نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: دیگه بریدم خسته شدم تروخدا کمکم کنید

1889
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

دیگه بریدم خسته شدم تروخدا کمکم کنید

با سلام خدمت دوستانی که از اختلافات و مشکلات من خبر دارن من باز به مشکل خوردم ایندفعه دیگه بریدم از زندگی دیگه خسته شدم خواهش میکنم ارومم کنید.قضیه از این قراره ما پنجشنبه رفیتیم سینما و من کلید ماشینم و کیفم دادن به همسرم که گم نکنم و گزاشت تو کیفشه بعد از تماشا فیلم هنگام بازگشت به خونه گفتم عزیزم کلید ماشینم بده که داد سر 4 راه که رسیدم گفتم عزیزم میخام پیپ بخرم شروع کرد به بدو بیرا گفتن که برای منم بخر اینم بگم من اهل دود نیست و خواستم فقط داشته باشم پارسال برای تولدم شریک کاری قبلیم به م پیپ داد و من فقط 2 بار کشیدم تو 1 سال بدم خراب شد که میخاستم داشته باشم ایا این جرمه؟؟؟ مشکل 2 گفت میخام لباس زیر بخرم بردمش بخرم اخه پاساژ لباس زیر زنانه مرد هارو که راه نمیدن گفتم کیفم بده شروع کرد به داد بیداد که پول بر نمیداشتم اینا بهم اعتماد نداری در صورتی که میخاستم کارت بانکیم بدم بره خرید ایا اینم جرمه؟؟؟؟؟ اصلا جلو خانوادم احترامم نگاه نمیداره در صورتی که من جلو خانوادش فقط بهش احترام گزاشتم . مشکل 3 من اصلا از فیلم برداری سرم در نمیاد واسه مجلس عروسی یک مدت بهم گیر داده بود که من کلیپ و عکس اسپرت میخام و تو مجلس پخش بشه منم مخالف بود ولی بخاطر اون قبول کردم .یا این درسته بعد از بستن قرار داد با اتلیه بعد از 1 هفته گفت کلیپ اسپرت نمیخام ایا این درسته یکدفعه گفت گفتم عزیزم تو تنهایی صحبت میکنم تا اینکه شب جمعه جلو خانوادم صحبت کرد و فهمیدن دعوامون شد و منو خورد کرد ایا اینم درسته و بعد رفتیم تو اتاق شروع کرد به حرف غیرتی زدن و این دفعه 3 یا 4 مش فکر منو خرراب میکنه 2 شب خاب میبینم با همه دعوا دارم سر کار بعد میگه فکرت خراب بعد میفهمه چیکا کرد میگه بخاطر حرف غیرتی بببخشید ولی بقیه مشکلات چی ؟ بد مگه فکر خراب میشه درست میشه؟ خواهش میکنم کمکم کنید ببخشید سرتون درد اوردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : دیگه بریدم خسته شدم تروخدا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانی که از اختلافات و مشکلات من خبر دارن من باز به مشکل خوردم ایندفعه دیگه بریدم از زندگی دیگه خسته شدم خواهش میکنم ارومم کنید.قضیه از این قراره ما پنجشنبه رفیتیم سینما و من کلید ماشینم و کیفم دادن به همسرم که گم نکنم و گزاشت تو کیفشه بعد از تماشا فیلم هنگام بازگشت به خونه گفتم عزیزم کلید ماشینم بده که داد سر 4 راه که رسیدم گفتم عزیزم میخام پیپ بخرم شروع کرد به بدو بیرا گفتن که برای منم بخر اینم بگم من اهل دود نیست و خواستم فقط داشته باشم پارسال برای تولدم شریک کاری قبلیم به م پیپ داد و من فقط 2 بار کشیدم تو 1 سال بدم خراب شد که میخاستم داشته باشم ایا این جرمه؟؟؟ مشکل 2 گفت میخام لباس زیر بخرم بردمش بخرم اخه پاساژ لباس زیر زنانه مرد هارو که راه نمیدن گفتم کیفم بده شروع کرد به داد بیداد که پول بر نمیداشتم اینا بهم اعتماد نداری در صورتی که میخاستم کارت بانکیم بدم بره خرید ایا اینم جرمه؟؟؟؟؟ اصلا جلو خانوادم احترامم نگاه نمیداره در صورتی که من جلو خانوادش فقط بهش احترام گزاشتم . مشکل 3 من اصلا از فیلم برداری سرم در نمیاد واسه مجلس عروسی یک مدت بهم گیر داده بود که من کلیپ و عکس اسپرت میخام و تو مجلس پخش بشه منم مخالف بود ولی بخاطر اون قبول کردم .یا این درسته بعد از بستن قرار داد با اتلیه بعد از 1 هفته گفت کلیپ اسپرت نمیخام ایا این درسته یکدفعه گفت گفتم عزیزم تو تنهایی صحبت میکنم تا اینکه شب جمعه جلو خانوادم صحبت کرد و فهمیدن دعوامون شد و منو خورد کرد ایا اینم درسته و بعد رفتیم تو اتاق شروع کرد به حرف غیرتی زدن و این دفعه 3 یا 4 مش فکر منو خرراب میکنه 2 شب خاب میبینم با همه دعوا دارم سر کار بعد میگه فکرت خراب بعد میفهمه چیکا کرد میگه بخاطر حرف غیرتی بببخشید ولی بقیه مشکلات چی ؟ بد مگه فکر خراب میشه درست میشه؟ خواهش میکنم کمکم کنید ببخشید سرتون درد اوردم
    سلام دوست عزیز
    من کاملا در جریان مشکلاتتون نیستم ولی خب چند بار تا به حال تاپیک هاتون رو خوندم و بر اساس حرفاتون و چیزایی که من درک می کنم و بلدم بهتون جواب میدم امدیوارم کارگشا باشه واسه تون
    اول اینکه گذشته از همه چیز به نظرم به عنوان یه مرد شما خیلی مسائل رو سخت گرفتید، طبیعیه که دو نفر اول که میخوان زندگیشون رو شروع کنن یه سری تفاوت ها با هم دارن و زمان میخواد تا اخلاق دو طرف دست همدیگه بیاد، از نظر شخصی من خیلی بهتره که قبل از عقد دو نفر برن مشاوره که بعد ها از پیش اومدن یه سری مشکلات جلوگیری بشه، همونطور که خودتونم میدونید آقایون تا حدودی کلی نگر هستن و خانوم ها جزئی نگر، اما با درک متقابل میشه با هم کنار اومد،اول اینکه شما میخوایید پیپ بخرید خب بالاخره نامزدتونم نصفی از زندگی شما رو تشکیل دادن و باید ایشون هم راضی باشن ، البته نه با دعوا و بد حرف زدن..حالا عکس العمل ایشون خوب نبوده و میتونست با آرامش یا شما رو منصرف کنه یا باهاش کنار بیاد، دوم اینکه نامزد شما گفتن شما بهشون اعتماد ندارید یه جورایی عکس العمل اون رفتار شما در اون موقع زمانی بوده که ایشون این برداشت رو کرده، شما همون موقع میتونستید بگید که اینطور نیست و میخوام واسه ات خرید کنم برای همین کیفم رو خواستم که ایشونم دستشون بیاد، در مورد عکس و آتلیه هم نظرات همو بشنوید و احترام بذارید و یه چیزی رو انتخاب کنید در کمال احترام ادب و آرامش میشه همه مشکلات رو حل کرد، نکته بعدی اینکه نامزد شما جلوی بقیه مشکلات مشترکتون رو بیان می کنه اصلاااااااا کار درستی نیستش و سعی کنید زودتر ایشون رو متوجه این کار اشتباهشون کنید، بالاخره شما زن و شوهرید و مسائل بینتون به خودتون مربوطه و باید خودتون سعی کنید در خلوتتون حلشون کنید
    همه این ها رو میشه با صحبت کردن آروم و منطقی حلشون کرد، ولی نیاز نیست دیگه این چیزا زندگیتونو تحت الشعاع قرار بده سعی کنید آروم باشید و صبور، در آخر هم به نظر من پیپ اصلا چیز خوبی نیستش برای اینکه قلب همسرتونو همیشه فتح کنید سعی کنید به خواسته هاش احترام بذارید، آرامش همسرتون مهمه یا پیپ داشتن!؟
    راستی من فکر کردم شما هنوز ازدواج نکردید البته با خوندن پستای قبلیتون نمیدونم درست گفتم یا نه این رو؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

منظورم از ازدواج یعنی اینکه فقط عقد هستین و فعلا زندگی زیر یه سقف رو شروع نکردین.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

این رو هم یادم رفت بگم، آخه اون چه دوستیه برای هدیه تولد به ادم پیپ بده!!! خیلی بهتر بود یه چیزی میداد ایشون که مفید باشه مفید هم نباشه حداقل مضر نباشه، دخانیات باعث کاهش طول عمر و هزار تا بیماری و مشکل دیگه میشه...میگن هر چه از دوست رسد نیکوست ولی خب پیپ خداییش به نظر من هدیه قشنگی نیست اون هم برای کادوی تولد!
    اما شما میتونستید اصلا ازش استفاده نکنید یا حداقل یه بار امتحا میکردین دیگه به دنبال دوباره خریدش نباشید که اعصاب همسرتونم بهم نریزه، در این مورد حق رو به ایشون میدم اما نه با ادبیات بد، با احترام و ادب و منطق...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

دوستان لطفا بخونید جواب بدید درست لطفا

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

به نظرم باید خیلی جدی باهاش حرف بزنی

که این رفتاراش برات آزار دهنده اس

و نیاز به آرامش داری نه یه ذهن مشوش

همه چی بستگی به رفتار شما داره

اگه شل بگیری و کوتاه بیای مسلما اون بدتر میشه

بداخلاقی و بحث هم لازم نیست

فقط جدی بهش بگید رفتارش اصلا مناسب یه خانم متاهل نیست

و یه مدت هم باهاش سرسنگین شو

جوری که بدونه دلخوری ازش

اینا به نظر من هست نمیگم صد در صد درسته اما به نظرم میرسه شما خیلی صبوری میکنید در برابرش

و حتما مشاوره حضوری برید هردوتون

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    به نظرم باید خیلی جدی باهاش حرف بزنی

که این رفتاراش برات آزار دهنده اس

و نیاز به آرامش داری نه یه ذهن مشوش

همه چی بستگی به رفتار شما داره

اگه شل بگیری و کوتاه بیای مسلما اون بدتر میشه

بداخلاقی و بحث هم لازم نیست

فقط جدی بهش بگید رفتارش اصلا مناسب یه خانم متاهل نیست

و یه مدت هم باهاش سرسنگین شو

جوری که بدونه دلخوری ازش

اینا به نظر من هست نمیگم صد در صد درسته اما به نظرم میرسه شما خیلی صبوری میکنید در برابرش

و حتما مشاوره حضوری برید هردوتون
    ممنونم از لطفتون مشاوره هم رفتیم فایده نداشت

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنونم از لطفتون مشاوره هم رفتیم فایده نداشت
    تا حالا جدی باهاش حرف زدی؟؟؟

به قول گفتی جنگ اول به از صلح آخر

چقد ازت حساب میبره؟

10. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

بدبختی اینه شل گرفتم بهش عشق ورزیدم میگه خانواده صحبت کنیم میترسم فکرشون نسبت بهمون عوض بشن چیکا کنم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

بدبختی اینه شل گرفتم بهش عشق ورزیدم میگه خانواده صحبت کنیم میترسم فکرشون نسبت بهمون عوض بشن چیکا کنم
    خب معنی عشق ورزیدن این نیست که جوری رفتار کنی که باعث شه طرف بهت توهین کنه و دست کم بگیرتت

به نظرم خیلی قاطعانه البته بدون دعوا باهاش صحبت کن

بهتره خودت هم کمی یاد بگیری که چطور مدیریت کنی که این اتفاقات نیفته

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

میشه واضحتر بگید الان چیکا کنم چی بگم

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

من تا جایی که تونستم سعی کردم کمکتون کنم ولی ظاهرا حرفام به دردتون نخورده...
    موفق باشید.

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

میشه واضحتر بگید الان چیکا کنم چی بگم
    واضحتر یعنی قاطعانه اما با زبون خوش حرفت رو بزن

لزومی به جار و جنجال نیست

حرفی که میزنی رو روش بمون

باید جوری رفتار کنی که در عین محبت طرف ازت حساب ببره

وقتی به حرفت گوش نمیده کوتاه نیا

حرفت رو بزن اما بدون دعوا

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام

با توجه به تاپیکهایی که توی چند ماه اخیر از مشکلات و گلایه های شما دیدم و با توجه به گفته هاتون و تمامی نکات و زوایا...برداشت بنده این هست یا در واقع :

میتونم مشکل رو اینطور بیان کنم که هر دوی شما بزرگواران حدودا یک 10 سالی زود ازدواج کردید.امیدوارم خوب متوجه پیام حرف بشید که منظور این نیست که برید مثلا 10 سال بعد ازدواج کنید.بلکه

منظور اصلی نشان از عمق اشتباه و فاجعه وار شروع این زندگیه مشترک هست که بدون هیچ درک درست و منطقی و همینطور پختگی لازم از طرف هر دو نفر شکل گرفته و بسیار عجولانه بوده...

وقتی جوانان ما بدون رسیدن به پختگی و تجربه لازم برای سختی های زندگی مشترک فقط از روی احساسات جوشانه لحظه ای و خیلی عجولانه ازدواج میکنند خب مشخصا نتیجش همین میشه

بنده نمیخوام بیشتر وارد جزئیات بشم و یا نقصها و معایب رو بیان کنم و برای رفع این مشکل خیلی مستقیم به شما چیزی بگم. فقط بعنوان کمک و مشورت به گفتن این ضرب المثل قدیمی اکتفا میکنم

که میگن : ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه است...امیدوارم خوب متوجه پیام حرف شده باشید.باز هم تفکر بسیار لازمه و تصمیم نهایی با شماست.نکته ی مهم در آخر اینه که اگر کاری اشتباهه پس

باید برای درست انجام شدنش کاری کرد.وقت برای زندگیه مشترک و دوباره هست...بهتره اول تمرکز و تلاش روی خودسازیه فردی و شخصیتی باشه...امیدوارم به اندازه ی کافی صحبتها مفید واقع بشه.

سلامت و سربلند باشید.
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

17. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

خانومت لوسه
    باید یه چند بار بگیری بزنیش تا از دست این کاراش دست برداره ....

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

اینها مشکلات لاینحلی نیست شما ارتباط باهمو بلد نیستید باید ارتباط باهمو یاد بگیرید
    متاسفانه اصلا بلد نیستید چطوری باید با همسرتون ارتباط برقرار کنید اطلاعاتتونو ببرید بالا با کتاب خوندن یا مراجعه به مشاوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)