نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درک نکردن متقابل

760
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10803
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درک نکردن متقابل

سلام من نزدیک یک سال نیم هست که تویه عقدم وبیشتر اوقات سر مسائل بی اهمیت با همسرم دعوامون میشه وهمسرم نظرش اینه که من درکش نمیکنم وبر وفق مردادش نیستم ومنم همین حسو دارم وهیچ وقت به صورت واضح که اون به من میگه من نمیگم میترسم سردی به وجود بیاره مثلامن واقعا از روی دلسوزی بعضی اوقات به یه چیز اسرار میکنم اینه همسرم از محبتم نمیبینه میگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی ولجبازی وهمیشه میگه این اونه که در برابر من کوتاه میاد واز خواسته هاش چشم پوشی میکنه من همیشه سعی کردم بهترین باشم ودرکش کنم ولی اون نمیبینه اون دانشجو وبیکاره ومن حتی هیچ توقی از اینکه برام خرج کنه نداشتم وخودم شاغلم برعکس سعی کردم کمکش باشم باوجود اینکه حرفهای روز خواستگاری باالان که خونوادش گفتن قرق کرده ونه کار داره نه خونه هیچ وقت توسرش نزدم ولی اون میاد از خواسته های قبل ازدواجش میگه ومیگه ناراحت نشی اینا ارزوهای قبلم بوده والان به خودت نگیری اینکه زن شش سال از خودش کوچکتر میخواسته فهمیده از خانوادهی فرهنگی یا به اندامم اشکال میگیره ومیگه زن وشوهر آینه ی همن تو هم بگو اشکال نداره رفع میکنیم من از اینکه اینا درو میگه حس بدی دارم اگه بهش چیزی بگم باز میگه نمیشه با همسر رفیق بود ودرد دل کرد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درک نکردن متقابل

نقل قول نوشته اصلی توسط خزاعی نمایش پست ها
    سلام من نزدیک یک سال نیم هست که تویه عقدم وبیشتر اوقات سر مسائل بی اهمیت با همسرم دعوامون میشه وهمسرم نظرش اینه که من درکش نمیکنم وبر وفق مردادش نیستم ومنم همین حسو دارم وهیچ وقت به صورت واضح که اون به من میگه من نمیگم میترسم سردی به وجود بیاره مثلامن واقعا از روی دلسوزی بعضی اوقات به یه چیز اسرار میکنم اینه همسرم از محبتم نمیبینه میگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی ولجبازی وهمیشه میگه این اونه که در برابر من کوتاه میاد واز خواسته هاش چشم پوشی میکنه من همیشه سعی کردم بهترین باشم ودرکش کنم ولی اون نمیبینه اون دانشجو وبیکاره ومن حتی هیچ توقی از اینکه برام خرج کنه نداشتم وخودم شاغلم برعکس سعی کردم کمکش باشم باوجود اینکه حرفهای روز خواستگاری باالان که خونوادش گفتن قرق کرده ونه کار داره نه خونه هیچ وقت توسرش نزدم ولی اون میاد از خواسته های قبل ازدواجش میگه ومیگه ناراحت نشی اینا ارزوهای قبلم بوده والان به خودت نگیری اینکه زن شش سال از خودش کوچکتر میخواسته فهمیده از خانوادهی فرهنگی یا به اندامم اشکال میگیره ومیگه زن وشوهر آینه ی همن تو هم بگو اشکال نداره رفع میکنیم من از اینکه اینا درو میگه حس بدی دارم اگه بهش چیزی بگم باز میگه نمیشه با همسر رفیق بود ودرد دل کرد
    سلام

قبل از اینکه زیر یک سقف برین یک تست ازدواج بدین ممکنه اصلا مناسب هم نباشین.!!

موفق باشین

دکترا در روانشناسی

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست من متاسفم نمیتونم کمک کنم
    خیلی بد تایپ کرده بودید
    اصلا جملاتتون معنی نداشت
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    محبت بیش از حد طرف را پرتوقع و پررو میکنه چون فک میکنه لایقش هست
    شما هم ی بار از معیار انتخاب همسری ک قبل ازدواج داشتین بگین وقتی ناراحت شد بگین من بیشتر ازاین ناراحت میشدم و به روم نمی اوردم
    ویا اگه ی لطفی میخواین بکنین و دلسوزی برای ایشون ,فقط ی بار بگین گوش نکردن بیخیال بشین
    هرچقد محبت میبینی محبت بکن...همین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد