مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: رفتار سبک شوهر

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.71
    تشکـر
    1
    تشکر شده 568 بار در 297 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : رفتار سبک شوهر

همه چیزایی که گفتین اداب اجتماعی نیستا! همونجور که شوهر شما زیادی راحته، خانواده شما هم زیادی ناراحتن!!!شما همسر رسمی و قانونی ایشون هستین. تو دوران عقد شدت عواطف بسیار بالاست. چه ایرادی داره ایشون بخواد با همسر شرعیش تو اتاق تنها باشه. یا موقع دیدن فوتبال دست همسرش رو بگیره؟پدر شمام دیگه زیادی سخت میگیره. این برخوردها کم کم کینه و دلخوری بوجود میاره و ممکنه همسرتون تو زندگی مشترک تلافی همه اینهارو سر خانواده تون در بیاره.پس بهتره اول مشخص کنین برای شخص شما چه چیزهایی مهمه و چه چیزهایی کم اهمیته.نظر شما مهمه نه نظر پدر و مادربزرگتون. وقتی بدونین چه رفتاری از نظر شما بده و چه رفتاری بد نیست، اون زمان میتونین بطور قاطع با همسرتون صحبت کنین و خط قرمزهای محدود و مشخصی رو برای خودتون تعیین کنین. نه اینکه بالا سرش بایستین و هر ت************ی خورد شماتتش کنین.روشی که شما در پیش گرفتین صد در صد غلطه. چون اینجوری همسر شما به مرور یاد میگیره پنهون کاری کنه تا شما مدام بهش تذکر ندین چی خوبه و چی بد. پدرتون هم به چشم یه داماد دست و پاچلفتی بهش نگاه میکنه. اون وقت کم کم سرد میشه و دیگه دلش نمیخواد با شما و خانواده تون مراوده ای داشته باشه.پس شما هر دو طرف رو حفظ کنین. یه کم شما و خانواده تون کوتاه بیاین، یه کم هم همسرتون.برای صحبت با پدرتون هم ترجیحا از یه فرد صاحب نفوذ کمک بگیرین.در اخر هم بدونین لزومی نداره کارای شوهرتون رو مو به مو برای خانواده تون تعریف کنین و اگر هم خواستین چیزی بگین ترجیحا از موفقیت هاش بگین نه ناکامی هاش.البته همه اینا در صورتیه که بخواین این رابطه ادامه پیدا کنه و احتیاج به صبر و حوصله زیادی هم داره.ولی اگه به هر دلیل نمیخواین ازدواج کنین، بهتره تا دیر نشده تکلیف زندگی اون اقا هم روشن بشه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.72
    تشکـر
    7,037
    تشکر شده 7,058 بار در 3,018 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

من اصن نفهمیدم مشکل شوهرشون چیه دقیقا؟؟؟

This is not democracy
    The man tell policy
    .And whom he does not protest

Democracy is
    A woman tells of love
    !And who does not look awry

saad_sabah

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زنانه عاشق شو مردانه از عشقت محافظت کن و کودکانه سالهای سال عشقت را تازه نگهدار . . .
    شماره عضويت
    25658
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    5
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    همه چیزایی که گفتین اداب اجتماعی نیستا! همونجور که شوهر شما زیادی راحته، خانواده شما هم زیادی ناراحتن!!!شما همسر رسمی و قانونی ایشون هستین. تو دوران عقد شدت عواطف بسیار بالاست. چه ایرادی داره ایشون بخواد با همسر شرعیش تو اتاق تنها باشه. یا موقع دیدن فوتبال دست همسرش رو بگیره؟پدر شمام دیگه زیادی سخت میگیره. این برخوردها کم کم کینه و دلخوری بوجود میاره و ممکنه همسرتون تو زندگی مشترک تلافی همه اینهارو سر خانواده تون در بیاره.پس بهتره اول مشخص کنین برای شخص شما چه چیزهایی مهمه و چه چیزهایی کم اهمیته.نظر شما مهمه نه نظر پدر و مادربزرگتون. وقتی بدونین چه رفتاری از نظر شما بده و چه رفتاری بد نیست، اون زمان میتونین بطور قاطع با همسرتون صحبت کنین و خط قرمزهای محدود و مشخصی رو برای خودتون تعیین کنین. نه اینکه بالا سرش بایستین و هر ت************ی خورد شماتتش کنین.روشی که شما در پیش گرفتین صد در صد غلطه. چون اینجوری همسر شما به مرور یاد میگیره پنهون کاری کنه تا شما مدام بهش تذکر ندین چی خوبه و چی بد. پدرتون هم به چشم یه داماد دست و پاچلفتی بهش نگاه میکنه. اون وقت کم کم سرد میشه و دیگه دلش نمیخواد با شما و خانواده تون مراوده ای داشته باشه.پس شما هر دو طرف رو حفظ کنین. یه کم شما و خانواده تون کوتاه بیاین، یه کم هم همسرتون.برای صحبت با پدرتون هم ترجیحا از یه فرد صاحب نفوذ کمک بگیرین.در اخر هم بدونین لزومی نداره کارای شوهرتون رو مو به مو برای خانواده تون تعریف کنین و اگر هم خواستین چیزی بگین ترجیحا از موفقیت هاش بگین نه ناکامی هاش.البته همه اینا در صورتیه که بخواین این رابطه ادامه پیدا کنه و احتیاج به صبر و حوصله زیادی هم داره.ولی اگه به هر دلیل نمیخواین ازدواج کنین، بهتره تا دیر نشده تکلیف زندگی اون اقا هم روشن بشه.
    درسته شاید من یا خانوادم زیادی سخت گیر هستیم ..قبل از اینکه بخوام با خانوادش ارتباطی داشته باشم ازش پرسیدم به چه چیزهایی حساسیت دارند... و سعی کردم حداقل جلوشون ائن حرکت یا حرف و انجام ندم...و خودم حساسیت های خانوادمو براش تعریف کردم.
    هر خانواده ای تعریف مشخصی از رفتارها داره...خانواده منم چون دختر بزرگتر هستم براشون اولین باره این اتفاق میفته .خیلی سخت باهاش کنار میان... تنها کسی که این وسط مونده منم.... من و شوهرم به عنوان بزرگترامون باید به تفکر یا حتی رفتارها احترام بذاریم...
    سعی کردم به شوهرم اینو بفهمونم اما تلاشم بی فایده ست...
    یکسری از مسایل بزرگ و کوچک و تعریف کردم تا دوستان بهتر بتونن راهنماییم کنن

4. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    زنانه عاشق شو مردانه از عشقت محافظت کن و کودکانه سالهای سال عشقت را تازه نگهدار . . .
    شماره عضويت
    25658
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    5
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من اصن نفهمیدم مشکل شوهرشون چیه دقیقا؟؟؟

5. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    25658
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    5
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

واقعا کسی نیست که راهنماییم کنه؟
    پس این سایت برای چیه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رفتار,  رفتار با کودک سه ساله,  رفتار با همسر,  رفتار شناسی,  رفتار با كودك سه ساله,  رفتار سازمانی,  رفتار داعش با زنان,  رفتار با دوست پسر,  رفتار با کودکان,  رفتار با دوست دختر,  سبک زندگی رفتار مصرف کننده,  سبک های رفتار سازمانی,  سبک رفتار,  سبک زندگی و رفتار خرید,  رفتار دینی سبک تربیتی والدین,  پرسشنامه سبک رفتار رهبری الوانی,  مردم ریپورت,  مرد عنکبوتی,  مرد روز,  مردم سالاری,  مرد متولد فروردین,  مرد متولد اردیبهشت,  مردم چت,  مرد متولد شهریور,  مرد متولد مهر,  مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)