نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: درخواست شوهر برای صیغه

6508
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

درخواست شوهر برای صیغه

سلام. یک سال و پنج ماهه که عروسی کردیم. من دختر عمویی دارم که هووی دخترخالش شده و همه هم این موضوع رو فهمیدن و حتی خانواده اش هم تردش کردند. شوهر من از طریق خانوادم این موضوع رو فهمیده بود.این موضوع برای چند ماه پیش بود. حدود 10 روز پیش شوهرم از من راجع به دخترعمومو اینکه چطور زن اولش راضی شده بود اینکارو بکنه می پرسید. و بعد با شوخی و خنده تمومش می کرد من هم به حساب شوخی می خندیدم اما چند روز بود که زیاد راجع به این موضوع می پرسید من شک کردم ولی چیزی نمیگفتم. موبایل شوهرم رو برای تنظیم زنگ ساعت برداشتم که شوهرم زود ازم گرفت و گفت خودم ساعت رو تنظیم میکنم تا یاد بگیرم من شکم بیشتر شد فردا شبش موبایل شوهرم رو چک کردم و توی پیشنوسهای پیامش این پیام رو خوندم که متنش این بود:
    (یه خواهش ازت دارم اینکه به این خط پیام ندی اصلا فراموشش کن این شماره جدیدمه )
    من ازش پرسیدم این پیام چیه؟ که بعد از کلی قصه های دروغ گفت این دختری بود که در دفترآگهی روزنامه والی کار می کرده و از این طریق آشنا شدن همدیگرو ندیدن . من محل کار دختره رفتم و اون گفت شوهرت به من گفت صیغه من بشو من کاری به دختربودنت ندارم زنم نفهمه چون دوستش دارم. شوهرم این حرف رو قبول نداره و میگه دروغه. بعد بهم ثابت شد که درست بوده . میگه پشیمونم و نمیدونم چرا اینکارو کردم ما هر دو کار میکنیم و با هم خوب بودیم این سوال که چرا باید از کسی بخواد صیغه اش بشه منو عذاب میده. من از نظر ظاهر خوبم و هیچ کمبودی نداشتیم. الان یک هفته اس گذشته و هنوز از ناراحتی حالت تهوع دارم . قبل از این موضوع خیلی بهش اعتماد داشتم و اصلا باورم نمیشه. خانوادش هم با شناختی که ازش داشتن باور نمیکردن و میگن مطمئن باش گول خورده. اما درخواست صیغه به کسی که تا بحال ندیدیش با وجود زندگی خوب و رابطه عاشقانه داره دیوونم میکنه. الان فکر میکنه بخشیدمش اما قلبم خیلی شکسته حاضر نیست مشاوره بیاد و راجع بهش حرف بزنیم. فقط میگه اشتباه بود دیگه ولش کن تکرار نمیشه. زندگی برام بی معنی شده .

2. کاربران زیر از نارنج بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : چرا؟

خب واقعا سخته میفهمم زن هستی و دلت شکسته

ولی اینم میدونم که شوهرت هم دوستت داره

و دوم اینکه درس اشتباه کرده. اگه میخواسته زن صیغه کنه. دوراه. فک کردن زن صیغه ایگرفتن. خبری و حس کنجکاوی داشته یا اینکه. نیاز جنسی بیش از حد داره

ولی میگی از همه نظر هیچ کمبودی نداره

احتمالا انقد به. موضوع دختر عمو شما فک کرده که ذهنش مشغول شده و کنجکاو شده

و این خوبه که فهمیده اشتباه کرده و اشتباهش رو قبول کرده

ببین همه اشتباه میکنن
    همین حرفهاییی که داری به ما میگی دلت شکسته بهش بگو
    بگو اگه میخوای دلت اروم شه باید کمکت کنه ..حرف ها رو تو دلت نذار. بهش بگو ولی زیاد از حد هم نگو. دمو دیقه نگو که زده بشه

همین امشب باهاش حرف بزن.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : چرا؟

یک جوک: "تفاوت مردان خوب و مردان بد (در تعریف زنان ایرانی) اینه که مردان خوب هنوز لو نرفتن!"
    اینکه یک مرد از این کارها میکنه دلیل این نیست که همسرش ایراد داره. به نظرم مردها بر خلاف زنها اینجوری آفریده شدند که قدرت ارتباط عاطفی و ج... موفق و همزمان با چند زن رو دارند و بهش هم تمایل دارند (ببینید پادشاهها اگر سپاه نداشتن ولی حرمسرا داشتن چون قدرت داشتن فوری به چیزی که مایل بودن تحقق بخشیدن).
    الآن هم در برخی کشورها رسمه زن چهارم رو زن اول واسه شوهرش انتخاب میکنه. خیلی راحت.
    خلاصه اینکه: به نظرم ایراد از شما یا همسرتون نیست.
    ویرایش توسط s.vs : 05-27-2015 در ساعت 02:24 PM

6. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درخواست شوهر برای صیغه

نقل قول نوشته اصلی توسط نارنج نمایش پست ها
    سلام. یک سال و پنج ماهه که عروسی کردیم. من دختر عمویی دارم که هووی دخترخالش شده و همه هم این موضوع رو فهمیدن و حتی خانواده اش هم تردش کردند. شوهر من از طریق خانوادم این موضوع رو فهمیده بود.این موضوع برای چند ماه پیش بود. حدود 10 روز پیش شوهرم از من راجع به دخترعمومو اینکه چطور زن اولش راضی شده بود اینکارو بکنه می پرسید. و بعد با شوخی و خنده تمومش می کرد من هم به حساب شوخی می خندیدم اما چند روز بود که زیاد راجع به این موضوع می پرسید من شک کردم ولی چیزی نمیگفتم. موبایل شوهرم رو برای تنظیم زنگ ساعت برداشتم که شوهرم زود ازم گرفت و گفت خودم ساعت رو تنظیم میکنم تا یاد بگیرم من شکم بیشتر شد فردا شبش موبایل شوهرم رو چک کردم و توی پیشنوسهای پیامش این پیام رو خوندم که متنش این بود:
    من ازش پرسیدم این پیام چیه؟ که بعد از کلی قصه های دروغ گفت این دختری بود که در دفترآگهی روزنامه والی کار می کرده و از این طریق آشنا شدن همدیگرو ندیدن . من محل کار دختره رفتم و اون گفت شوهرت به من گفت صیغه من بشو من کاری به دختربودنت ندارم زنم نفهمه چون دوستش دارم. شوهرم این حرف رو قبول نداره و میگه دروغه. بعد بهم ثابت شد که درست بوده . میگه پشیمونم و نمیدونم چرا اینکارو کردم ما هر دو کار میکنیم و با هم خوب بودیم این سوال که چرا باید از کسی بخواد صیغه اش بشه منو عذاب میده. من از نظر ظاهر خوبم و هیچ کمبودی نداشتیم. الان یک هفته اس گذشته و هنوز از ناراحتی حالت تهوع دارم . قبل از این موضوع خیلی بهش اعتماد داشتم و اصلا باورم نمیشه. خانوادش هم با شناختی که ازش داشتن باور نمیکردن و میگن مطمئن باش گول خورده. اما درخواست صیغه به کسی که تا بحال ندیدیش با وجود زندگی خوب و رابطه عاشقانه داره دیوونم میکنه. الان فکر میکنه بخشیدمش اما قلبم خیلی شکسته حاضر نیست مشاوره بیاد و راجع بهش حرف بزنیم. فقط میگه اشتباه بود دیگه ولش کن تکرار نمیشه. زندگی برام بی معنی شده .

دوست عزیز در این موارد شما اگر بطور مستقیم برخورد کنید چیز زیادی بدست نمیارید

و مثل الان علاوه بر اینکه مشکلتون حل نشده ، حتی اعتمادتون هم از بین رفته

چون در برخوردهای مستقیم فردی در ابتدا انکار میکنه و بعد راه دروغ باز میشه و بعد راه های مخفی کاری

به هر حال شما امروز حریمتون برای ایشون روشن شده و نمیشه گفت به شما خیانت کرده

چون مردان در تنوع طلبی که دارن گاهی برای تفریح و یا کنجکاوی کارهایی از این دست رو انجام میدن

به همین دلیل لازمه با ایشون صحبت کنید در صحبت کردن میتونید حرفهای ایشون رو بشنوید و بتونید درکش کنید

سخته ولی زندگی مشترک بر پایه گذشت و فداکاری بنا شده و باید بدونید عشق نیاز به گذشت و فداکاری داره
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام وادب

یک مرد هرچقدر هم دنبال زن دیگه باشه ؛ آخرش قبله زندگیش زنی هست که شب به خونش میره و اگر شما خواهر گرامی امکان این بود که به مزیتهای وجود یک زن دیگه در زندگی

بدون تعصب نگاه کنید ؛ متوجه میشدید که اگه هدف از زندگی انسان یک زندگی بی گناهه و توشه گرفتن برای آخرت ؛؛ اونوقت شاید خودتون برای شوهرتون یه زن صیغه ای جور میکردین .

چون تمام مردها ؛ تقریبا هم گرایش ارتباط با دیگری رو دارن و خیلیهاشونم ؛ انجامش میدن و به قول دوستمون s.sv اطلاع داشتن همسرا ونداشتن اون باعث میشه بعضیها فکر میکنند شوهر خوب یا بدی دارن !!

اینکه شوهر شما بصورت نا مشروع با دیگران ارتباط داشته باشه و هر روز بایکی و بعدش هم انواع بیماری رو به زندگیتون بیاره بهتره یا اینکه نظام مند و شرعی باشه ؟؟

شاید امروز گفته باشه کهدیگه تکرار نمیشه و از این حرفها ؛ ولی خودتون هم میدونید که از محالاته و بعد از اینکه آبها از آسیاب افتاد ؛ در فرصتی دیگه تکرار خواهد کرد و در مشاوره هم

آمپول و قرصی اختراع نشده تابا اون مرد رو برای همیشه مطیع و فرمانبردار کرد !!

بطور کلی دلیل گرایش مردها به زنهای دیگه بواسطه تفاوت در خلقت اونهاست ؛ بطور مثال طی تحقیقاتی مشخص شده که مردان بعد از یک مجامعت خوب ؛ بلافاصله برای مجامعت

بعدی نقشه میکشند ؛ اما یک زن بطور معمول بعد از یک مجامعت خوب تا مدتی اصلا" به فکرش هم خطور نمی کنه ؟؟!! و جالب اینه که معمولا خانمها به دلیل خودخواهی

بیشترشون نسبت به مردها (( ویژگیها و تفاوتهای بین زن ومرد ))وقتی هم نیاز به مجامعت پیدا میکنند ؛ انتظار دارن تا مرد بلافاصله از هیچ چیزی کم نزاره ؛ در حالی که برای سرحال

بودن مرد برای انجام وظیفه ؛ حس اون هم باید تحریک بشه و ذهن مردها تاثیر زیادی در آمادگی برای ارضاع کامل خانمهاشون داره .

یکی از راههائی که در گذشته این خلاء رو پرمیکرد ؛ چند همسری بود ولی امروزه بدون اینکه از نظر نیاز و ساختار روانشناختی تغییری در انسانها و مرد وزن بوجود اومده باشه

مشکلات اقتصادی و تغییر نگرشها و زن سالاری ؛ باعث شده تا ظاهرا همه بصورت تک همسری زندگی کنند و روابط و همسرهای شرعی جای خودشو با خیانت و روابط پنهانی عوض

کرده !!!!! کار به جائی رسیده که شرع ؛ گناه تصور شده !!!

البته خانمها هم مقصر نیستند چون تبلیغات و آموزه ها این تصور رو براشون بوجود آورده که فکر میکنند ؛ یک مرد باید چون زنش خوشگله و خوش اندامه و..... دیگه هیچوقت نباید کس

دیگه ای رو ببینه چه برسه رابطه ای هم باشه!!! ولی عملا زندگی اونجور که اونا تصور میکنن جریان نداره !!

10. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

اقای علی طرز تفکر خاص شما و اعتقاد به لزوم وجود زن صیغه ای و چندهمسری قابل تعمیم به تمام مردای ایرانی نیست

لطفا انقد کلی صحبت نکنین که هر مردی میتونه باید زن دوم هم بگیره تا به گناه کشیده نشه

چه گناهی بزرگتر از این که زندگی یه دختری که با هزار امید و ارزو به یه مردی اعتماد کرده و اونو به زندگیش راه داده

خراب بشه؟

شرایط انجام صیغه انقدر سخته که عملا امکانپذیر نیست. اینجوری نیست که با خوندن یه ایه همه چی

درست بشه.

نیروی سرکش جنسی اگه کنترل نشه هر روز به یه ادم جدید نیاز هست با یه زن صیغه ای

هم حل نمیشه.

راستی جناب علی انگار شما در ایران زندگی نمیکنین که اینجوری حرف میزنین. کدوم مرد الان میتونه از پس تامین هزینه یه خانواده

بربیاد که به فکر دومیش باشه؟
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

12. 2 کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

استارتر محترم باید با همسرشون بشینن صحبت کنن ببینن دلیل این کار آقا واقعا چی بوده، بعد میشه حلش کرد.
    شاید واقعا اونجور که باید به رضایت جنسی نمیرسن، اونوخت میتونن با مراجعه به س.....ک.......س تراپ مجرب مشکلشون رو حل کنن
    مرد یا زن ممکنه در زندگی لغزش هایی داشته باشن، زندگی مشترک برای همینه که بتونن همدیگر رو کامل کنن و اجازه لغزش و بی راهه رفتن رو ندن.
    باید همیشه یادمون باشه انسان خطاکاره.
    ویرایش توسط sooshiyant : 05-27-2015 در ساعت 06:37 PM

14. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کیانا94 نمایش پست ها
    اقای علی طرز تفکر خاص شما و اعتقاد به لزوم وجود زن صیغه ای و چندهمسری قابل تعمیم به تمام مردای ایرانی نیست

لطفا انقد کلی صحبت نکنین که هر مردی میتونه باید زن دوم هم بگیره تا به گناه کشیده نشه

چه گناهی بزرگتر از این که زندگی یه دختری که با هزار امید و ارزو به یه مردی اعتماد کرده و اونو به زندگیش راه داده

خراب بشه؟

شرایط انجام صیغه انقدر سخته که عملا امکانپذیر نیست. اینجوری نیست که با خوندن یه ایه همه چی

درست بشه.

نیروی سرکش جنسی اگه کنترل نشه هر روز به یه ادم جدید نیاز هست با یه زن صیغه ای

هم حل نمیشه.

راستی جناب علی انگار شما در ایران زندگی نمیکنین که اینجوری حرف میزنین. کدوم مرد الان میتونه از پس تامین هزینه یه خانواده

بربیاد که به فکر دومیش باشه؟

ولله من نگفتم باید مردا زن صیغه ای داشته باشن ؛ من شرایط حاکم بر فیزیولوژی مرد و زن رو تشریح کردم و در این بین شاید و باز تاکید میکنم شاید افرادی بتونن استفاده کنن و افرادی هم زمینه فکریشون مساعد بشه !!

من در متن به مشکلات اقتصادی و زن سالاری هردو اشاره کردم آبجی

16. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از تکرار

سلام. راجع به ناراحتیم و اینکه چرا درخواست صیغه کرده با شوهرم صحبت کردم و ازش خواستم راجع به این موضوع صحبت کنیم تا زندگیمون کمبودی نداشته باشه اما عصبانی میشه و میگه من معذرت خواهی کردم و همون موقع که تو این موضوع رو فهمیدی من فهمیدم که چه اشتباهی کردم. مشاوره هم اصلا نمیاد میگه من احتیاجی ندارم خودت برو، اخه بیام بگم چی؟ و انتظار داره خیلی زود روابطمون مثل قبل بشه . و بعضی وقتا هم اصلا نمیتونه احساس منو درک کنه و فکر میکنه من پیله هستم که دنبال دعوا و بحثم . وقتی شوهرم حاضر نیست راجع به این مشکل و احساساتمون حرف بزنیم من هیچ موقع نمیتونم ارامشم رو بدست بیارم. فکر این که این موضوع باز تکرار بشه واقعا آزار دهنده است. من باید توی زندگی و رابطه با شوهرم دقیقا چکاری انجام بدم تا همه چیز اروم و بی دقدقه باشه و به هم وفادار بمونیم؟ می تونم گذشت کنم و ببخشم اما اگه از کجا مطمئن باشم تکرار نمیشه؟

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز من درک میکنم الان چه حسی داری اما فک میکنم هر کسی رو میشه یه بار بخشید. بهش بیشتر محبت کن حتی اگه ته دلت ازش دلخوری. اما حواست بیشتر از قبل بهش باشه

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

هر کسی رو میشه یه بار بخشید
    هرکسیو نمیشه اشتباه نکن

20. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خواهرگلم
    خب با توجه به حرفاتون و اعتمادی که دیگه وجود نداره باید بگم که شما هم مقصرهستین هم نه ..یعنی 50.50میشه از این قضیه برداشت کرد
    حالاچرا مقصرین اینکه تنها زیبا بودنه شما نیست که ایشون نباید طرفه یکی دیگه بره خیلی از دلایل هست که درادامه چندتاشو براتون میگم
    و50 درصدم مقصر نیستین چون مردا بیشترشون بعداز ازدواج تنوع طلب میشن واگه از نظر جنسی ارضاشون نکنی به طرفه یکی دیگه کشیده میشن
    بیشترزن ها از این قضیه خیلی ناراحت میشن اما باید بگم که جنبه جنسی مرد مقدم بر جنبه عاطفیشه بلکه حتی علت عشق مرد به زن هم جنبه جنسی و ظاهری زنه یعنی اونی که باعث می شه مرد عاشق زن بشه جسم و ظاهر و قیافه زنه، بر خلاف زن که عاشق روح و شخصیت و مردونگی مرد می شه این همونیه که زنها خوششون نمیاد و می گن مردها به ما نگاه جنسی دارن ولی واقعیت اینه که این جزء طبیعت مردها است و بر خلاف تصور زنها نه تنها بد نیست بلکه رکن پایداری خانواده هم هست یعنی همین کشش جسمانی به همراه عشق طرفینی سبب دوام خانواده است ، بگونه ای که اگر در زندگی مشترک عشق و رابطه جنسی مبتنی بر عشق وجود نداشته باشه ادامه اون زندگی واقعا طاقت فرسا است و برعکس اگه در یه زندگی رابطه عاشقانه و جنسی خوب و ارضا کننده وجود داشته باشه خیلی از اختلافات خودبخود حل می شه یا اصلا به وجود نمیاد چون کشش ناشی از این دو قوه به حدی زیاده که در سایه اونا اختلافات دیده نمی شه یا حل می شه

علاوه بر اینکه در نتیجه ارتباط جنسی عاشقانه زن و شوهر ، ارامش جسمی و روحی در طرفین به وجود میاد و اثرش در مرد اینه که احساسات جنسی او تعدیل شده و - مثل انسانی که غذا خورده و سیره- اشتهاش به ارتباط با جنس مخالف کم می شه و ارتباطش با زنها حالت معمولی پیدا می کنه یعنی نگاه جنسی به زنهای دیگه نمی کنه و به صحبتها و شوخی های محرک با اونا نمی پردازه و سعی در دوست شدن و ارتباط غیر متعارف با زنها رو نداره و بلکه حتی اگه زنی بهش پیشنهاد ارتباط بده قبول نمی کنه
    تمام اینها به شرط اینه که قبلا عفتش بوسیله رابطه آزاد با جنس مخالف لکه دار نشده باشه و یا ایمان قوی او رو نگه داره و یا اینکه در معرض اسباب تحریک قرار نگیره چون اگه خواسته یا ناخواسته در شرایط تحریک قرار بگیره اشتهای جنسیش تحریک می شه و ممکنه که به طرف رابطه با غیر همسر بره
    واگه شما همسرتون رو از لحاظ جنسی سیر نکنید ایشون به طرفه جنس مخالف کشیده میشه
    پس بهتره که سعی در برطرف کردنه اشتباهات و عیب های خودتون داشته باشید حالا که قضیه رو فهمیدین سعی کنید شوهرتون رو به طرف خودتون بکشین
    امیدوارم موفق شین

22. 2 کاربران زیر از s@mira بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15658
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همیشه هم که ببخشی فکر میکنن وظیفت بوده..تنها راه حلش برای ارامش روحی این خانوم حرف زدن با اقاست..اخه گناه کمی محسوب نمیشه که..میشه؟
    امضای ایشان
    ای کاش که معشوق ز عاشق طلب جان می کرد، تا که هر بی سرو پایی نشود یار کسی !!!

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15658
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه دوستان به تاپیک منم سر بزنند؟
    امضای ایشان
    ای کاش که معشوق ز عاشق طلب جان می کرد، تا که هر بی سرو پایی نشود یار کسی !!!

25. کاربران زیر از rebeka بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

من نگفتم همیشه ببخشه گفتم یه بار ببخشه. مردا اینقد مغرورن که دوس ندارن درباره اشتباهشون حرف بزنن

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    اگه صمیمیت و رفاقت بین خودت و شوهرت را بیشتر کنی و مدام راجع به قضایا مختلف دوستانه و صمیمی صحبت کنیدونظر همدیگرو بپرسید هیچوقت همسرت دنبال کس دیگه ای نمیره
    خوشبخت بشین ان شاالله

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از تکرار

سلام. راجع به ناراحتیم و اینکه چرا درخواست صیغه کرده با شوهرم صحبت کردم و ازش خواستم راجع به این موضوع صحبت کنیم تا زندگیمون کمبودی نداشته باشه اما عصبانی میشه و میگه من معذرت خواهی کردم و همون موقع که تو این موضوع رو فهمیدی من فهمیدم که چه اشتباهی کردم. مشاوره هم اصلا نمیاد میگه من احتیاجی ندارم خودت برو، اخه بیام بگم چی؟ و انتظار داره خیلی زود روابطمون مثل قبل بشه . و بعضی وقتا هم اصلا نمیتونه احساس منو درک کنه و فکر میکنه من پیله هستم که دنبال دعوا و بحثم . وقتی شوهرم حاضر نیست راجع به این مشکل و احساساتمون حرف بزنیم من هیچ موقع نمیتونم ارامشم رو بدست بیارم. فکر این که این موضوع باز تکرار بشه واقعا آزار دهنده است. من باید توی زندگی و رابطه با شوهرم دقیقا چکاری انجام بدم تا همه چیز اروم و بی دقدقه باشه و به هم وفادار بمونیم؟ می تونم گذشت کنم و ببخشم اما اگه از کجا مطمئن باشم تکرار نمیشه؟

سلام. جوابتون رو ali502902700 به خوبی دادند. حقیقت همونه....

29. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط rebeka نمایش پست ها
    همیشه هم که ببخشی فکر میکنن وظیفت بوده..تنها راه حلش برای ارامش روحی این خانوم حرف زدن با اقاست..اخه گناه کمی محسوب نمیشه که..میشه؟
    گناهی مرتکب نشده! خواستگاری کرده. (البته اگه منظورتون از گناه در محدوده قوانین دینی و خدا باشه نه در محدوده ذهنی زنان و قوانین زن سالاری).

31. کاربران زیر از s.vs بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16010
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست خوبم به شوهرت یه فرصت کوچولو بده واگر دوباره دنبال اینکار رفت مهریه اتو به اجرا بذار.

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13130
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور میتونم به همسرم اطمینان کنم؟ و چطور میتونیم به هم وفادار بمونیم؟

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

اشتباه بزرگی کردین که همچین مسئله ای رو برای همسرتون بازگو کردین. مردها ذات تنوع طلبی دارن که باید کنترلش کنین. وقتی راحت دراین مورد باهاشون حرف زدین، ایشونم تمایل پیدا کردن، این قضیه رو امتحان کنن.
    البته من مطمئنم ایشون به شما علاقمنده چراکه طبق گفته اون خانم، این علاقه رو با ایشونم درمیون گذاشته.
    پس اینو بذارین به حساب یه تجربه ای که همسرتون به خاطر کنجکاوی سعی کرده بدست بیاره.
    میدونم فراموش کردن این مساله غیرممکنه ولی به هر حال خودتون مسببش بودین و عواقبش رو هم باید بپذیرین.
    حالا بهتره به جای مرور این قضیه که فقط باعث تحریک همسرتون برای تجربه موارد مشابه میشه، کمی بیشتر به زندگیتون برسین و توجه و زمان بیشتری به همسرتون اختصاص بدین. مثل دوران نامزدی به گردش و مسافرتهای دونفره برین، با هم خلوت کنین، رفتن به جاهایی که شما یا همسرتون بهش علاقمندید رو حتما تو برنامه تون بگنجونید، اونقدر تنوع در زندگیتون ایجاد کنید که فکر همچین موضوعاتی هم به ذهن همسرتون خطور نکنه.
    یه نکته دیگه هم اینکه ابدا راجع به همچین مواردی با ایشون حرف نزنین حتی اگه برای نکوهش چنین روابطی باشه.
    موفق باشین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)