نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خسته از زندگی

923
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته از زندگی

سلام.من 31 سالمه و یه پسر یک ساله دارم چهار سال ازدواج کردم.نمیدونم چطوری بگم.یه جورایی بریدم.دپرسم.خستم.شوهرمو دوس داشتم.باهاش ازدواج کردم.خونواده شوهرم از همون اول منو اذیت کردن کری عذابم دادن.طوری که هنوزم با خودم درگیرم.توی ذهنم همش باهاشون دعوا دارم.خیلی اذیتم کردن.همسرم هم پشتم نبود.دوران حاملگی کلی استرس داشتم.بچم مشکل دار به دنیا اومد.بازم کوتاه نیومدن با حرفاشون دلمو شکستن بارها و بارها.
    دلم خوش بود شوهرم پشتمه اما....
    بیشتر اختلاف ما از وقتی شروع شد که گگوشیشو عوض کرد تلگرام وایبر جای منو بچم رو گرفت.با هر زبونی که فکرشو کنین باهاش رفتار کردم اما فایده نداشت.پای بزرگترا حتی کشیده شد .اما بدتر شد.دست به زن داره.انقدر بد عصبانی میشه کهئمیترسم بلایی سر من و بچم بیاره.قبول نمیکنه بریم دکتر قبول نداره مشکل داره.از این وضع راضیه.از تا شب خونه نیست.وقتی هم میاد غذا میخوره میره دنبال گوشیش.حرفم که میزنم.یا فحش میده یا کتکم میزنه.خونوادشم که حرف میزنم بهشون منو مقصر میدونن.خیلی خستم.دختر شادی بودم.شیطون.اما حالا یه افسرده دل مرده.کمکم کنید.واقعا کم اوردم.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خستم...

خیلی دلم واسه خودم تنگ شده.دلم واسه همون لیلا شاد با ایمان.کسی که خنده رو یود.از ته دل میخندید.اما حالا...حال و روزم شبیه ادمهایی که فقط روزا رو میگذرونن.همین
    حتی خدا رو هم از یاد بردم.توی ذهنم همش درگیرم با خونلده شوهرم.هر کاری میکنم فکر نکنم نمیتونم.یه وقتایی واقعا احساس میکنم.دعواها واقعیه...چیکار کنم اخه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خستم...

به نظر من به یه مشاور مراجعه کن ، اگه سختت هست به مشاوره های تلفنی مراجعه کن ... درسته که اگه همسرت بیاد باهات خوب خیلی بهتره ولی اگر خودتم به یه مشاور مراجعه کنی حداقل یه سری راهکار جلوی روت می زارن
    بعدشم به نظر من عوض غصه خوردن و ناراحتی کشیدن یکم خودتو جمع و جور کن و روحیتو دوباره بساز و سعی کن وضع و بهتر کنی . عوض اینکه به شوهرت تندی کنی بهش همش محبت کن . محبت خیلی سلاح کارآمدتری هست . درسته که اون خیلی به شما بدی کرده و ناراحتت کرده اما به اول به خاطر خودت و بعد به خاطر کودکت سعی کن که درستش کنی .. خدا هم کمکت می کنه مطمئن باش بالاخره همه چی درست می شه .

4. کاربران زیر از merina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خسته از زندگی

اینجا از عزیزان مشاور میتونن کمکم کنن؟؟؟؟
    ممنونم ازت دوست عزیز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)