صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56

موضوع: رابطه شوهرم با زن برادرش

36362
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرم با زن برادر مرحومش رابطه داره و من راضی نیستم... چطور برخورد کنم

شرم اوره .هنوز سالگرده شوهرش نگذشته گیر داده به برادر شوهرش؟؟؟عجب ادم بی حیاییه.این جور زنا خطرناکن.کاملا رابطه ات و باش قطع کن و به خونت راهش نده.هر چی بیشتر همدیگر و ببینند بیشتر به هم علاقمند می شن.حتما جلوی دیداراشون و بگیر.هر وقت شوهرت خواست برادر زاده اش و ببینه خودت برو بچه و تحویل بگیر بیار یادر حظور تو بچه رو ببینه البته بدونه مادره بچه.به شوهرت بگو که بین هوس و زندگی خانوادگیش باید یکی و انتخاب کنه و نمیتونه هر دو را با هم داشته باشه.اگه قصد کمک داره از طریق تو کمک برسونه نه خودش .شرمندش کن که هنوز سال داداشش نشده با زنش میخواد رابطه داشته باشه.خیلی سریع و صریح با زن داداشش رابطه ات و قطع کن.فقط خودت میتوان ی به خودت کمک کنی و شهامت داشته باش.اینم بدون اگه با زن داداشش ازدواج کرد بهترین کار طلاقه .بعضی زندگی ها ارزش جنگیدن و اسیب روانی خوردن و نداره.موفق باشی

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5830
    تشکـر
    107
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا شرم اوره.هنوز ساله شوهرش نگذشته دنباله برادر شوهرش راه افتاده.عجب ادمه بی حیا و وقیحیه.به نظرم باید به سرعت ابطه ات و با این زن کاملا قطع کنی و ازش دوری کنی .باید با صراحت بهش بگی نمیخوای باش رابطه داشته باشی .هر وقت شوهرت خواست کمکش کنه باید از طریق تو باشه.اگه خواست برادر زاده اش و ببینه باید از طریق تو باشه.خودت برو بچه و تحویل بگیر بیار هم و ببینن یا در حضور تو ببینش والبته بدون مادره بچه.اگرم پول خواست بده تو پول و واریز کن و گیر نده .اما نذار هم و ببینن چون باعث میشه به هم علاقمند بشن.به شوهر ت بگو باید بین هوس و زندگی خانوادگی اش یکی و انتخاب کنه و نمیتونه هر دو را با هم داشته باشه. اگرم یه روز باهاش رابطه داشت یا ازدواج کرد حتما کنارش بذار و جدا شو.چون بعضی زندگی ها ارزش جنگیدن و اسیب روانی خوردن و نداره. موفق باشی.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8464
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تورو خدا راهنمایی.... شوهرم با زن برادر مرحومش رابطه داره و من راضی نیستم... چطور برخورد کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_z نمایش پست ها
    بعد از 5 یا 6 ماه
    سلام چ جور کمکی باشه

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8464
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تورو خدا راهنمایی.... شوهرم با زن برادر مرحومش رابطه داره و من راضی نیستم... چطور برخورد کنم

سلام چ جور کمکی باشه

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8464
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن براش همسر پیدا کن

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_z نمایش پست ها
    من که نمیتونم همچین پیشنهادی بدم و کسی هم این پیشنهاد رو فعلا نمیده چون هنوز سالگرد اون مرحوم نگدشته و من باید این وضعیت رو تحمل کنم تا ببینم چی میشه تا اون ازدواج نکرده باید خودخوری کنم
    واقعا آدم میومنه چی بگه؟
    از یه طرف زنه خیلی آدم ناجوریه از یه طرفم ببخشید شوهر شما ضعیفه یا رو خودش کنترل نداره متاسفانه.
    بنظر منم نذار پای اون خانومی که میخواد زندگیتو خراب کنه به خونت باز شه.و از طرفیم کلی آدم ریختن بیرون که میخوان با این خانوما ازدواج کنن بسپر به چند نفر تا براش یکیو پیدا کنن.همونطوری که بقیه دوستان گفتم طوری رفتارتو و ظاهرتو برای همسرت بروز بده که از اون خانوم بهتر باشی.و نیازهای شوهرتو بشناس و سعی کن برآوردش کنی.و در حین حال مستقل باشی.
    اون خانوم احتمالا خیلی به شوهرتون بها میده شاید حتی بظاهر و اینجوری ایشونو جذب خودش کرده سعی کن هر روز یه چیز تازه و انرژی بخش برای صحبتاتون پیدا کنی.ودرمورد آینده بچتون و خودتون باهاش صحبت کنی
    والبته مشاوره هم خیلی خوبه

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد