نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: روابط اجتماعی ضعیف شوهر

1912
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط اجتماعی ضعیف شوهر

با سلام .من زنی 32 ساله ام که 5 سال است ازدواج کرده ام من و همسرم هردو کارشناس ارشد و مدرس دانشگاه هستیم و به ظاهر زیاد در بین مردم هستیم البته به دلایل کاری. رابطه برقرار کردن با افراد به صورت شخصی ونیز رفت و امد های خانوادگی در خانواده ما جا نیفتاده و همسرم به هیچ طریقی راضی به برقراری ارتباط و رفت و امد های خانوادگی نمیشود من نیز نمیخواهم به تنهایی و با فرزند سه ساله ام در مجالس مهمانی شرکت کنم و میخواهم به هر طریقی فرهنگ رفت وامد خانوادگی را برای همسرم جا بیندازم که بدون دعوا باهم در مهمانی ها حاضر شویم. البته اینرا هم بگویم که خانواده همسرم کلا اهل رفت و امد نیستند و نیز ایشان تا حد زیادی با وجود سطح درامد بالا بعد مادی قضیه برایشان مهم است و خود من نیز در خانواده ای بودم که رفت وامدها با دعوا صورت میگرفت و لذاکمی برقراری ارتباط برایم سخت است ولی به هر حال میخواهم که فرهنگ درستی از رفت و امد را درخانواده کنونی خودم داشته باشم .لطفا راهنمایی کنید که من چه کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : روابط اجتماعی ضعیف شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط raharad نمایش پست ها
    با سلام .من زنی 32 ساله ام که 5 سال است ازدواج کرده ام من و همسرم هردو کارشناس ارشد و مدرس دانشگاه هستیم و به ظاهر زیاد در بین مردم هستیم البته به دلایل کاری. رابطه برقرار کردن با افراد به صورت شخصی ونیز رفت و امد های خانوادگی در خانواده ما جا نیفتاده و همسرم به هیچ طریقی راضی به برقراری ارتباط و رفت و امد های خانوادگی نمیشود من نیز نمیخواهم به تنهایی و با فرزند سه ساله ام در مجالس مهمانی شرکت کنم و میخواهم به هر طریقی فرهنگ رفت وامد خانوادگی را برای همسرم جا بیندازم که بدون دعوا باهم در مهمانی ها حاضر شویم. البته اینرا هم بگویم که خانواده همسرم کلا اهل رفت و امد نیستند و نیز ایشان تا حد زیادی با وجود سطح درامد بالا بعد مادی قضیه برایشان مهم است و خود من نیز در خانواده ای بودم که رفت وامدها با دعوا صورت میگرفت و لذاکمی برقراری ارتباط برایم سخت است ولی به هر حال میخواهم که فرهنگ درستی از رفت و امد را درخانواده کنونی خودم داشته باشم .لطفا راهنمایی کنید که من چه کنم

دوست عزیز هر دوی شما در خانواده هایی رشد کردید که از نظر اجتماعی انزواطلب بودید

پس برای برون رفت از این مشکل باید ایشون هم تمایلی مثل شما در درونش ایجاد بشه

ولی مشکلی سد این راهه و اونم خسیس بودنشه که باعث میشه نتونه خوب در این رابطه تصمیم گیری کنه

بهتره اول از همه ایشون رو در این راه با خودتون همراه کنید و بعد با مشاوری مجرب در این رابطه مشورت کنید

برگشت به جمع باعث خواهد شد که گرمی خاصی به زندگی شما وارد بشه ولی قبل از اون باید موانع رو از بین ببرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)