیر از ashkan1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    یعنی چی؟
    یعنی اگه روسری خانومت یه لحظه بیافته
    یا یه لجظه یکی از پشت پنجره رد شه چیزی از خانومت کم میشه؟
    چرا دیگه نمی تونی باهاش راحت باشی؟
    منظورت چیه که رعایت کنه که خیال تو راحت باشه؟
    خیالت از چی ناراحته؟
    از اینکه یکی موهای خانومتو ببینه عاشقش بشه بعد خانومتم عاشق اون بشه تورو ول کنه؟
    من منظورتو نمی فهمم از چی ناراحتی الان بیشتر تو ضیح بده
    خانم شاد ، ما مردا (فارق از دین / مذهب / کشور / فرهنگ ) به شکل غریزی ، تا از یکی خیلی خیلی خیلی خوشمون بیاد و بهش دل ببازیم ، دیگه میخوایم اون فرد ، فقط و فقط و فقط برای ما باشه .

اوج عصبانیت یه مرد وقتیه که احتمال بده کسی به عشقش چشم بد داره ، یعنی از دکتر روانشناس تحصیلکردش ، تا اون لات چاقو کشه ، دوست داره کله اون کسی که به عشقش چشم بد داره را از جا بکنه ، با کسی هم تعارف نداریم ، این تقریبا مشترک ترین خط قرمز همه مردهاست ، گفتم ، ایرانی و خارجی هم نداره ، توی فیلمهای خارجی هم دیده باشید ، این حس کامل نشون داده میشه و بهش پرداخته میشه .
    اکثر اوقات هم به خانممون اعتماد داریم و احتمال نمیدیم که بهمون خیانت کنه ، ولی چون همجنس خودمونو بهتر میشناسیم ، میدونیم از طریق چشم و دیدن ، تحریک میشه و ممکنه جرقه ی کثیفی توی ذهن اون فرد روشن بشه و به خاطر اینکه نمیتونیم اون فرد چشم چرون یا مزاحمو ، عوض کنیم ، مجبوریم به همسرمون تذکر بدیم که "خانم عزیز ، عشقم ، تو باید به این دلیل که من عاشقتم ، مثلا حجابتو جلوی فلانی که میریم خونشون بیشتر رعایت کنی ، یا توی فلان خیابون یا پارک ، آدماش جالب نیستن ، باید با وقار تر و محدود تر (از لحاظ ظاهری و آرایش) ظاهر بشی .

حس این آقا را هم فقط ما آقایون میتونیم درک کنیم و عموم خانم ها ، فکر میکنن ما مردها مرض داریم که به حجاب و پوشششون گیر میدیم ، در صورتی که همش به خاطر حفظ رابطه بینمون هست و کج فهمی خانم ها و فکرهایی مثل اینکه "به من اعتماد نداره ، فک میکنه من هیزم ، فک میکنه من سبکم و ... " باعث میشه که بدبینی ایجاد بشه ، مگه نه ما مردها یه بار دل ببازیم و طرفمون را همین که نگاه کنیم دلمون غش بره ، نه نیاز به توجه خانم دیگه ای داریم ، نه نیاز به بهشت و حوریاش .

25. 7 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سپاسگذارم از شما بخاطر پاسختون....
    بنده همیشه سعی کردم طوری رفتتار کنم که توی صحبتامون بی احترامی نباشه ولی خب من میخوام بدونم از چه راهی با ایشون صحبت کنم تا بتونم بهشون بقبولونم که این کار صحیح نیس.
    اینو میخوام راهنمایی و مشاوره بگیرم
    بازم بهرحال ممنون از نظرای گرمتون
    لازم به ذکره من قبل ازدواج با ایشون صحبت کردم منتهی خصوصیات برجسته اخلاقی ایشون باعث شد تا من یکم نسبت به این موضوع بی توجه باشم...اینم بگم که تنها مشکلی که بین من و خانوممه همینه و بس.
    سلام
    حتما به یک مشاور مذهبی خانم مراجعه کنید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

27. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    تعصبی که داری قابل ستایشه ولی ببین اگه خانمت 2 متر چادر بندازه سر پوشیه هم بزنه به صورتت بازم تو جامعه کسایی داریم که چشم چرونن و میخوان ناموس مردم را دید بزنن

پس اگه فکر میکنی حجاب همسرت نرماله خیلی رو این مسئله گیر نده
    چه عجب یه حرف درست حسابی شنیدیم از این

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    خانم شاد ، ما مردا (فارق از دین / مذهب / کشور / فرهنگ ) به شکل غریزی ، تا از یکی خیلی خیلی خیلی خوشمون بیاد و بهش دل ببازیم ، دیگه میخوایم اون فرد ، فقط و فقط و فقط برای ما باشه .

اوج عصبانیت یه مرد وقتیه که احتمال بده کسی به عشقش چشم بد داره ، یعنی از دکتر روانشناس تحصیلکردش ، تا اون لات چاقو کشه ، دوست داره کله اون کسی که به عشقش چشم بد داره را از جا بکنه ، با کسی هم تعارف نداریم ، این تقریبا مشترک ترین خط قرمز همه مردهاست ، گفتم ، ایرانی و خارجی هم نداره ، توی فیلمهای خارجی هم دیده باشید ، این حس کامل نشون داده میشه و بهش پرداخته میشه .
    اکثر اوقات هم به خانممون اعتماد داریم و احتمال نمیدیم که بهمون خیانت کنه ، ولی چون همجنس خودمونو بهتر میشناسیم ، میدونیم از طریق چشم و دیدن ، تحریک میشه و ممکنه جرقه ی کثیفی توی ذهن اون فرد روشن بشه و به خاطر اینکه نمیتونیم اون فرد چشم چرون یا مزاحمو ، عوض کنیم ، مجبوریم به همسرمون تذکر بدیم که "خانم عزیز ، عشقم ، تو باید به این دلیل که من عاشقتم ، مثلا حجابتو جلوی فلانی که میریم خونشون بیشتر رعایت کنی ، یا توی فلان خیابون یا پارک ، آدماش جالب نیستن ، باید با وقار تر و محدود تر (از لحاظ ظاهری و آرایش) ظاهر بشی .

حس این آقا را هم فقط ما آقایون میتونیم درک کنیم و عموم خانم ها ، فکر میکنن ما مردها مرض داریم که به حجاب و پوشششون گیر میدیم ، در صورتی که همش به خاطر حفظ رابطه بینمون هست و کج فهمی خانم ها و فکرهایی مثل اینکه "به من اعتماد نداره ، فک میکنه من هیزم ، فک میکنه من سبکم و ... " باعث میشه که بدبینی ایجاد بشه ، مگه نه ما مردها یه بار دل ببازیم و طرفمون را همین که نگاه کنیم دلمون غش بره ، نه نیاز به توجه خانم دیگه ای داریم ، نه نیاز به بهشت و حوریاش .
    برو بابا
    مگه عهد غارنشینیه؟
    مگه زن مایملک مرده؟
    جنس خودتونو میشناسید که بشناسید
    بذار ذهن اونی که میگه کثیفه هی جرقه بزنه انقده جرقه بزنه که اتصالی کنه بسوزه اصن
    وقتی آدم اعتماد به نفس داره و می دونه که انتخاب درستی کرده و به طرفش و به عشقش اعتماد داره از چشم چرونی یه هرزه نمیترسه

30. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها
    چه عجب یه حرف درست حسابی شنیدیم از این
    شما برو به بیزینس پرادو برس آهن پست

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزاااای گل شما میاااایی اینجااااراهکار بدید به اون بنده خدای که مشگل داره یاااا جنگ تن به تن و به سخره گرفتن همدگیه؟؟؟؟
    وااااااااااااااااااا
    امضای ایشان
    درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند در آتش کوره ها ساخته شده است.

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

هر کس عقیده و نظر خودش رو داره ، شما رو حجاب همسرت متعصب هستی و من به شما حق می دم ، نه به خاطر اینکه الزاما با حجاب موافق هستم ، چون تو جامعه ما طوری هست که باید در یه حدودی حجاب رو رعایت کرد ،
    به نظرم بهتره به دور از پرخاش و ناراحتی بشینید و باهاش صحبت کنید و بهش توضیح بدید که عرف جامعه ما چطوری هست و اگر به خاطر حجابش کسی بهش حرفی بزنه در حقیقت غیرت شما زیر سوال رفته، و بعد بهش بگید که چقدر بهش اطمینان دارید و فقط می خواهید که تو آرامش باشه و کسی و آزارش نده.
    اینجوری هم ازش تعریف کردید و هم نظر خودتون رو گفتید.
    در ضمن اگر نتیجه نگرفتید حتما به یه مشاور مراجعه کنید و اصلا با لحن بد و پرخاش چیزی رو بهش نگید ، من خیلی از افراد رو دیدم که سر این مساله زندگیشون به جاهای بد کشیده شده، پس دقت کنید.
    موفق باشید.

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19381
    تشکـر
    16
    تشکر شده 36 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

آدم هرجور باشه مانتویی سنگین یا چادری هیچ ربطی نداره مردم مخصوصا(مردا )نگاه میکنن حتی اون مردی که مثلا تو رستوران زنش کنارش نشسته زن داره بچه داره خجالت نمی شه راست راست تو چشمای آدم نگاه میکنه

36. کاربران زیر از dorsa_0077 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد