مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: حسادت و خسیس بودن شوهرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27657
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    7
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حسادت و خسیس بودن شوهرم

منم تقریبا مشکل شما رو دارم،کاری که کردم این بود:
    اون اوایل هر وقت از بی پولی می‌نالیدبا لبخند میگفتم من دارم که یعنی نگران نباش ،نمیدونم منظورم و میفهمید؟یکی دو سال گذشت دیدم نه بابا ،اصلا خوشحالی و روحیه و احساس من براش مهم نیست،دیگه مثل قبل نشدم،خییییلی کمک هام به خودم فشار می اومد،البته وقتی رفتاراشو میدیدم،گفتم دیگه حداقل خودم به خودم فشار نیارم،دیگه نگفتم نگران نباش من دارم،یه مبلغی هم بهش قرض داده بودم من قرار بود پس بده نداد،تصمیم ندارم بگذرم،بعد دوسال کمکم به روش میارم پولمو میخوام،من کل پس انداز مو بهش دادم،دریغ از ذره ای توجه به نیازهای شخصیم،بگذریم چقدر بابت این پول که دادم بدهکار شدم بهش!! در صورتی من بی منت دادم،برخلاف خودش که بابت وظایفش همه منت میذاره!!! جلوی ادامه تحصیل مو گرفت ،بر خلاف قول و قرار قبل ازدوج،با این وجود من کمکش کردم،اما آدم نشده هنوز
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از Sepideh7273 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    2,152
    تشکر شده 2,145 بار در 1,061 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    طبق توضیخاتی که دادن به نظر میاد اگه در حال حاضر ایشون شاغل باشن تمام درامدشونو باید به شوهرشون بدن

مشکل اصلی در اخلاق شوهرشون هست که باید به نحوی توجیه و اصلاح شه
    درسته اینم مشکلشون هست منتها گفتن که برای پیشرفت همسرشون دریغ نکردن و کمک ایشون کردن اما همسرشون باعث پسرفتشون شده.بعضی وقتا هم نمیشه توجیح کرد کسی رو اگر راه حل های مختلف کارساز تبود و روش های مختلف رو امتحان کردن ولی همسرشون نخواست رفتارشو تغییر بده مرحله اخر جدایی اخرین گزینه هست.
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21334
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh7273 نمایش پست ها
    منم تقریبا مشکل شما رو دارم،کاری که کردم این بود:
    اون اوایل هر وقت از بی پولی می‌نالیدبا لبخند میگفتم من دارم که یعنی نگران نباش ،نمیدونم منظورم و میفهمید؟یکی دو سال گذشت دیدم نه بابا ،اصلا خوشحالی و روحیه و احساس من براش مهم نیست،دیگه مثل قبل نشدم،خییییلی کمک هام به خودم فشار می اومد،البته وقتی رفتاراشو میدیدم،گفتم دیگه حداقل خودم به خودم فشار نیارم،دیگه نگفتم نگران نباش من دارم،یه مبلغی هم بهش قرض داده بودم من قرار بود پس بده نداد،تصمیم ندارم بگذرم،بعد دوسال کمکم به روش میارم پولمو میخوام،من کل پس انداز مو بهش دادم،دریغ از ذره ای توجه به نیازهای شخصیم،بگذریم چقدر بابت این پول که دادم بدهکار شدم بهش!! در صورتی من بی منت دادم،برخلاف خودش که بابت وظایفش همه منت میذاره!!! جلوی ادامه تحصیل مو گرفت ،بر خلاف قول و قرار قبل ازدوج،با این وجود من کمکش کردم،اما آدم نشده هنوز
    ممنون از همدردیتون ..آره مثل اینکه این آدما درست بشو نیستن البته ما هم نمیخواییم درستشون کنیم...( آخه برا چی زن میگیرید... )اگه همه چی مساوی و عادلانه بود میشد طاقت آوورد ولی وقتی یکی سختی میکشه اون یکی عین خیالش هم نیست...:/
    من الان فقط دنبال یه راه حل برای خودم و امثال خودم هستم که کمتر اذیت بشیم..
    خودمم نمیدونم چه راه حلی سر در گمم..

5. کاربران زیر از zahra mehr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    2,152
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra mehr نمایش پست ها
    ممنون از همدردیتون ..آره مثل اینکه این آدما درست بشو نیستن البته ما هم نمیخواییم درستشون کنیم...( آخه برا چی زن میگیرید... )اگه همه چی مساوی و عادلانه بود میشد طاقت آوورد ولی وقتی یکی سختی میکشه اون یکی عین خیالش هم نیست...:/
    من الان فقط دنبال یه راه حل برای خودم و امثال خودم هستم که کمتر اذیت بشیم..
    خودمم نمیدونم چه راه حلی سر در گمم..
    کاش اونقدر که به اداب ظاهری اسلام اهمیت داده میشد به رعایت حقوق هم بها میدادن.توی اسلام مرد وظیفه داره تمام تلاش و سختی بکشه تا همه ی امکانات مادی همسرش رو بهتر از خونه پدرش تامین کنه!
    در ضمن حق کوچکترین بدرفتاری رو نداره حتی اگر برن مطالعه کنن میبینن زن وظیفه غذا درست کردن و بچه شیر دادن رو نداره و اگر بخواد مرد باید براش خدمتکار بگیره!. ولی الان این حقوق نه تنها رعایت نمیشه بلکه لگدمال میشه و حتی زندگی زنها بطور نرمال نیست حالا خدمتکار پیشکش!مرده نه از لحاظ مالی تامین میکنه نه احترام و محبت سرش میشه نه صداقت و وفاداری بعد تازه طلب هم دارن! کدوم مردی واقعا این قوانین اسلام رو قبول داره؟!
    ویرایش توسط saba95 : 02-19-2017 در ساعت 01:38 PM

7. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگه ممکنه بگین قبل از ازدواج چه مدت همدیگه رو میشناختین.

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

9. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21334
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

البته ناگفته نمونه که متاسفانه منم دیگه کم طاقت شدم... نمیدونم چیکار کنم ..یکی دو بار پیش مشاور رفتم ولی نمیخوام توهین کنم ولی خب به هر حال تو هر شغل مسلما خوب و بد داریم که تو این مدت بیشتر وقتم گرفته شد ..امیدوارم این مشاور رو که با کلی تحقیق پیداش کردم کمکم کنه ....
    .
    .
    آره صبا خانم ای کاش یه قدرتی داشتیم که حرفهامون به گوش خیلی ها میرسید اون وقت میان برا ما از آمار طلاق میگن ..

10. کاربران زیر از zahra mehr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.33
    تشکـر
    2,312
    تشکر شده 1,054 بار در 659 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    کاش اونقدر که به اداب ظاهری اسلام اهمیت داده میشد به رعایت حقوق هم بها میدادن.توی اسلام مرد وظیفه داره تمام تلاش و سختی بکشه تا همه ی امکانات مادی همسرش رو بهتر از خونه پدرش تامین کنه!
    در ضمن حق کوچکترین بدرفتاری رو نداره حتی اگر برن مطالعه کنن میبینن زن وظیفه غذا درست کردن و بچه شیر دادن رو نداره و اگر بخواد مرد باید براش خدمتکار بگیره!. ولی الان این حقوق نه تنها رعایت نمیشه بلکه لگدمال میشه و حتی زندگی زنها بطور نرمال نیست حالا خدمتکار پیشکش!مرده نه از لحاظ مالی تامین میکنه نه احترام و محبت سرش میشه نه صداقت و وفاداری بعد تازه طلب هم دارن! کدوم مردی واقعا این قوانین اسلام رو قبول داره؟!
    آره وظیفه مرد هست که برا رفاه خانوادش تلاش کنه

وظیفه خانما خوردن و خوابیدن و استراحت کردن هست نه شاغل بودن چون در مرحله اول خودشون ضرر میکنن همینجور که دوستان توضیحشو دادن

12. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    2,152
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

آره وظیفه مرد هست که برا رفاه خانوادش تلاش کنه

وظیفه خانما خوردن و خوابیدن و استراحت کردن هست نه شاغل بودن چون در مرحله اول خودشون ضرر میکنن همینجور که دوستان توضیحشو دادن
    اولا وظیفه خانما خوردن و خوابیدن نیست بلکه تربیت فرزندان هست که خیلی وظیفه سختی هست که شما بتونی یه بچه درست تحویل جامعه بدید.علاوه بر این یه سری وظایف دیگه رو هم داره.
    توی این جامعه چون مردانفقه زن ها رو بنا به وظیفه حسابی نمیدن یا به قول این خانم بابت دادنش کلی منت میزارن و تحقیر میکنن طرفو زن خودش میره کار میکنه که مستقل بشه و به قول معروف دستش توی جیب خودش باشه.
    دینمون هم هیچ محدودیتی برای کار خانما ایجاد نکرده روحیه خانما با هم فرق میکنه یکی روحیه اش با کار کردن بیشتر سازگاره که خود من اینطوری هستم و علاقه ام به کار بیرون بیشتره.یکی با کار خونه مثل خیلی خانما.
    ولی در کل اونقدر که مردم دم از اسلام میزنن هنوز خیلی از قوانینشو اجرا نمیکنن و حتی باور ندارن.حتی این قران که همه معنی تحت الفظی شو میان بیان میکنن کلی تفصیر داره و مطابق نیاز روز تغیر میکنه.
    ویرایش توسط saba95 : 02-19-2017 در ساعت 07:55 PM

14. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.33
    تشکـر
    2,312
    تشکر شده 1,054 بار در 659 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اولا وظیفه خانما خوردن و خوابیدن نیست بلکه تربیت فرزندان هست که خیلی وظیفه سختی هست که شما بتونی یه بچه درست تحویل جامعه بدید.علاوه بر این یه سری وظایف دیگه رو هم داره.
    توی این جامعه چون مردانفقه زن ها رو بنا به وظیفه حسابی نمیدن یا به قول این خانم بابت دادنش کلی منت میزارن و تحقیر میکنن طرفو زن خودش میره کار میکنه که مستقل بشه و به قول معروف دستش توی جیب خودش باشه.
    دینمون هم هیچ محدودیتی برای کار خانما ایجاد نکرده روحیه خانما با هم فرق میکنه یکی روحیه اش با کار کردن بیشتر سازگاره که خود من اینطوری هستم و علاقه ام به کار بیرون بیشتره.یکی با کار خونه مثل خیلی خانما.
    ولی در کل اونقدر که مردم دم از اسلام میزنن هنوز خیلی از قوانینشو اجرا نمیکنن و حتی باور ندارن.حتی این قران که همه معنی تحت الفظی شو میان بیان میکنن کلی تفصیر داره و مطابق نیاز روز تغیر میکنه.
    بعله خوب محدودیتی نیست ولی دلیلتون چیه برا شاغل بودن؟

15. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    2,152
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

بعله خوب محدودیتی نیست ولی دلیلتون چیه برا شاغل بودن؟
    اینکه به یه نون و نوایی برسم شوخی کردما
    خودم فکر میکنم به خاطر یسری عوامل روحیه ام اینطور شکل گرفته.
    ویرایش توسط saba95 : 02-19-2017 در ساعت 09:32 PM

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)