نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتار بد نامزدم

867
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8493
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار بد نامزدم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم
    اینجانب حدود یکسال و چهار ماه هست که عقد کرده ام.نامزدم خودش مرا دیده و پسندیده بود و با اینکه سه دفعه خواستگاریش را رد کردم بالاخره سماجت کرد و من که دیدم سمج است و دوستم دارد قبول کردم. تا همین یک ماه قبل خیلی خوب بود و من از او راضی بودم.اما حدود یک ماه است که من و خانواده ام متوجه دخالتهای آشکار مادرش شده ایم.روز دوم آبان همسرم و خانواده اش برای صحبت در مورد مقدمات عروسی به خانه مان آمدند.من در تماس تلفنی که آن روز با همسرم داشتم به او گفتم دوس ندارم در عروسی قضیه شادباش گرفتن باشد.چون در مراسم مفصل عقدمان مهمانان شادباش داده اندوصورت خوشی هم ندارد.اما ایشان مخالفت کردند و این مخالفت از چشمه ی مادرشان آب میخورد.به هرحال آن شب به منزلمان آمدند و مادر ایشان با جمله ی بد و توهین آمیزی صحبتشان را شروع کردند و گفتن این قضیه به تو ربطی ندارد که دخالت کنی!من هم در جواب گفتم من به تنهایی نظر نداده ام و نظر خانواده ام نیز همین است.هنوز جمله ام تمام نشده بود که نامزدم جلوی چشم پدر مادرم و پدر مادر خودش در خانه ی پدری خودم بر سرم فریاد بلندی زد و گفت:با مادرم مودب صحبت کن برو سر جایت بنشین من شوهرت هستم.من هم از این رفتار او شوکه شدم و جوابی ندادم.پدرم در جوابش گفت صدایت را ببر و درست صحبت کن. بعد آن هم بحث بالا گرفت و حرفهای ناگفته ی گذشته به میان آمد.البته مقصر اصلی نامزدم و مادرش بودند که احترام مهمانی را به جا نیاوردند.نامزدم وسطهای بحث رفت بیرون و در ماشینش نشست و موقع رفتن به من گفت برو خوشبخت باشی!مادرش همچنان بحث میکرد اما پدرش انسان مثبتی است که یارای مقابله با زنش را ندارد.امروز نوزده روز از آن قضیه گذشته و نامزدم هیچ خبری از من نگرفته است.من هم هرچند سخت است صبوری میکنم چون مقصر آنها هستند. لطفا مرا راهنمایی بفرمایید. پدر و مادرم منع کرده اند که سراغش بروم.نظرخودم هم همین است.اما او نوزده روز است که نیامده و من خیلی ناراحتم چون میدانم مادرش او را از آمدن باز میدارد. از شما مشاور محترم تقاضای کمک دارم . با تشکر

2. کاربران زیر از روشنک روشن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل با نامزدم

راستش اگه به خانوما باشه دوباره به سمت ایشون برمیگردید

در صورتی که زندگی که بخواد اولش با این رفتار شروع بشه واقعا" آخرت تاریکی ممکنه داشته باشه

به هرحال شما اگه بتونید بدون احساسات و با منطق خودتون تصمیم گیری کنید

متوجه خواهید شد که بهتره خیلی بیشتر از صبر 19 روزه برای زندگی و اینده خودتون انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد