مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطم با همسرم و خانوادم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

رابطم با همسرم و خانوادم

سلام خسته نباشید خوتهش می کنم منوراهنمایی کنید حالم اصلا خوب نیست
    چهار دختریم و من دختر سومم-
    سال 90 ازدواج کردم و یه پسر 5/5 ساله دارم -از اول زندگیمون نابسامان بود و هیچ از همسرم و خانوادش نخواستم-ساده بودم و خانوادمم همش میگفتن سخت نگیرین-از اول دعوا هامون زیاد بود و منم کم نمیاوردم اما الان زیاد یکی به دو نمیکنم و کوتاه می آم-همسرم از اول بیکار بود باهام ازدواج کرد و خودشون همگفتن توقعی نداشته باش چون بیکارم-اما خونه بابام و دوخواهر بزرگترم همه چیشون خوبه-خواهرامم سرکارن و خونه دارن و زندگیشون آرومه-اما من چون پسرداییمه و دعواهامون هم زود پخش می شه و زیاد دعوا داشتیم همه می دونن-خلاصه چندبار تا طلاق رفتیم-یک سالی می شه همه چی تقریبا آرومه-بابامم چون وضع مالیمون خوب نیس همیشه کمکمون می کنه تازه خواهر کوچیکه ازدواج کردهو خونش قزوینه و خیلی براش خوبن و شوهرشم خیلی با خواهرم خوبه و وضع مالیش خوبه بابا مامانمم خیلی احترامشونو بیشتر دارن و چندساله شوهرم با پارتی بابام یه جا تو شهر دورتری استخدام شده الان خواهرمم اینجا ترم آخره و امتحان داره مامان وبابامم چون اینجا خوابگاه هم داره اما اومدن خونه من و میگن اگه اذیت بودی میریم اسکان میگیریم منم نمیشه چیزی بگم-خواهرمم بی ادبه 21 سالشه خودش تنهاس احتراممو داره اما مامان وبابام هستن بی ادب میشه انگار نه انگار خونه منه و اگه منم چیزی بگم میگن تو حسودی میکنی به خواهرت در صورتی که احتراممو نداره و مامان وبابام تعصبش ومیکشن اذیتم-انگار من فقط با پول خفم میکنن که چیزی نگم-خونم یه خواب داره و خیلی اذیتم از یه طر مامان بابامن و وظیفمه اما تا چیزی میشه خواهرای دیگم توشهرمون سریع زنگ میزنن و میگن با خواهرمون خوب باش و.... انگار فقط من غریبه ام تو اینا و همه تعصب همو میکشن اما چون ما وضعمون خوب نیس هیشکی ارزشی هم برامون قایل نیس فقط با پول
    خسته شدم حالم اصلا خوب نیس
    کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.03
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,127 بار در 5,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : رابطم با همسرم و خانوادم

نقل قول نوشته اصلی توسط ppayar نمایش پست ها
    سال 90 ازدواج کردم و یه پسر 5/5 ساله دارم -از اول زندگیمون نابسامان بود و هیچ از همسرم و خانوادش نخواستم-ساده بودم و خانوادمم همش میگفتن سخت نگیرین-از اول دعوا هامون زیاد بود و منم کم نمیاوردم اما الان زیاد یکی به دو نمیکنم و کوتاه می آم-همسرم از اول بیکار بود باهام ازدواج کرد و خودشون همگفتن توقعی نداشته باش چون بیکارم-اما خونه بابام و دوخواهر بزرگترم همه چیشون خوبه-خواهرامم سرکارن و خونه دارن و زندگیشون آرومه-اما من چون پسرداییمه و دعواهامون هم زود پخش می شه و زیاد دعوا داشتیم همه می دونن-خلاصه چندبار تا طلاق رفتیم-یک سالی می شه همه چی تقریبا آرومه-بابامم چون وضع مالیمون خوب نیس همیشه کمکمون می کنه تازه خواهر کوچیکه ازدواج کردهو خونش قزوینه و خیلی براش خوبن و شوهرشم خیلی با خواهرم خوبه و وضع مالیش خوبه بابا مامانمم خیلی احترامشونو بیشتر دارن و چندساله شوهرم با پارتی بابام یه جا تو شهر دورتری استخدام شده الان خواهرمم اینجا ترم آخره و امتحان داره مامان وبابامم چون اینجا خوابگاه هم داره اما اومدن خونه من و میگن اگه اذیت بودی میریم اسکان میگیریم منم نمیشه چیزی بگم-خواهرمم بی ادبه 21 سالشه خودش تنهاس احتراممو داره اما مامان وبابام هستن بی ادب میشه انگار نه انگار خونه منه و اگه منم چیزی بگم میگن تو حسودی میکنی به خواهرت در صورتی که احتراممو نداره و مامان وبابام تعصبش ومیکشن اذیتم-انگار من فقط با پول خفم میکنن که چیزی نگم-خونم یه خواب داره و خیلی اذیتم از یه طر مامان بابامن و وظیفمه اما تا چیزی میشه خواهرای دیگم توشهرمون سریع زنگ میزنن و میگن با خواهرمون خوب باش و.... انگار فقط من غریبه ام تو اینا و همه تعصب همو میکشن اما چون ما وضعمون خوب نیس هیشکی ارزشی هم برامون قایل نیس فقط با پول
    کمکم کنید

دوست عزیز اگر دقت کنید برای چنین مسایل خانوادگی توصیه زیادی نیست.
    مگر به اینکه از این همه حساس بودن خودتونو خلاص کنید.
    تا وقتی که دید شما به این صورته و خودتونو تا این حد حساس نشون میدید .
    همین احساس به دیگران منتقل خواهد شد .
    خب تند شدن ایشون و نگرانی شما از حضور خواهرتون واقعا بی مورده .
    بعضی وقتا باید شرایط خاص رو تحمل کنید .
    و گرنه با این تصورات فقط شرایط رو برای خودتون سخت تر میکنید.
    مشاوره روانشناسي تلگرامي:
    http://t.me/kanonmoshaveran_bot
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : رابطم با همسرم و خانوادم

نقل قول نوشته اصلی توسط ppayar نمایش پست ها
    کمکم کنید

ممنونم از پاسختون خیلی از حساسیتمو کم کردم -بیهیال شدم یا کوتاه اومدم اما همسرم نمیزاره اروم باشم همس ایراد میگیره ازشون و مغزم درد میکنه حرفهاش اذیتم میکنه-حالمو خراب کنه همشارزو مرگ میکنم

نمیشه چیزی هم به خانوادم بکم فقط ابرو شوهرم میره اونا فقط کمک پولی میکنن ساپورتم نمیکنن جدا شم-مخالف طلاقن حالم اصلا خوب نیس نفسم بالا نمیاد-سرم داد میزنه میخواد کتک بزنه که کوتاه میام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
رابط,  رابط مباراة السعوديه ومصر,  رابط مباشر,  رابط ماين كرافت,  رابط مباراة,  رابط مودي,  رابط مباراة مصر وروسيا,  رابط مباراة السعوديه وروسيا,  رابط مباراة السعودية والارغواي,  رابط مباراة تونس وانجلترا,  رابطم با دوست پسرم,  رابطم با شوهرم سرد شده,  رابطم با شوهرم بد شده,  رابطم با نامزدم,  اولین رابطم با شوهرم,  همسرم دوستت دارم,  همسرم تولدت مبارک,  همسرم تاج سرم,  همسرم عاشقتم,  همسرم روزت مبارک,  همسرم تاج سرم عاشقتم عزیزم,  همسرم دوستت دارم چون,  همسر مهران مدیری,  همسر مهران غفوریان,  همسر مرجان محتشم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)