نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خسیس بودن شوهر

1369
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37841
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خسیس بودن شوهر

سلام من بعد از یک ازدواج ناکام و جدایی خیلی سخت بعد از ۲ سال مجددا ازدواج کردم اونم با فشار خانواده و فشار و حرفهایی که بهم نسبت میدادن و رفتارهای بدی که باهام داشتن مجبور شدم هر خواستگاری رو قبول کنم که یک نفر که همسنم بود و اظهار علاقه داشت با اینکه خیلی تفاوت شخصیتی و فرهنگی داشتیم ازدواج کردم ادم بدی نیست خیلی نجیب و معتقد هست ولی در شهرستان بزرگ شده اصلا نمیدونه تو این تهران خراب شده چطوری باید زندگی کرد متاسفانه کارمندم و از اول به جای اینکه اون تکیه گاهم باشه من و خانوادم برای اون تکیه گاه بودیم ولی حق ندارم اسمی از خانوادش که در شهرستانن و فرهنگشون اصلا به ما نمیخوره بیارم اهل تویسرکانن و خیلی خسیس و خودخواه فقط خودشو میبینه تا حالا نشده یه جوراب برای من بگیره همیشه حتی هدیه ازدواج و برای زایمان خودم وام گرفتم تا ابروم جلوی خانوادم نره که بدعادت شدن ۱۰ سال از ازدواجمون میگذره همه چی بدتر شده که بهتر نشده مثل یک ماشین و روبات همش کار میکنم و هیچ لذتی از زن بودن و توجه نفهمیدم خسته شدم ارتباطم با دخترم بد شده کلاس اوله عصبانی میشم برای مشقاش بهش گیر میدم گناه داره ازم میترسه اونم خودشو خوبه جلوه میده و منو مادر فولادزره کارم دولتیه فشار کاریم زیاده هرچی میگم دیگه نمیتونم برم سرکار اذیتم میکنن پوزخند میزنه مسخره میکنه پیش همه کاری کرده من یه ادم عصبی که الکی غر میزنه باشم و خودش با خونسردی مسخره بازی دربیاره و شوخی کنه این رفتارا که به عذاب کشیدن من بخندن و بی تفاوت ازم رد بشن دیونم میکنه همش تو خلوت خودم باید زار بزنم
    درددل کردم باهاتون لطفا کمکم کنید

2. کاربران زیر از Hha بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خسیس بودن شوهر

خسیس بودن شوهر
    دوست عزیز شما بهتر از هر کسی میدونید همسر شما چه اخلاقی داره.
    و تا الان هم تحمل کردید و بچه دار شدید .
    توصیه میکنم به خصایص خوب ایشون هم که باعث ازدواجتون شده توجه کنید .
    اگر ایشون خسیس باشه درمانی نیست چون در اکثر موارد این اخلاق بصورت ارثی و ژنتیکی منتقل میشه .
    در ضمن شما باید برای رسیدن به سطح آرامش و درک شرایط موجود مشاوره ای حضوری انجام بدید.
    بهتره روی عدم حساس بودنتون تمرکز کنید .
    رفتار شما در تامین زندگی باعث تنبلی ایشون شده .
    ولی بهتره نسبت به رفتارهای شوخی ایشون شما هم چنین رویه ای رو در پیش بگیرید .
    چون در این صورت با سلاح خودش به مقابله رفتید .
    و اتفاقا هم باعث رهایی شما از ناراحتی شده هم ایشون متوجه خواهد شد نمیتونه از این روش برای تحت فشار قرار دادنتون استفاده کنه.
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : خسیس بودن شوهر

خیلی رک بگم

همسرتون وقتی میبینه شما دارید کار میکنید و اونم همه چیش به راهه خب طبیعیه دنبال کار نره

به نظرم چند وقتی دست از کار بکشید و بشید خانه دار بزارید فشار زندگی بیاد روش شونش اونوقته که شاید از خواب خرگوشی بیدار بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)