نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: رفتار همسر و تردید در ازدواج

1383
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار همسر و تردید در ازدواج

سلا م
    حدود 3ماه عقد کردم ازدواجمون به شیوه سنتی بود واز اشنایی تا عقد یک ماه زمان صرف کردیم
    1) تو روزهای اشنایی به نظر نمیرسید خیلی از نطر اعتقادی و رفتاری با هم تفاوت داشته باشیم و به نظر میرسید همسرم ادم منعطفی باشه اام الان نه
    ما تو خونه مون ماهواره نداریم اما خانواده شوهرم دارن و همسرم گفته بودن که ماهواره داشتن براشون ارزشی نداره الان هم روزهایی که میرم خونشون حوصله فیلمهای ماهوارو نداره و اصلا نمیبینه اما از تلویزیون ایران هم خوشش نمیاد
    قبل ازدواج با مسایل اعتقادی من مخالف نبود ولی الان کلا مخالف همه چیزیه و حتی یکبار گفت خدارو هم قبول نداره و بعد گفت شوخی کردم نماز قبل ازدواج گفت تصمصم داره بخونه ولی الان یک درمیون میخونه
    به صورت غیر مستقیم و مستقیم عقاید خانوادگیمو مسخره میکنه (این موردو نمیتونم تحمل کنم)
    2) از نطر مالی انگار هیچ برنامه ریزی نداره
    3)بیخیال و سهل انگاره
    4) گاهی جلو خانوادهش با من رفتار درستی نداره و یکم تند حرف میزنه یکبار جلو خواهرش بهم گفت چقدر حرف میزنید(هم من هم خواهرش)
    5)و..............
    خودم میدونم مدت اشناییمون کم بود میدونم فاصله سنیمون کمه(یکسال) اما حالا که شده الان باید چه کنم لطفا کمک کنید
    دایم به طلاق فکر میکنم اما میدونم بعد طلاق اوضاعم بدتر میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    تشکر شده 214 بار در 117 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار همسر و تردید در ازدواج

پیش یه مشاور خانواده برید تا به زندگیتون برنامه بده و همسرتون بفهمه احرتام به عقاید هرکسی براش لازمه و باید تو زندگی با برنامه پیش رفت...اینکه میگه کم حرف بزنید و این چیزا تو بعضیا عادیه اخه یسریا با حوصله اند بعضیا بی حوصله بعضیا خیلی دقیق و مضظرب و بعضی بیخیال.پس این رفتار درونی ایشونه.اگه همسرتون اخلاقش خوب نیست یا حرفاتونو نمیفهمه تو روش یهو نگید بریم مشاوره تا باهات صحبت کنه که جوش میاره..خیلی معمولی و تو شرایط خوب
    امضای ایشان
    .:: M:R NIRO NAJA ::.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه ساعت کاریش خیلی زیاده
    ولی خودم تو فکرم که یک جلسه خودم برم مشاور بعد اگر لازم شد ایشون هم بیاد اما چشمم اب نمیخوره
    خیلی افسرده شدم و همش کابوس میبینم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    10

نه نه نه...........خودتونو اذیت نکنید..
    ببینید خانوم به یاد داشته باشید که اولا کار هرکسو تو کارنامه اعمال خودش مینویسند پس شما جوش بی اعتقادی یا گناه اونو نزنید و بدونید شرایط و زمان میتونه همه چیزو تغییر بده بهتون قول میدم اگه مشکلی براش پیش بیاد و خیلی نگران و نارحتش کنه یا حتی نه چیزی مث بچه دار شدن..اون موقع خودش خود به خود دست به دعا میشه برای زندگی و سلامتی شما و...خیلی چیزای دیگه..خدا خودش درستش میکنه
    دوما اینکه اگه ایشون بی حوصلس بخاطر خستگیشه ..باور کنید مردا خیلی مشکلات بیشتری دارن.الان بیش از نیمی از سکته های قلبی و مغزی مختص مرداس بخاطر درگیری های مادی و غیره پس اونو درک کنید که حوصله نداره و یادتون باشه این زنه که میتونه مردو نرم کنه.وقتی خستس بهش ارامش بدید و دورش بچرخید(بهش برسید)
    سوما واسه اینکه میگید بیخاله باید بگم این سری ادما از اول زندگی برنامه و هدف چندان خاصی تو زندگیشون نداشتن یا امیدی به تلاش کردن نداشتن.اینکه برنامه ندارن بده و شما باید دست بکار بشیدشمتا زنید یعنی مدیر خونه.رسیدگی به امور خونه و بچه و سر و وضع زندگی بستگی به مدیریت شما داره.ایشون کار میکنه پس شما هم کارهای خونرو به عهده بگیرید و با برنامه زندگی رو پیش ببرید و باهش مشاوره بدید که کی واسه بچجه دار شدن خوبه..کی میشه وسایل نو خرید اجباری نیس وقتی فک میکنید دستتون خالیه اونو بخرید و این حرفا...
    بهش بگید که کنارشید و دوسش داریو تو غم و شادی باهاشید و غصه سختیارو نخوره و شما قصد ساختن زندگی خوب رو واسه ایشون دارید...
    خب ...من همین قدر از دستم ساختس.اگه بازم سوالی دارید بفرمائید
    امضای ایشان

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من خیلی برنمهریزی اقتصادی میکنم اول قبول میکنه بعد حوصلش نمیگیره بره و انجام بده خودش هم قبول داره من ادمی هستم که برنامه ریزی خوبی دارم و قانع هستم
    در مورد مسایل اعتقادی نگرانیم یکیش تو تربیت فرزند اینده و بعد مشکل پیدا کردن یا خانواده مه ضمن اینکه توهیناتش کلافه م میکنه
    اخه ین بشر مخالف همه چیزه حتی فاتحه برای اموات متاسفانه پدرش هم همینه و وقتی خونشون هستیم خیلی حرفهاشون ازارم میده و مساله ماهواره هم ازار دهنده س دایم توهین میکنه

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    10

چه مدت از عقدتون میگذره؟
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حدود3ماه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9718
    تشکـر
    79
    میزان امتیاز
    10

ینی هنوز عروسی نگرفتین ؟ تو عقدین ؟! اگه هنوز نه به باره و نه به داره و فک میکنید کاری نمیشه کرد میتونید راهتونو عوض کنید چون هر مشکلی حل بشه مشکل مذهب یه چیز دیگس.
    امضای ایشان

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورتون طلاقه؟
    من قظعا بعد ظلاق خودمو میکشم چون زندگی مجردی خوب نبود برام چه برسه به مطلقه شدن

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8023
    تشکـر
    4,745
    تشکر شده 2,210 بار در 819 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیز دلم اگه از الان به فکر نیست و اختلاف دارین همین الان تمومش کن نذار بیشتر از این
    اذیت شی و.......
    یعنی چی بعد طلاق خودمو میکشم
    یه زندگی جدید برا خودت بساز و حالشو ببر
    امضای ایشان

شازده کوچولو گُفت

گُلِ مَن گاهی بَداَخلاق و کَم

حوصِله و مَغرور بود

اَما ماندَنی بود این بودَنَش بود که او را تَبدیل به گل مَن کَرده بود
    I

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

عزیزم ازدواج امر مهمی هست و حالا ک قسمتت شد به این راحتی تمام نکن شما ک انسان معتقدی هسین باید بدونید ک طلاق منفورترین حلال خداست شما هنوز کاری برای درست شدن او نکردین سعی نکنید مستقیما تغییرش بدین چون ایشون با این افکار بزرگ شدن سعی کنید تو رفتار خودتون نشون بدین کار درست را ,مثلا ی فیلم ماهواره ک بد هست وقتی ایشون پیش شما هسن مشتاقانه نگاه کنید و همسرتون را به بحثبگیرد و ی کا ناشایست اون فیلم را با اشتیاق تعریف کنید وقتی ایشون تاثیر بد ماهواره را ببینن دیگه دست برمیدارن ویا اینکه مدتی ولخرجی کنید و بگویید من هم مثه تو میخوام بیخیال بشم مدتی بعد خودش خسته میشه و تصمیم میگیره به فکر اقتصاد و اینده هم باشه
    درمورد رفتارش نسبت به خانواده تان هم به او بگویید من هم راجع بع خانواده شما نظر نمیدهم شما هم راجع به خانواده من چیزی نگو(وقتی چیزی تغییر نمیکنه پ کاری کنید ک دیگه حرفی راجع به خانواده تان پیش او نگویید تا احترام ها حفظ شود)
    ودر مورد نماز ,شما اگه اورا مجبور به این کار کنید نه تنها نمازخون نمیشه بلکه عکس عمل میکنه چون احساس میکنه ی چیز اجباری هست ک باید مقابله کنه اما اگه با محبت بهش بگین با نماز خوندم میخوام خدارا شکر کنم ک همسر سالمی مثه شما خدابهم داد و برای سلامتی مون و اینکه زندگی خوبی داشته باشیم را از خدا بخوام و ای کاش شما هم این کار را بکنید تا همیشه در پناه خدا باشین و ازاین امثال تعریف ها

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راستشو بخواید من وقتی از همسرم دور هستم ذهنم داستان سازی میکنه و ایراداتشو چندبرابر تو ذهنم بزرگ میکنم
    نمیگم مشکل نداریم ها نه
    تمام چیزهایی که گفتم هست اما نه به اون شدت راستش نمیدونم خودم هم بی عیب نیستم
    البته فردا میخوام برم مشاور

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد