نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رفتار افراط آمیز شوهر با خانواده

1354
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9143
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار افراط آمیز شوهر با خانواده

مشکل حل شد به لطف خدا
    ویرایش توسط شقایق فرهادی : 12-03-2014 در ساعت 10:51 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار افراط آمیز شوهر با خانواده

سلام دوست عزيز شما با صبوري مي تونيد اعتماد همسر و خانواده ايشون جلب كنيد و به مرور زمان با شناختي كه به شما پيدا مي كنند اين روابط راحتتر مي شه خوب همسر شما يك عمر اينطوري زندگي كرده نمي شه انتظار داشت كه سريع تغيير كنند سعي كنيد همراه ايشون باشيد
    ویرایش توسط آبي : 11-30-2014 در ساعت 10:18 AM

3. کاربران زیر از آبي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق فرهادی نمایش پست ها
    سلام...من 24سالمه یک ساله که ازدواج کردم .
    قبل از ازدواج ما همسرم چند تا خونه خریده بودن که یکی رو برای داداششون خریدن یکی رو به اسم خاله شون واز بقیه خبر ندارم ..در مورد این ها هم اتفاقی فهمیدم....بعد از ازدواج فهمیدم ماشین هم به اسم مادرشون خریداری شده....چند وقت پیش به خاطر پچ پچ هایی که مادرشوهرم با شوهرم داشتن یکم مشکوک شدم و اس ام اس های شوهرم با مادرشون رو خوندم و دیدم حتی زمینی که بعد از ازدواج خریداری شده رو میخواستن به اسم مادرشون بخرن (هنوز سند نداره)...میدونم کار خیلی بدی کردم که اس ام اس ها رو خوندم ...اما برام پج پچ ها خیلی ناراحت کننده بود و اصلا در مورد مسائل مالی با من صحبتی نمیشه....کلا در مورد هر مساله ای اول با مادرش حرف میزنه و اگه شد به منم یه چیزایی میگه......اینکه خونه به اسم چه کسی باشه زیاد برام مهم نیس اما اینکه تو پول دادن به من خیلی حساب کتاب میشه وانگار اصا اعتمادی وجود نداره بسیار ناراحتم میکنه....برای خانواده اش بسیااااااار خرید میکنه و درصورتیکه من برای تنها خواهرم بعد از مدت ها یه خرید کوچیک کردم مکافاتی به همراه داشت که دیگه هیچوقت این کار رو نمیکنم...... حتی شده گاهی که با مادرش هستم برای خرید میریم کارت پولش رو به مادرش میده و مادرش که متوجه زشتی این کار میشه کارت رو میده به من!
    من دوس ندارم به خودش بگم!...دوس ندارم نق بزنم ....برای اینکه مادر ایشون فوق العاده وارد هستن که چجوری با پسراشون حرف بزنن تا اونا جونشون رو بدن واسش....نمیخوام وقتی مادرش داره گنده میکنه پسرشو بهش پر و بال میده من اینجا ناراحتش کنم که بیشتر و بیشتر به مادرش وابسته شه ممنون میشم راهکار بدین
    راستش خیلی مشکل هست که بخوایت اخلاق ایشون رو تغییر بدید

خب تا الان رفتار خوبی رو در پیش گرفتید و باعث ناراحتی بین مادرشوهر و پسرش نشدید ...

به شما توصیه ای دارم ... بیشتر از قبل به مادرشوهرتون نزدیک بشید و اعتمادشو جلب کنید

اینطوری مطمئن میشه که شما همسر خوبی برای حمایت کردن از فرزندش هستید ...

و به شما اعتماد میکنه و شما میتونید از این طریق در اصلاح رفتارهای شوهرتون اقدام کنید

در این مورد شوهرتون غیرمستقیم با شما طرف میشه و مجبور به تغییر رفتارش خواهد بود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9143
    تشکـر
    6
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی خیلی خیلی ممنون از توجهتون....به نظرتون موردی داره اگه خیلی واضح بهش بگم که در مورد اینکه خونه و ماشین و...به اسم کی هست برام حرف بزنه؟چون دوس ندارم از زبون بقیه بشنوم و قیافه ام تابلو بشه که نمیدونستم!!!!چون من واقعا یه سری چیزا رو تا الان فهمیدم شاید چیزای دیگه ای هم وجود داشته باشه....یعنی اصلا به روی خودم نیارم که میدونم؟؟؟اگه به روی خودم بیارم دیگه عادی میشه براش و ادامه میده؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد