نمایش نتایج: از 1 به 47 از 47

موضوع: دروغ و پنهان کاری

10104
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

دروغ و پنهان کاری

سلام به همگی خسته نباشید. واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ چند مدتی میشه شوهرم فرق کرده خیلی عوض شده خیلی با دوستاشه دروغای جدیدی میگه همش گوشیشو مخفی میکنه به هیچ عنوان جلوی من حتی پیام نمیده ناگفته نماند این قضییه از وقتی شروع شد که همسرم یکی از دوستاشو دیده که تازه از خانومش جدا شده و خانومش هم خودشو بچه شو تنها گذاشته رفته با یه پسری دوست شده تورو خدا کمکم کنید واقعا نگرانم واسه زندگیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : دروغ و پنهان کاری

موضوع مهم این است كه چنین افكار منفی‌ای می‌تواند امید به آینده را از بین ببرد و فرد را برای طی مسیر زندگی، تنها و ناامید رها كند،

اما چون اعمال ما نتیجه افكارمان است، اگر بتوانیم تفكراتمان را تغییر دهیم، حتما قادر خواهیم بود طور دیگری هم عمل كنیم و در نتیجه زندگی متفاوتی خواهیم داشت.

پس در این مورد هم باید سعی كنید و با تمرین، افكار منفی را به فكرهایی مثبت و انرژی‌بخش تغییر دهید.

3. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

اخه چطوری فکر مثبتی داشته باشم وقتی حتی یه سوال ازش می پرسم خیلی راحت میگه به تو چه من باید به تو جواب پس بدم به خدا حتی اگه شب هم نیاد خونه میگه حق نداری بپرسی چرا نیومدی یا حتی اخم کنی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

هیچ انسانی فطرتاً دروغگو نیست، بلکه دروغگویی را از محیط خود، یعنی خانواده، مدرسه، دوستان و به طورکلّی اجتماعی که در آن زندگی می‌کند یاد می‌گیرد. این خوی ناپسند به مرور زمان تبدیل به عادت شده و گاه کل شخصیّت فرد را پوشش می‌دهد، بنابراین دروغگویی افراد، هم از نظر علّت و زمینه پیدایش، و هم از نظر میزان و شدّت و ضعف با یکدیگر متفاوت است.
    1. الگوهای نامناسب:
    یکی از عواملی که باعث می‌شود افراد به خصوص کودکان و نوجوانان به دروغگویی عادت کنند، وجود الگوهای نامناسب است. اگر در خانواده‌ای والدین یا دیگر کسانی که با کودک و نوجوان زندگی می‌کنند دروغ بگویند، ناخودآگاه و به طور غیرمستقیم زمینه دروغگویی را برای آنان فراهم ساخته‌اند. در واقع اولین درس دروغگویی را فرزندان از والدین و اطرافیان خواهند آموخت، زیرا خانواده اولین محیط تربیتی محسوب می‌شود و گفتار، رفتار و به طورکلی طرز زندگی والدین در تربیت و شکل‌دهی رفتار فرزندان مؤثر است.وقتی کودکان دروغگویی را از والدین یاد گرفتند، به مرور زمان جزء شخصیّت آنها شده و در بزرگسالی نیز رفتار دروغگویی در آنها ظاهر می‌شود. حضرت علی ـ علیه السّلام ـ می‌فرماید: «قلب کودک همانند زمین بکر و آماده‌ای است که هر چه در آن کاشته شود پرورش می‌یابد» و دروغ بذری است که توسط اطرافیان در این زمین حاصل ‌خیز کاشته می‌شود و با آبیاری و پرورش مناسب رشد می‌کند تا حدّی که گاهی به صورت یک درخت تنومند در می‌آید و در بزرگسالی نیز مشاهده می‌شود.
    2. احساس حقارت و ضعف شخصیّت:
    یکی دیگر از عواملی که باعث می‌شود افراد همیشه دروغ بگویند، ضعف شخصیّت و احساس حقارتی است که در آنها وجود دارد. افرادی که احیاناً در جهات مختلف توانایی لازم را نداشته و خود را حقیر می‌ببینند، تلاش می‌کنند به هر نحوی که ممکن است توجه دیگران را به خود جلب و ناتوانایی خود را به این طریق جبران نمایند. از این‌رو به رفتارهای مختلفی از جمله درغگویی دست می‌زنند. اغلب درباره خود، دیگران و حوادث و رویدادها دروغهای باور نکردنی می‌گویند. رسول گرامی اسلام ـ صلی اللّه علیه و آله و سلّم ـ در این‌باره می‌فرماید:‌ درغگو، دروغ نمی‌گوید مگر به سبب حقارتی که در خود احساس می‌کند .
    3. نیازهای ارضاء نشده:
    عدّه‌ای از روان‌شناسان معتقدند که دروغ نشان دهنده نیازها و تمایلات ارضاء نشده افراد است. به هر میزان نیازهای ارضاء نشده در افراد بیشتر باشد، احساس کمبود در آنان بیشتر است و چون ارضای آن نیازها به صورت طبیعی و واقعی نتوانسته است برای آنها محقق، سعی می‌کنند به صورت تخیّلی و گفتن مطالب دروغ خود را قانع سازند. این امر در خصوص افرادی که در زندگی‌شان کمتر مورد توجّه و محبّت والدین قرار گرفته‌اند، بیشتر صادق است. حتی دروغگویی در دوران بزرگسالی امکان دارد به خاطر کمبود محبّت در دوران کودکی باشد.
    4. ترس از مجازات:
    یکی از مهم‌ترین علل دروغگویی در کودکان و بزرگسالان ترس از مجازات، خدشه‌دار شدن آبرو و جایگاه اجتماعی افراد است. افراد بزرگسال از ترس این‌که اگر همیشه راست بگویند ممکن است موقعیت اجتماعی‌شان را از دست بدهند، لذا برای حفظ آن به دروغ متوسّل می‌شوند، امّا کودکان و نوجوانان از ترس مجازات و تنبیه والدین به دروغ پناه می‌برند. مُچ‌گیری و بازجویی‌های والدین و مربیان گاه باعث می‌شود که فرزندان و دانش‌آموزان واقعیت‌ها را کتمان نموده و به تحریف واقعیت‌ها روی آورند. تحقیقی که روی کودکان شش تا چهارده ساله انجام شده نیز این مطلب را تأیید می‌کند. این پژوهش نشان می‌دهد که 71 درصد علّت دروغگویی افراد را ترس تشکیل می‌دهد.
    5. کم‌عقلی:
    یکی دیگر از عواملی که باعث می‌شود افراد دروغگویی کنند، کم‌عقلی آنان است. به این معنا که اگر تعقّل داشته باشند و پیامدهای دروغ را درنظر بگیرند، هیچگاه دروغ نخواهند گفت. امّا وقتی می‌بینیم مرتب دروغ می‌گویند و هیچ توجّهی به پیامدهای منفی دروغ و حکم اسلام درباره آن ندارند، می‌دانیم که این افراد از نیروی تعقّل و اندیشه سالم برخوردار نیستند، امیرالمومنین علی ـ علیه السّلام ـ در این‌باره می‌فرماید: «مَا کَذَبَ عاقلٌ ؛ انسان عاقل دروغ نمی‌گوید»
    برخی ازراههای درمان دروغگویی
    1. اصلی‌ترین راه درمان دروغگویی این است که فرد دروغگو نخست در آیات و اخباری که در مذمّت دروغ وارد شده، بیندیشد تا بداند که اگر آن را ترک نکند، هلاکت گریبان‌گیرش خواهد شد و به یاد بیاورد که شخص دروغگو به تدریج ارزشمندی و آبرویش از بین رفته، پیش مردم رسوا خواهد شد.
    2. توجّه داشته باشد که اگر دروغگویی را ترک نکند، فرد دروغگو بر اثر فراموشی، در بعضی موارد، گفته خود را تکذیب نموده، خلاف آن را بیان می‌کند و در نتیجه بین مردم رسوا می‌گردد.
    در پایان لازم است به این نکته توجّه شود که! درمان دروغگویی احتیاج به گذشت زمان دارد، زیرا از بین بردن یک رفتار زشت و جایگزین کردن خُلق‌نیک و شایسته، با یک بار و چندبار امکان‌پذیر نیست، باید افراد را تشویق نمود تا مدّتی به اعمال نیک و شایسته بپردازند و از کار زشت مانند دروغ دست بردارند.

برخی دیگر از راه های درمان
    1- اصلاح الگوي مورد علاقه فرد.
    2 – جبران وعده‌هاي داده شده.
    3- آمادگي شنيدن حقايق تلخ و شيرين او.
    4- توجه به حالات و احساسات مثبت و منفي.
    4- جلوگيري از ايجاد ترس در فرد دروغگو.
    5- سوال پيج نکردن و پرهيز از طرح سوالاتي که جنبه دام و تله دارند.
    6- تعـــــــديل انتظارات از فرد (به عبارتي نبايد بيش از توانايي از فرد انتظار داشت).
    7- نشــــــان دادن ارزش راســـــت گويي.

6. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

ممنون ولی من این چند مدت خیلی دلسرد شدم همش به فکر اینم که از زندگیش برم یا مثله خودش برم با دوستامو کارای خودشو انجام بدم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

آبجی مردا اصولا دوست ندارن همسرشون توی کاراشون دخالت کنند اگر شما بی خیال باشین یواش یواش این همسرتونه که خلاء یک هم نشین یا بهتر بگم یک مشاور مهربون را توی زندگیشون احساس میکنه و خودشون داوطلبانه موضوعات را با شما مطرح میکنند پس بهتره صبور باشین مردا زیادم دنیای پیچیده ای ندارن مردا مثل بچه هان یه بچه اگه بهش بگی نرو تو کوچه یواشکی هم که شده کار خودشو انجام میده باید با مهربونی رامشان کرد( شرمنده از حضور آقایون مخصوصا مرد سالارها... )صبور باشین حتما جوابه سوالاتتونو زودتر میگیرین

9. 8 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

البته راستشو بخواین در ظاهر باهاش خوبم مثل همیشه بهش محبت میکنم ولی در باطن مهرش دیگه تو دلم نیس شیطونه میگه چند روزی بذارمش برم

11. کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

هیچ وقت تو عصبانیت تصمیم نگیرین تا باعث پشیمونیتون نشه بارفتن هم جیزی درست نمیشه هرچی بیشتر حساس باشین همسرتون (حتی اگه چیزی هم نباشه برای پنهون کاری )بیشتر پنهون کاری میکنه پس اول از همه کنترل کردن خودتون (عصبانی نشین)
    دوم محبت کردن بدون انتظار
    سوم صبور بودنانشالله جواب میده

13. 4 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

باشه اتفاقا همه همینو میگن که صبر کنم کم کم دوباره درست میشه راستشو بخوای من قبلا دوست پسر زیاد داشتم واقعا تفریحاتو کارایی که باهاشون میکردم 1 درصدشم با شوهرم نمیتونم انجام بدم همش شوهرم هر چی میگم میگه نه باشه یه وقت دیگه بیشتر وقتا کم حرفه تو خودشه اصلا نه شوخی میکنه نه خنده ای ولی به جاش با دوستاش...

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah نمایش پست ها
    هیچ وقت تو عصبانیت تصمیم نگیرین تا باعث پشیمونیتون نشه بارفتن هم جیزی درست نمیشه هرچی بیشتر حساس باشین همسرتون (حتی اگه چیزی هم نباشه برای پنهون کاری )بیشتر پنهون کاری میکنه پس اول از همه کنترل کردن خودتون (عصبانی نشین)
    دوم محبت کردن بدون انتظار
    سوم صبور بودنانشالله جواب میده
    ابجی دلت خوش به خدا اینقدر دوستو رفیق دوربرش هس که اگه من نباشمم عین خیالش نیس چه برسه به اینکه بخواد خلا هم احساس کنه
    ناراحتم از اینکه به من دروغ میگه که با دوستاش باشه اخه من که اینقد سخت گیری نمیکنم که بخواد دروغ بگه
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

امروز هم به من دروغ گفت هم به خانوادش. به من گفته بود که من پیش مادر پدرمم به پدر مادرشم گفته بود که پیشه منه. در نهایت بعد چند ساعت از خاموشی گوشیش بهم گفت که با دوستامم که این دوستاش با زن مطلقه دوستن خدایی من چیکار کنم؟ از اینکه با دوستاش رفته ناراحت نیستم به خدا از دروغاش ناراحتم
    امضای ایشان

17. کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سعی کنید با هم بشین صحبت کنید ، پیشگیری همیشه بهتر از درمانه

در مورد دوستانش و اینکه چرا دروغ میگه ازشون سوال کنید ، از کلمات مناسب تری هنگام صحبت کردن استفاده کنید

این دروغ ها حتماً دلایلی داره که میتونه نهی شدن از طرف شما و یا خانواده باشه ، یا الگو بودن همین دوستان ناباب . . .

با آرامش با همدیگه صحبت کنید و اونو به طرف خودتون بکشونید .

شما هنوز توی دوران نامزدی هستین یا رفتین خونه خودتون و زیر یک سقف با هم زندگی میکنید ؟

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط زری62 نمایش پست ها
    امروز هم به من دروغ گفت هم به خانوادش. به من گفته بود که من پیش مادر پدرمم به پدر مادرشم گفته بود که پیشه منه. در نهایت بعد چند ساعت از خاموشی گوشیش بهم گفت که با دوستامم که این دوستاش با زن مطلقه دوستن خدایی من چیکار کنم؟ از اینکه با دوستاش رفته ناراحت نیستم به خدا از دروغاش ناراحتم
    سلام

به نظرم با شوهرت حتما به یه مشاور مراجعه کنید،

در رابطه زن و شوهری نباید مخفی کاری وجود داشته باشه، و این نشون دهنده خلا تو رابطه است، اجازه نده که این خلا بیشتر بشه، به یه مشاور مراجعه کنید.

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

ابجی دلت خوش به خدا اینقدر دوستو رفیق دوربرش هس که اگه من نباشمم عین خیالش نیس چه برسه به اینکه بخواد خلا هم احساس کنه
    ناراحتم از اینکه به من دروغ میگه که با دوستاش باشه اخه من که اینقد سخت گیری نمیکنم که بخواد دروغ بگه
    خب ببینید دوست من
    من تو پستای قبلی هم گفتم حتما همسرتون یه کمبودایی داره که سعی میکنه با رفیق بازی این کمبودارو جبران کنه
    مطمئنن شما هم به طور کامل وظیفه خودتونو انجام ندادین
    باتوجه به گفته های خودتون که گفتین محبتش میکنین بااینکه تودلتون بهش حسی ندارین...
    خب برای اینکه به هدفتون برسین نیاز به تلاشه زیادی هست اگه واقعا همسرتون وزندگیتونو دوست داشته باشین بدونه
    ناامیدی به تلاشتون ادامه بدین واسه نگه داشتن همسرتون واسه درست کردنه زندگیتون بجنگیدوافکار منفی رواز خودتون دور کنید
    امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری آبجی بازم کمک خواستی میتونی رو من حساب کنی

21. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. عسیسم باید واسش هیجان انگیز باشی لباس های جدید بپوش ارایشتو عوض کن اصلا وقتی میاد بهش نگو کجا بودی انقد نگو تا خودش بهت بگه وقتی طرفش میری بدتر میکن بایدنری تا اون بیاد سمتت سرتو شلوغ کن وقتی میاد تو اشپزخونه باش مثلا داری کاری انجام میدی ببین سمتت میاد اگه اومد که تحویلش بگیر ولی اگه نیومد هیچ نگو بزار براش قابل دسترس نباشی هر وقت میره جایی پی شو نگیر تو هم برو جایی که بهش نگفته باشی ببین چکار میکنه ارایش زیاد کن اومدی صاف برو حمام عاقا خخخ این چی بود گفتم

23. کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11753
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست گلم به نظرمنم بایدیه کم صبوری کنی وبهش محبت کن
    ازشم یه مدت سوال نکن
    فقط بگونگرانت میشم لطف کن اگه نمیای یادیرمیای بهم خبربده
    به مرورزمان درست میشه ایشالا

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    سلام. عسیسم باید واسش هیجان انگیز باشی لباس های جدید بپوش ارایشتو عوض کن اصلا وقتی میاد بهش نگو کجا بودی انقد نگو تا خودش بهت بگه وقتی طرفش میری بدتر میکن بایدنری تا اون بیاد سمتت سرتو شلوغ کن وقتی میاد تو اشپزخونه باش مثلا داری کاری انجام میدی ببین سمتت میاد اگه اومد که تحویلش بگیر ولی اگه نیومد هیچ نگو بزار براش قابل دسترس نباشی هر وقت میره جایی پی شو نگیر تو هم برو جایی که بهش نگفته باشی ببین چکار میکنه ارایش زیاد کن اومدی صاف برو حمام عاقا خخخ این چی بود گفتم

اگه بهش نگم رفتم جایی میکشتم واسه من سخت گیره واسه خودش میخواد ازاد باشه چون مرده
    امضای ایشان

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

اگه بهش نگم رفتم جایی میکشتم واسه من سخت گیره واسه خودش میخواد ازاد باشه چون مرده
    چون براش از اول همین شکلی بودی خوب حالا ی جور دیگه باش براش تا یکم به خودش بیاد

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

حالا میدونم بهم خیانت کرده ولی خودش انکار میکنه نمیدونم خداییش چی بگم فقط واسم دعا کنید
    امضای ایشان

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به همگی خسته نباشید. واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ چند مدتی میشه شوهرم فرق کرده خیلی عوض شده خیلی با دوستاشه دروغای جدیدی میگه همش گوشیشو مخفی میکنه به هیچ عنوان جلوی من حتی پیام نمیده ناگفته نماند این قضییه از وقتی شروع شد که همسرم یکی از دوستاشو دیده که تازه از خانومش جدا شده و خانومش هم خودشو بچه شو تنها گذاشته رفته با یه پسری دوست شده تورو خدا کمکم کنید واقعا نگرانم واسه زندگیم
    اگر بطور مستقیم به ایشون در باره رفتارش گوشزد کنید مسلم بدونید

اول حاشا خواهد کرد و بعد شما دیگه متوجه رفتارهای دیگه ای از ایشون نخواهید شد ....

بهتره به طور غیر مستقیم با ایشون صحبت کنید و انزجار و ناراحتی خودتون رو بهش برسونید ...

در این مورد باید با مشاوری صحبت کنید تا تکنیک های برخورد مناسب با شوهرتون رو به شما یاد بده

در ضمن از طرفی ممکنه واقعا چیزی نباشه و اتفاقی نیفتاده باشه و نگرانی شما بی مورد باشه ...

از طرفی اگر هم کاری کرده باشه باید بدونید که شاید در تلافی رفتارهای شما باشه پس باید بتونید در رفتارتون

تغییری ایجاد کنید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

29. 3 کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa42 نمایش پست ها
    اگر بطور مستقیم به ایشون در باره رفتارش گوشزد کنید مسلم بدونید

اول حاشا خواهد کرد و بعد شما دیگه متوجه رفتارهای دیگه ای از ایشون نخواهید شد ....

بهتره به طور غیر مستقیم با ایشون صحبت کنید و انزجار و ناراحتی خودتون رو بهش برسونید ...

در این مورد باید با مشاوری صحبت کنید تا تکنیک های برخورد مناسب با شوهرتون رو به شما یاد بده

در ضمن از طرفی ممکنه واقعا چیزی نباشه و اتفاقی نیفتاده باشه و نگرانی شما بی مورد باشه ...

از طرفی اگر هم کاری کرده باشه باید بدونید که شاید در تلافی رفتارهای شما باشه پس باید بتونید در رفتارتون

تغییری ایجاد کنید

من سعی کردم واقعا براش بهترین زن باشم همیشه هم ازم راضی بود نمیدونم دلیل کارش چی بود. خودم احساس میکنم به خاطر دوستای بدش اینطوری شد. البته واقعا تو نگاهشو کاراش احساس شرمندگیو میبینم ...
    ویرایش توسط زری62 : 02-07-2015 در ساعت 07:03 PM
    امضای ایشان

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

باشه اتفاقا همه همینو میگن که صبر کنم کم کم دوباره درست میشه راستشو بخوای من قبلا دوست پسر زیاد داشتم واقعا تفریحاتو کارایی که باهاشون میکردم 1 درصدشم با شوهرم نمیتونم انجام بدم همش شوهرم هر چی میگم میگه نه باشه یه وقت دیگه بیشتر وقتا کم حرفه تو خودشه اصلا نه شوخی میکنه نه خنده ای ولی به جاش با دوستاش...
    c
    عزیزم من برخلاف بقیه فکر میکنم شاید واقعا یک چیزی شده که رفتار همسرت اینقدر عوض شده اصلا دلیلی نداره گوشیشو ازت مخفی کنه قبلا هم اینجوری بوده؟؟؟قبلا هم بهت دروغ میگفت؟

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم روانشناس نمایش پست ها
    c
    عزیزم من برخلاف بقیه فکر میکنم شاید واقعا یک چیزی شده که رفتار همسرت اینقدر عوض شده اصلا دلیلی نداره گوشیشو ازت مخفی کنه قبلا هم اینجوری بوده؟؟؟قبلا هم بهت دروغ میگفت؟
    اره چیزی که بوده ولی دیگه گذشته واسم مهم نیس. الان هم همش کم حوصلس میگه زمان میبره که دوباره خوب بشم ولی دیگه گوشیشو مخفی نمیکنه بیشتر هم به حرفم گوش میده
    امضای ایشان

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11922
    تشکـر
    18
    تشکر شده 15 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

اره چیزی که بوده ولی دیگه گذشته واسم مهم نیس. الان هم همش کم حوصلس میگه زمان میبره که دوباره خوب بشم ولی دیگه گوشیشو مخفی نمیکنه بیشتر هم به حرفم گوش میده
    خوب دیگه پس دنبال دلیل رفتار گذشتش میگردی؟مهم الانه که خدارو شکر چیزی و مخفی نمیکنه و رابطه تون هم بهتر شده!اگه دوست داشتی بگو مشکل کلا از کجا شروع شده و چی شده که میگی گذشته و برام مهم نیس

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

فعلا باهاش صحبت کردم دو روزه خوب شده البته هنوز نمیشه قضاوت کرد که واقعا خوب شده یا نه زمان باید بگذره....
    امضای ایشان

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

زری جان دوست عزیز
    من از حرفهات این برداشت رو کردم که همسر شما بنا به خواسته هایی که تو جمع دوستاش بیشتر بهش پاسخ داده میشه تبدیل به یک آدم رفیق باز شده.این خواسته ها شامل موارد متعددی میشه که خودت باید بدونی کدوم در مورد شما صدق میکنه.مثلا شاید همسرت اون شور و هیجانی که میخاد رو فقط با دوستاش حس میکنه و تو محیط خونه نداره.یا بین دوستاش بیشتر حس تائید شدگی داره و نیاز داره یکی بهش اعتماد به نفس بده و این مورد رو در شما نیافته و چندین مورد دیگر.خودت باید بفهمی چرا به سمت دوستان کشیده میشه.خیانتی هم که در حقت کرده یا نکرده هم تاثیر دوستانش بوده.مطمن باش اغوای دوستانش این کار وا داشتتتش و الان هم که کار از کار گذشته و از خواب خرگوشی بیدار شده پشیمون و کم حوصله شده.حالا که میگی بهتر شده پس باهاش حرف بزن ببین چرا به جمع دوستان علاقه داره.بگو چی اونجا بهت آرامش میده بگو تا اون رو در خانه برات فراهم کنم و دنبال دوست نرو چون که بهترین دوستت که تا آخر عمرت میتونی بهش پناه بیاری منم و دوستانت حتی ممکنه زندگیتو نابود کنن و ضربه بهت بزنن.اگر مطمن شه که همیشه یه دوست خوب تو خونه داره که با وجود همه بدیها و کم و کاستها ش بازم آغوشش براش باز باشه دست از رفیق بازی برمیداره و این رفتارهای سوئی هم که نتیجه تاثیر دوستان روش هست خودبخود حل میشه.امیدوارم مشکلت به زودی حل بشه

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    زری جان دوست عزیز
    من از حرفهات این برداشت رو کردم که همسر شما بنا به خواسته هایی که تو جمع دوستاش بیشتر بهش پاسخ داده میشه تبدیل به یک آدم رفیق باز شده.این خواسته ها شامل موارد متعددی میشه که خودت باید بدونی کدوم در مورد شما صدق میکنه.مثلا شاید همسرت اون شور و هیجانی که میخاد رو فقط با دوستاش حس میکنه و تو محیط خونه نداره.یا بین دوستاش بیشتر حس تائید شدگی داره و نیاز داره یکی بهش اعتماد به نفس بده و این مورد رو در شما نیافته و چندین مورد دیگر.خودت باید بفهمی چرا به سمت دوستان کشیده میشه.خیانتی هم که در حقت کرده یا نکرده هم تاثیر دوستانش بوده.مطمن باش اغوای دوستانش این کار وا داشتتتش و الان هم که کار از کار گذشته و از خواب خرگوشی بیدار شده پشیمون و کم حوصله شده.حالا که میگی بهتر شده پس باهاش حرف بزن ببین چرا به جمع دوستان علاقه داره.بگو چی اونجا بهت آرامش میده بگو تا اون رو در خانه برات فراهم کنم و دنبال دوست نرو چون که بهترین دوستت که تا آخر عمرت میتونی بهش پناه بیاری منم و دوستانت حتی ممکنه زندگیتو نابود کنن و ضربه بهت بزنن.اگر مطمن شه که همیشه یه دوست خوب تو خونه داره که با وجود همه بدیها و کم و کاستها ش بازم آغوشش براش باز باشه دست از رفیق بازی برمیداره و این رفتارهای سوئی هم که نتیجه تاثیر دوستان روش هست خودبخود حل میشه.امیدوارم مشکلت به زودی حل بشه
    ابجی گلم حرف شما متین ولی من مطمئنم واسش کم نذاشتم همین الان که دارم پست میذارم شوهرم با یه دختر دیگه بیرونه واقعا این حقمه؟؟؟؟؟؟ به خدا دیگه ارزوی مرگ دارم به خدا خسته شدم به خدا غلط کردمممممممممممممم
    امضای ایشان

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

ابجی گلم حرف شما متین ولی من مطمئنم واسش کم نذاشتم همین الان که دارم پست میذارم شوهرم با یه دختر دیگه بیرونه واقعا این حقمه؟؟؟؟؟؟ به خدا دیگه ارزوی مرگ دارم به خدا خسته شدم به خدا غلط کردمممممممممممممم

دوست عزیزم بهتره کم خود خوری کنی.چرا به یه مشاور خانواده مراجعه نمیکنی و خودتو تو یه برزخ انداختی که فقط عذاب میکشی.باید ریشه یابی بشه که همسرت مشکلش چیه؟شاید حتی نیاز داره درمان شه.چرا سلامتی خودتو با این حرص خوردنها نابود میکنی؟نهایت کار اینه که اگه قابل درمان نبود این درد ، ازش طلاق میگیری و زندگی جدیدی شروع میکنی.ولی سلامتی رفته به آسونی به دست نمیاد.بهتره بری مشاور خانواده

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم تاوان کدوم گناهمو دارم میدم من قبل ازدواج ادم پاکی نبودم ولی الان خداییش پاکم اصلا به شوهرم خیانت نکردم واقعا از زندگی سیر شدم
    امضای ایشان

39. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    دوست عزیزم بهتره کم خود خوری کنی.چرا به یه مشاور خانواده مراجعه نمیکنی و خودتو تو یه برزخ انداختی که فقط عذاب میکشی.باید ریشه یابی بشه که همسرت مشکلش چیه؟شاید حتی نیاز داره درمان شه.چرا سلامتی خودتو با این حرص خوردنها نابود میکنی؟نهایت کار اینه که اگه قابل درمان نبود این درد ، ازش طلاق میگیری و زندگی جدیدی شروع میکنی.ولی سلامتی رفته به آسونی به دست نمیاد.بهتره بری مشاور خانواده
    ابجی رفتم مشاوره گفت اینطوری نمیشه مشکلتو حل کنم باید با شوهرت بیای شوهرمم که اصلا به حرفم گوش نمیده میگه نمیام
    امضای ایشان

40. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    تشکر شده 64 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم به نظر من جدی باهاش حرف بزن خیانت چیزی نیست که بخوای روش سرپوش بزاری چون اونو بی پرواتر میکنه شاید اگه اروم و جدی باهاش حرف بزنی حداقل تکلیفت بهتر روشن بشه مثلا بپرس تو رو هنوز دوست داره یا نه دوست داره به زندگیتون ادامه بدید یا نه دوست داره تو چطوری باشی بگو من حاظرم ببخشمت و سعی کنم اون طوری که میخوای تغییر کنم وگرنه نزار تو رو و شخصیتتو اینطوری تحقیر کنه و جلو چشمت بهت خیانت کنه کمی راجع به این قضیه جدی تر باش من بعید میدونم با ان شاالله ماشاالله مشکل حل بشه باید یه کاری کنی مردایی که لذت خیانت رو میچشن و تنبیه هم نمیشن بازم کارشونو تکرار میکنن مطمان باش دلیل پنهان کاری و دروغ گویی مردا اکثرا خیانته خودت باهاش جدی صحبت کن اگه نشد حتی تهدیدش کن که ترکش میکنی ببین چی میگه یا عکس العملش چیه راستی کسی رو نداری تو خانواده دو طرف که باهاش صمیمی باشه و غیر مستقیم باهاش حرف بزنه ببینه چیکار میکنه و دلیل کارش چیه؟

41. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم 12 نمایش پست ها
    سلام عزیزم به نظر من جدی باهاش حرف بزن خیانت چیزی نیست که بخوای روش سرپوش بزاری چون اونو بی پرواتر میکنه شاید اگه اروم و جدی باهاش حرف بزنی حداقل تکلیفت بهتر روشن بشه مثلا بپرس تو رو هنوز دوست داره یا نه دوست داره به زندگیتون ادامه بدید یا نه دوست داره تو چطوری باشی بگو من حاظرم ببخشمت و سعی کنم اون طوری که میخوای تغییر کنم وگرنه نزار تو رو و شخصیتتو اینطوری تحقیر کنه و جلو چشمت بهت خیانت کنه کمی راجع به این قضیه جدی تر باش من بعید میدونم با ان شاالله ماشاالله مشکل حل بشه باید یه کاری کنی مردایی که لذت خیانت رو میچشن و تنبیه هم نمیشن بازم کارشونو تکرار میکنن مطمان باش دلیل پنهان کاری و دروغ گویی مردا اکثرا خیانته خودت باهاش جدی صحبت کن اگه نشد حتی تهدیدش کن که ترکش میکنی ببین چی میگه یا عکس العملش چیه راستی کسی رو نداری تو خانواده دو طرف که باهاش صمیمی باشه و غیر مستقیم باهاش حرف بزنه ببینه چیکار میکنه و دلیل کارش چیه؟
    ابجی مثلا الان فکر میکنه من خبر ندارم که کجاس ولی خب میدونم که کجاس نمیدونم دوست دختر دورانه مجردیشه خود شوهرم میگه یه سوتفاهم خودش حل میکنه امروز روز اخرشه دیگه ببینم بدون هیچ توضیخی واقعا ازش جدا میشم
    امضای ایشان

42. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

دلم واقعا گرفته چرا باید اینطوری بشه
    امضای ایشان

43. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    10

عزیزم زندگی بالا پایین داره برا همه هم پیش میاد انقد ناراحت نباش مهم اینه که کار درست رو بکنی فقط تو این قضیه پنهان کاری زنها موضوع رو حل نمیکنه خیانت خیانته و اصلا توجیهی نداره کمی جدی باش مردا شاید نشون ندن ولی زود میترسن نمیخواد به فکر جدایی باشی شاید اشتباه کرده و بتونه جبران کنه برا همه پیش میاد ولی کمی بترسونش تا حساب کار دستش بیاد

44. کاربران زیر از نسیم 12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

عزیزم زندگی بالا پایین داره برا همه هم پیش میاد انقد ناراحت نباش مهم اینه که کار درست رو بکنی فقط تو این قضیه پنهان کاری زنها موضوع رو حل نمیکنه خیانت خیانته و اصلا توجیهی نداره کمی جدی باش مردا شاید نشون ندن ولی زود میترسن نمیخواد به فکر جدایی باشی شاید اشتباه کرده و بتونه جبران کنه برا همه پیش میاد ولی کمی بترسونش تا حساب کار دستش بیاد
    ابجی همین سری بهش گفتم ببینم با کسی هستی ایندفعه ازت طلاق میگیرم واقعا از قبلش بهتر شده نمیدونم چرا باز امروز با همون دختره قرار گذاشته. نمیدونم مثلا میخواد چیو حل کنه؟
    امضای ایشان

46. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

چند مدته هم گیر داده میخوام بکارتتو بردارم احساس میکنم فقط به خاطر اینکه نتونم ازش جدا بشم اینقد اصرار داره
    امضای ایشان

47. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    10

راستی اولش نگفتی شما هنوز عقدی یعنی نرفتی سر خونه مستقل؟

48. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

راستی اولش نگفتی شما هنوز عقدی یعنی نرفتی سر خونه مستقل؟
    من هنوز عقدم ابجی. نمیدونی چقدر دلم واسه خودم میسوزه به خدا قسم هر وقت گفتم بهش عزیزم بیا بریم یه دور بزنیم روحیمون عوض شه خدا شاهده بهم گفته تو که از دور زدن سیر نمیشی. ولی اگه یکی از رفیقاش زنگ بزنه بگه 300 کیلومتر بیا فلان جا کارت دارم با کله میره
    امضای ایشان

49. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    میزان امتیاز
    10

خوب زری جان اگه تو دوران عقد هستی که اونقدرام مشکلت لاینحل نیست.این دوران برای شناخته.اگر دیدی قابل درس شدن نیس و به کاراش ادامه میده میتونی ازش جدا بشی.ولی به نظرم موضوع رو با مادر یا خواهرش که باهاشون راحتی و ازشون حرف شنوی داره درمیون بزار و ازشون کمک بخاه.زیادم با طلاق تهدیدش نکن.جون عادتمیکنه به این کلمه.وقتی تصمیم قطعی گرفتی بگو طلاق میخام نه واسه تهدید

50. کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    10

خوب فعلا برا ازدواج عجله نکن این دوران برا شناخت بیشتر زوجینه اگه میبینی رفتاراش ناراحتت میکنه راحتتر میتونی جلوشو بگیری شاید بگی من ادم بدبینی ام ولی اون الان به تو که جوونی و پرانرژی خیانت میکنه چطور میشه بهش اطمینان کرد بعدا نکنه بعدا که شور و هیجان کمتر میشه تو اول مطمان شو اون با دوست دخترای احتمالی قبلش کاملا قطع رابطه کرده یا نه شاید هنوز با اوناست و نمیتونه محدودیت های ازدواج رو قبول کنه در هر صورت به نظر من جدی بگیر و رابطه کامل باهاش نداشته باش و تا عقدی بهتر بشناسش اگه مطابق میلت نیست بی خودی ترحم نکن و اعتماد به نفس داشته باش و نترس چون هر بلایی سر ادم میاد از ترسه جدی بگیر

52. کاربران زیر از نسیم 12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5649
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    10

بعضی ادما رفیق بازن از اول اینطورین تو خانواده کمتر حرف میزنن کمتر میخندن اکثرا حوصله ندارن زود هم عصبانی میشن ولی تو جمع اجتماعی بسیار شوخ طبع پرحوصله فداکار و دست و دل بازن شخصیتشون اینطوریه کاریش هم نمیشه کرد باید ببینی میتونی با همچین ادمی زندگی کنی یا نه بعد تصمیم بگیری قبلش با خانواده اون هم صحبت کن ببین تو خونه پدری چطور بوده خواهشا از همین ابتدای راه جدی بگیر تا بعدا مثل خیلیا دیر نشه که نتونی کاری کنی

54. کاربران زیر از نسیم 12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12074
    تشکـر
    33
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام زری جون خیلی با حالی ..برای اینکه بینتون محبت و عشق زیاد ایجاد بشه و دلتون برای هم بتپیه ذکر یا لطیف رو روزی هزار بار بگو..خیلی راحت میشه خوند کافیه چشماتو ببندی و همش این ذکرو تکرارش کنی..بعدش میبینی که خیلی رابطتون عوض میشه .و به نتیجه دلخواه می رسید..

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

مشکل من اینکه شوهرم همش انکار میکنه میگه نه با کسی نیس قسم میخوره بهم خیانت نکرده کلا زیر بار نمیره و نمیخواد از دستم بده نمیدونم چرا این کاراشو میکنه
    امضای ایشان

57. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12015
    تشکـر
    15
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    دوستامون همگی درست میگن میتونی به زندگیت ادامه بدی و همه چی رو بسپاری به گذشت زمان و امیدوارباشی که بالاخره جای خالیتو حس کنه و دست از کاراش و رفیق بازیهاش برداره

ولی چون داره با کسی میگرده که داره از تجردش لذت میبره وقتی میاد خونه انتظار نداشته باش مثل مرد متاهلی که از خونه اومدن خوشحاله رفتار کنه
    من مجردم ولی کم نیستن کساییکه میشناسمشونو منتظرن که بهونه دستشون بیاد که برن با دوستای مجردشون خوش بگذرونن
    برای همه مردایی که اینطورین نمیشه یه نسخه داد ولی بنظرم همسرتون کم کم داره یادش میره متاهل بودن متاهد بودنم میاره
    شما هم که داری تحمل میکنی یه خانمی کن در حق همسرتو جمله بندیهاتو عوض کن
    اخه جمله کجابودی وقتی اونم میدونه که تو میدونی کجا بوده خییییییللللیییی لج دراره
    جاش میتونی بگی چه خوب شد اومدی دلم خیلی تنگ شده بود
    بنظرم برای مواردی مثل مورد شما که همسرتون بین تجرد و تاهل گیر کرده و نتیجش داره یکطرفه میشه باید از ظرافت زنونتون واسه خونه کشوندنش استفاده کنین نه اینکه گوش به حرف شیطون بدین و شما هم برین با دوستاتون و منتظر بشین خودبخود همسرتون برگرده سر خونه زندگیش
    ببخشید ولی من همینقدر میدونم

58. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Yazdan67 نمایش پست ها
    سلام
    دوستامون همگی درست میگن میتونی به زندگیت ادامه بدی و همه چی رو بسپاری به گذشت زمان و امیدوارباشی که بالاخره جای خالیتو حس کنه و دست از کاراش و رفیق بازیهاش برداره

ولی چون داره با کسی میگرده که داره از تجردش لذت میبره وقتی میاد خونه انتظار نداشته باش مثل مرد متاهلی که از خونه اومدن خوشحاله رفتار کنه
    من مجردم ولی کم نیستن کساییکه میشناسمشونو منتظرن که بهونه دستشون بیاد که برن با دوستای مجردشون خوش بگذرونن
    برای همه مردایی که اینطورین نمیشه یه نسخه داد ولی بنظرم همسرتون کم کم داره یادش میره متاهل بودن متاهد بودنم میاره
    شما هم که داری تحمل میکنی یه خانمی کن در حق همسرتو جمله بندیهاتو عوض کن
    اخه جمله کجابودی وقتی اونم میدونه که تو میدونی کجا بوده خییییییللللیییی لج دراره
    جاش میتونی بگی چه خوب شد اومدی دلم خیلی تنگ شده بود
    بنظرم برای مواردی مثل مورد شما که همسرتون بین تجرد و تاهل گیر کرده و نتیجش داره یکطرفه میشه باید از ظرافت زنونتون واسه خونه کشوندنش استفاده کنین نه اینکه گوش به حرف شیطون بدین و شما هم برین با دوستاتون و منتظر بشین خودبخود همسرتون برگرده سر خونه زندگیش
    ببخشید ولی من همینقدر میدونم
    ممنون از نظرتون فعلا شوهرم خیلی خوب شده مثل یه فرشته شده همو خیلی دوست داریم اگه به خاطر دوستاش دروغ نگه واقعا مشکلی نیس خداروشکر یه سوتفاهم بود که رفع شد خدا کنه دیگه مثل قبل نشه
    امضای ایشان

59. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام زری جان
    خوشحالم که مشکلت حل شد.
    میشه بگی چطور فهمیدی سوءتفاهم بوده؟
    من به خیانت شوهرم شک دارم ولی رفتاراش بهم نمیخوره.
    از طرفی تلفنای مشکوک و از طرف دیگه محبتش داره دیوونم میکنه.

60. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین1 نمایش پست ها
    سلام زری جان
    خوشحالم که مشکلت حل شد.
    میشه بگی چطور فهمیدی سوءتفاهم بوده؟
    من به خیانت شوهرم شک دارم ولی رفتاراش بهم نمیخوره.
    از طرفی تلفنای مشکوک و از طرف دیگه محبتش داره دیوونم میکنه.
    سلام دوست خوبم منم دقیقا تلفنای مشکوک میشد بهش که واقعا عذابم میداد باهاش صحبت کردم گفتم اگه این شماره هارو ببینم بار دیگه حتما ازت جدا میشم چون طرف هم یه دختر بود. فعلا که چیزی ازش ندیدم و موبایلشو همش قایم نمیکنه دیگه. واسه دروغاش هم پرسیدم که دلیل اصلیش دوستاش بودن قسم خورد که واقعا دروغ نگفته البته چیزایی که میگفت من قبلا از یکی از فامیلاشون شنیده بودم میدونستم که دروغ نمیگه. همه دوستاش خوب نیستن مطمئنم به زندگی منو شوهرم حسادت میکنن
    به نظرم شما هم با شوهرت صحبت کن بدونه که ناراحتی بدونه که از تلفنای مشکوکش واقعا خسته شدی..
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)